IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

anuska30
15. okt 2012

@sijust ahoj a dakujem.ty si bola tiez u niektoreho? ak ano u ktoreho a prosim ta kolko vas to stalo a manzelovi robili aj spermiogram? ak ano kolko stal? moj manzel mal robena pred rokom a mal ho dobry, u nas vyzera byt vsetko ok ale potom neviem preco sa nedari,mozno psychika. mohla by si mi prosim ta nieco o tom napisat? dakujem moc 🙂

majca55
15. okt 2012

@apolenka6 aha tak budem čakať na super infošky 😵

tinka9075
15. okt 2012

@majca55 majuš ako sa máš u mna Ketko neúspešné teda hcg tam bolo ale nevadí ideme smer Brno na iui 🙂 🙂

apolenka6
15. okt 2012

@majca55 mne sa teraz čas vlečie 😝 jasné budem písať 🙂

majca55
15. okt 2012

@tinka9075 moja to ma mrzi ☹ som rada.že ideš dalej a budem ti držať moc moc palce a ja sa mam super cvičim a vybijam si energiu 😀

tinka9075
15. okt 2012

@majca55 ved nič sa nedeje 🙂 🙂 jasné treba íst dalej 🙂 🙂 som čítala že cvičíš ja idem zajtra stacionálny bicykel poskladat a idem jazdit o dušu 😀 😀

apolenka6
15. okt 2012

@majca55
@tinka9075 čo ma čaká na internom ? zajtra tam idem 😨

tinka9075
15. okt 2012

@apolenka6 mne spravili ekg popýtala sa aké som mala operácie odmerala tlak a iné nič a výsledky opísala čo som jej doniesla od dokiho čo mi brali krv a napísala že bez problémov to bolo všetko 🙂 🙂

apolenka6
15. okt 2012

@tinka9075 to budem v podprde vyzlečená,že?

tinka9075
15. okt 2012

@apolenka6 no ked ti bude robit ekg tak áno 🙂 🙂 ja som bola v novej poliklinike pri autobusovej stanici u petrášškovej mne sa velmi po meste chodit nechcelo ja som vždy šla k nej a v pohode 🙂 🙂

apolenka6
15. okt 2012

@tinka9075 petrášová? tú nepoznám ,zajtra ti napíšem u koho som skončila 😕 má pršať tak to bude paráda

tinka9075
15. okt 2012

@apolenka6 ona je endokrinologička ale robí aj interné 🙂 ako endokrinologička je na figu slabá 🙂 🙂 no som zvedavá ako dopadneš 🙂 🙂

majca55
15. okt 2012

@apolenka6 nič hrozne moja odmeraju tlak vaha a či maš nejake problemy a urobia EKG 😝

apolenka6
15. okt 2012

@tinka9075 teraz je toľko dr. v meste ,že ani neviem kde mám ísť nie ich ešte poznať 😕 😉

tinka9075
15. okt 2012

@apolenka6 mne to poradil môj doki že ved chod k nej a hotovo tak som šla 🙂 🙂 🙂 vybavená som bola asi za 10 minút aj z ekg 😀 😀

apolenka6
15. okt 2012

@majca55 že váha?? nemám predstavu teraz koľko vážim, ked som taká nafúknutá brucho jak melón 🙄

apolenka6
15. okt 2012

@tinka9075 že by som k nej zajtra behla ked tam nikoho nemá asi....či bolo tam moc ľudí?

tinka9075
15. okt 2012

@apolenka6 nie nebolo tam vela ludí ta zoberie v pohode 🙂 🙂 je na prvom poschodí 🙂 🙂

apolenka6
15. okt 2012

@tinka9075 skúsim tam mrknúť ved ked pôjdem do mesta pôjdem okolo tak spravím kuk 😕

tinka9075
15. okt 2012

@apolenka6 no sprav kuk na prvom poschodí úplne vzadu petrašková nájdeš prinajhoršom sa opýtaš 🙂 🙂

kostickabonnie
15. okt 2012

@apolenka6 no prosim ta, kovbojka, mudra sestricka na internom ma presviedcala na rtg pluc 😠 ale ja som sa nedala, som jej povedala, ze si svoje bublinky ozarovat nedam. A ona stale, ze ked som bola chora a este kaslem, tak musim !! Normalne som musela volat Krajkovicovi, co som s nim prvykrat v zivote hovorila a on povedal, ze nech ma doktorka popocuva a ked bude dychanie ciste, nie je dovod na rtg. No a tak bolo, nic tam nepocula, ale pre istotu mi dala bioparox na tie hlieny, co mi este obcas zatekaju a drazdia na kasel. Zobrali mi krv a moc, urobili ekg, pozrela mi do hrdla a popriala vela stastia. A este som platila 3ecka za vysetrenie.

kostickabonnie
15. okt 2012

@apolenka6 no a citim sa celkom dobre, dnes som zas zanedbavala pitny rezim, tak teraz na vecer dobieham, lebo mam potom pocit, ako keby sa mi tazsie dychalo, akoby som bola prejedena 😠 tak teraz doplnam tekutiny. Inak,mam nejaky vytok, priesvitny, riedky....dufam, ze to nie su nejake prasknute bublinky, joj, tesim sa zajtra na ne, nech mi ich rychlo spocitaju, ci su vsetky 😕

apolenka6
15. okt 2012

@kostickabonnie telepatia som teraz na teba myslela ,že ako si dopadla..ja tam idem zajtra 😨 no si trafila sestričku 😀 ťa pojedovala,čo?! zajtra ideš do MT ak mm? nepôjdeš sama asi ..
ja som dnes bola u švagrovej a majú malú Nelku (3ročnú pomaly) a ked som k nim prišla tak sa za mnou rozbehla a utekala a tá je náruč roztvorená takááá bola zlatá áách....sme mali krásnu prechádzku ked dnes slniečko svietilo konečne,ale zajtra už bude zas škaredo

apolenka6
15. okt 2012

@kostickabonnie inak ja som taká nafúknutá ty si to tiež písala že si aj ty bola,že?

kostickabonnie
15. okt 2012

@apolenka6 ano, pred MS, potom to preslo. 🙂

kostickabonnie
15. okt 2012

@apolenka6 ano, zajtra ideme spolu, lebu mame ten pohovor, konecne sa dozvieme vysledky oboch spermiogramov, lebo doteraz nam ich nikto nepovedal. Teda ocakavam detailne informacie 😠 A ty kedy planujes dostat mrchu? Ja pojdem po OPU k sestre a mojej malej 6rocnej neterke, tiez sa na nu velmi tesim, budeme si spolu pisat ulohy, lebo je prvacka. A vraj ju zaujima vesmir, tak musim nejake knizky pozhanat, nech sme obidve mudre 😀

tinasc
15. okt 2012

@kostickabonnie ja keď som išla na predoperačné vyšetrenia, tak som na rtg pľúc bola... poslali ma a išla som... vtedy ma ani nenapadlo, že by to mohlo nejako uškodiť 🙂

apolenka6
15. okt 2012

@kostickabonnie ved aj mám pred MS 😝 a čo ide zajtra aj mm ? ja pijem ako dúúha 3,5 l som dnes dala 😕 som inak aj niekde čítala ,že bude maternica ako špongia a lepšie sa dieťatko prisaje ked veľa piješ ,či je to pravda neviem ,ale od toho to asi nie je 😎
som veru zvedavá koľko ti ich narátajú ...a kedy OPU už to nemáš daleko 😉

apolenka6
15. okt 2012

@kostickabonnie ja mrchu plánujem dostať cez víkend,len či má ona také plány 😠 😀 ved uvidíme čo spraví "kamoška " 😕
už som sa dočítala,že ide aj mm ..ozaj ku komu tam chodíš k dr? ja som bola u Staroveckej tak sa tuším volá ....
vesmír? nooo 😕 zaujímavá téma....a kde býva sestra? dúfam,že po vklade nebudeš pracovať 😕

tinasc
15. okt 2012

@mirka2010 hej ale poviem mojej princezničke, lebo ona veľmi rada fotí, takže toto mi neodmietne určite 😀 aj písala Ježiškovi, že by chcela digi foťák, no ale asi jej neprinesie... na dovolenke robila fotky ako divá... takže dúfam, že sem zavesím nejakú fotku... lenže moc sa mi nepáči ako to tu zmenili, pretože akonáhle niekto dá páči sa mi to, tak to uvidí celý MK ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre