IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
26. okt 2012

@tinasc mám velmi vidíš zmením centrum a už je všetko ok fakt dobrý pocit vajká super aj spermoše už nech len vajko nájdu možno aj druhé a budú dvojky 🙂 🙂 ale doki práve naopak nekázal oddychovat všetko robit ako doteraz 🙂 🙂

tinasc
26. okt 2012

@tinka9075 ale no zase keď bude zajtra pršať, tak si môžeš poleňošiť, jasné, že môžeš robiť všetko ako inokedy 🙂

tinka9075
26. okt 2012

@tinasc no bude pršat som počúvala správy tak si polenoším trochu 🙂 🙂 ved ja teraz nemôžem velmi nič robit ked mám ruku v sadre 😀 😀

tinasc
26. okt 2012

@tinka9075 no však aspoň kvôli tomu 🙂 držím moc palce 🙂

tinka9075
26. okt 2012

@tinasc dakujem pekne a čo Lukimu sa ešte nechce? 🙂 🙂

mirka2010
26. okt 2012

@apolenka6 ach bozinku...tak to vies presne ako boli cisarsky...lebo to ta urcite rozrezali presne tak isto a jazvu mas mozno podobnu,ja mam ale 25 cm...ale podla mna to na tej bolesti nic nezavazi...ako si to znasala? rodit by si ale chcela prirodzene, vsak?

mirka2010
26. okt 2012

@tinka9075 juuuj, tolko som na teba myslela...tak super, tesim sa s tebou..jasne, test bude len a len pozitivny...iny nebude, to je jasne!!!! a vobec ta to nebolelo?

mirka2010
26. okt 2012

@tinasc helloooooo,tak sa dnes mame? ako trpnutie? brusinko je krasne..vidno ze je v nom chlapcek...take krasne a velke ako ma byt 🙂 ziadne priznaky? termin sa ale uz riadne blizi...ci Lukaskovi sa nebude chciet ako mojmu Maroskovi? odkaz mu, ze radsej nie...lebo tie dni cakania su ach....radsej nech sa vypyta ako ma 🙂

tinka9075
26. okt 2012

@mirka2010 ahoj Mirka vôbec hotové zachvílku až som bola prekvapená ja som tak nastavená že testik bude pozitívny a hotovo musí teraz to bude to pravé 🙂 🙂 🙂 aj čas bol pekný tak sme to super zvládli 🙂 🙂

mirka2010
26. okt 2012

@tinka9075 to sa tesim neskutocne s tebou/vami...a foliky ake boli velke? merali ti ich este pred zakrokom?

tinka9075
26. okt 2012

@mirka2010 aj ja sa teším velmi nie nemerali ale dnes ráno som mala ovulu videla som podla hlienu aj teploty tak nemerali ked som ich takto prekvapila tak len verím že spermoše už hladajú tu správnu dutinku aby sa dostali do vajka 🙂 🙂

mirka2010
26. okt 2012

@tinka9075 samozrejme, urcite to vyjde 🙂 ty vies kedy mas ovulku? aj ja to viem, ale podla bolesti, nie podla hlienu...takze ides teraz dufam oddychovat 🙂

tinka9075
26. okt 2012

@mirka2010 viem aj podla bolesti a včera večer boli riadne aj dnes ráno aj hlien bol ovulkový 🙂 🙂 budem oddychovat ved zajtra prší tak budem spermošam dohovárat 🙂 🙂

tinasc
26. okt 2012

@tinka9075 nieeee, nechce 🙂 no však chlap lenivý 😀 😀 😀 bude po tatovi 🙂

tinka9075
26. okt 2012

@tinasc tak je mu dobre u maminky 😉 😉 ja si dnes budem držat palce nech spermoše rýchlo oplodna vajko-á a budem mat chlapčeka môjho vymodleného 😉 😉

tinasc
26. okt 2012

@mirka2010 no tak to teda dúfam, že nebudem prenášať, však už teraz som nervózna a chodím tu ako tiger v klietke 😉 v pondelok v poradni uvidím, čo mi povedia... žiadne príznaky nemám, mám občas bolesti v podbrušku ako keby mala prísť mrcha... tak uvidím...

tinasc
26. okt 2012

@tinka9075 určite budeš mať svoje dieťatko vytúžené🙂

tinka9075
26. okt 2012

@tinasc dakujem ja tomu teraz verím velmi ešte nikdy som nemala taký super pocit 🙂 🙂 aj ten spermoš ma potešil velmi 🙂 🙂

tinasc
26. okt 2012

@tinka9075 tak je to v najlepšom poriadku, hlavne treba na to myslieť pozitívne 🙂 a pekne im dohováraj, aby oplodnili obidve vajká 🙂

tinka9075
26. okt 2012

@tinasc ved už som im pri iui dohovárala sa doki smial a budem im stále až do testu 🙂 🙂

susanna24
27. okt 2012

@dasaa je to v poho len ma picha pri vajecniku

susanna24
27. okt 2012

po kolkych dnoch inseminacii ste si robili tehu test

mirka2010
27. okt 2012

@tinka9075 tak ako, oddyhovala si pekne dneska? dufam, ze ano...lebo teraz je klud urcite dolezity...ako sa inak citis? ziadne bolesti?

mirka2010
27. okt 2012

@tinasc ahojky.,...tak ako dneska? myslim teda na teba, uz by sa Lukasko mohol aj vypytat....ako sa dozvieme ze uz si rodila? budes mat internet v porodnici?

tinka9075
27. okt 2012

@mirka2010 ahoj áno oddychovala a už som si pichala prvú injekciu a ešte ich bude vela do konca tehu ale vydržím pre bábo všetko možno pre dve lebo doki hovoril že aj dvojky môžu byt 🙂 🙂

tinasc
27. okt 2012

@mirka2010 nič sa zatiaľ nedeje... akurát mám tlaky v podbrušku a trošku bolesť ako keby mala prísť mrcha... ale zatiaľ nič vážne 🙂

apolenka6
27. okt 2012

@tinasc aj ja na teba myslím 😵 som zvedavá kedy sa Luky ohlási na svet 😅

apolenka6
27. okt 2012

@kostickabonnie som zvedavá na zajtra ako sa majú drobátka a možno sa už zajtra ozveš a budeš ich mať v brušku!! 😅 😕

tinasc
28. okt 2012

@apolenka6 ďakujem 🙂 aj ja som zvedavá, dúfala som, že možno dnes alebo zajtra 🙂 naša krásavica dnes oslavuje narodeniny, tatino zajtra, tak som dúfala, že by sme to mali možno pokope, dúfam, že si mládenec nepostaví hlavu a bude to v najbližších dňoch 🙂 😉

apolenka6
28. okt 2012

@tinasc Jééj tak všetko najlepšie prajem malej krásavici 😵 😵 nech sa jej v škole darí a je usilovná žiačka a nech poslúcha rodičov a bračeka 😉 a zdravíčko hlavne 😉 cmuk
to by bolo perfektné keby sa Luky vypýtal teraz by všetci traja mali oslavu naraz 😵
tak dneska sa u vás asi oslavuje,že? peknú nedeľu prajem 😉
ja idem do kostola a niečo navariť ..ale ako tak pozerám už vytiahnem zimnú bundu nepotrebujem prechladnúť 😕
a zajtra do MT bude asi adrenalínová cesta ak bude sneh 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre