IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
29. okt 2012

@apolenka6 no to by mohlo byt aj skor..mozno v nedelu ...a sliznicu mas tiez krasnu 🙂 juj som zvedava co povedia ...

apolenka6
29. okt 2012

@tinka9075 tak nech sa rúčka skoro vylieči 😉 a ved už budeš tehotná 😅 tak to bude také bolestné

tinka9075
29. okt 2012

@apolenka6 ve ešte ju mám len týžden v sadre a už mi to lezie na nervy 😒 ja už som tehotná iné ani nemôže byt 🙂 🙂 no bolestné áno určite nemali na iui babu z rukou v sadre 😀 😀

adikasala
29. okt 2012

@apolenka6 ahojky naschval som sa napojila aby som vedela novinky u teba 🙂 supis vajka mas,,,urcite tam bude aj jedno to super co zneho bude babateko vonave 😲

apolenka6
29. okt 2012

@cmelica
@tinka9075 a ostatné dievčatá.... práve volali ,že v piatok kontrola ,výsledky veľmi pekné 😵 ma pochválila a bude pohovor s ombryologičkou 😕 😵

apolenka6
29. okt 2012

@adikasala v pravú chvíľu si sa pripojila v piatok dalšia kontrola....vajok ozaj hojne ,len nech je výsledok krásny 🙂 voňavý 😉

adikasala
29. okt 2012

@alibabaa ako??dnes vnoci som nad tebou rozmyslala 😉 vecer som videla tvoje spravy na mk 😅 tak by sa uz ,patrilo aby sa uz u teba bocian potkol 😀velmi ti to prajemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😲 😲 😲

apolenka6
29. okt 2012

@alibabaa tiež čakááááám!!! ako? držíííme palce !!!!

adikasala
29. okt 2012

@apolenka6 verim tomu ze to bude uspesne na 1 krat 🙂 ved ked tak pekne reagujes....to uz ani inak nebude,len s krasnym babetkom buduce leto 😲

tinka9075
29. okt 2012

@apolenka6 super tak už o chvílu bude opu juchúúú 🙂 🙂

apolenka6
29. okt 2012

@adikasala júj bodaj by si mala pravdu ..ale psssst 😉 nepredbiehajme ,ešte uvidíme koľko sa oplodní 😕 júj ,ale bodaj by to bolo bez komplikácií

apolenka6
29. okt 2012

@cmelica ešte som zabudla ,dávku mi neupravili stále rovnakú dva prášky jedna vodička 😉

alibabaa
29. okt 2012

@apolenka6 @adikasala @tinka9075 @tinasc ste uzasne. hcg 117 🙂

tinka9075
29. okt 2012

@alibabaa velká gratulka som ti velmi palce držala 🙂 🙂

alibabaa
29. okt 2012

hcg 117 teraz nemozem moc pisat, som u klienta

apolenka6
29. okt 2012

@alibabaa jupppííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí táááááááááááááááááááák sa tešíííííííííííííííííííííííííím !!!!! mooooooooooooooooc ♥♥♥♥♥!!!!!!!

adikasala
29. okt 2012

@alibabaa ved sme tu vsetky kamosky co sa vedia tesit z uspechu druhej....drzkaj sa a opatruj sa 🙂 este sa prida@tinka9075 a @apolenka6 a ja sa budem tesit s vami,,ved sme tu spolu zacali,tak aj dobojujeme vsetky s batostekom 😲

cmelica
29. okt 2012

@alibabaa bozinku moja to je uzastna spravicka 🙂 🙂 🙂 🙂 moooooooc sa s tebou tesiiiim 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj az pekne HCGstuuuuuuuuuuupa 🙂 🙂 🙂 potichucku gratulujem a Branko posiela bocku na brusko 🤐 🤐

cmelica
29. okt 2012

@adikasala moja ako sa mate s malickou???

cmelica
29. okt 2012

@tinasc ahoj moja 🙂 este kinderko????????

cmelica
29. okt 2012

@apolenka6 to pekne naozaj reagujes ked davky nezdvihli 🙂 uzastne... tak v piatok sa idete dohodnut co a ako??idete davat icsi???a vkladat kolko??

adikasala
29. okt 2012

@cmelica ahojky mame sa vyborne valentinka nam krasne rastie,,,uz mame skoro 6 mesiacov..a papame uz na obed kasicky,,,vemi jej chutia je znej papkacka,,,prave sa mi zobudila...a uz je po mk 😀 vy sa ako mate? branko rasie vidim,,ja vas tu obcas sledujem ale nemam moc casu na pisanie,,,

apolenka6
29. okt 2012

@cmelica áno ICSI to nám hned povedali 😕 a jedno by sme chceli zaleží aké bude silné ak by náhodou neboli silné tak dve ,ale verím,že bude všetko ako má !! no tiež som prekvapená ako dobre reagujem ,dúfam,že nebude hyperstimulák 😨
no ,ale už to nebude asi dlho trvať ..ozaj tá štiplavka je na čo presne ?

apolenka6
29. okt 2012

@adikasala tak ma to povzbudilo ,že @alibabaa je v tom 😀 veríme 😉 a ešte aby sme nezabudli držať palce aj @kostickabonnie tá je druhý deň po vklade ja posledná, samozrejme aj @tinka9075 sa pripojí !!

dadax84
29. okt 2012

@alibabaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinasc
29. okt 2012

@apolenka6 super úroda, pekne pestuj ďalej 🙂

tinasc
29. okt 2012

@alibabaa krááááááááááááása, super, super, veľmi blahoželám a vidíš, máš to aj bez štafety, lebo my sa veru rodiť nechystáme 🙂 🙂 🙂 pohladkaj bruško za mňa, veľmi sa teším 🙂

apolenka6
29. okt 2012

@tinasc pestujem ,len nech sú kvalitné! 😉
a ty ako ? čo nové na poradni?? píš ..a ako dopadla oslava malej a čo rodina aj sa na malého pýtali ,či? 😕

tinasc
29. okt 2012

ahojte, u nás to zatiaľ na pôrode nevyzerá, aspoň podľa pani doktorky... ak to do konca týždňa na mňa nepríde samo, idem v pondelok na príjem... ale to nechceeeeeeem...... dúfam, že do konca týždňa sa chalanisko umúdri 😀 neviem, čo by som mohla urobiť, aby sa to pohlo... ma to už nebaví 🙂 😝

cmelica
29. okt 2012

@apolenka6 ta stiplavka je myslim nejake HCGcko ci co mi to hovorili...to aby podporili rast sa mi zda...ale nechcem kecat 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre