IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
1. nov 2012

@mirka2010 dakujem za opýtanie ,zajtra ma čaká dalšie sono a už sa neviem dočkať OPU ,všetko ma tlačí v noci som sa zobudila na to že som ležala na bruchu a pravý bok bolel ,už to vo mne varcuje a vajká sa tlačia na jednej aj druhej strane určite podrástli ...
prsia bolia a to som nemala ani OPU ..a dnes aj kríže neviem či to môže byť spojené ....no pripadám si ako tehotná brucho nafúknuté a aj príznaky 😀 😀

mirka2010
1. nov 2012

@apolenka6 chapem, ze ti je uz urcite nepohodlne, ale uz len chvilku vydrzat a bude po vsetkom...potom si budes naozaj uz len uzivat tehotenske priznaky 🙂 hlavne vela oddychuje a nech si ta manzelik rozmaznava...urcite to pre zenu nie je sranda toto vsetko podstupit....

apolenka6
1. nov 2012

@mirka2010 ved dnes príde tak bude mať možnosť ma rozmaznávať 😵 ..najhorší je tento koniec 😝 odratávam kedy to už vyberú ..aj pleť sa mi zhoršila ,ale to je bežné,no dosť bolo sťažovania ved to robím pre naše šťastie a potom budem,len spomínať 😉
tak Maroško mal haváriu ,chúdatko maličké ,ešteže nič vážne 😉 ja som ako dieťa tiež tak letela na roh postele a mám jazvu pod obočím 1,5cm 😝

mirka2010
1. nov 2012

@apolenka6 no nastastie, to nebolo az tak vazne...ako si to mala ty...ale velmi, naozaj velmi ho to muselo bolet, ked sa od placu az zasiel...co sa mu stalo naozaj uplne prvy krat...velmi som sa zlakla...nie je to sranda...
ale naozaj treba mysliet len a len pozitivne...🙂 ty budes mat manzelika domka, budete oddychovat a bude vam super 🙂 my dnes sme chceli ist aj na hroby, ale nejdeme, sa bojim toho vetra co hlasia, tak to nechame az na sobotu....

tinka9075
1. nov 2012

@mirka2010 ahoj Mirka prepáč že som ti nedala vediet písala som tu všeobecne som bola z toho taká vylakaná že až 😒 😒 písala som dokimu tak ten ma upokojil že to nie je zlé aby som sa nebála ale do nemocki som šla 🙂 🙂 dali mi infúzie a už je dobre dnes som bola ešte na kontrolu zobrala som ešte jednu infúzku a už som spokojnejšia 🙂 🙂

majca55
1. nov 2012

@tinka9075 joj moja viem čo to je ajja som ho mala a myslela som že som už dodychala ☹ mrzi ma ty maš tiež naozaj všetko tak dufam,že teraz to bude už len supeeeeeeeeeeer tfuj tfuj 😵

tinka9075
1. nov 2012

@majca55 ahoj no ja som ho mala pri ivf a strašné niečo som myslela že neprežijem 😒 neprajem nikomu 😒 ale teraz ked som brala len 1 clostík denne doki v nemocnici sa smial že som iná no asi áno 😀 😀 no to musí byt super ja tomuto iui verím velmi a stačilo zmenit centrum a spokojnost velká 🙂 🙂 ved vajká boli dve pekné na 10DC a na 12DC bolo iui som sa smiala že ako rýchlo tak doki povedal že nemôžeme čakat ked jeden mal 16 a druhý 18 a spermoš viac ako ukážkový tak sa musí podarit 🙂 🙂

dasaa
1. nov 2012

Ahoj @mirka2010 v pohode kludne ved to ma cas.Mame sa dobre prave sme chceli ist na cintorin ale ako stale mm musel ist do prace a neviem kedy pride domov ci este dnes pojdeme tak to neviem.Simonke sme dnes pustili pesnicky bola taka zlatucka ako keby tancovala s nozickamy a pri tom sa aj smiala.Chceli sme vediet ako sa bude chovat bo o tyzden ideme na 50-tku a ma tam byt 30 ludi a aj ziva hudba.Aj ked rozmyslam ze by sme isli len zablahozelat.Mam trosku obavy keby sme tam zostali ze ako to bude znasat mala.

tinasc
1. nov 2012

@mirka2010 Lukáško je ešte v brušku, uvidíme ako sa všetko vyvinie 🙂

apolenka6
1. nov 2012

@kostickabonnie dneska máš asi mm doma a ťa nepustí na PC 😕 ako sa máš? alebo stále rovnako ....

apolenka6
1. nov 2012

@tinasc dneska je sviatok tak sa mu nechce 😀 😉

kostickabonnie
1. nov 2012

@apolenka6 ahoj, mas pravdu, cely den ho okupuje a ja som taka leniva, aby som si zapla druhy 😀 trochu som pozehlila a potom som si na hodinku schrupla 😎 a teraz vyzeram ako cerstvo vyliahnute kura, rozkukavam sa po svete 😀 hnusne pocasie. mam sa stale rovnako-nijako 😒

apolenka6
1. nov 2012

@kostickabonnie no ved ja môjho mm čakám a mi bude PC tiež okupovať ,ale my máme ,len jeden tak sa musíme podeliť 😠 😉 ja som si doobeda navarila ,potom upratala a tiež som si pospala 🙄 veru hnusné počasie je vonku ..
asi budeme mať večer návštevu ,ešte neviem isto tak bude veselší večer .....
dnes si už 5 deň po vklade ..tuším,v budúci týždeň budeš odratávať 😉

kostickabonnie
1. nov 2012

@apolenka6 joj ide to pomaly, ale od zajtra už začnem pracovať lebo už mám výčitky a snáď to rychlo ubehne. Už mám vyžehlené. Idem pripraviť niečo pod zub a možno skočíme k susedom trochu ich pootravovať. 😉

ursula5
1. nov 2012

KUK ako sa máte? držíme všetkým snažilkám a všetky kámošky a kámošov pozdravujeme 😉 😀

mirka2010
1. nov 2012

@tinka9075 ahojky, ale stale neviem co sa ti stalo? co si mala nejaky zachvat, alebo co ti bolo, ze si isla do nemocnice?uz ti je dobre?

mirka2010
1. nov 2012

@ursula5 jeeeeej, ty si uz krasny chlpacek...a mas nase oblubene bodycko 🙂 Marosko ho doteraz nosi, rastie s nim 🙂 my sa mame fajn, mali sme vcera prvy krat bo, ale Marosko uz aj zabudol...a vy sa ako mate?

mirka2010
1. nov 2012

@dasaa ale neboooj, kludne tam chodte a zostante pokym to mala bude zvladat...je to pre deticky velmi dobre...viac ludi, troska hluku, to jej neuskodi, nebojkaj 🙂

mirka2010
1. nov 2012

@tinasc ahojky, ale v pondelok uz ides na prijem ak sa to same nerozbehne, pokial si dobre pamata...jooooj Lukasko, to je taka maminkyna lasocka, chce byt u nej co najdlhsie 🙂 presne ako Marosko🙂

ursula5
1. nov 2012

@mirka2010 moja nám z každého body trčia ručičky 😀 😀 nosíme už mesiac veľkosť 3-6 mes. a všetky sú nám akurát tak neviem čo budeme nosiť za chvíľku 😅
tak bo ste mali moje zlatko pofúkaj mu za nás 😉
máme sa fajne, už máme aký taký režim viem kedy chce hajkať kedy máme ísť von, kedy je hladný a hlavne si to spolu užívame malý je dobručký v noci spinká krásne (klopem až to nezarieknem 😀 😀 ) včera sa prekonal od 21.00 vydražal až do 4.30 skoro som omdlela keď som sa budila a pozrela na hodinky 😝
Držkajte sa s Maroškom posielame božtek na dobrú noc 😵

tinka9075
1. nov 2012

@mirka2010 ahoj mirka som mala slabý ohss ale už je dobre no brucho bolelo riadne tak som sa trochu prelakla ale dúfam že bude všetko dobré 🙂 🙂 dnes som bola na kontrolu ešte som dostala infúziu tak v pohode 🙂 🙂

tinka9075
1. nov 2012

@ursula5 júj aký je zlatunky chlapček malinký 🙂 🙂

ursula5
1. nov 2012

@tinka9075 držím palčeky mooooooc 😉

tinka9075
1. nov 2012

@ursula5 dakujem verím že teraz to už bude dobre 🙂 🙂

mirka2010
1. nov 2012

@ursula5 to naozaj? co maly ma dlhsie rucicky? lebo moj mm to riesi neustale, ze len aby ruakvy boli dobre 😀 😀 😀 😀 my tieto body z HM ka velkost 2-4 a naozaj, oblecie ich doteraz...aj ked jasne, ze rukaviky su kratsie, ale na doma su stale super 🙂 no Marosko mal bo aj dnes...neviem, za dva dni tolko co doteraz nie...ale vcera to bolo naozaj extrem...som rada, ze pekne spinkate...len tak dalej 🙂 a papka ako?

mirka2010
1. nov 2012

@tinka9075 zlaticko ja tej skratke nerozumiem...☹ co to je za syndrom? teda predpokladam ze to nejaky syndrom je, ako sa to prejavuje?

tinka9075
1. nov 2012

@mirka2010 to je hypertimulačný syndrom proste tekutina v bruchu ja som to mala pri ivf tak viem čo to je tak som hned letela do nemocki 😒 😒 máš bolesti brucha zle sa ti dýcha no je to také problémové ale už je ok 😉 😉

ursula5
1. nov 2012

@mirka2010 neviem či má len ručičky dlhšie alebo je celý dlhý lebo niektoré sú nám už malé aj medzi nožičkami, je to proste valibuk, papamedobre už nie tak často ako kedysi každé 2,5 - 3 hodinky niekedy vydrží aj viac, grckanie sa nám popravilo už len občas nás trápi žalúdok ale je to výrazne lepšie ako kedysi 🙂

OHS je hyperstimulačný syndróm

ursula5
1. nov 2012

@tinka9075 bude to dobre určite treba veriť a nevzdávať sa 😉

tinka9075
1. nov 2012

@ursula5 ja teraz verím až velmi taký dobrý pocit som ešte nikdy nemala 🙂 🙂 a stačilo len zmenit centrum a hned som spokojnejšia aj muž 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre