IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

darla333
25. okt 2010

@petuska123 pochopila som 😀 Nemeriam ..., iba som o tom pocula... a to sa ako ?? Sa citim ako vidlačka neskusena 😖

petuska123
25. okt 2010

@darla333 teplomerom v posve kazde rano v rovnaku hodinu a potom si to zapisujes do grafu

petuska123
25. okt 2010

@darla333 tak sa da pekne vidiet kedy bola ovulka

darla333
25. okt 2010

@petuska123 No ja ovulku rozpoznam...bolesti v podbrusku, hlien a "apetít " 😀 A aj tehotenstvo sa tak da zistit? Tou BT ?

petuska123
25. okt 2010

@darla333 hej da,,ak ti teplota stupa hore a drzi sa niekolko dni aj v case prichodu mrchy cca 37 stupnou

darla333
25. okt 2010

@petuska123 A tak je to aj s ovulkou? Ze je ta teplota vyssia ?

petuska123
25. okt 2010

@darla333 v case ovu ti teplota stupne napr.z 36,2 na 36,5

aby
25. okt 2010

@darla333 no ja mám endometrózu a po 4rokoch snaženia, liečenia a kade čoho sa nezadarilo no zistila som to až keď mi urobili hSG fuuu

@petuska123 nie nie to nieje vidno 😖
slepák je mršina a čo ti povedal doky?

petuska123
25. okt 2010

@aby nic mi nepovedal nato 😠

aby
25. okt 2010

@petuska123 myslela som na to, že či by v tom mohol byť problém ?

zuzancek22
25. okt 2010

@katy33 ty kedy ideš na IUI?

petuska123
25. okt 2010

@aby no mohol yb to byt problem daky

aby
25. okt 2010

@petuska123 neviem, preto som sa pýtala čo povedal gyndoš

zuzancek22
25. okt 2010

@aby som natom podobne mam endošku a tiež je snaženie cca 4 roky (s prestávkami,liečbou ), bola si už aj na laparke?

fomarik
25. okt 2010

@apolenka6 Takže.... včera tam bola len DR. Gaťová. Ja som bola z tých 3 vajok tak happy, že som sa zabudla popýtať to čo som chcela. Opýtala som sa len to, že či závrate možem mať z clôostilu a povedala, že jasné... treba vypiť aspon 3l tekutín ked užívame clostilm,a byb sa vyplavili škodlivé látky von z tela. Ja som si dávku zvýšila len o dve tbl...takže z 15 tbl som zobrala 17 clostilov. 2 mám vľavo a včera mali 14 a 13mm, vpravo 16mm....ale je to len 11 DC. Dúfam, že z nich budú poriadne vajcia!!!

fomarik
25. okt 2010

@katy33 dakujem veľmi pekne. IUI vychádza (ževraj v piatok alebo v sobotu), ale to je 16-17DC. Podla mna je to pozde. Ved 1 IUI mi robili presne 15DC. Ale ved hádam v heliose vedia, čo robia. Ešte uvidíme v stredu, ked pojdem znovu na folikulometriu. Veru, veru, dohováram aj vajíčkam aj maternici, aby pekne všetci rástli 😉

fomarik
25. okt 2010

@aby 6 folíkov??!!!! tak ty máš teda šťastie! WAU!

fomarik
25. okt 2010

@v555 A ty mojka kedy ideš do MT? Ja by som mala v piatok alebo v sobotu, ale ako som už spomínla vyššie, ja si tiež myslím, že je to trochu pozde 😕 . 1IUI bola 15DC. Ale ja som už bola tak na tom, že raz som mala dozreté vajká až 18 DC a inokedy 9 DC už aj praskli.

fomarik
25. okt 2010

@zuzancek22 veru, veru, máš pravdu. Aj mne sa zdá, že je to tu napäté....ale v dobrom slova zmysle 😉 . No, v tom by musel byť už len čert. aby to nevyšlo! A ty si kolký DC? Kedy bude testovať? Alebo vydržíš čakať?

fomarik
25. okt 2010

@jerryjanka Dakujem. Inak ak ešte budem stimulovať clostilom ( dúfam, že už nebudem musieť), tak si tú dávku ozaj zvýšim. Si pre mna vzorom!

zuzancek22
25. okt 2010

@fomarik no presne ako píšeš, je to tu napäté a o chvílú to tu praskne a budeme všetky tehulky 😀 , joj už sa teším , dnes som hladkala kamoške bruško. 😉 .
som 22 DC , a či sa budem testovať, asi hej lebo to nevydržím ................. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 v piatok si urobím test , alebo v sobotu ráno.

fomarik
25. okt 2010

@zuzancek22 nádherný úsmev na fotke! Kočka! no, mohlo by tu byť veľké baby-buuuum. Mali by sme letné bábätká.
Juj, ja som napätá aj za teba. Pfuj, pfuj, pfuj..... // ♥ // ♥ // ♥ // ♥ // ♥ // ♥ // ♥

fomarik
25. okt 2010

@darla333 To je fajn, ked vieš kedy máš ovulku. Ja necítim absolutne nič!

aby
25. okt 2010

@fomarik vieš čo nejak tomu verím, že musí byť ruka v rukáve teda ak sa potvorky dostali do cieľa 😖 ak tam boli zrasty tak neviem neviem no, ale dúfam moc moc 😀
Ja som pri mojej endometróze nemala problém mať mrchu na čas, niekedy teda meškali jeden deň ale málo kedy, až teraz posledny krát to bolo 7dní, ale po vyvolávačke došli za 3dni to bolo po dobratí closte...
Mangel mal šikovné potvorky, ja viem že vo mne je chyba lebo mám aj jeden vaječník, ale na podiv funguje na čas zaujmavé 🙂

@zuzancek22 nebola som na laparke, ale na HSG na jar. Dokyno povedal, že nech sa posnažíe ešte do septembra a ak sa nezadarí nech ideme do centra sa poradiť

fomarik
25. okt 2010

@aby ja síce endometriozu nemám, chvalabohu, ale tiež má zrasty. Minulý rok v decembri mi ich odstranovali a o 3 mesiace som ich mala znovu 😠 . Ja som po operácii laveho vaječníka, takže ked mi rozrezali cele brucho... takže odvtedy sa mi tvoria tie zrasty. Prechádzajú mi až na črevá...bleeeee.

fomarik
25. okt 2010

a máme tu 1000 príspevok od Fomárika! 😅

petuska123
25. okt 2010

@fomarik gratulujem 😀

aby
25. okt 2010

@fomarik presne viem o čom hovoríš, ale neboj ja nám verím, že sa dostaneme do cieľa 😀
akási som plná optimizmu od soboty ani som nikdy hádam tak nebola 😀 či to tie hormóny? asi mi robia dobre heh
Ja som prišla o jeden vaječník pre jedného debila akože ,,gyndu" lebo debil nevedel čítať zo sona a nevidel mi cystu bola veľká ako hlavička novorodenca. Tvrdil, že je to v pohode len mám preto také veľké brucho lebo mám zápal a za dva dni nato praskla aj s vaječníkom brala ma záchranka a to prišie ešte ožratý doktor a povedal, že je to slepák. Nebiť môjho teraz už manžela tak boh vie kde by som bola ma odniesom do sanitky 😖 je to už 5rokov čo sa to stalo no, ale je to za nami od vtedy na mne skúšali liečby, ale som spokojná so svojou gyndou a jedným dokym zo žilinskej nemocnice poradili pomohli 100%tne 😀
neboj podaria sa nám fazuľky 😀
inak a ako je tom tvoj chlap?

fomarik
25. okt 2010

@aby Tak to by som nechcela zažiť. Ja som mala dermoidnú cystu veľkosti pomaranča. Ale vaječník mám celý.
manželov spg je v pohode. V labáku teta andrologička povedala, že má dobrých bojovníkov. Pred 2 rokmi bol na prvom spermiograme, ktorý nebol bohvieaký, ale postupom času sa mu akosi výsledky polepšili a teraz je to v úúúplnom poriadku 😉

fomarik
25. okt 2010

Mna teraz akosi pobolieva brucho akokeby som každú chvílu mala dostať mrchu! To čo??!!!! 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre