IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
3. feb 2011

@zuzanka7834 no videla som co si pisala.no moja inekcia nemala byt v chladnicke.myslim ze bude mat to iste zlozenie ako vasa. neboj v poho uz ju nebudes potrebovat!!!inak inekcie co si picham na stimulku mam v chladnicke.

katy33
3. feb 2011

@zuzancek22 Ahoj , kuriatko naše, ako sa nam zotavuješ - dufam, že sa sceluješ ako terminator 🙂 Božinku, ked vidim, ako ten čas neskutočne rychlo uteka, sa ani nenazdaš a maj je tu, no ja ti mam taky pocit, že vam sa to zadari i skôr - si spominala , že budeš musiet mat antik., no a ked ich vysadiš ....a konečne už budete môct keksikovat , tak to teda bude 😀 😀 😀 ...neverim tomu, že tvoje vajka nezlupnu tych uprchlikov jedna radost.....to by som ti priala, aby si už nemusela podstupit IVF 😉 Si zlatunka, že si nas tu čitaš, čiže si tu stale s nami - duchom pritomna 😀 I ja som si už asi milionkrat povedala, ked mi bolo nanič, že dnes budem len čitat a ešte som to ani raz nedokazala - jednoducha som na vas zavisla , babiky moje, a MK 😉 A už boli aj vysledky -m yslim, že si spominala, že budu, ak sa nemylim 😕

tinasc
3. feb 2011

ahojte a mne povedali, že teraz si žiadny pregnyl nemám pichať 😲 a to mám 5 balení v chladničke 😀

katy33
3. feb 2011

@adikasala 🙂 ...juchu.....určite to nebol ten pruh, ale bol to nasledok inj. 😉 Takže cupi-dup sa ide dalej.... 😉

katy33
3. feb 2011

@pici ....no my sme na tom asi tak, že nijako 🙄 ...teraz v utorok idem na sono 10.DC a uvidime, či nejake vajka budu, al. nie,....problem je vtom, že sa mi nedari nastimulovat, aby sme mohli podstupit IUI a asi ešte horšie je to, že zo stimulacie sa mi začali tvorit cysty, ale v kutiku duše dufam, že tentokrat mi dr. namiesto velkosti cysty, oznami velkost a počet vajok 😵 ....vy idete hned do dalšej IUI, problem asi nemaš, druha šanca je zasa o niečo väčšia šanca 😉 ...tak budem držat palčeky 🙂

adikasala
3. feb 2011

@katy33 jasne uz sa neviem dockat buduceho utorka aby som to mala potvrdene zo sona. apotom sa len snazilkovat doma alebo v marci to isti 3 iui!!!!

katy33
3. feb 2011

@aby Zlatičko naše a ty ako?....ty nas tu uplne zanedbavaš, myslim na teba.....už si začala so stimulkou a ako to pokračuje 😕 Chybaš nam tu, tak sa nam tu ukaž , nech vieme, ako sa nam maš 😵

adikasala
3. feb 2011

@katy33 neboj budes mat vajka ved aj tie sme tu mali na rozdavanie v januari. volaco sa hadam utrelo z nich aj tebe,zasluzis si to konecne!!

katy33
3. feb 2011

@adikasala Máš teraz nakazanu pauzičku, či 😕

katy33
3. feb 2011

@adikasala Dakujem , moja, kiež by to tak bolo, ved som sa snažila aj nakazit vajko virusikmi 😉

pici
3. feb 2011

@katy33 problem so stimulkou som nemala... ani s ovu... mohla som mat stimulku aj bez liekov.... ale tak sa rozhodol ze to radsej podporia.... ideme hned do dalsieho

aby
4. feb 2011

@katy33 noo vieš čo ja vás stále sledujem mám mrchu a 16teho začíname s injekciaami beriem teraz aj wobenzim , ale zistila mi svokra že mám nadmernú imunitu a zrejme moje telo zabíja mangelove potvorky len musím ešte do helíku zavolať dneska nejak mi nieje s toho dobre. Ešte aby toho nebolo málo mala som nehodu, začal mi horieť olej v hrnci a opálila som si tvár ale nieje to také strašné ale štípalo to a zlieza mi koža ale inak faj heh
ale už sa normálne teším na marodku a vymýšlam čo budem robiť heh 😀
a ty ako?

fomarik
4. feb 2011

@zuzancek22 ahoj naša spolubojovníčka! Ty nás tu tak potajomky čítkaš... milé 😉 . Pomaly bude tomu mesiac, ako si bola na tom zákroku. Tá abstinencia sa dá zniesť? A ešte ako dlho? 😉

fomarik
4. feb 2011

od dnes mi to zase ukazuje že som v 12tt, ale ešte trdi som v 11tt. Koník nemyslel na tie babule, ktoré otehotneli po IUI alebo IVF 😠

fomarik
4. feb 2011

trdi... tri dni

zuzancek22
4. feb 2011

@fomarik no vydržať ako vydržať, robíme všetko iné len aby sme nato nemysleli. 😀 ale je to riadne ťažké. a to ako dlho uvidíme veď 12.2. to bude este len mesiac a odporučaju tak 1,5 - 2 mesiace, lebo mi dr. nerobil žiadne šitie toho krčka, ale robil to akýmsi nožom alebo čosi také, ved v pondelok uvidím čo mi povie.

zuzancek22
4. feb 2011

@fomarik a ty si tiež este na PN-ke?

apolenka6
4. feb 2011

@zuzanka7834 už od rána na teba myslíííím!!! 😒 držím palce ááále ved viem že si tehulka 😅 😉 😅

andy175
4. feb 2011

@zuzanka7834 Ďakujem pekne! Musím veru veriť, že to nebude prekážkou. Aj sa na to všetko teším, len nech nie som sklamaná z prípadných neúspechov. To bude asi najťažšie. ☹

katy33
4. feb 2011

@aby ajajajajajaaaaaaj....čo nam to ty vyvadzaš...takže budeš mat novu tvar-novu kožu 😀 😀 😀 ....chuda moje....svokra ti robila nejaka krvne testy, ked na to prišli? Chceš to oznamit v MT, či 😕 Ja idem v utorok na sono, no teraz mam už take bobky až no....som nervozna, zla...brrrrrr 😠 ....chuda môj mm, aj tomu som stihla dnes vykričat, že ak zasa z toho nič nebude, že si davam pauzu , že mam toho dost a hlavne odchadzam aspon na niekolko tyždnov z prace, už mi zo všetkeho špliecha na majak ☹ ....ale musim sa pozviechat, to ja mam len teraz obrovsky strach z toho utorka, preto vrčim 😝 😎 Ešte sa mi aj take srostosti snivaje, že joj 😠 .....aj ja sa chcem v utorok hned informovat na IVf, tak dost možne, že budem stimulovat za tebou 😉 ....hlavne, ked budeš mat pn, nič nevysmažaj 😀 😀 😀

walta
4. feb 2011

@zuzanka7834 Zuzka moja, ani si nevies predstavit, ako na teba myslim... moooc ti drzim palce, bodaj by ti to vyslo, to zo srdca zelam. Priznaky uz ani ja radsej neriesim, pretoze ani neviem, co vsetko mam na sebe sledovat 😀 To podbrusko ma neprestava pobolievat, kazdu noc chodim cikat, dnes som bola okolo pol1 a ked som vstala o pol 5, musela som hned utekat. Tak zavcasu vstavam, bo cestujem do prace. Ale nerobi mi to problem, uz som si zvykla. Obcas citim bradavky, take napatie, citlivost, ale nic ine. Tak neviem, no 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aby
4. feb 2011

@katy33 jj kožku heh 😀 😀 😀
jj svokra je biochemička no ale chcem sa na to ešte v heliose inak zas som ako narkoman heh kade čo 😖
no v robote ma hnevajú využívajú ma no už aby som išla na marodku A už sa tam teda nevrátim 😒
nestresuj sa neboj dobre bude ja mám strach s hyperstimuláku akási som 😖
presne viem o čom píšeš ja teraz zháňam nejakú užitočnú robotu čo budem robiť fuuu včera som zas prebučala doobedie oči ako angorák 😲
aj ja mám kadejaké sny heh
No ešte nehovor ale možno motyka vystrelila 😉 držím prsty moc moc 😉 😉 😉

apolenka6
4. feb 2011

@aby ahoj podpaľačka 😀 😀 😀 no teda mala si šťastie to ti poviem!! 😕 ,ale budeš mať novú pokožku ako babatinko 😉 tak ty si už na inej ceste ako my ?! no to bučanie si nechaj na potom ked ti oznámia,že si tehulka a IVF sa ti podaríííí!!!! aj ja mávam stavy všelijaké ... 😔 no čo už ?!

katy33
4. feb 2011

@aby Neboj, zlatinko, hyperstimulak nebude....musiš pit vela tekutin - doporučuje sa až 3-4l vody 🙄 ....a v praci aspon pocitia, ked nebude mat kto za nich driet - ony tam asi ani len netušia, čo maš za problem, však 😕 ....a nebudeš nič robit, budeš pekne krasne vegetit, lebedit a papat 😀 😀 😀 My vlastne teraz ideme ešte len na sono, či vôbec nejake vajka su...lebo od oktobra nie su 🙄 A nebuč už tolko, ved z nas ozaj o chvilu budu tie velke zvieratka, čo davaju mlieko 😀 😀 😀 ...dnes maš poobednu 😕

aby
4. feb 2011

@apolenka6 ja som vedela len to že to nemôžem hasiť vodou ale nevedela som čím 😖 😖 😖 vypol rozum ups
si zlatučká len neviem čo bude lebo moje telo bojuje proti potvorkám tak sa zdá 😢 😢 😢
neboj mi sa všetky toho doškáme a budeme si tu potom písať ako sme stresovali

@katy33 jj presne toho sa bojím musím si dať nejaké flašky čo budem musieť vpiť už sa to pomaly učím heh inak zaujmavé užívanie toho wobenzimu no a púpalký olej a ostropestrec fuuuu 🤐
...vieš ja sa im v robote nebudem o tom spovedať ich po tom nič pojdem na marodku a basta ja ich môžem ... 😀
neboj budú vajká a čo teraz užívaš a ako sa cítiš???

katy33
4. feb 2011

@aby Citim sa vpoho....len hlava je mimo, ale už si zvykam 😀 😀 😀 ....Sledujem sa, či ma nezačina boliet jedno, al. druhe vajko...či sa tam znova nerobi cysta, no zatial nič necitim, no to sa môže vyburit za jeden den 🙄 Beriem clostil 3x1, no ja som si na tri dni zvyšila na 4x1, tak snad som niečo nedovrzala, no už som bola zufala, ked pri davke 3x1 nič nebolo 😕

aby
4. feb 2011

@katy33 jj to poznám heh
a to si si sama alebo ti kázal?
ja keď volám s chlapom tak sa často pýtam jedno lebo dve heh na vloženie 😀 😀 😀

katy33
4. feb 2011

@aby Sama som si, 3x1 je maximum, čo sa dava....ale nepriznam sa 😎 A čo teda...jedno, al. dve, haaaa....? 😀

aby
4. feb 2011

@katy33 no som strašne zvedvá držím moc moc prsty 😉 😉 😉
nooo obaja sme zatiaľ za dve to by nás museli o tom presvedčiť že len jedno , sme si vedomí rizika ale aj tak 😀

katy33
4. feb 2011

@aby Veru aj my o tom často rozpravame, a ked som sa pytala mm, že kolko by sme dali vložit, bez vahania povedal dve, predsa je to väčšia šanca a aj keby sa ujali oba kusky, tak by to bolo nadherne...to by bolo za tie roky čakania...dve zaraz 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre