IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
2. nov 2012

@kostickabonnie asi nie ešte som to s mm nepreberala ,ale nebolo by od veci tam bývať nemusím strašiť po ceste ľudí nenamaľovaná 😝 to ozaj nemožem mať trolinku linku nakreslenú 🙄 😕
a tú slizicu som nemusela mať takú.... 😠

sijust
2. nov 2012

@apolenka6 nebojkaj sa,urcite sa to podari...kolko date teda vlozit?

apolenka6
2. nov 2012

@sijust jedno ,my sme tak aj mali v pláne ,ale vraj to aj odporúčajú mi dnes na pohovore povedali ....
som zvedavá koľko mi vyberú pri OPU 😨

sijust
2. nov 2012

@apolenka6 aj nam odporucali len jedno,to najlepsie sa ujalo a teraz tu hulaka z lehatka,lebo sa nu nedivam 😲 a ako sa citis?nemas strach?dufam,ze nie...lebo to nic nie je...su aj horsie veci,ver mi 😔 a inak si ma neoznacila,keby som tu neprisla,tak zase to nenajdem,lebo pisete o sto šesto

siinda
2. nov 2012

@sijust prepacte ze sa pripajam, ale mne odporucili dve a zda sa mi to logickejsie,, preco potom len jedno?

apolenka6
2. nov 2012

@sijust myslíš asi pôrod ,že ? 😝 😀 😔 dnes nemám strach ,ale v nedeľu to na mňa príde ako sa poznám 🙄 vieš čo už cítim ovuláciu dnes som mala aj dozreté jedno vajko ..tečiem ako práčka 😀 🤐 pobolieva ma bruško ,ale to je normálne....no len ma mehorázne bolia prsia až pichajú potvori 😎 som rada,že zajtra je posledná injekcia 😵 a daj pusku tomu hulákadlu 🙂

kostickabonnie
2. nov 2012

@apolenka6 ale čo bojíš, sliznica sa vyparadila namiesto tvojich očí 😀 😀 😀

kostickabonnie
2. nov 2012

@siinda zaleži od centra, apolenka chodi do Heliosu a tam odporucaju jedno ☹

apolenka6
2. nov 2012

@siinda no mne to dnes aj takto vysvetlili,že je to rizikovejšie a ked sú dve môže jedno druhé stiahnúť ak by zaniklo ..ale mna nemuseli prehovárať boli sme rozhodnutí pre jedno

apolenka6
2. nov 2012

@kostickabonnie tak som sa zasmiala z chuti 😀 😀 😀 no veru vyparádi sa aj za mňa 😝 a ty čo si dnes robkala ?? kto vie či sa už @tinasc vybrala do pôrodnice 😝

kostickabonnie
2. nov 2012

@apolenka6 vies, ked tam musis byt na 7,30 v pondelok, tak to by si musela vyrazit z domu 5,30 a vstavat este skor....ale ty si zvyknuta 😉 lenze nevies, ci sa nepokazi pocasie a ine okolnosti, ktore by ta mohli vystresovat 😉 My sme mali krasnu izbu hned na prizemi a prisiel nam otvorit majitel v zupane, lebo sme meškali 😀 iba nam odomkol a odisiel, platil az rano manzel. Mojmu dali dvojitu porciu ranajok za to, ze ja som nemohla jest 😀 😀

siinda
2. nov 2012

tak to pocujem prvý krat , lebo mne po odbere povedala že mam tri vajička a tie dve silnejsie mi radi vložit a jedno zmrazit. No ale je na to niečo,,

kostickabonnie
2. nov 2012

@apolenka6 ja som dnes chcela pracovat 😀 lebo som sa zobudila zo strasidelnych snov s vycitkami, ze uz 2 tyzdne nepracujem 😀 ale nejako sa mi este nepodarilo nastartovat. Chvilu som bola vonku, potom som tvorila inzerat na predaj auticka a zrazu bolo treba uvarit obed. Po obede som isla pozriet kolegynku, aby sa nepovedalo a teraz som tu. Picha ma vlavo pod rebrami, asi pankreas alebo co 😠 ale nejedla som nic mastne - varila som len kapustove fliačky, tak neviem. No @tinasc tu dnes nebola, takze Luky sa asi umudril 😉

siinda
2. nov 2012

@kostickabonnie ja chodim do GF a pristup nic moc

kostickabonnie
2. nov 2012

@siinda ano, v GF davaju dve, to ti potvrdia babenky, co tam ostali....ja som odtial zdrhla po druhom neuspesnom IUI 😀 😀 😀

siinda
2. nov 2012

ano a preco? fakt im ide len o prachy? ku komu si chodila? je to tam strasne jak na bežiacom pase

sijust
2. nov 2012

@apolenka6 porod aj ine... 😨 ale to nech ta teraz netrapi...hlavne,aby si mala uz toto za sebou a mala drobceka v brusku...to cakanie bud fakt horsie nez cela stimulka,ale ja som aj bez testu vedela,ze sa ujalo 😉 Stelli dakuje za pusku,posiela taku fajn oslintanu 😀

sijust
2. nov 2012

@siinda my sme tiez chceli len jedno a ked je kvalitne 1tkove embrijko,staci aj jedno...

apolenka6
2. nov 2012

@kostickabonnie že v župane 😀 a koľko tam stojí ubytovanie? ..ja som zvyknutá to áno a nerobí mi to problém ráno vstať skôr horšie je ked prídem domov tak si uvedomím aká som unavená,nevyspatá 😝
ale doma mi bude lepšie asi budem kludnejšia
nóóóó @tinasc je podozrivo ticho ked nepíše .ved mirka by nám napísala má na ňu tel. číslo ..tak čakáme 😵 😵
asi ťa už kope malé pod rebrá 😵 😅

apolenka6
2. nov 2012

@sijust ako si vedela,že si tehu? ak si to ešte pamätáš....
áno už nech je drobec v brušku a ja mu budem rozprááávať a rozprááávať 😅 a snád ma vypočuje a zostane

kostickabonnie
2. nov 2012

@apolenka6 teraz som sa zase ja nasmiala 😀 😀 😀 konecne komunikuje 😀 😀 😀

kostickabonnie
2. nov 2012

@siinda pre to iste, pre ten beziaci pas, umele usmevy a nezaujem hladat dalsie priciny .... vsak dajte este dalsich 5 neuspesnych pokusov a potom vas mozno posleme na genetiku alebo na nejake ine doplnkove vysetrenia.... chodila som k Dr. Stenovej, ale to boli len 3 konzultacie, pri zakrokoch sa striedali a tam som tiez mala zlu skusenost ☹

kostickabonnie
2. nov 2012

@apolenka6 tusim stoji 50 na noc pre 2 osoby s ranajkami. Je to moc, ale cely Martin ma strasne drahe ubytko a tu len vyskocis z postele, das sprchu a si v Heliku. 😉 a nikto si nestihne vsimnut, ze nemas ocne linky 😀

apolenka6
2. nov 2012

@alibabaa kde si? ako dopadol dnešný odber Hcg ? určite je vysoké ked máš krásny testík //

apolenka6
2. nov 2012

@kostickabonnie jasné že si ma nikto nevšimne 😝 😝 len už teraz vidím koľko tam bude ľudí aká rada a silno pochybujem,že ma niekto prepustí na sono do predu ..ale ved mám čas 😀 ja si nedonesiem papuče ,na lístku je napísané,že môžem ponožky biele stačia ...

siinda
2. nov 2012

@kostickabonnie presne tak,nam robili uz pred odberom genetiku, lebo ja som vporiadku len moj partner ma pomale spermie ,,dala som si vajicka pred transferom aj do toho ich inkubatora a dokonca embriologicka mi navrhla možnost narezania vajicok koli prisatiu ,,ale Mudr. Harbulak absolutny nezajem a sestricky sa somnou bavili jak s retardovanou ked som hned nepochopila davkovanie injekcii

tinka9075
2. nov 2012

@apolenka6 tak v pondelok ti budem držat palce 🙂 🙂

apolenka6
2. nov 2012

@tinka9075 dakujem 🙂 a ty sa máš ako? ruka ,bruško....

kostickabonnie
2. nov 2012

@apolenka6 ved na krv nemusis ist a hned ako vojdes, sa prihovor na recepcii (ze mas dnes odber, ci staci sono alebo treba aj krv - urobis sa ze nevies 😉 a tie slecny ti to akoze vysvetlia. Raz, ked som tam bola, tak povedali jednej pani, ze jej staci sono a hlasnejsie povedali cakajucim, aby ju pustili....asi to bol podobny pripad 😉 papuce nemusis, maju v kazdej skrinke jedny, stacia ponožtičky na nožičky 😀

kostickabonnie
2. nov 2012

@siinda IVF som tam nepodstupila, takze nemam skusenosti, ako sa spravaju pri stimulacii, ale stacilo mi IUI 😖 a ked som sa pytala, ci mi daju papier na PN-ku priamo doktora pri IUI, tak mi povedal, ze tehotenstvo nie je choroba a netreba ostavat doma!!! a ked som mala rovnake priznaky pri jednom aj druhom IUI, ktore signalizovali, ze to nevyjde, tak nebol zaujem ma vypocut.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre