IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
4. nov 2012

@kostickabonnie spať? kde že..mm už išiel o 20hod. spať,že sa mu chcelo a nech si pospí ved je šofér 😝 ...nebudem spať po narkóze ? 😕 ved dobre .. 😝

kostickabonnie
4. nov 2012

@apolenka6 inak, aj moj uz isiel 😀 😀 😀 no jasne o 10,30 ta vyhodia z postele 😀 potom budes spat az v aute a domka. Daj si teply cajik alebo mlieko s medom a uvidis, ako zaspinkas. Neboj, zajtra vsetko dobre dopadne a vajicka sa konecne stretnu so spermijkami a potom im dalsich 5 dni bude fajnovo v mistickach a este lepsie v maminkinom brusku od soboty 😉 😉
hlavne, aby si spala počas narkozy 😀 😀

tinka9075
4. nov 2012

@apolenka6 zajtra držím palce neboj dobre to dopadne 🙂 🙂

apolenka6
4. nov 2012

@kostickabonnie jáj a čo by som tak asi robila počas narkózy ?!? 😝 😀 len spať určite sa nepreberiem,len už po opu 🙂
ja sa ,len obávam aby som nevracala ..tak mám sáčok do auta pripravený 😀 😕 po narkóze mne je zle ,ale táto bude krátka tak snád mi neuškodí...

cmelica
4. nov 2012

@apolenka6 pripravena ako sa patri na velky den 🙂 este vacsi bude za 5 dni to bude den D 😵 😵 😵 drzkaj sa nam a pekne snicky prajeme 🙂 🙂 🙂

apolenka6
4. nov 2012

@cmelica dakujem hádam vkladu sa tak nebudem báť ..skôr tešiť 😵

apolenka6
4. nov 2012

@tinka9075 dakujem určite 😉

tinka9075
4. nov 2012

@apolenka6 len klud a nemysli na nič zlé 🙂 🙂 narkozu zvládneš ved len zaspíš a už ta budia 🙂 🙂 mne sa snivalo že som lyžovala a už som mala skočit z mostíka a ma zobudili 🙂 🙂 ja som krajkovi vynadala ale si to nepamätám 😀 😀

mimi_2
4. nov 2012

@apolenka6 Tak držím palce zajtra... 😉 🙂

mirka2010
4. nov 2012

@tinka9075 mnaaam, veru aj kolacik by sa bodol...ale nebol dnes...ja tiez rada peciem, ale ked chcem byt s malym co najviac von, tak neda sa vsetko stihat 🙂

mirka2010
4. nov 2012

@sijust ahojte zlaticka nase...ako sa mate? co mate nove?

tinka9075
4. nov 2012

@mirka2010 a nakoniec som ani nepiekla som mala v mrazáku tortu z narodenín tak som ju vytiahla 🙂 🙂 dnes bolo celkom pekne len teraz vietor fúka 🙂 🙂

mirka2010
4. nov 2012

@tinka9075 tak si nakoniec nepiekla??? inak, ako moze niekomu vydraz torta ze si ju este zamrazi??? to keby sme byvali blizsie, nehroziiiii, vsetko co by ostalo by sme prisli popapat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinka9075
4. nov 2012

@mirka2010 ja som dostala od muža na narodky takú velkú tak jej zostalo vela som ju dala do mrazničky 🙂 🙂 ved keby ste boli bližšie tak vás pozvem na tortičku 🙂 🙂

mirka2010
4. nov 2012

@tinka9075 jeeeej, akeho mas mileho manzelika..aj ja som dostavala kedysi torty,ale potom sme zacali stavat, prisli nejake ine starosti, povinnosti a potom sa vsetko tocilo hlavne okolo tehotenstva...ale Maroskova torticka bude obrovska, tej si vari uzijeme 🙂

tinka9075
4. nov 2012

@mirka2010 ved teraz ma rozmaznáva ale ked príde bábo tak to bude prvoradé bábetko 🙂 🙂

mirka2010
4. nov 2012

@tinka9075 presne tak to bolo aj u nas...dnes som Maroskovi dala na hranie svoj stary mobil...tak som si zacala citat sms co su stale v nom ulozene...ach, tolko romantiky...🙂 nevravim, ze teraz uz nie je...ale sms su naozaj uz o inom 🙂 krasne, ale o inom 🙂

tinka9075
4. nov 2012

@mirka2010 presne tak potom už budem bábo rozmaznávat júj už keby som ho mala 🙂 🙂

mirka2010
4. nov 2012

@tinka9075 moja zlatucka...urcite budes mat babatko co nevidiet...vsak uz aj je...len este pockat sladkych 9 mesiacov a bude to 🙂

tinka9075
4. nov 2012

@mirka2010 ja sa už tak teším ja stále hovorím že to bude moje zlatíčko a budem ho chránit a nedám nikomu 🙂 🙂

mirka2010
4. nov 2012

@tinka9075 tak tomu ver, ze nedaaaas nikomu ani za svet🙂🙂🙂ja stale hovorim, ze ja som zavislejsia na Maroskovi ako nikdy na nicom a nikom...on je pre mna uplne vsetkym...a isto aj tvoj chlapcurik,alebo chlapcurikovia budu pre teba!!!!

tinka9075
4. nov 2012

@mirka2010 to určite nedám ani ho z rúk nepustím 🙂 🙂 síce môj sused sa velmi teší ked bude vozit moje bábo on ma strašne rád deti a syna ma už stredoškoláka tak sa stále pýta či je už bábo na ceste 🙂 🙂

mirka2010
4. nov 2012

@tinka9075 tak to je super mat takeho suseda...aj mne by sa taky susedko dobry zisiel...clovek nikdy nevie kedy by ho potreboval....🙂

tinka9075
4. nov 2012

@mirka2010 on je velmi dobrý ja ho mám strašne rada minulý rok sa rozviedol a strašne ho to zobralo ale čo ked ho podvádzala 😒 tak vtedy sme si tak pekne pokecali a chodili na kávu tak sa mi vyžaloval aj sme si spolu poplakali 😢 😢 len teraz je na služobke tri mesiace ale už príde tak sa normálne teším na neho 🙂 🙂 síce sme stále v kontakte cez FB ale to nie je ono 🙂 🙂

sijust
5. nov 2012

@apolenka6 zlaticko moje,ved to som nemyslela v zlom...prepac....ved hlavne,ze som to nasla 😅 uz mas snad potom,tak som drzala palce...jaj nech uz napises...opatrujte sa 😲

sijust
5. nov 2012

@mirka2010 ahojte zlaticka...mame sa celkom dobre...malinka robi pokroky,kazdy den vie nieco nove...este stale ju kojim a neviem ci jej uz mam zacat nieco aspon ochutnavat...aby si pomaly zvykala...porad prosim...a vy ako moji dvaja?Zbadala som fotky,idem ich este lepsie pozriet,lebo len tak letmo som ich videla...posielame pusinky 😲

mirka2010
5. nov 2012

@tinka9075 tak to je super, ze aj on sa tesi na vase drobciatko 🙂 my mame dobrych susedov na jednej strane, ale na druhej, no comment...tych nam bol cert dlzny...a to sme tak spolocenski ludia s kazdym vychadzame ale takychto susedov sme vyfasovali, no co uz....

mirka2010
5. nov 2012

@sijust ahojteee....tak vy nase zlaticka sa mate dobre...to sme radi....Silvuska moja, ak kojis, tak este malickej davaj len mliecko...teda, ja ti hovorim svoj nazor...ja som pockala presne do 6 mesiaca na den...mliecko je pre babatko do pol roka najdolezitesjie, takze naozaj nie je sa dovod ponahlat...aj ked okolo piateho mesiaca mozes zacat skusat len tak oliznut nieco...ale pozor nic sladke...teda nie ovocie,lebo potom ti nebude chciet zeleninku s ktorou sa zacina...inak co mate nove? ako spinkate?

mirka2010
5. nov 2012

@apolenka6 ahojky, mooooc na teba myslime 🙂

mirka2010
5. nov 2012

@cmelica @dasaa
dievcata, pridavam fotky tej otocnej zahradky...tak Daska, ak ju budes chciet, napis mi cez IP, oki 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre