IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
4. okt 2012

@tinasc dakujem za radu ..no ,ale u nás sa sa v kontajneroch hrabú ,aby si neublížili 🙄 budem to musieť dobre zabaliť 😉

tinasc
4. okt 2012

@dasaa no vidíš ale ja sa toho tlaku trošku bojím... no uvidím ako to bude....

mirka2010
4. okt 2012

@tinasc no to je mile 🙂 hlavne je ze je hlavickou dole...to je najdolezitejsie...takze krasne kopinka?ci uz sa len vlni? a odhadovana vaha je asi aka?

dasaa
4. okt 2012

@tinasc uvidis bude vsetko dobre 🙂

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 tak to mas pravdu dolezite je aby uz bolo drobciatko 🙂

mirka2010
4. okt 2012

@tinka9075 no jasneeeee....ja by som asi nevydrzala...aj ked clovek nikdy nevie...krv je krv,ta neoklame...a ako sa citis? podbrusko pobolieva???

mirka2010
4. okt 2012

@dasaa fiiiha, tak to mi je veeeelmi luto, ze si takato chora...ach, jaaaaj...vari ti to coskoro prejde.,...hlavne ty si mozes dat cokolvek...v tomto mas vyhodu ze uz nekojis...takze mas atb??? a mas aj teplotu??? no tu rusku by si asi pri malej mala mat....hnisava angina to nie je sranda...co ti dr povedala? my sme ok 🙂 tuk, tuk, tuk...kaslem sice este troska ale je to lepsie...malicky uz bol vecer priserne mrzuty, takze zaspinkal ani neviem...ale bol krasny dnik, plny zazitkov, vnemov, takze sa ani necudujem ze bol taky unaveny 🙂

mirka2010
4. okt 2012

@apolenka6 no veru, uz davnejsie som ziadnu fotocku nedala...ked my mame take plne dni, ze ja nic nestiham...ale urcite nejaku coskoro pridam 🙂 je to veru maly cestovatel...uvidime aky bude ked bude velky 🙂 ci mu to ostane...teda nemusel by byt,lebo by som sa od strachu zozierala...az teraz chapem,co museli moji rodicia prezivat,ked som im rok a pol volala kazdu chvilu z ineho miesta v amerike 🙂🙂🙂

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa no ja verím že mi to vyjde konečne 🙂 🙂

tinka9075
4. okt 2012

@mirka2010 uvidíme čo ukáže krv 🙂 🙂 bruško stále bolí tak verím že sa tam už niečo deje asi ten vytúžený chlapček sa tam uhniezduje 🙂 🙂

dasaa
4. okt 2012

@mirka2010 ano beriem uz antibiotika kazdych 24 hodin a sprej na zlepsenie dychania.Teplotu nemam ale stale mi je zima.Skoro cely den som pod dekou a pijem letny caj bo horuci nemozem koli tej hnisavej anginy.Skoro vobec nic len to ze to ma teraz dost vela ludi.A ze ked mi to neprejde do 5 dni tak mam prist na kontrolu.Bola som po lieky a uplne mi to vypadlo si pytat rusko.Ked tak zajtra pojdem.Cely den sa venuje mm Simonke aby ja som aspon dnes mala trosku oddych.Najhorsie je ze ked kaslem tak Simonka sa stale prebudi na to 😢
Tak to je super ze je to uz lepsie.Boli ste vcera nie kde prec ked tolko zazitkov ma Marosko?

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 jeeej tak ze chcete chlapceka?

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa ja velmi chcem chlapčeka a muž dievčatko 🙂 🙂 tak sa smeje že budeme mat dvojky a párik 😀 😀

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 no a mate to podelene budu dvojicky 😉

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa to muž tak podelil mne by stačilo aj jedno bábetko 😉 😉

majca55
4. okt 2012

@mirka2010 ahoj moja ale celkom dobre 😵 a vy už aj lozite? 😵 aj prve blabotanie že 😲

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 to uz bude jedno co to bude len nech je dravucke 🙂

dasaa
4. okt 2012

@majca55 ahoj moja ako sa mas?

apolenka6
4. okt 2012

@majca55 Majka nevieš čo je odber anti HBs?

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa presne tak nech je zdravé a budem štastná 🙂 🙂

tinka9075
4. okt 2012

@majca55 majuš ahoj ako sa máš? 🙂 🙂

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 teraz si na PN-nke vsak ?Kedy ides na kontrolu?

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa ja som nma pn odkedy som začala pichat injekcie 🙂 na krv mám príst v utorok 😉 😉

majca55
4. okt 2012

@apolenka6 moja to je na vyšetrenie protilatok po infekciach,či niesi nosičom infekcii alebo po viacerych prekonanych zapaloch či niečo nezostalo vtebe.je to tale hlbšie vyšetrenie markerov ktore zistuju aj infekcie vtele.dufam že som to napisala dobre 😝

dasaa
4. okt 2012

@tinka9075 tak to nam zachvilku povies skvelu spravicku 🙂

majca55
4. okt 2012

@dasaa ahoj moja ja sa mam dobre dnes som bola na hubach a našla som plny koš 😀 a vy sa mate ako?

majca55
4. okt 2012

@tinka9075 moja celkom fajn a som zvedava na teba držim moc moc palce takže v pondelok testuješ?

tinka9075
4. okt 2012

@dasaa no to dúfam že to bude dobrá správa 🙂 🙂

tinka9075
4. okt 2012

@majca55 tak to som rada že sa máš dobre 🙂 🙂 v pondelok skúsim ak budem mat odvahu alebo počkám na krv 🙂 🙂

majca55
4. okt 2012

@tinka9075 držiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim silno všetky palce tfuj tfuj 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre