IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
3. nov 2012

@cmelica juuuj, tak az takto moc grckal??? a to sa vam stava castejsie, ci to bolo len raz? babatenko malicke...mas uplnu pravdu, je strasne vidiet, ked im nieco je...srdce mi vtedy ide puknut...ale co uz...pady k batolatu patria a o chvilu vas caka take obdobie tiez...🙂 aj ked uprimne...teraz je to s nim take uzasne...uplna parada a sranda...je to taky nas poklad...tap, tap uz robi...tany-tany, ideme sa na nom popucit 🙂 aj Branuskovi boztek

mirka2010
3. nov 2012

@apolenka6 ahojky, tak tuto spravu citam az teraz...idem na to postupne...takze v pondelok je den D? supeeeeeer, tesime sa 🙂

tinka9075
3. nov 2012

@majca55 ahoj testujem až 13 snád to bude štastný dátum skôr vako na 17 den po iui mi zakázal testovat tak poslúchnem 🙂 🙂

majca55
3. nov 2012

@tinasc všetko naj naj prajem vela zdravička vam obom 😵 😵 tešim sa na Lukaškove fotečky 😲 😲

majca55
3. nov 2012

@tinka9075 tfuj tfuj držiiiiim moc moc 😵 😵 😵

tinka9075
3. nov 2012

@majca55 dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirka2010
3. nov 2012

@ursula5 zareziky su naozaj roztomile...ja ich tiez na Maroskovi milujem...by som ho neustale bozkavala 🙂 inak, je super, ze chodite von za kazdeho pocasia...akurat v Damskom magazine na STV bola pediatricka, ktora povedala, ze najmenej chore deti su tie, ktore su von za kazdeho pocasia...no keby nas vsak videla v pondelok aka bola fujavica, neviem, neviem co by na to povedala 😉

mirka2010
3. nov 2012

@tinka9075 ahojky, no ako sa citis????

mirka2010
3. nov 2012

@majca55 dakujeme za pozdrav...ako sa nam mas???

tinka9075
3. nov 2012

@mirka2010 ahoj Mirka zatial ok len bruško bolí ale nevadí 🙂 🙂 a niečo na mna lezie mám kašel z nosa mi tečie ale to bude tým že beriem prednison ten oslabuje imunitu snád sa drobcom nič nestane 🙂 🙂

majca55
3. nov 2012

@mirka2010 moja super teraz si to s mm uživame ideme sa prejsť a trošku sa snažime ešte 😵 😵

kostickabonnie
3. nov 2012

@tinka9075 prajem ti skore uzdravenie, aj ja som trochu na mm nahnevana, lebo nechcel vcera urobit ohnik v krbe, vraj je mokre drevo a rano ma bolelo hrdlo 😠 a trochu mam podrazdenu sliznicu v nose, akoby sa chcela na nadchu zmenit....idem dat c-cko do seba preventivne. Dnes uz povedal, ze zakuri 😉

kostickabonnie
3. nov 2012

žienky, dnes sa mi snivalo, ze som mala pätorčatá 😀 😀 😀 😀 každé bolo iné, jedno vyzeralo na 3 mesiace, druhé uplne mrnave, a to som vecer uz nejedla, alebo ano? 😕 😀 😀

kostickabonnie
3. nov 2012

@apolenka6 hroznaaaaa reklama 😠 😠 😠

kostickabonnie
3. nov 2012

@alibabaa ako dopadla krvicka? pevne verim, ze hcg je obrovskeee 😉

mirka2010
3. nov 2012

@tinka9075 nebojkaj, nic sa drobcom nestane...tak ich volas??? teda myslis, ze naozaj budu dvaja? mrzi ma ze ti nie je dobre...ale uvidis...akonahle uvidis dve ciarky na teste uz aj vsetko razom prejde....🙂 este tyzden vsak?

mirka2010
3. nov 2012

@majca55 🙂🙂🙂 to je krasne...je super, ze mas tak skveleho partnera pri sebe...a ako odmena...urcite pride aj pokladik 🙂 tuk, tuk, tuk

tinka9075
3. nov 2012

@kostickabonnie ahoj no už je to lepšie 🙂 🙂 a ty ako sa cítiš ?mna bolí podbruško sem tam ma pichne vo vaječníku ale inak v pohode 🙂 🙂 to si mala sen 😀 😀 mne sa snívalo že mi doki ultrazvuk robil a povedal že čakám dvojky no možno to aj pravda bude ked som mala dva folíky 🙂 🙂

tinka9075
3. nov 2012

@mirka2010 ja verím že sa im nestane no možno budú aj dve každý večer im hovorím že musíte vydržat moje zlatíčka maminka vás velmi lúbi 🙂 🙂 len verím že to budú chlapci jeden bude Marko a druhý tomu musím meno vymyslím sme sa tak z mužom dohodli chlapcom dám mená ja dievkám on 😉 😉ešte týžden a budem vediet na čom som,,,

kostickabonnie
3. nov 2012

@tinka9075 no praveze, ja som dnes zistila, ze ma uz ani prsia nebolia 😒 nemam ziadne priznaky....tak uvidime, asi ani testovat nebudem 😒

tinka9075
3. nov 2012

@kostickabonnie mna nikdy prsia neboleli ani po iui a tehu som bola 🙂 🙂 neboj všetko bude ok ved nemusíš mat žiadne príznaky 🙂 🙂

kostickabonnie
3. nov 2012

@tinka9075 ale mna ani nic nepichaa 😢 😢 😢 idem nieco robit, lebo uz to moc analyzujem 😒 bude ako bude.

tinka9075
3. nov 2012

@kostickabonnie len klud a nepozoruj sa 😉 😉

siinda
3. nov 2012

@kostickabonnie ahoj,,možeš sa ukludnit ani mna nič nepicha a ani neboli ,,vobec žiadna zmena tak klud,,mne pomaha si stale povedat vydržím s testovanim do zajtra 🙂

kostickabonnie
3. nov 2012

@siinda a budes testovat zajtra? ktory den budes po vklade?

siinda
3. nov 2012

@kostickabonnie 5 den,,uvidim ci sa mi podarý odolat..ty naplanujes?

kostickabonnie
3. nov 2012

@siinda ja som sa rozhodla testovat az 11.11. snad mi Martin neprinesie test biely ako sneh.... budu to presne dva tyzdne, dufam, ze dovtedy vydrzim.

siinda
3. nov 2012

@kostickabonnie aj ja sa na to vykaslem, zda sa mi to blbost po 5 dnoch mi to žiaden test neukaže,,dam sa do kludu a čo bude to bude 🙂

mirka2010
3. nov 2012

@tinka9075 tak krasne o nich uz teraz pises...to je urcite aj preto,lebo je to vsetko tak ako ma byt a uz su krasne u teba a uz len budu rast a rast 🙂 tyzden prejde ako voda a uvidis ako sa budeme takto o tyzden spolu radovat 🙂 budes testovat, vsak?

mirka2010
3. nov 2012

@kostickabonnie ale 11.11 ma aj nas Marosko meniny🙂 mozno aj on ti prinesie stastie 🙂 teda nie mozno, urcite, tuk, tuk, tuk 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre