IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
4. feb 2011

@katy33 nolen by sme mali dve naraz heh 😀 😀 😀 a to by teda nevadilo určite nie 😀
je to aj väčšie riziko kukali sme to spolu a dali sme všetky pre a proti a zatiaľ je to na dvoch ale chlap mi zakázal mať šestorčatá heh 😀 😀 😀
presne dvojnásobná radosť 😀 😀 😀

fomarik
4. feb 2011

@zuzancek22 áno, ešte stále som na PN a pravdepodobne budem až dokonca 😎 😎 😎 😎

fomarik
4. feb 2011

@aby juj, aby , držím ti palce k tomu IVF.... nech sa zadaria aspon dve naraz 😉 . Aby si to mala vykompenzované.

fomarik
4. feb 2011

@zuzanka7834 blíži sa hodina H a ja tu práve vtedy nebudem 😠 . Zlatko, určite daj vedieť, kolko máš toho hcg! Veľmi ale veľmi na teba myslím a zo ♥ ti prajem fazulku...alebo fazulky 😅

aby
4. feb 2011

@fomarik jee dík moc 😀 😀 😀
dúfam že sa ti krásne tehulkuje 😀 😀 😀 a šup šup veľa vírusikov 😉

aby
4. feb 2011

@katy33 normálne by si odpadla , volali sme tej koordinátorke a povedala, že tieto testy sa štandartne nerobia až po tom čo by som potratila chápeš??? ma nasrdila 😠
skoro som odpadla, že však si aj zaplatíme a ona že za to sa neplatí, ja normálne odpadávam ako by to zo svojho vrecka padám 😖 😖 😖
no až teraz Galo že prečo to chceme a chlap hovoril, že či je nejaký problém a on že nie tak v stredu idem 😀 😀 😀

apolenka6
4. feb 2011

@zuzanka7834 čakáme... 😵 😵 😵 😵 ????

zuzancek22
4. feb 2011

@fomarik to je dobre, len sa pekne doma opatruj, ved načo by si chodila do práce, nech sa štat teraz stará o teba.

petuska123
4. feb 2011

ahojte baby.tak v nedelu o 21hod.si idem dat pichnut pregnyl do zadku a v utorok o 9:30 mam IUI. 😉 dnes na sone bol dominatny folikul o velkosti 15mm.este do utorka musi narast.

fomarik
4. feb 2011

@petuska123 tak držím palce. To vajko ešte určite dorastie. Pfuj, pfuj, pfuj ...TTTTTTTTTTTTTTTTTT

little_miracle
4. feb 2011

@zuzanka7834 ..........už nás toľko nenapínaj, čakáme na infošky. Palce mám už úplne odkrvené čo som ich tak silno držala.

fomarik
4. feb 2011

@aby tehulkuje sami úplne skvele, ani neviem že som tehu. Posielam ti TTTTTTTTTTTT aby bolo veľa cumlikátorov 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

aby
4. feb 2011

@fomarik jee takto je supiš s zbytočne nestesuj a všetko je o.k hádam 😀 😀 😀 mamina aj fazuľka 😉

adikasala
4. feb 2011

zuzanka 7834 kde si???? novinky su ake????potrebujeme dalsiu nadej!!!! 😲 😲 😲 😲 😲

tinasc
4. feb 2011

@zuzanka7834 celý deň som na Teba myslela, tak ako? očakávam dobré správy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
4. feb 2011

@petuska123 držím palce na IUI... koľký deň cyklu si teraz?

apolenka6
4. feb 2011

@zuzanka7834 Ahoj Zuzanka! nebojkaj Lucka mi písala teda ja som sa jej pýtala už som nemohla vydržať.....to HCG 37 máš krásne určite je to tehotenstvo aj ked ťa dr. Krajko trošku stlmil bude to tutovka!!!!aj ked do nedele je daleko a bude to pre teba dlho ale ten výsledok bude stáť za to 😉 😉 ♥ a HCG ešte porastie.....ajajáááj
Neviem prečo nepíšeš ,ale asi sa ti nedá pripojiť na MK

adikasala
4. feb 2011

@apolenka6 jaj aj ja verim ze to bude mala baba 😲 😲 😲

zuzanka7834
4. feb 2011

@strelicia @erickaa @fomarik @katy33 @walta @little_miracle @adikasala @apolenka6 @tinasc 37,9, este stale sa neviem spamatat 🙂 🙂 🙂 Len dufam, ze bude vsetko v poriadku, lebo Krajko stale neznel nejako presvedcivo... 13.2 buducu nedelu ideme na utz a krv do Helika, dovtedy budem asi kazdy druhy den testovat 😵

Prepacte ze sa ozyvam az teraz, ale poobede mi haproval MK a potom sa mi uz z prace nedalo, bola som u sefa v kancoske a tam to bolo pod dohladom 😉 A potom sa nam ohlasila navsteva, tak som co-to musela pochystat aj pokupit a odisli iba pred chvilkou, ale do zajtra by som Vas nenechala cakat, srdiecka moje zlate 🙂 Dakujem za Vasu vieru 😉 Nejdem este oslavovat, nech sa doky najprv pozrie, ci je fazulka v maternici a nech mi konecne povie, ze hcg je dobre a ze mu neublizi bakteria, ktoru mam a potom sa konecne zacnem tesit 🙂 🙂 🙂 Lubkam Vas, velmi velmi velmi!!!

zuzanka7834
4. feb 2011

@petuska123 Hiii, Petka Teba som zabudla vlozit do predchadzajucej spravy 🙂 Mojenko velmi sa tesim, ze si mala pekny folik a ze pred uspesnym IUI uz nic nestoji v ceste 😉 😉 😉 😉 Tfuj, tfuj, tfuj a tri kroky dozadu 😀

zuzanka7834
4. feb 2011

@apolenka6 eeeej, vidim, ze si ma predbehla 😀 😀 😀 a ze ja som spisovatelka 😉

katy33
4. feb 2011

@zuzanka7834 Idem do prace a sms nikde, cely večer som mm v robote omielala uši, že už chcem byt doma na MK, ako si nam dopadla...v praci nemame signal 🙄 ...aaaaaaa ideme z prace a pred polnocou mi prišla konečne sms 😀 ....som neskutočne rada, zlatinko moje, prajem ti to z celeho srdiečka, i mm pozdravuje a praje vam všetko dobre...a že si naše dalšie svetielko na konci tunela 😀 😀 😀 , vraj ma taky pocit, že to vyjde aj nam, ked sa nam tu teraz tak dari....len nas pekne nakaz tehuvirusikmi, ale poriadne ....chceme vam ist v šlapajach 😉 ...hcg bude určite u len rast, ono to podla mna sedi, ked ta ovulka bola posunuta 😉

katy33
4. feb 2011

@petuska123 Juuj, super, vajko je ...a šup do toho....sa v utorok možno vidime, my ideme na kontrolne sono, či je nejake vajo 😉 Držim palčeky.....a nech sa len pekne mužovi chlapici ponahlaju za vajkom 😉

katy33
4. feb 2011

@aby 😖 😖 😖 ...no to teda nechapem, prečo sa neurobia všetky možne testy, aby sa dokazalo vylučit čo najviac pričin a tym by nas to ušetrilo od tych sklamani,kt.preživame každy mesiac...a urobia to až po potrate 😠 ...ved ked je to vyšetrenie zdarma, tak prečo 😕 Ved to IVF stoji velke peniaze, a čo ked niekto si nebude môct už ten druhy pokus dovolit 😔 ....ale chlap ti to zariadil, tak verim, že testy budu ok 😉 😉

apolenka6
5. feb 2011

@zuzanka7834 Ja som prieskumnička nie spisovatelka 😀 😀 to patrí,len tebe!
Ako som hovorila Krajko je len opatrnejší ,ale je to aj tak krásne číslo oproti 0 😵 😵 júú keby sa to aj mne zopakovalo.... 😔
To si viem predstaviť,že sa nevieš spamätať aj mne to trvalo 😀 😀 ideme teraz do MT či náhodou slepička nezniesla ešte vajko 😕 😕 ?? ale moc tomu nedávam neva bude nabudúce 😉

apolenka6
5. feb 2011

@katy33 veru veru treba dať na mm pocity !!! 😉 ideme za našimi svetielkami... 😵 😵 bude to ,len musíme tomu veriť 😉 ked prídem z MT tak sa ozvem idem sa mrknúť na dr Gala 😀 alebo on na mňa..?? 😨 😨

katy33
5. feb 2011

@apolenka6 Srdiečko moje, držim palčeky, myslim na teba....no mohla by si niečo ešte zniestit , ale ak nie, tak na další cyklus tolko vajok, až sa zapraši😀 😎 😀 😀 😀 hmmmm, ty sa ideš pozriet na dr.Gala a on do teba 😀 😀 😀 Píš , mojenko, hned ako budete domka 😉 a inak všimla si si , ake som ja dnes ranne vtača, pchaaa 😎 😀 😝

fomarik
5. feb 2011

@zuzanka7834 ja som ti ešte zabudla včera napísať, že mne tiež robili to hcg s hodnotou 37 v Lučeneckom labáku ako tebe, takže....? 😉 😎

fomarik
5. feb 2011

@katy33 ty ideš do helíka v utorok? ( teda ak som to dobre preštudovala). Jooj, to bude vajok... Prosím, prosím, nech ten clostil zaberie už konečne!!!

fomarik
5. feb 2011

@apolenka6 myslím na teba, myslím. Snád všetko bude dobré!!!! Cakáme na tvoje infošky!!! ♥

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre