IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
2. nov 2012

@kostickabonnie ja sa na recepcií nahlásim ,že som prišla na OPU akože čo dalej 😀 a uvidíme ,mm pripravím na krv ,dúfam že tam neodkvacne padavka jedna 😀 je to dosť možné......on si ju dáva brať ležiačky vraj mu je to lepšie 😀 no nech si robí čo chce ja musím podstúpiť oveľa horšie veci 😝
ani nemám doporučenie na pichnutie pregnylu ,mi to ,len zavolali ,ale mám známu moju ktorá mi to pichne u nej doma 😕

tinka9075
2. nov 2012

@apolenka6 ahoj ruka bolí na budúci týžden idem na kontrolu tak uvidím čo mi povie 🙂 🙂 bruško v pohode včera som bola na infúzku zatial všetko ok trošku bolí ale verím že to je dobre 🙂 🙂 a v noci som sa zobudila na kašel som sa skoro zadusila aj z nosa mi tečie no ked sa darí tak sa darí 😒 😒 dúfam že to krpcom neublíži 😉 😉

tinka9075
2. nov 2012

@siinda GF je o ničom a na Harbuláka mám tiež svoj názor a dobrý nie 😒 a tie sestričky ked sa niečo pýtajú a hned neodpovedáš pozerajú na teba a oči prevracajú no celkom zle 😒 😒 ja som u nich bola 2X na ivf ale o ničom som mohla íst hned do Brna a hotovo teraz chodím tam a spokojnost velká 😉 😉

siinda
2. nov 2012

a kedy ides na test? ja az v piatok

apolenka6
2. nov 2012

@tinka9075 jáj žena ,to čo sa na teba zas lepí ??? ale určite tehu 😉 nádcha je vraj tiež príznak 😉 tfuj,tfuj,tfuj

tinka9075
2. nov 2012

@apolenka6 ved všetko ruka zlomená mierny ohss nádcha no som zvedavá čo ma ešte čaká ale dúfam že už nič 🙂 🙂

siinda
2. nov 2012

@kostickabonnie zle,,ja uvidim ako dopadnem v piatok ci som, alebo neni a potom budeme hladat ine centrum..a pritom sao Harbulaka mala este aj vybaveneho,,no uz sa na nic neda spolahnut 🙂

dasaa
2. nov 2012

@apolenka6 waaaw to je super tak ze pondelok budem nateba neskutocne mysliet a aj drzat prsteky.Tvoja urodicka je krasna len tak dalej 🙂

mirka2010
2. nov 2012

ODKAZ PRE VSETKYCH OD @tinasc
AHOJ VOLAM SA LUKASKO A NARODIL SOM SA DNES O 19.17 A SOM CHLAP AKO SA PATRI 4410 G A 53 CM A MAMINU SOM DOST POTRAPIL. VSETKYCH VAS POZDRAVUJE TINASC 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

apolenka6
2. nov 2012

@mirka2010 jéj Mirka tak to je teda CHLAP ! 😀 😀 odkáž ,jej že ju pozdravujeme a tešíme sa na ňu a malého Lukáška!! 😵 😵 😵

bohynanikita
2. nov 2012

ahoj, nam sa tiez podarilo hned ako sme sa rozhodli na to vlitnut!! 🙂

apolenka6
2. nov 2012

@tinasc Ahoj maminka!! veľmi sa teším,že už je Lukáško na svete a je teda poriadný CHLAP !! 😝 😵 mamičke prajem rýchle zotavenie a nech je Lukáško dalšie slniečko vo vašom živote a vela mliečka mu prajem ! už sa na vás tešíme 😉

kostickabonnie
2. nov 2012

@siinda tinka9075 testuje 13.11. a ja 12.11. ideme tak zaradom, a potom apolenka o dva tyzdne 😉

kostickabonnie
2. nov 2012

@mirka2010 a @tinasc paráda, gratulujem a teším sa a pozdravujem maminku a Lukáška, nech sa rýchlo dajú do poriadku, lebo však treba piecť vianočné medovníky :D

apolenka6
2. nov 2012

@tinasc aby som nezabudla určite máte prvenstvo o najväčšie dieťatko na tejto témičke 😅 😅 a zdravie mu prajem som hlavne zabudla napísať!

siinda
2. nov 2012

@kostickabonnie tak som zvadava na cisla ..len to vydrzat 😒

apolenka6
2. nov 2012

@kostickabonnie na čo by @tinasc piekla medovníčky ved povie kozi,kuzu ,kuzuka či ako to je 😀 a bude to !

tinka9075
2. nov 2012

@mirka2010 ahoj tak našu maminku pozdravuj a Lukáškovi vela zdravíčka a štastíčka 🙂 🙂

dasaa
2. nov 2012

@mirka2010 jeeeeej dakujeme za informaciu je to krasna spravicka pre nas velmi sa tesime a podrav ich od nas 🙂

dasaa
2. nov 2012

Ahoj @tinasc zo srdiecka ti velmi gratulujeme a Lukasovi prajeme vela zdravicka a nech vam robi len radost a usmev na tvari. 🙂 🙂 🙂

ursula5
2. nov 2012

@mirka2010 moja mi už máme aj záreziky 😀 😀 také je to krásne 🙂 začíname sa nahlas smiať zatiaľ sa mu to podarilo zo 2 razy, chodíme von za každého počasia lebo doma nechce moc dlho spať a vonku prespí aj 2-3 hodiny 😀
@apolenka6 moc držím palčeky nech sa krásne oplodnia 😉

walta
3. nov 2012

🤐 ach tie moje krize a podbrusko, aaau, aaaau, aaaaaaaau 😝 ale vyckavam, mam na to este 9 dni 😀

cmelica
3. nov 2012

@apolenka6 jeee super!! tak uz v pondelok budes mat po tom a uz len pekne dohovarat az sa krasne oplodnuju a vyvijaju...juuuj az mam zimomriavky,ked som ja takto isla... drzkaaaaaaaaaam moooc palce!!!!!!!!

cmelica
3. nov 2012

@tinasc Gratulujem moooc a prajeme vela zdravicka a mamine skore zotavenie 🙂 🙂 🙂 veru je to poriadny chlapisko 🙂 tesime sa na hotecky !!!!!!!!
@mirka2010 mojka ak im budes pisat tak ich pozdravuuuuuuj 🙂 Dakujeme za skvelu spravicku .... 😀

adikasala
3. nov 2012

@tinasc jej velka gratulka mas ty ale chlapinu 🙂 urcite si sa potrapila viem si predstavit teraz len zelam skore zotavenie, a vela zdravicka 🙂

adikasala
3. nov 2012

@apolenka6 moja budem na teba mysliet,,, adrzkam palce aj na nohach 🙂 🙂 🙂 hlavne bud pozitivna 😀 ved vies ocom hovorim!!!!tajomstvo 😲

majca55
3. nov 2012

@apolenka6 zlatko moc moc držim palce už je to len kročik tfuj tfuj 😵 😵 myslim stale na teba a verim,že to bude superrr inak maš krasne foliky nebojkaj sa aj to je dobre 😵

mirka2010
3. nov 2012

@apolenka6 juuuj, moja, tak super uroda...to s tym rastom vajicok vobec neviem lebo nemam s tym skusenost...ale oni vedia co robia, neboj, urcite ich oplodnia tolko aby dobre bolo...a sliznicu mas teda naozaj vysoku...urcite vsak lepsie ked byva vyssia ako keby bola nizsia 🙂 urcite daj vediet, ci opu bude zajtra, dobre? aby sme na teba mysleli 🙂

majca55
3. nov 2012

@mirka2010 jej Miruška diky za odkaz 😵Tinasc aj Lukaškovi prajem vela zdravička a štastička 😵 😵 pozdravujem Maroška 😵

majca55
3. nov 2012

@tinka9075 moja držiiiiiiiiiim moc moc palce a kedy testuješ? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre