IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
5. okt 2012

@walta ahojky, tak sa skoro vyliec....ja´som presne toto iste mala pred tyzdnom a doteraz sa z toho dostavam....aj herpes som mala ako ty...len ja som nemohla vobec nic ked kojim....ja si nepamatam, ty si kedy prestala kojit? drzkaj sa,hlavne nech si zdravucka a malicka spokojnucka 🙂

mirka2010
5. okt 2012

@majca55 ahojky Majinka,jasneeeee....lozi uz asi mesiac...a blaboce non stop....🙂 je uzasny,moc sa z neho tesime...a vy co mate nove?

majus28
5. okt 2012

ahojte zienky.. dnes som bola prvykrat na IUI.. mam nepriechodny jeden vajcovod, mate niekto dobru skusenost? dakujem

majus28
5. okt 2012

dnes rano mi robili IUI.. preco ma zacalo pobolievat ani neviem kde vsade dole? je to ok?

apolenka6
5. okt 2012

@majus28 ahoj! to je bežné ,že po IUI ťa bolí spodok brucha skoro ako pri MS ,je to v poriadku 😉
ja mám obidva vajcovody priechodné ,ale IUI (4x) sa nám nepodarilo ,mm má zlý spermio.
ale sú tu dievčatá čo sa im aj IUI podarilo ,veľa šťastia prajem aby sa to podarilo 😉 🙂

majus28
5. okt 2012

@apolenka6 dakujem pekne.. a vy sa ako dlho snazite? a kam chodite, do akeho centra?

apolenka6
5. okt 2012

vyše 5 rokov a chodíme do Martina do Heliosu

alibabaa
5. okt 2012

@apolenka6 hej uz picham moja.. uz dve injekcie a v pondelok mam ist na kontrolu. dr povedal, ze si mam doniest aj treti druh a ze ak bude treba,tak mi to hned aj pichnu 🙂

apolenka6
5. okt 2012

@alibabaa tretí druh? ja mám ,len dva druhy 😨 ja zajtra začínam ,len stimulovať ,ale len s liekmi ,začínam brať Proveru a až o týždeň pichám 😝 tak ma informuj ako pokračuješ 😕

alibabaa
5. okt 2012

@apolenka6 ja ich davam do krabicky a potom odnesiem do lekarne. oni si s tym uz vedia poradit ... tiez mame zopar bezdomovcov v okoli...

natalia1205
5. okt 2012

Ahojte,som tu nová a chcela by som sa tiež podeliť o skúsenosti a možno niekomu dodať nádej. My sme sa snažili 4 roky,chodili po lekároch a nič. Nakoniec nás dr.odoslal do Iscare do MT a tam sa nám podarila 2. IUI.
Chválim prístup lekárov aj sestričiek,nikdy tam s ničim nebol problém,vždy mali na nás čas,nemali sme pocit,že to tam ide ako na pásovej výrobe...čiže rýchlo,rýchlo,nie ste tu sami 🙂

alibabaa
5. okt 2012

@apolenka6 hej, treti druh. my neberieme lieky, ale pichame injekcie.. blee.. ked povie treti druh, tak to uz bude mat rychlospad. na 1IVF som brala ten treti druh iba 5 dni tak predpokladam, ze v nedelu alebo pondelok bude OPU 🙂

sijust
5. okt 2012

@dasaa No co moja,uz je doma fusak?nemam pani posurit?tak aj vy sa uz chystate seduskat,jeej...ze je to zlate...len ta nasa herecka nechce byt ani za svet na brusku,jeduje sa a vrieska az je fialova... 😒 ja som ani nevedela,ze aj pre deticky je ibalgin sirupcek....tak snad mozes,neviem ti v tomto poradit...ja som jej dala dva krat ten jahodkovy nurofen...ta sa zalizovala 😝 😀 nemali sme vobec teplotku...a ten flector,tu su naplaste,davaju sa na bolave krize...kupila som to dvojkusove balenie a sestricka hned po pichnuti odstrihla dva stvorceky a nalepila jej ich tam...ziadne cervene flaky,hrce,ani bolestive to nemala...odporucam! 🙂

dasaa
5. okt 2012

@walta och ta co to je s nami skoro vsetky babenky sme chore ☹ Tiez som chora len mam to ovela horsie ☹ tiez ma to stve ani nemozem Simonke dat boztek ale konecne mam rusko len neviem ci to uz nie je neskoro na to.No uvidime ci mala nebude tiez chora.Tak len cim skor sa nam treba vyliecit aby sme boli fit a nase lasky vypusinkovat 😵

dasaa
5. okt 2012

@mirka2010 dakujem budem sa snazit aby som bola cim skor fit ale zatial necitim ziadnu zmenu.Naj viac ma trapi ze ked v noci kaslem tak Simonka sa stale na to zobudi chudiatko moje ale nastastie v zapeti hned zaspinka.Jaaaj tak to ste mali rodiny den to je super 🙂.Ale co si mirka mal mat volno 2 dni po 2,5 mesiacoch a nakoniec len jeden den mal bo uz musel ist do prace ☹Som sama zvedava kedy bude mat zase volno.Len dufam ze cim skor bo este som vobec nebola u gynek.na kontrole a este aj k zubarke mi treba ist.Tolko veci nam este treba.A to este ani krstiny sme nemali 😢 😢

dasaa
5. okt 2012

@sijust myslela som ze uz dnes budem mat fusak ale nic mi neprislo ☹.Tebe kedy prisiel ten fusak za kolko dni?Ak sa da tak mohla by si.Joooj tak to ani nasa nechce byt na brusku maximalne 20 sekund a potom uz ide plac.Tak toto si urcite pojdem kupit ked to tak pomaha 🙂Tak to ste mali potom super ked Stellinka nemal teplotu.

dasaa
5. okt 2012

@majus28 Ahoj je to normalne po IUI nemusi sa bat 🙂.Presne tak ako pise @apolenka6 tiez som take bolesti mala ako pri ms

dasaa
5. okt 2012

@majus28 ak mozem vediet preco si potom bola na IUI ked mas nepriechodny jeden vajcovod?Ja som bola tiez na IUI ale najprv som isla ci mam prechodne vajcovody.Je to operacny zakrok robi sa to cez narkozu.Cez operaciu ak mas neprechodny vajcovod tak oni ti to daju do poriadku.Mne tak vysvetloval doktor.

dasaa
5. okt 2012

Ahooooj @cmelica ako sa mi mate ?Branusko vam krasne rastie a tie fotky su krasne. 🙂

kostickabonnie
6. okt 2012

@apolenka6 @alibabaa čaute spolubojovnice? ako sa vam dari ? 🙂 ja som z najhorsieho vonku, uz odkasliavam, aj zvuk sa pomaly dostava do normalu 😀 dnes mi prisla mrcha hnusna bolava, v pondelok idem na prve sono a potom dufam, to uz bude mat rychly spad, lebo je to nekonecneee 😠 pichanie raz dobre, raz zle...zatial sa mi to nijako neprejavuje na naladach, akurat sa nezmestim do rifiel, resp. dost ma tlacia hlavne v aute pri soferovani je to take, ze sa radsej rozopinam....musim ist nakupit nieco volne. Myslite, ze je blbost kupit si nejake tehu nohavice, nech to netlaci na brucho?

kostickabonnie
6. okt 2012

@tinasc joj, tebe sa to uz krati, mozno budeme naraz na stole, ty pri porode a ja na OPU 😉 a vsetko dobre dopadne 🙂

majus28
6. okt 2012

@dasaa ahoj, no na laparoskopii som bola este minuly rok.. po nej mi vraveli ze jeden vajcovod je nepriechodny, ze cez neho nepresla ta tekutina.. a povedali mi ze to tak je a ze s tym sa nic neda robit, co mi je sice divne.. no a v heliose mi navrhli IUI, ze aj ked je aspon jeden priechodny, folikul som mala aj na tej strane kde je priechodny, ak by na tej nebol, tak by mi IUI nerobili..

majus28
6. okt 2012

@dasaa a podarilo sa ti IUI?

majca55
6. okt 2012

@mirka2010 moja nič take nemame akurat stale mame nejake okruhle vyročia a oslavy 😵 stale sa zabavame 😀 😀

mirka2010
6. okt 2012

@majca55 fiiiiiha, tak to je super...aspo prides na ine myslienky...a co nechystate sa nieco podniknut v blizkej dobe? iui napriklad?

mirka2010
6. okt 2012

@natalia1205 super, gratulujeme...🙂

natalia1205
6. okt 2012

@mirka2010 ďakujeme,dnes sme sa prehupli do 9tt,zatiaľ sa mám veľmi dobre,ale myslím si,že to môže byť aj tým,že po 4 rokoch z nás konečne opadol ten stres a to nekonečné rátanie,čakanie,papkanie hormónov a priberanie...modlím sa,nech to dobojujeme do šťastnéko konca🙂

tinka9075
6. okt 2012

Čaute babenky vonku je krásne ja dnes idem na gaštany dúfam že niečo nájdeme 🙂 🙂 dnes mi doniesli sušičku no paráda môžem prat sušit 😉 😉 v utorok idem na krv tak som zvedavá či budem plakat alebo sa usmievat no uvidíme 😉 😉

apolenka6
6. okt 2012

Ahojte!!! dnes je krásne počasie a konečne som sa dočkala stimulácie ,od dnes užívam Proveru a o týždeň pridám injekcie 🙂 🙂 🙂

apolenka6
6. okt 2012

@alibabaa tak tretí druh ,my zas máme iné postupy teda CAR ,každé to má iné 😉
fúú tak o týždeň už bude OPU? ja som ,len dnes začala 😀 musím byť vždy posledná 🙄 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre