IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sherny
7. okt 2012

@natalia1205 aj ty si bola v takej situácií, že si sa musela rozhodovať? Vidím, že čakáš mimko, tak to muselo vyjsť, moc gratulujem 🙂

tinka9075
7. okt 2012

@sherny robil mi aj tak ja som ho nahovorila tak spravil 🙂 🙂 ale keby bolo aj viacej ako dve tak ti to zredukujú aj u nás 🙂 🙂 ja som bola na vklad vkladali sme tri embrijká a hned mi povedali že ked sa chytia všetky tri tak jedno vyberú tak nemusíš chodit do prahy 🙂 🙂

majus28
7. okt 2012

@natalia1205 uzasne 🙂 to ma tesi, taketo spravy mi davaju nadej.. ja som bola raz na taky pristroj Oberon, ktory ti prescanuje org. a ta zena ktora mi to robila, mi dala vtedy prvykrat zelene riasy na precistenie. Tiez som citala o PCO ze pomaha ak schudnem. Jem tie zelene riasy doteraz a citim sa vyborne, tiez som aj schudla a myslim si ze aj preto sa mi to nevracia.. strava robi vela, to sme pochopili.. snazime sa zit zdravsie a nie takym konzumnym zivotom ako predtym.. my sa snazime cez tri roky.. a potom si otehotnela vlastne na tom druhom IUI?

sherny
7. okt 2012

@tinka9075 aha a podarilo sa? ináč aj ja si to myslím, žeby sme to nemali prepásnuť túto šancu. A prečo ma doky neposlal na sono tak na 4 deň pichania, aby sme videli ako reaguje telíčko, a potom by znížil dávky... ja tomu nerozumiem ☹ ja tomu neverím, žeby sme mali až tak viac plodové tehot. ked tak dlho sa nedarí, a ani žiadne lieky nepomohli, ani laparka... ☹ 4 roky sú strašne dlhá doba čakania. Na schválenie tých injekcií sme čakali skoro 3 mesiace......

apolenka6
7. okt 2012

@kostickabonnie
@mirka2010
@alibabaa
@cmelica dakujem dievčatá ,dnes mi je lepšie a dúfam,že aj bude 😕 klop,klop,klop ..vodu pijem a snažím sa ju do seba dostať čo najviac 😉

tinka9075
7. okt 2012

@sherny zajtra budem vediet či sa podarilo budem si robit test a v utorok mám krv tak verím že aspon jedno sa uchytilo 🙂 🙂 mne vtedy vyšla aj iui čakala som bábetko len to zle dopadlo 😒

sherny
7. okt 2012

kočky prosím poradte ☹ ☹

majus28
7. okt 2012

dievcata ako to vlastne funguje? pisete ze ste mali 6 vajicok.. to znamena ze bolo tolko folikulov? ved ked jeden uz pukne, tak tie ostatne zanikaju nie? ci ako to je? vysvetlite mi to prosim, lebo som z toho uz jelen 🙂 ja som mala pred IUI 2 folikuly na jednej strane a 2 na druhej.. teraz sme v cakani 🙂

apolenka6
7. okt 2012

@kostickabonnie už desiatu injekciu 😕 mňa len prvá čaká v sobotu 😝 a nemáš ani výkyvy nálad? síce asi až ked pridáš ešte posledné injekcie tak potom ..ja vypijem teraz 2-2,5 l vody ..ozaj aj tebe hovorila koordinátorka,že máme jesť mliečne výrobky 😨 sa mi to marí 😀 ale už neviem prečo ..
ved si skús niečo objednať a za 20eur to je nič a IVF nebude mať na výber a sa musí podariť ked už budeš mať veci na seba 🙂 😀

sherny
7. okt 2012

@tinka9075 tak moc držím palčeky, a aj sa nejako ináč cítiš, alebo ?

tinka9075
7. okt 2012

@sherny dakujem ani nie len pár dní mám nafúknuté brucho a aj bolí tak uvidíme verím že zajtra budú na testíku // 🙂 🙂

apolenka6
7. okt 2012

@tinka9075 zajtra testuješ?? 😅 😅 držím palce 😉 aký máš test?

tinka9075
7. okt 2012

@apolenka6 zajtra testnem mám mamatest iným ani netestujem 🙂 🙂

sherny
7. okt 2012

@tinka9075 aha, takže ty si mala teraz IVF, ked ti vkladali 3, že?
prečo až 3, ked doky hovoril, že max. 2 vajká vkladajú?

tinka9075
7. okt 2012

@sherny bola som na KET ja som chcela tri a názor dokiho ma vôbec nezaujímal ja som si trvala na svojom a hotovo 🙂 🙂

apolenka6
7. okt 2012

@tinka9075 ráno budem čakať výsledok 😉

tinka9075
7. okt 2012

@apolenka6 jáj no ráno to asi nebude ked ja vstávam tak o 10 😀 😀

apolenka6
7. okt 2012

@tinka9075 ved ja viem,že si "ranné " vtáča 😀

tinka9075
7. okt 2012

@apolenka6 to ja od bábetka mi mamina hovorila že som bola velmi dobré bábetko spat som chodila o 20:00 a spala do 10:00 nonstop 🙂 🙂

apolenka6
7. okt 2012

@tinka9075 šípková Rúženka 😀

majca55
7. okt 2012

@mirka2010 moja neviem chceli sme akosi to nevychadza 😝 uvidime ešte 😵 a tešim sa na vaše nove fotečky 😵

tinka9075
7. okt 2012

@apolenka6 no ak bude po mne naše dieta tak ani nebudeme vediet že ho máme 🙂 🙂

kostickabonnie
7. okt 2012

@apolenka6 neviem sa dockat tvojho prveho zazitku z pichania, vykyvy nalad zatial nie, len tu obcas pisem dobre "srandy" 😎

kostickabonnie
7. okt 2012

@majus28 v beznom cykle ostatne praskaju, ale pri IVF sa pichaju injekcie, aby nepraskli a aby ich bolo co najviac 😉

majca55
7. okt 2012

@apolenka6 moja moc moc ti držim palčeky a myslim na teba 😵 😵

kostickabonnie
7. okt 2012

@sherny ja by som to tiez skusila a nechala na "prirodu" ako to zariadi, kolko vajicok bude zrelych, plnych a kolko by sa podarilo oplodnit. 😉

sherny
7. okt 2012

@kostickabonnie dakujem za tvoj názor, potešil ma.

kostickabonnie
7. okt 2012

@tinka9075 budeme mysliet a cakat na pozitivnu spravu od Teba...ak chces, ja ta zobudim, o siedmej uz mam byt v MT 😀 😀

kostickabonnie
7. okt 2012

@sherny my dufame, ze potesis ty nas o 14 dni 😉

mirka2010
7. okt 2012

@dasaa ahojky, aj nas je akysi nesvoj tiez asi z tohto pocasie...tieto zmeny to aj on tazko znasa...dnes vobec nespi ako by mal..aj teraz vecer ho uspavam,co nikdy nerobi,tak vymysla v postielke...neviem,ci nie je rozruseny,boli sme na navsteve u svokry,tak mozno je to aj tym ☹ uvidime aka bude noc....no co sa tyka toho odgrgnutia,tak ja som to potom uz neskor, ked bol vacsi, asi okolo troch mesiacov v noci nerobila, ze som ho nechavala odgrfnut a to z toho dovodu, ze sa mi celkom na to prebral a bolo tazko ho uspat...potom som sa na to aj pytala dr a povedala, ze nemusim ho v noci nechavat odgrgavat...takze si takto zvykol...skus aj ty...a je uzasne ze uz sa chce dvihat...presne si pamatam, ze aj nas to takto robil...noooo, rastie malicka krasne...sikovnicka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre