IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
19. okt 2012

@kostickabonnie už ťa tu pri PC telepaticky "vyvolávam " kedy napíšeš 😀 😀 😨 konečne!! jasne ,len oddychuj 😉
ja že aká zlá správa 😨 jáj to je nič tá kontrola som sa bála,že niečo vážne 😕 mne sa MS zatial nespustila aj ked chúda by rada išla von,len je zamknutá vo vlastnom tele ,umelo naprogramovanom 😖 no čo verím,že cez víkend príde 😉 tak ked budeš mať čas napíš papa

apolenka6
19. okt 2012

@tinka9075 tak si v sádre ,teda ruka ..hm,ale ty zvládneš všetko 😉 držkaj sa 🙂

tinka9075
19. okt 2012

@apolenka6 jasné ja zvládam musím iné mi nezostáva 🙂 🙂

tinasc
19. okt 2012

@tinka9075 tak nech sa ti ruka čoskoro zahojí 🙂

tinka9075
19. okt 2012

@tinasc dakujem no bude to trvat dlho dnes mi povedal že dlaha na mesiac možno viac no mám sa na čo tešit 😒 a ty čo ešte nič Luki sa nepýta na svet 😉 😉

tinasc
19. okt 2012

@tinka9075 nuž, keď treba mesiac, tak treba, nech sa to čo najlepšie dá do poriadku 🙂 nie Luky sa našťastie nepýta na svet a ani ešte nechcem, tak koncom budúceho týždňa by bolo super 🙂

tinka9075
19. okt 2012

@tinasc ked mi to povedal som myslela že sranduje ale on to vážne myslel 😉 že mesiac určite 😒 tak uvidíš kedy bude bábo na svete 🙂 🙂

tinasc
19. okt 2012

@tinka9075 nuž ak treba, tak treba... ak sa bábo bude pýtať na svet, určite to uvidím 😉 🙂

tinka9075
19. okt 2012

@tinasc ved to ešte teraz je v pohode mám to v sádre tak napoly ale v pondelok to idú dokončit lebo sa nemôže sadrovat naraz 🙂 🙂

tinasc
19. okt 2012

@tinka9075 jaaaj a máš to zlomené či ako?

tinka9075
19. okt 2012

@tinasc no zlomené a doki hovoril že škaredo tak sa mám na čo tešit a mi nezabudol povedat že ked sa mi to zrastie zle tak mi to budú lámat tak sa len modlit aby sa to pekne zrástlo 😉 😉

tinasc
19. okt 2012

@tinka9075 no teda to máš peknú perspektívu, práve teraz, keď to najmenej potrebuješ... tak dúfam, že sa ti to pekne zrastie, aby si s tým nemala ešte väčšie patálie...

tinka9075
19. okt 2012

@tinasc no to mám velmi dobrú 🙂 🙂 a hlavne ked idem na iui sa teším ako sa budem škriabat na kozu 😀 😀 ja si držím palce nech sa mi to zrastie pekne 😉 😉

mirka2010
19. okt 2012

@tinasc bozinku, tak sa to blizi...dalsie babatenko sa o chvilu narodi...velmi sa na neho tesim...a kde ides presne rodit? mas aj dr dohodnuteho?

mirka2010
19. okt 2012

@tinka9075 cozeeee??? na mesiac???? to mas teda riadne zlomene!!!! urcite ta to boli, vsak? nech sa mm krasne o teba stara a mojka si ta 🙂 zaslizis si to🙂 cize na iui pojdes so sadrou??? 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
19. okt 2012

@mirka2010 ahoj že na mesiac možno viac 😉 no bolí riadne a to neviem ako budem spat dnes lebo ja spávam na boku na pravej ruke no budem musiet polohovat 😉 😉 muž je teraz v robote tak sa starat nemôže 😉 😉 no ja budem rarita zo sadrou na iui si ma zapamätajú to tam ešte nemali 😀 😀

mirka2010
19. okt 2012

@tinka9075 no to teda ano 😀 😀 😀 😀 😀 rarita budes riadna 🙂 a mozno ti ta sadra prave prinesie stastie 🙂🙂🙂 spanie so sadrou nic moc teda...ale nejako si zvyknes, vsak co ine ti ostava...hlavne aby si si oddychla, pospala co najviac, nech sa ti to dobre hoji!!! a kde to mas presne zlomene?

tinka9075
19. okt 2012

@mirka2010 ja si tiež myslím že sa mi donesie štastie ma budú všetci lutovat len musím dokimu povedat nech sa dobre trafí 😀 😀 zasádrované to mám po laket a tam to aj najviac bolí mi to chcel dat celú ruku aj prsty ale som ho uprosila tak mi to spravil takto 😉 😉

mirka2010
19. okt 2012

@tinka9075 tak dobre, ze to nemas az po rameno zasadrovane...keby si bola blizsie, tak by sme ti s Maroskom nieco na tu sadru aj nacarbali 😀 😀 😀 😀 teda hlavne Marosko, toho by to baviloooooo 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
19. okt 2012

@mirka2010 no to som rada len dúfam že mi to v pondelok nedá až po rameno lebo to by som už bola úplne ko 😉 😉 no dobrý nápad s tou dlahou Maroško by mi ju počarbal 😀 😀

tinasc
20. okt 2012

@mirka2010 no to by som aj ja rada vedela, kedy sa mladému pánovi uráči 😀 rodiť budem v BA v Ružinove, lekára nemám vybratého, lebo tu za to chcú 300 euro, už mám zaplatenú epi a osobu pri pôrode a to by už dokopy bolo moc... a ja nekradnem 😀 sa mi to zdá zbytočné, tak odrodím pri službukonajúcom lekárovi, aj malú som rodila pri službukonajúcom lekárovi a v pohode 🙂

apolenka6
20. okt 2012

@kostickabonnie ešte som zabudla sliznicu máš krásnu 😉 aj na tú sa niečo berie,či?
mám ešte otázočku ked chodíš na kontroly tak ti berú krv a ten výsledok mi bude kto volať a o koľkej asi volajú ,či si mám sama volať ..a volá to tá naša koordinátorka? 😕
budete vkladať dve? ako si aj chcela?
no pekná správa že? samá otázka 😀

kostickabonnie
20. okt 2012

@apolenka6 si zvedava 😀 na sliznicu nic neberiem, skus biele vinko, mozno z toho je taka krasna 😉 no, vzdy mi volali oni okolo 15,00 hod. a volaju to asi z recepcie, alebo ja neviem kto, lebo sa nepredstavia po mene. Uvidime, kolko bude embryjok, ak bude dost, pojdu do bruska jednoznacne DVE 😉 Je to pekna sprava, dakujem, ze na mna myslis..... Dnes ma uz boli brusko, ale iba na dotyk, nemohla som si pri pichani urobit riasu 😕 tak ma to uz bolelo. A dnes mi nezvonil budik, tak som pichala 45 minut neskor, snad to mojim bambulkam neuskodilo. Ale inak fajn. A teraz moje otazky: ako ide pichanie? mrcha teda nechodi? uz mas doma manzelika? a prvy odvoz na kontrolu mas vybaveny? mas doma pregnyl? 😀 😀 pekny den

apolenka6
20. okt 2012

@kostickabonnie jááj ty" potvorka " musíš opakovať v dotazníku 😕 😉
tak to som ja zvedavá aká bude moja sliznica ,lebo ju bežne mávam peknú ,ale lieky ako nap. clostilbegyt mi ju znižoval ..tak som zvedavá čo tieto konské dávky budú robiť 😠 vínko 😨 hm uvidím ,ked ja piť vôbec nemusím ..
myslím na teba čo by nie ved sa vezeme na jednom vlaku.... 🙄
si myslím,že to nevadí ak si trošku meškala s pichaním ,ved to sa môže 🙂
pichanie ide celkom dobre som zistila,že ked pichám čo najdalej od pupíka tak nemám modrinku tak tak aj robím a ho obchádzam 😀 no dnes som 30DC mrcha nikde,ale pocity ako potenie ,zima už mám prsia nenormáááálne bolia 😠 😝 PMS ako vyšitý ..môj odhad zajtra,alebo pondelok MS
mm mám domka do zajtra večera ,zajtra ideme na hody k našim ..na "kačenu" knedľu kapustičku a zááákusky 😵 😅
no a vezie ma kamarátka ,len uvidíme kedy ako sa MS zariadi či to bude pondelok al. utorok 😕
pregnyl? ten ešte nemám ty si ho kedy dostala??si myslím,že mi ho dajú pri terajších kontrolách čo budem chodiť ..inak som počula ,že nie je a jeho problém dostať ..je to pravda? budeš si ho sama pichať?? lebo že sa už nemusí do zadku pichať ,ale aj do brucha sa môže ..

kostickabonnie
20. okt 2012

@apolenka6 neboj, mrcha ti pride zajtra, aby si mohla pridat druhu inj. v utorok - tak ako ja 😉 ja mam pregnyl este z IUI, takze som vybavena, lebo je naozaj problem ho dostat. Ale kym ty budes na rade, urcite sa tento problem vyriesi. Pregnyl si dam pichnut na pohotovosti za 2€, lebo nemam doma ihlu-nit 😀 ak by sa mal pichat v nedelu, tak vies co? Pojdeme z Martina cez PE, lebo ideme pozriet kamosov a potom dobehnem za tebou a pichnes mi ho, vsak uz si profik 😎 😎 😎

apolenka6
20. okt 2012

@kostickabonnie mna napadlo ,že prečo si si druhú injekciu(pero) začala pichať až v utorok ? v ten deň si i nemohla? lebo ja si pichám večer a možno by som už mohla v pondelok pichnúť aj druhú "herečku "
ked som bola na WCku tak už som také niečo bledo,slabo rúžové našla na papieri 😀 teraz je to moja náplň a hypnotizujem MS 😝
no profíčka som tak akurát pre seba netrúfla by som si pichnúť druhému ijkekciu....nó to som zvedava ,či ho zoženiem ten Pregnyl 😒 😕
inak sme s mm rátali čo mám prázdne injekčné striekačky,ihly a čo mám injekcie náplň tak mi to nesedí ,budem si ešte musieť dokúpiť niečo ..ved ku koncu uvidím ako to presne vychádza,lebo Menopur si budem asi pridávať dávky uvidím ako budú kázať 😕

kostickabonnie
20. okt 2012

@apolenka6 vies, oni sa ma nepytali, kedy si picham, ci rano alebo vecer. Jednoducho vzali krv a poobede zavolali, ze zacinam nasledujuci den a opät nepovedali, ze kedy musim. Ja som to pridala k tej prvej. Neboj, mrcha sa do zajtra rozbehne. No ja musim nacat aj posledne pero, mam este na 3 davky, tak dufam, ze nebudem musiet dokupovat. Ja uz chcem zajtra pichat posledne !!!!!!

apolenka6
20. okt 2012

@kostickabonnie jááj 😨 tak uvidím čo mi povedia,ja si tiež myslím,že zajtra bude MS aj brucho tak už pobolieva 😖 začiatky neznášam ..no pekne budem zajtra hodovať u našich 😝 no snád posledná MS 😉
inak čakám od teba podrobnú správu ako celé OPu bude prebiehať ,myslím pred uspatím narkózy 😀 nemusíme si tuším nič nosiť košielku atd...ja čo si vezmem budú ponožky ,lebo ja som mala vždy po narkóze zimnicu 😀 😖 a to nehovorím ,že grckám ani raz ma to neobišlo 🙄
tak ty už budeš mať zajtra poslednú injekciu možno 😅 jéé

kostickabonnie
20. okt 2012

@apolenka6 neboj, poviem ti vsetko, co si budem pamätať 😀 a tiez si beriem ponozky, lebo ja mam vzdy studene nohy. A po narkoze som grckala len raz, ale to som mala 14 rokov po slepaku...na ten nerada spominam, lebo mi sposobil tieto problemy ☹ ani nie tak slepak, ako lekari, co mi pozasivali aj vajcovod 😠
zajtra by nas mohli rychlo vybavit, kedze je nedela
nam dnes netecie voda, nemozem ani prat a to tam mam obrovsku kopu, som zvedava, kedy sa s tym potom budem natahovat 😖

apolenka6
20. okt 2012

@kostickabonnie presne aj studené nohy mám ako ty 😉 ked som bola naposledy po laparke tak sestrička nebola po ruke a všetko som pekne na sebe ogrckala v posteli,no ale vedia prečo sa pred narkózou neje,len pije 😝
ked som bola v nedeľu v helíku tam sme tam mali byť trošku neskôr tuším o 8-9 hodine až stačilo ,určite tam nebude veľa žien
pekne ked ti nejde voda ..to ozaj nemôžeš nič robiť ,ale ved perie práčka tak sa nedorobíš až tak moc 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre