IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
5. nov 2012

@cmelica @dasaa a este pridavam aj popis...Unikátna otočná podložka Lamaze Otočná záhradka, ktorá je vhodná pre deti od narodenia, bude Vaše bábätko motivovať k hre na brušku, ktorá je veľmi dôležitá pre posilnenie krčného a chrbtového svalstva.Kombinácia otočného mechanizmu a podložky plnej hračiek bude dieťa podnecovať k skúmaniu atrakcií.Tým si dieťa začne posilňovať krčné a chrbtové svaly.

Otočná záhradka spočiatku Vaše novorodeniatko jemne hojdá, navodzuje u neho pocit bezpečia a zároveň je stimuluje k zdvíhaniu hlavičky a tým aj posilňovanie krčných svalov.Akonáhle krčné a chrbtové svaly dieťaťa zosilnie, čo nastáva medzi 3-5 mesiacom veku dieťaťa, naučí sa dieťatko vzpierať, otáčať a pohybovať po podložke, aby ju mohlo preskúmať.Až dieťa zvládne polohu na brušku, začne sa dvíhať a liezť, podložka Vám zostane ako zábavný hrací koberček, ktorý môžete zložiť a vziať kamkoľvek so sebou.

Parametre a špecifikácie:

Rozmery:
70 x 70 x 13,5 cm (šírka x hĺbka x výška)

Hmotnosť:
0,93 kg

Vhodné pre:
Deti od narodenia

Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18.júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa slovenskej legislatívy.Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE.

apolenka6
5. nov 2012

@sijust @kostickabonnie
@mirka2010
@tinka9075
@dasaa
@majca55
@ursula5
@tinasc @cmelica @adikasala @alibabaa @walta @fomarik @mimi_2 dúfam,že som teraz na nikoho nezabudla ak áno tak prepáčte
No konečne sme prišli domov a máme vybratých 8 vajok ,sliznica 18mm...čakala som viacej ,lebo aj pred OPU mi robili ešte sono a dr. mi narátala 20vajok 😕 a nakoniec je ich osem asi všetky neboli zrelé a niektoré som už mala prasknuté,lebo v piatok už pár dozrievalo ..a teraz im treba držať palce nech sa krásne oplodnia ,zajtra ráno volám kolko sa oplodnilo 😅 snád mi zostane1-2 na vklad
zákrok som dobre zvládla ,len som ospalá v noci som nič nenaspala a bruško pobolieva aj mi dali niečo od bolesti 😉
idem sa ja pospinkať konečne ..večer sa ozvem ak nie skôr 😀 😝

apolenka6
5. nov 2012

@sijust ja viem Silvika ,že to nebolo v zlom myslené,len ma mrzelo,že som ťa neoznačila 😒 vieš bola som unavená a nepálilo mi to tak a som si bola istá,že ste tam všetky a druhú správu som kopírovala vaše mená tak si tam tiež nebola 😝 ale dnes som to napravila 😉 nie ja sa nehnevám 🙂 🙂 🙂

mirka2010
5. nov 2012

@apolenka6 ahojky zlaticko, tak uz to mas za sebou...supeeeeer!!!! tak 8 vajicok je aj tak krasny pocet...hlavne aby sa dobre oplodnili a bolo z nich co najviac dobrych na vklad...isto aj bude...vsak tolke im drzime palce 🙂🙂🙂 chod si moja oddychnut a potom nam napises co a ako....

adikasala
5. nov 2012

@apolenka6 ahojky magduska no vidis zvaldla si to,,,,neboj urcite sa pekne oplodni vsetkych 8 🙂 a budu znich krasny mrnousi na vlozenie ku maminke 🙂 🙂 🙂 🙂 ved mi im vsetkym drzime palcusky,,,uz od rana na teba myslim... 😀 uz som tu striehla okolo 1 ci neni nieco nove,, atod vydim ze si uz domenka oddychni si 🙂 a teraz nas caka len to prijemne..........krasne babetko o 9 mesiacov 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

kostickabonnie
5. nov 2012

@apolenka6 tak vidis, ze si to prezila aj bez ocnej linky 😀 😀 blahozelam k 8 drobcom, lebo som si ista, ze sa vsetky pekne oplodnili. Len im pekne na dialku dohovaraj, aby boli poslusne a pekne sa delili 🙂 zajtra nam povies 😉 a okrem toho, dlhujes mi detaily 😀 😀 😀

tinka9075
5. nov 2012

@mirka2010 ja mám susedov dobrých naštastie z oboch strán tak sa nám tam býva dobre 🙂 🙂

tinka9075
5. nov 2012

@apolenka6 ahoj no vidíš ako si to zvládla vajok máš tak akurát teraz budem velmi držat palce nech sa pekne oplodnia 🙂 🙂

apolenka6
5. nov 2012

@mirka2010
@adikasala
@kostickabonnie
@tinka9075 dakujem no uvidíme zajtra koľko sa ich zajtra oplodní ,bola tam aj jedna kočka druhý krát na IVF a prvý krát jej vybrali 13 vajok a jedno jej ,len zostalo ..potom tam bola aj jedna staršia kočka tá už mala teraz 3 IVF jej vybrali 4 ...tak ma moc nepovzbudili ked už majú opakované IVF ...dnes nás tam bolo celkom 5 na OPU ešte jedna kočka tam bola tiež bola prvý krát a vybrali jej 13 vajok ..tak teraz v napätí budem čakať 😕

tinka9075
5. nov 2012

@apolenka6 uvidíš zajtra ved to ivf je ako lotéria niekomu vyjde prvé niekomu štvrté mojej kamoške až štvrté vyšlo ale ona mala vela problémov ale dočkala sa 🙂 🙂 ale zase stačí pár vajok ale aby boli pekné a zrelé 🙂 🙂

apolenka6
5. nov 2012

@tinka9075 ved to aby boli silné 🙄 zajtra sa to dozviem a každý deň bude pre ne skúška 😉

tinka9075
5. nov 2012

@apolenka6 presne tak aj ja ked som na druhý den volala ako sa majú srdce mi bilo ako besné čo som sa bála 🙂 🙂 a ked mi povedali že pekne všetko ide tak sa mi vždy ulavilo 🙂 🙂 dávali ste vajká napichovat však? 🙂 tak sa neboj oplodnia sa nám nikdy nenapichovali ked máme spermoš ukážkový tak som sa bála či sa oplodnili no naštasie sa vždy oplodnili skoro všetky 🙂 🙂

apolenka6
5. nov 2012

@tinka9075 áno dali sme si napichnúť ....aj nám dali možnosť prirodzene,ale máme nízku morfol. ,ale za pokus by to stále ked sa nám raz IUI "podarilo" ale nám nezaručujú,že sa spoja ..tak sme išli na istotu a nič sme nechceli podceniť 😝

cmelica
5. nov 2012

@apolenka6 ahoj moja!! nebolo to az take zle,ze?? ako sa citis?? a nebojkaj budeme drzat vajenkam plcuchy ,aby sa pekne oplodnili 🙂 🙂 a neva ,ze ich bolo 8 hlavne ze boli kvalitne 🙂 aj ti povedali ake znamky im dali???

cmelica
5. nov 2012

@mirka2010 dakujem mojka za ukazku a za super popis 🙂 a este otazocka aj ti tam chcel byt Marosko???

apolenka6
5. nov 2012

@cmelica áno zvládla som to bola som strááášne smädná 😝 bruško pobolieva a ked si idem sadnúť tak pomaly 😉 aj som si dala od bolesti kvapky algifen
aj známky dávajú ? nie nepovedali inak čo boli na izbe baby každá mala jedno dve slabšie ,ale mne nič nepovedala
vieš ja som už piatok mala vajko dozreté a dalšie na rade tak tam som pár stratila...len nech sa mi oplodnia krásne a sú silné 😉

kostickabonnie
5. nov 2012

@apolenka6 ja som ti nepovedala že pôjdeš posledná, ale že pôjdeš štvrtá ako ja a ja som ale bola posledná lebo sme boli len štyri 😉

cmelica
5. nov 2012

@apolenka6 hej nam hovorila aj znamky,ale teraz asi nehovoria,neviem.. nebojkaj moja urcite budu silne a pripravene pre maminku do bruska...kedy zajtra volas ,rano????

sijust
5. nov 2012

@apolenka6 zlatinko,som rada,ze uz mas za tym...a si v poriadku...teraz treba riadne odpocivat,stale vela pit,jemine uz som trapna s tou vodou 😀 a vies co?tiez som mala 8vajok...to bude dobre znamenie 🙂

apolenka6
5. nov 2012

@kostickabonnie no keby nás nebolo 5 tak som posledná 😀 zajra by som mala ísť na pohreb zomrela mamine sestra moja teta,len neviem či mám ísť ,mm nie je doma a busom sa trepať neviem či zvládnem a mama nevie čo som podstúpila 🙄

apolenka6
5. nov 2012

@sijust áno? tiež osem 😅 😅 ..a nie si trápna ,len sa o ma staráš a mi ti lichotí 🙂 pijem ,pijem ,len už mám pocit ,že mi brucho praskne 😝 😕 a papám cibuľový chlebík ten som už nemala 100rokov a dobre mi padol 😀

sijust
5. nov 2012

@cmelica moječka,znamečky sa davaju az embrijkam...uz si aj zabudla,ked mas Braňuška,co? 😀 daj mu pusku za mna,ak este nebuva...nasa uz konecne zalomila.... 😝

kostickabonnie
5. nov 2012

@apolenka6 to mi je veľmi ľúto ☹ musíš dobre zvážiť a ak pôjdeš byť opatrná a stale piť aby neprišiel hyperstimulak. Je to ďaleko kam musíš cestovať? Niečo začína a niečo konci. Takže drobci sú tam aby vás urobili šťastnými 🙂

sijust
5. nov 2012

@apolenka6 ano moja,osem...ja verim,ze to bude tutovka...strasne drzim palce,o kolkej volas?o 8mej?nam sa to podarilo na prvy krat aj @cmelica takze z nas si treba brat priklad...jasne? 😅 ja ti verim,ze si nafuknuta,ale ono sa to bude kazdym dnom zlepsovat a potom sa budes zase nafukovat az 9mes... 😅 😀 a cibulovy chlebik?to som tiez nemala pekne dlho...ale keby som si ho dala tak mala prdi este viac ako teraz a to by sme uz do vzduchu vyleteli :D

alibabaa
5. nov 2012

@apolenka6 hlavne si teraz pospinkaj a oddychni. je to pekne.. 8 vajok nie je malo. drzim palceky aby si zajtra pisala len pozitivne spravy 🙂
ja som si davala prve dni espumisan, aspon ma tak nenafukovalo. to mi po narkoze poradila jedna doktorka.. ale brusko bude boliet, mas teraz miesto, kde predtym boli jajka... 😉

apolenka6
5. nov 2012

@kostickabonnie vieš dobre sa jej stalo bola chorá dlhé roky ,chodila na dialýzu 19 rokov ..mala síce,len 60 rokov ,ale pre ňu je to už lepšie ..to nie je,len môj názor ..ale aj tak mi je to ľúto....
mm ma nechce pustiť ,ale má aj pravdu nechcem si ublížiť ..keby idem autom ,len tam stáť na zime čakať na bus aj na cintoríne sa vyzimím 😔

apolenka6
5. nov 2012

@sijust ved jasné ste moje inšpirácie aj zuzka zostala na prvý krát ...spisovateľka 😀 o pol 9 mám volať ,tak mám čas si aj pospať 😝 túto noc som dobre nespala čakala som čo bude a smädná som bola hrozne jedlo mi až tak nechýbalo ...
personál príjemný fakt sa starajú na 100%
áno mm nie je doma tak si môžem takúto dobrotu dovoliť a smrdieť cibuľou 😀 😀

kostickabonnie
5. nov 2012

@alibabaa ja som závislá na espumisane 😀ešteže ho mozu aj tehotné a kojace ženy 😉

tinka9075
5. nov 2012

@apolenka6 aj mna bolelo brucho po opu velmi ale ja som mala ohss 😒 len pi vela vody 🙂 na pohreb radšej nechod aby si neprechladla lebo toto počasie o ničom a teraz potrebuješ byt v klude a teple 🙂 🙂

apolenka6
5. nov 2012

@alibabaa dakujem za radu ,že by som to skúsila 😕 nie je to veľa 8 ,ale ani málo ..tak zajtra budem zvedavá koľko sa oplodnilo ..
a tebe je ako? ešte ti je zle?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre