IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
15. okt 2012

@tinasc tak stat sa moze vselico, niekde prikryvaju zvysok tela, inde to odflaknu....nechcela som riskovat, predsa, moje folicky uz dufam maju aspon 10 mm a doktorka povedala, ze najskor sa poskodi tkanivo, ktore sa rychlo vyvija a folicky teraz rastu rychlo 😉

tinasc
15. okt 2012

@apolenka6 no s tou vodou tak to je výzva čo? človek by si nemyslel, čo všetko dokáže... ja som si dala vždy dvojlitrovú fľašu, tak som presne vedela, koľko som vypila... ale nebolo treba hyperstimulák ma vždy pekne obišiel 🙂

tinasc
15. okt 2012

@kostickabonnie no hej... len ja som na to vtedy absolútne nemyslela... zakryli mi len chrbát... ale zase dopadlo to dobre, takže ok... ale zase dobre, že si sa nedala 🙂

kostickabonnie
15. okt 2012

@apolenka6 tak preto sme nemohli otehotniet tolko rokov.....lebo nepijeme vodu, kočka 😉 maternica ma teraz soky 😀 😀 taka je hydratovana 😀
ja som tiez dostala cez vikend, objednavala som sa uz vo stvrtok na pondelok, lebo som si bola ista, ze v piatok nepride. Takze nezabudni si volat v piatok 😉 Ja neviem, pri kom som bola, ale Starovecka to nebola, asi ta druha.
Sestra byva pri Poprade a idem tam preto, aby som nepracovala, lebo tolko papierov sa mi ani do auta nezmesti, co by som potrebovala spracovat 😀 😀
ale teraz musim do polnoci urobit este jednu spravu za predchadzajuci stvrtrok 😖

apolenka6
15. okt 2012

@tinasc áno je to výzva,a som v lete bola naučená piť litre vody tak teraz nemám problém,len keby bolo teplejšie tak mi to lepšie ide,ale aj tak to ide ...aj ja mám fľašu na kuchyn. linke ..a vodu si trošku ohrievam v mikrovlnke aby nebola studená ,len na pár sekúnd to ohrejem 😝 ..no verím že ten strašiak hyperstimulák ma minie 😉

apolenka6
15. okt 2012

@kostickabonnie nebudem volať v piatok ,koordinátorka mi povedala,že ak dostanem MS cez víkend tak mám prísť aj bez objednania v pondelok,lebo som sa nemohla objednať ,že to je OK si myslím,že sa im to stáva bežne 🙂
že Poprad tam bude krrááásne aj vypneš a nie že si zoženieš príves na auto a tam to zbalíš!!? 😠 pekne oddychuj 😎
keby to bolo na tej vode tak ja už by som bola určite tehu..možno by mali mm piť aby sa lepšie prilepili 😀 😀

apolenka6
15. okt 2012

@kostickabonnie ty,ty si neskutočná ešte teraz pracovať ?? 😨 😨 hrúúúza dzífče

kostickabonnie
15. okt 2012

@apolenka6 tak ja som už tento týždeň nechcela, len som bola lenivá cez víkend a termíny nepustia 😠 ale ved zajtra bude soferovat muz, tak ja si pospim v aute 😉

apolenka6
15. okt 2012

@kostickabonnie no dobre nebudem ťa už rušiť a pracuj aby si si aj pospala niečo ..šťastnú cestu zajtra a napíš u koho si bola a ako dopadnete 😉 papa a dobrú noc

kostickabonnie
15. okt 2012

@apolenka6 jasne, že napíšem, aj ja som zvedavá, tak dobrú 🙂

tinasc
15. okt 2012

@apolenka6 no ja som stimulovala v januári a vo februári... lenže ja som typ, ktorý sa strašne potí aj v zime, ba niekedy aj horšie 😉 takže som vždy smädnáááááá 🙂

apolenka6
15. okt 2012

@tinasc nemôžeš spať mamina ?! 😀 je ti už asi ťažko ...no ty si to mala v tej veľkej zime brr 😖 a ja som inak stále smädná asi tie injekcie za to môžu 😨

tinasc
15. okt 2012

@apolenka6 jaaaj ja si už zúfam, keď vidím ako sa blíži noc a viem, že sa nevyspím... už teraz mi tŕpnu ruky, v noci to bude oveľa horšie... a to ešte nerátam to behanie na záchod... no čo už 😉

hopem
16. okt 2012

Ahojte dievcata. Dnes som dostala vysledky krvy -pozitivne 🙂 . Podarilo sa to na prvy krat tak dufam ze bude vsetko ok aj dalsich 9 mesiacov alebo 8 a pol. 😉 Drzim vam vsetkym palce na pozitivny vysledok.

apolenka6
16. okt 2012

@tinasc no aká bola noc?ja som včera išla spať aj za teba 😝 nie že by som provokovala ..niééé 😝 😉 ale ani ja som dobre nespala ,no určite lepšie ako ty ,no už sa vo mne hormóny zhlukujú aj PMS ....
inak som pozerala ,že vo štvrtok bude Lukáška ,mal by si pohnúť a možno stihne aj prvé meniny 🙂 😕 a ked nie bude to mať všetko v jednom mesiaci narodky aj meniny 🙂

apolenka6
16. okt 2012

@hopem gratulujem aspoň si tu svetlý bod a povzbudíš dievčatá po IUI 😉 všetko dobre prajem 😉

tinasc
16. okt 2012

@apolenka6 tak dúfam, že si sa dobre vyspinkala, lebo táto noc nestála za nič ☹ ufff.... od jednej, do štvrtej s dvomi prestávkami na záchod, okolo pol piatej smer obývačka a driemať pekne po sediačky... netuším, čo mám s tými rukami, keď tak bolia a tŕpnu hlavne v noci....
no... akurát sme včera s mm preberali, že jednoducho nemôžeme hľadieť na to, či bude mať meniny aj narodeniny v jeden mesiac, pretože ak sa nám raz meno páči, tak ho dáme... nebudeme pozerať, aby mal meniny o pol roka ako narodeniny 🙂 ale zase by som nechcela, aby ich mal v jeden deň 🙂 😉 takže ešte nech tam zostane 🙂
a dnes tu hrooozne prší....

sijust
16. okt 2012

@apolenka6 moja zlata,ja ti/vam to tak strasne prajem...aby si uz bola maminka...tak dlho cakas...uvidis,aka bude uroda...mozno bude dost aj na zamrazenie...my sme dali tiez len jedno vlozit...a tri mame zamrazene,ale rozmyslame nad darovanim...uz som ti to tusim pisala...pozri,ked bude kvalitne embrijko,tak je velka sanca,ze sa uchyti...len treba pozitivne mysliet...som rada,ze stimulku celkom dobre znasas,nemozem uverit,ze uz presiel rok,takto pred rokom som cakala na vysledok 😅

sijust
16. okt 2012

@tinasc moja,sa ti uz zle buva,vsak? 😖 ja som nastastie problemy s trpnutim nemala...trosku prsty,ale to bolo take zanedbatelne...mne skor krce ťahali lytka aj napriek tym tonam magnezia co som do seba ladovala...uz by si bola rada,keby bol Lukasko vonku,vsak? 🙂 ved uz by aj mohol,vahu ma krasnu....ja som taka zvedava... 😅

tinasc
16. okt 2012

@sijust juj veeeeľmi zle sa mi spí ☹ no ja mám také tŕpnutie, prechádza až do bolesti kĺbov na prstoch... a to je koniec môjho spania v noci... kým to ešte necítim, tak ešte ako tak spím... ale potom už nie... mne ani magnézko nepomohlo... no dala by som si povedať, keby už chcel von, ale keď nie, tak to vydržím 🙂 a malinká sa má ako?

sijust
16. okt 2012

@anuska30 ja len o tom viem,ze sa tam robia iui...pretoze v cegyse som bola na morfo sono...a ked som po porode zacala chodit do Gyneky k Dr.Jankovskemu,tak tam som si vsimla na nastenke,alebo kde... uz neviem...ze tiez robi...skus si to pozriet na nete...cena 50€ a on je velmi dobry...ku ktoremu gyn.chodis?

sijust
16. okt 2012

@tinasc neboj,uz je to za par...nasa mala prisla presne na termin...uz bola az "prezreta" 😀 akurat spinka...sa mi ju podarilo uspat aj vnútri,lebo ona najradsej len vonku spi...ale ked je tak strasne skaredo 😠

tinasc
16. okt 2012

@sijust hej, prišla presne na vypočítaný termín? aj moja 🙂 no hej, vydržím, len som strašne zvedavá, ako sa vypýta na svet, či to bude rýchlo, alebo to bude dlhšie trvať ako pri malej 🙂

sijust
16. okt 2012

@mirka2010 dakujeme za pusinky,ked sa mala zobudi,hned jej ich odovzdam 😉 s tym spinkanim je to take no....hlavne v noci....takze vies,o com hovorim...tuto noc som bola hore len 5krat...uspech...ona sa zobudi,da hlavicku na bok a otvara pusinku ako vtacatko...pyta si 😅 vies,spinkava s nami 😔 ja som to s tou postielkou nezvladla...nechcela tam byt,strasne plakavala...mne uz nervy tiekli,lebo prvy mesiac bola strane zla...tak som ju dala do nasej a uz tam ostala....maminka a tatinko spia tak,ze maju hlavu na nocnom stoliku,aby sa mohla prinzezna vyspat 😀 je to nasa papulka...este sa nepretaca,ale uz sa toci vselijako...bala som sa,ze bude pozadu s pohybom,ked nosi tu frejkovu perinku,ale je z nej šidielko...vsetko ju zaujima,vsetko sleduje....teraz sa nam vyhodili na chrbatiku aj nozickach take lišajky,tak neviem z coho a co jej mam na to dat... 😕

sijust
16. okt 2012

@tinasc bude to rychle,uvidis...ani nebudes vediet ako...aspon tak ti to prajem... 🙂 manzel bude pri porode?

tinasc
16. okt 2012

@sijust ďakujem, dúfam, že to bude rýchlejšie ako pri malej 🙂 hej tatino bude pri pôrode, hneď sa vyjadril, že chce byť... tak mu dnes hovorím, však ja nechcem aby si bol pri pôrode... a on že prečo? a ja mu na to, že keby sa to zbehlo rýchlo a malý bol rýchlo na svete, tak ty si schopný všade hovoriť, že to bolo rýchle a v pohode a nič to nebolo 😀 nevedel či mi má vynadať, alebo sa smiať 😉 a ja mu na to, že však ty si sa aj pri malej tváril, akoby si ju porodil 😀
a s tou postieľkou sa netráp, aj my sme to nezvládli a malá spávala dlho s nami... nepohodlie, ale bolo to oveľa lepšie... prečo by si ju mala nechať trápiť sa, keď chce byť s vami... a keď sa točila, veru to bolo, aj nohu som mala na tvári 😀 😀 😀

anuska30
16. okt 2012

@sijust ja som doteraz nechodila nikam idem tam prvy krat 22.10. dnes som sa objednala.ty si nemala iui?

tinka9075
16. okt 2012

@sijust
@apolenka6
@majca55
@mirka2010
@tinasc
@alibabaa čaute babulky od dnes beriem clostík a ešte tento mesiac stíhame iui sa teším 🙂 🙂 v stredu idem na sono smer Brno 🙂 🙂

kostickabonnie
16. okt 2012

@tinka9075 tak ti si skutocna SNAŽILKA ako sa patri 😉 verim, ze uz sa zadari 🙂

tinka9075
16. okt 2012

@kostickabonnie ved musím ked bábo chcem 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre