IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
15. okt 2012

@sijust Ahojte kočky 😵 áno pichám už ,mám 2 injekcie za sebou tá prvá bola c celku OK len sa mi ruky triasli pri miešaní injekcie a tá druhá injekcia už bola celkom na 100% 😉 dnes končím s užívaním Provery a už len pichanie ma čaká ,cez víkend čakám MS a potom pôjdem do MT a začnú pravidelné kontroly ..dakujem,že na mna myslíš ,vážim si to moc !!! 😵 😉
ozaj @adikasala pridala nové fotky malej na str.1489 aká je sladká ako aj Stelka pozri si malú Valentínku 😉

adikasala
15. okt 2012

@apolenka6 jaj co by som bez teba robila magduska si moj poklad a krsna mama valentinky 🙂 takto nas avizujes 🙂 ja nemam na nic cas asi idu zubky malej,,zacina mrncat castejsie

apolenka6
15. okt 2012

@adikasala jéj že krsná mama 😨 🙂 dakujem,ale viem,že nemáš čas sem písať a ani @sijust všetko nestíha a bolo by pre ňu škoda aby fotky nevidela ked ste tam táááák moc krásne 😵
jééj vám už idú zúbky 😕 ako to letí no veľa trpezlivosti ti prajem 🙂

mirka2010
15. okt 2012

@tinasc ahojky, tak ako sa nam mas??? a malicky ako??? dnes teda si na sone, daj vediet, ako ste dopadli...som velmi zvedava, kolko malicky vazi a ako sa ma v brusku 🙂

mirka2010
15. okt 2012

@tinka9075 ahojky, nebola som tu tri dni...tak ako??? spinis??? alebo co je nove???

mirka2010
15. okt 2012

@cmelica ahojteeee....tak krasne priberate...to je super...tesime sa s vami...a hlavne tiez ze ste prisli na pricinu, preco bola ta zelena stolica...uz je to vsetko v poriadku? no my sme boli s mm v sobotu fotit svadbu, bola som mu asistovat do hostiny, potom som isla za malym...ten bol s mojou maminou a prvy krat bol bezomna od deviatej do pol piatej poobedia a ja som to skoro neprezila...tak mi chybal..tolko som za nim plakala...uz dllllho nikam nepojdem...nemozem byt bez neho...ale za to, svadba bola super...troska som napachla inou atmosferou, takze fajn...dnes maly buntosil uz tak skoro rano...ze som akurat cerstva na spanok...ale nemozem..tolko mam roboty...a vy ako spavate?

mirka2010
15. okt 2012

@majca55 fiiiha a co si zacala cvicit? ci chodis niekam??? mne cvicenie velmi chyba, ja som chodila na brusne tance a na zumbu...ale teraz moje cvicenie je len okolo malickeho a pritom najkrajsie ako moze byt 🙂

mirka2010
15. okt 2012

@sijust ahojky...noooo, ono podla mna to ockovanim nie je...nam sa to tiez zacalo menit....a z riedkej zltej prazenicky sa to zacalo poriadne menit...takze asi ak by to pretrvavalo, tak to zavolaj radsej dr....ale myslim, ze sa to urcite zmeni...a mozno si treba porozmyslat co si papala ty...inak sa mame fajn, dni strasne utekaju...maly rastie ako z vody, vsade nam lozi, stavia sa...najnovsia zabavka je vsetko hadzat za sedacku, to ho neskutocne bavi a v sobotu som bola od neho na pol dna prvy krat prec...tak som ronila potoky slz...uz dlllllho od neho nikam nepojdem...neskutocne mi chybal laska moja najmilovanejsia...a vy sa ako drzkate??? ako Stelluska krasnucka, frajerka nasa??? co uz vsetko vie?

tinasc
15. okt 2012

@apolenka6 veru môže tu byť každú chvíľku, cítím aj dosť tlak odspodu, tak neviem, ale môže sa stať, že príde až vtedy kedy má 🙂 veru tú váhu cítim, podľa utz má vraj 3750g... som skoro odpadla, takže viem čo nás na pôrodnej sále čaká... som zvedavá koľko bude mať naozaj po pôrode, dúfam, že tento pôjde ľahšie ako malá, tá zase mala 4070g 🙂 takže chodím ako kačica, v noci sa neviem uložiť a nič ani robiť, kvôli tomu, ako mi tie ruky tŕpnu...

tinka9075
15. okt 2012

@mirka2010 ahoj Mirka no mrcha sa rozbehla v plnom prúde ale nevadí už som písala dokimu z brna dohodneme iui 🙂 🙂

tinka9075
15. okt 2012

@apolenka6 ja si idem za svojím snom a hotovo ved musím bábo mat chcem tak hor sa do toho 🙂 🙂

apolenka6
15. okt 2012

@tinasc úúú??? 😨 😨 no baculko to bude 😀 a budeš ako rodiť? inak moja mama má 3 deti najstarší bol najľahší ,stredný už mal viacej kg a ja hviezda ako posledná som mala najviac 😀 😕 viem,že každá tehotná ku koncu už nevie čo zo sebou 😝 no musíš,len počkať,vydržať ....dobrá rada,že?! 😀 🤐

apolenka6
15. okt 2012

@tinka9075 a nechceš pauzu? trošku??.... ...viem , ako túžiš po dieťatku a ťa to ženie dopredu

tinasc
15. okt 2012

@mirka2010 no mládenec má 3750 g odhadom zo sona, som neverila vlastným ušiam... taaaaakže viem si predstaviť, ako ho budem rodiť, zažijeme si to všetko znova... zaplatila som si aj epidurál a asi som urobila dobre, pretože to bude dlho trvať... zostáva mi len dúfať, že malá mu tam urobila miesto a pôjde to ľahšie 😀 na sone zatiaľ všetko ok .-)

tinka9075
15. okt 2012

@apolenka6 vieš čo nechcem pauzu ja to teraz cítim tak že musím íst na iui medzi ivf a ket som mala mesiac a stačilo 🙂 🙂

mirka2010
15. okt 2012

@tinka9075 to naozaj?????????????? bozinku, to mi je neskutocne moc luto...ach moja...urcite si poriadne sklamana...jemine, ja som tomu tak verila, ani naznakom som nepripustala, ze by sa ani jedno neuchytilo....ach, moja...objimam ta na dialku aby si citila moju podporu!!!!

tinka9075
15. okt 2012

@mirka2010 jáj Mirka ja som sklamaná neni vieš ja som tomu velmi neverila ale ja idem bojovat dalej musí,m ved bábo mat chcem tak preto 🙂 🙂 a muž ma v tom velmi podporuje tak to ide pekne ako má 🙂 🙂 dakujem za objatie a nelutovat 😉 😉

mirka2010
15. okt 2012

@tinasc ahojkyyyy....taaaaaak to je kraaaaaasna vaha 🙂🙂🙂 to je chlapina ako sa patri 🙂🙂🙂 kazdy porod je tazky, ci je babo mensie, ci vacsie...vsak uvidis...to ze si si zaplatila epi si spravila super...ja to podporujem, lebo nema vyznam aby sa zena pri porode znicila!!! aj si ho videla??? fotocku mas??? a kde je spominana fotka bruska??? vsak sme ho este nikdy nevideli!!!

mirka2010
15. okt 2012

@tinka9075 jasneeeee.....nelutujem...ideme bojovat dalej!!!!

tinka9075
15. okt 2012

@mirka2010 presne tak bojujeme dalej a výsledom bude bábo 🙂 🙂

cmelica
15. okt 2012

@sijust ahoj!! tak uz sa Stellinke budu tlacit zubky ?? no to je uz veru velka slecna -Cmuk 🙂 🙂 ju a coze ma obrateny rezim,ked nechce buvat?? je to radost ked sa na nas ty drobci tak usmeju..aj neprespata noc je zrazu krajsia 🙂 🙂 a Branusku:no ma niekey tiez svoje nalady a uz ukazuje kto je tu panom a po kom bude dnesny den 🙂 vie si nas veru riadne omotat kolo prsta 🙂 je to nase zlaticko a len by sme ho stale boskavali 😵 😵 ta je ho pusina je proste uzastna 🙂 🙂
posielame Stelinke cmuk 😵 😵

cmelica
15. okt 2012

@mirka2010 presne viem co si citila ked si bola bez malickeho.. je to hrozny pocit,ci sa ma dobre a ci mu nic nechyba,ze?? ja idem v stredu konecne ku kadernicke tak bude gazdovat s tatom a uz teraz mam zakazane volat,ze co robia 😀 a ano stolica uz celkom ujde,len este stale je riedka.. vraj sa to musi upravit samo...tak jedavam skor take suchsie jedla.. ziadne mlieko,jogurty,vajcia no nic co podporuje hnacku ...
A Marosko ako?? ked si predstavim,ze ste nam odovzdali stafetu a uz mame aj my drobca doma je to az neuveritelne ako to ubehlo... pozdravujeme vas 😵 😵

adikasala
15. okt 2012

@tinasc moja drzkam palce ked to na teba pride......ked sa luky vypyta 🙂 nech to mas za rychlovku a bez koplikacii 🙂 ps ja vas tu obcas sledujem ale nemam moc casu,,,,mala mi mrnci dost asi budu zubky 🙂 uz sa tesim ako bude vycerat tie dva spodne 😀

apolenka6
15. okt 2012

@tinka9075 ved jasné ako to ty cítiš,ja nie som taká silná ako ty 😉 a ked ťa to tak ťahá do toho Brna tak vieš prečo 😉 😲

tinka9075
15. okt 2012

@apolenka6 ved po tom všetkom čo som prešla som sa naučila byt silná musela som 🙂 🙂 do Brna ma tahá aj ten prístup lekára čo sme tu v centrách nezažili 😒 😒 teda len v jednom v iscare v mt ked tam bol docent 🙂 🙂

tinasc
15. okt 2012

@mirka2010 veru bude to riadny chlap a nebude zaostávať za svojou sestrou 🙂 ale ona z toho krásne vyrástla, teraz sa veľa hýbe, tancuje a športuje, takže je síce pevná ale štíhla 🙂 pri nej som mala epi, neviem ako by som to vydržala bez, lebo sa jej moc nechcelo a asi by to dosť bolelo 🙂 fotočku nemáme, videl ho iba tatino, lebo v nemocnici je to len tak šup, šup... fotku bruška sľubujem, že urobím, len ma musí tatino vyfotiť 🙂

tinasc
15. okt 2012

@adikasala ďakujem moja, no chcela by som aby to bolo rýchlo, ale všetko sa uvidí 🙂 no verím, že malinká mrnčí, veru zúbky niekedy vedia riadne potrápiť... 🙂

sijust
15. okt 2012

@tinasc moja,tak budes mat riadneho valibuka...ale neboj nic,to zvladnes...ja doteraz nechapem ako som mohla taku hepu vytlacit s tymi mojimi klbami,ktore drzia len silou vole 😀 ja som bola tiez s epi spokojna,este teraz by som nebola otvorena... 😅 neviem ako si to mala ty,ale ja som necitila kontrakcie v bruchu,ale strasne tlaky na konecnik som mala...preto som vedela tlacit,nemuseli mi ani hovorit...jedinu nevyhodu to malo,ze som sa nemohla hybat,stale na pasoch...a nemohla som dychat,bez masky by som sa asi zadusila 😝 zlatko,Lukasko uz moze byt nami kazdu chvili...strasne rychlo to preslo,ani nevies ako ti drzim palce a myslim na teba,nech vsetko dobre dopadne.... 🙂

sijust
15. okt 2012

@apolenka6 kazdym dnom sa priblizujes k babatku 😉 velmi sa tesim...a vela pi...viem,ze ti to stale pripominam,ale je to dolezite!!zlatko a ku komu chodis?niekde som tu citala,ze Gaťova tam uz nie je...inak si spokojna s Helikom?

sijust
15. okt 2012

@adikasala Ahojte kamosky nase,ako sa mate?... @apolenka6 mi odporucila pozriet si fotky...uzasna je Valentinka...sladka ako babika...mnam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre