IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
6. okt 2012

@kostickabonnie ahoj! ja som dnes konečne začala užívať Proveru a veru som si nechtiac aj nežiadúce účinky čítala 😖 😖 😒
snád ma to minie 😝 tak si pribrala? ja som si chcela kúpiť rifle a mm hovorí,že na čo? 😕 a veru má pravdu ak priberiem a nebodaj budem stále priberať !? 😀 😨 tak netreba ,len ozaj tepláky na gumu ,alebo legíny 😉
tak už máš MS 😵 teraz to naberie to správne grády a pridáš dalšie injekcie
či si máš kúpiť už teraz tehu nohavice 😨 fúúú tak to neviem ,ale ak ich kúpiš iné ti nezostáva ,len otehotnieť !!! 😉 😉 😉
čo určite bude 😀

tinasc
6. okt 2012

@kostickabonnie no veru, už aby to bolo 🙂 určite všetko dobre dopadne 🙂

kostickabonnie
6. okt 2012

@majus28 mne takisto len povedali, ze je nepriechodny a nic s tym nerobili, ziadne prefuky. Vraj, vsak mate este jeden funkcny, tak naco. Ja sa tiez tomu divim, ked niekomu hned pri prvej laparoskopii vajcovody spriechodnia a niekde to len zdiagnostikuju.

tinasc
6. okt 2012

@apolenka6 moja, ale ja mám termín až koncom októbra... takže sa nikam neponáhľaj 🙂 takže nič sa ty neboj, že si posledná 🙂 veru u nás v GF sa tabletky neberú, rovno sa ide na injekcie... 😉

kostickabonnie
6. okt 2012

@apolenka6 nie, praveze som nepribrala, dokonca som mala par dekov menej, hoci pred MS mam vzdy viac, len brusko je teraz take vacsie a hlavne rifle mi na pase vadia, mam pocit, ze moc nanho tlacia. Preto by to chcelo nieco, co ma vyssie pas a myslim si, ze existuju aj take tehu nohavice (este som v zivote nebola v obchode s tehu vecami) co by sa na to hodili. Len aby som to nejako nezariekla, ked ich kupim a just to nevyjde ☹

apolenka6
6. okt 2012

@tinasc mne ani nejde o to,že som posladná,len som nedočkaváááá 😅 tak si teda počkám na koniec októbra 🙄 ja by som mala mať vklad ak všetko dobre dopadne tak začiatok novembra....tak musíš prenášať 😀 😀 😉

tinasc
6. okt 2012

@apolenka6 aaaa že prenášať, už teraz ma ide poraziť 😀 nebuď nedočkavá, všetko chce svoj čas 🙂

apolenka6
6. okt 2012

@kostickabonnie no nie sme veštice a nevime ako dopadneme ,ja osobne neviem či mi to podarí ,bojímsa si 100% veriť ,ale aj si neveriť 🙄

apolenka6
6. okt 2012

@tinasc ja viem,že by si to chcela mať už za sebou ,ja som to ,len tak napísala 😕 😀 trpezlivosť ruže prináša 🙂

apolenka6
6. okt 2012

@tinasc
@kostickabonnie kočky padla 14 hodina a mám vychádzky tak ja idem využiť voľno !! 😅 vonku je krásne ...večer sa tu uvidíme ,pekné popoludnie prajem papááá 😅

tinasc
6. okt 2012

@apolenka6 paaa uži si prechádzku 🙂

kostickabonnie
6. okt 2012

@apolenka6 vonku je naozaj krasne pocasie, idem aj ja s mojim havinom na prechadzku po oneskorenom obede. Vidime sa vecer 😉

dasaa
6. okt 2012

@majus28 ano IUI sa podarilo na 2 x 🙂.Ja by som este skusila ist za druhym gynek.a porozpravala by som sa s nim o tom ze co sa da s tym robit.A uvidis co ti povie.

dasaa
6. okt 2012

@natalia1205 gratulujem a prajem krasne a prijemne tehulkovanie 🙂

alibabaa
6. okt 2012

@apolenka6 no vyzera to tak ze o tyzden bude opu.. uff ale to bezi rychlo...

tinka9075
6. okt 2012

@apolenka6 no tak začínaš super potom to už pôjde velmi rýchlo 🙂 🙂 ja som bola na gaštanoch a nič sme nenašli asi nás niekdo predbehol 😀 😀

tinka9075
6. okt 2012

@kostickabonnie to je dobrý nápad s tými tehu nohavicami ved ich využiješ neskôr 🙂 🙂

tinka9075
6. okt 2012

@alibabaa tebe sa to blíži ani sa nenazdáš a budeš mat opu a bude vela vajok 🙂 🙂

majus28
6. okt 2012

@dasaa rozmyslala som uz aj nad zmenou gynekologa, este sa na to opytam v heliose, ci sa to teda da alebo nie.. ale aj tak si chcem este dat porobit nejake vysetrenia.. genetika, zrazanlivost krvi a tak..

majus28
6. okt 2012

@kostickabonnie ja som si stale myslela, ze prave na to je ta laparoskopia, ze ak nie su priechodne tak ich sprechodnia a nie len mi povedia po zakroku, ze hold, mate jeden..

natalia1205
6. okt 2012

@majus28 ja poznám baby,kt.ostali tehu aj jedným vaječníkom,takže hlavu hore! 🙂 A myslím,že práve tou laparoskopiou ti to mali sprechodniť a napraviť všetko,čo treba. Ja som bola na laparo v zime,lebo môj gyn.dr. (chodila som k Hudecovi) mi povedal,že podľa nejakých nových zákonov musí byť pred IUI rsp. pred IVF diagnostická laparoskopia. Nakoniec,dobre,že som išla,lebo mi našli malý polyp na dne maternice a urobili aj drillig ovárii-liečila som sa na inzulínovú rezistenciu,a tak sa mi okolo vaječníkov porobili cysty,kt.bránili vajkám uvoľniť sa.
Pripadalo mi to,že to všetko trvá nekonečne dlho,ale dopracovali sme sa k vytúženému cieľu.Len sa chudák Dr. Hudec už o tom nedozvedel. Je v kóme od augusta :(((
Tebe držím palčeky a nevešaj hlavu 🙂

kostickabonnie
6. okt 2012

@tinka9075 no rozmyslam, ci ist do normalneho obchodu alebo radsej cez internet. V takom baby obchode, co ja viem, zatial radsej obraciam hlavu na opacnu stranu, lebo mi to nerobilo dobre 😒

kostickabonnie
6. okt 2012

@majus28 no, ja som bola rovnako sokovana, mozno sme boli v rovnakej nemocke 😉

kostickabonnie
6. okt 2012

@majus28 a mozno to bolo lepsie, ked som to nevedela, potom ma zacalo brutalne deprimovat, ze sanca otehotniet vzdy bola len max. 6 krat do roka 😠 😠 😠

apolenka6
6. okt 2012

@alibabaa to je dobré ,že to ide rýchlo 🙂 aspoň budeš ma čo nevidieť bábätko/ká v brušku
ozaj aj budeš mať PK ?

alibabaa
6. okt 2012

@apolenka6 myslim si ze ano, lebo si priplacam embryoscope a ked ich bude viac ako 4 tak bude aj PK tympadom. nenechaju si ujst 300 eur.. 😀 😀 ak bude menej, ako 5 tak sa rozhoduje v den opu co s nimi.
no veru rychlo to letiiiii

mirka2010
6. okt 2012

@natalia1205 samozrejme, ze dobojujete...nad inym ani nerozmyslaj🙂 uprimne moc drzime palce...🙂

mirka2010
6. okt 2012

@apolenka6 fiiiha, tak uz to zacalo????a prave v taky krasny den...my taaaaak moc drzime palce...uz sa nevieme dockat malickej bublinky v brusku 🙂

mirka2010
6. okt 2012

@tinka9075 haloooooo,ako sa mame????ako malicke nase lasocky????

mirka2010
6. okt 2012

@dasaa ahojte koceny nase 🙂 tak ako ste stravili taky krasny slnecny dnik??? ci si bola doma chorucka??? dufam, ze ti je uz dobre 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre