IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
25. okt 2012

@tinka9075 joj moja, drzim palce na zajtra, aby fesi doki transportoval vitazne spermie k vajicku 😉 😉 😉 musis mu pohrozit ze ho klepnes sadrou, ak sa nebude snazit 😀 😀

tinka9075
25. okt 2012

@kostickabonnie dakujem ved som mu už povedala že sa musí snažit tak sa smial že sa bude a velmi tak mu verím 🙂 🙂 ale ved vajká ukážkové spermoše ok tak verím že sa podarí 🙂 🙂 len ako sa na kozu vydriapem no bude musiet doki pomôct 😀 😀

mimi_2
25. okt 2012

@apolenka6
@majus28 No kočky takže potvrdilo sa moje tušenie test negatívne, a ešte k tomu mi lekárka povedala, že keď to nevyšlo teraz je pravdepodobné že za príčinu to majú protilátky na spermie a tie môžu byť všade, nielen v krčku, takže spermia môže cez IUI oplodniť vajíčko ale ono tu spermiu nepríjme lebo má protilátky, že najlepšie by bolo umelé oplodnenie, takže dnes ma riadne tá správa vyfackala, lebo asi jedinou možnosťou ako porodiť vlastné dieťa je umelé oplodnenie a ja keď čítam čo tu musíte zlaté moje absolvovať......ja ešte nie som tak silná aby som to zvládla 😢 😢 😢 ďakujem Vám za podporu a @majus28 uprimne veľmi sa aspoň s Tebou teším a nech len pekne rastiete. Ešte IBT test bol negatívny u mm spermii ale morfologia 1,5% normálne, tak ťiež žiadna sláva, ale že ak mám protilátky ani 100% smermiogram nepomôže....

apolenka6
25. okt 2012

@kostickabonnie to už teraz sa berieš utrogestan ..hm
no ja si skúsim ten Pregnyl sama pichnúť a hádam aj do zadku trafím 😝 ,ale ak si ho budem môcť pichnúť do brucha tak si ho pichnem tam,tam mi to pôjde lepšie ...
zajtra som zvedavá ako sa majú drobátka 😅

apolenka6
25. okt 2012

@mimi_2 to ma mrzí v akej si situácií ,toto čo máš ty som nemala tak ti neviem poradiť ☹ 😕 a na IVF sa musíš cítiť ,nenechaj rozhodnutie na tebe a nie na tlaku okolia 😉 a ked sa raz tak rozhodneš tak veľa šťastia prajem ...

majus28
25. okt 2012

@mimi_2 moja to mi je velmi luto... rozumiem ti, ze sa necitis dost silna na IVF, aj ja som to tak brala... ktovie, co ukaze cas..mozno sa na to zacnes citit a bude to vporiadku.. velmi ti to zelam.. ja mam teraz strach.. zacala som spinit a neviem co mam robit...

apolenka6
25. okt 2012

@majus28 niektoré kočky na začiatku tehotenstva tiež špinili a bolo to v poriadku ,hlavne v tom období ked je MS,alebo mala by byť ...ja som vtedy tiež špinila a volala som Krajkovičovi a vraj to je bežné hlavne som mala byť v klude ,nič nerobiť

tinasc
25. okt 2012

@tinka9075 tak to je super, že si môžeš aj sama pichnúť ten pregnyl do brucha, tu strašne stresovali, že to musí do svalu a ja som ako šialená vždy niekoho naháňala, kto by mi to pichol, lebo doktor na betón že musí do svalu...a mohla som si aj sama do brucha... tak držím palce 🙂

tinka9075
25. okt 2012

@tinasc v brne odporúčajú do brucha to len u nás robia problémy 😒 no pichla som si z lavou rukou som zvládla 🙂 🙂

mimi_2
25. okt 2012

@apolenka6
@majus28 Dievčatá ďakujem 😔 dohodli sme sa s mm že to skúsime ešte raz a potom sa uvidí, sama neviem čo budem robiť....A neboj moja @majus28 nemusí to byť nič vážne, držím palce

bodka4
25. okt 2012

@mimi_2 ahoj, ako ti zistovali ze si vytvaras protilatky na spermie????
mne pred dvoma rokmi maj doktorka robila nejaky test pod mikroskopom a tiez mi povedla ze zabijam spermie, ale ked som sla do heliosu, tak mi doki povedal ze to nemam brat vazne, ze ona nemala dobre zariadenie. Absolvovala som na to 3 iui neuspesne.

cmelica
25. okt 2012

@apolenka6 ahoj moja!! no ako??? ako vajenka rastu??? a ty sa ako citis??? a veru ako pise ,,@walta otehu sa da hned na 1x...aj my sme tak 🙂

cmelica
25. okt 2012

@tinka9075 zajtra drzim palce,aby bojovnici sa pekne zahryzli do vajka...teda staci jedna 🙂 tfuj tfuj tfuj

cmelica
25. okt 2012

@mimi_2 to mi je luto ☹ ☹ ...ale pre povzbudenie:nam nevyšli 2 IUI a hned na 1x sme otehu po IVF. ! a neboj na IVF som nebola pripravena ani ja a dokonca som ho nechcela..nakoniec ani neviem ako sme podpisovali ziadost.. a co citas nie je niekedy az take hrozneeeeee...drzkaj sa!

cmelica
25. okt 2012

@dasaa ahoj moja!! tak Simonka uz je velka krasavica s nausnickami 🙂 pridaj foto 🙂 zlatusik maly... veru to pocasie si s nami zahrava..ale my ideme von aj ked je tak pod mrakom..nech sa drobec utuzuje 🙂
ako sa mate?? my po starom..branko pekne vnima vsetko okolo seba ..je to zlatusik 🙂

tinka9075
25. okt 2012

@cmelica dakujem teším sa velmi áno stačí jedna spermoša 🙂 🙂

mimi_2
25. okt 2012

@cmelica Ďakujem moja, netvrdím že sa tomu nepoddám, ale zatiaľ ešte vyskúšam ešte raz IUI a uvidíme....dovtedy budem čo najviac čítať o IVF

dasaa
25. okt 2012

@tinka9075 Ahoj zajtra budeme mysliet od rana na teba a aj drzat ti prsteky.Som rada ze ides na dalsie IUI. 🙂

dasaa
25. okt 2012

@cmelica ahoj tiez je u nas vsetko po starom.Simonka sa nam stale dviha 🙂 Fotku dam len ju musim najst v pocitaci.Dnes sme boli vonku no bolo dost chladno ale aspon si pekne pospinkala vonku.

tinasc
25. okt 2012

@mimi_2 ja som mala tiež protilátky proti spermiám, je lepšie, že ti na to prišli teraz, lebo ja som kvôli tomu potratila v 11tt... po ivf... ak sa dáš na ivf pravdepodobne budeš brať prednison, ale všetko sa dá zvládnuť... ja som ani jedno dieťa nepočala prirodzene, no čo už... pravdepodobne som mala protilátky už dávno, lebo mne protilátky zničili štítnu žľazu, tak sa endokrinologička vyjadrila, že možno mám aj protilátky na spermie... tak ti držím palce, nech sa rozhodneš akokoľvek 🙂

dasaa
25. okt 2012

@tinasc ahoj tak este ste 2v 1 🙂

tinasc
25. okt 2012

@dasaa anoooo sme ešte 2v1 ale kiežby sa už chcel vypýtať na svet 🙂

dasaa
25. okt 2012

@tinasc dobre mu je u mamicky 🙂

tinasc
25. okt 2012

@dasaa no pravdaže, komu je lepšie 🙂 ale že tlačí maminu kade tade a nemôže kvôli tomu spávať, tak to mu je jedno 😀

dasaa
25. okt 2012

@tinasc este chce aby si mamina uzila ho v brusku.Ja si myslim ze to pride na teba az nadalsi tyzden 😉

susanna24
25. okt 2012

baby ako ste sa citili po iui lebo ja mam taky blbi pocit v maternici taku tupu bolest

mirka2010
25. okt 2012

@tinka9075 veeeeelmi zajtra drzime palce...budeme na teba zajtra mooooc mysliet...dufam, ze sa dobre vybuvkas, aby si zajtra bola fresh a nabita len a len pozitivnou energiou!

tinasc
25. okt 2012

@dasaa má čas do stredy... neskôr si nepripúšťam 😉

dasaa
25. okt 2012

@susanna24 ja som mala pocit ako keby som mala dostat menzes.

dasaa
25. okt 2012

@tinasc nechame sa prekvapit ale tesime sa na drobceka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre