IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
7. nov 2012

@tinasc jééééééé maminka je doma!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ako bolo?porozprávaj a preháňaj 😀 🙂

tinasc
7. nov 2012

babulky moje zlaté, ste úžasné, ďakujem za pozdravy pre Lukáška, normálne ste ma dojali, ešte na mňa pôsobia tehu hormóny, veru riadne ma potrápil chlapček náš, nechcel zostúpiť dolu, normálne ho odtiaľ museli vyhnať liekmi a keď sa podá oxytocín tak to je potom riadna sila, ale čo budem o tom rozprávať, náš chlapček je síce riadny valibuk, ale už schudol, teraz má aktuálne 4120 g, schudol, nechce moc papať, prisať sa, trápime sa s dojčením, ale nevzdávam to, určite sa to naučíme, inak je úžasný, napapá sa a pekne spinká alebo pozerá, dúfam, že mu to vydrží, najradšej by som ho stále stískala a bozkávala na tie jeho líčka... fotky máme ,ale budú asi len na facebooku, sem ich nechcem dávať 🙂 som rada, že sme už doma z nemocnice, veď nemocnica je len nemocnica ☹ ak chcete niečo vedieť popýtajte sa, všetko ma teraz nenapadá... inak dosť sme si vytrpeli, stále sme mali nejaké odbery, či ja, alebo Luky, takí sme dopichaní, ale už je to zabudnutéééé.... 🙂

tinasc
7. nov 2012

@apolenka6 aaaaach, no čo budem preháňať, tu sa ani nedá... som rada, že je to už za nami, musím na ten pôrod zabudnúť 🙂

tinka9075
7. nov 2012

@tinasc ahoj tak to som rada že si to zvládla ved Luki to za to stojí bábetko malinké 🙂 🙂

tinasc
7. nov 2012

prepáčte babulky, asi vás nedočítam, veľa ste toho popísali, aj som na vás myslela 🙂 a ste mi chýbali 🙂 takže chváľte sa ak máte niečo nové 🙂

tinasc
7. nov 2012

@tinka9075 určite, keď sa na neho pozriem najradšej by som ho od lásky rozpučila 🙂

apolenka6
7. nov 2012

@tinasc ja mám po OPu bol v pondelok mala som 8 vajok a na druhý deň sa oplodnili 4 a idú do predĺženej kultivácie zajtra volám ako sa majú na 3 deň tak sa troška obávam,lebo ich je málo ...
a tehotná je alibabaa a nový teh,test má aj kostickaboonie 😕

tinka9075
7. nov 2012

@tinasc jáj tak to ti verím 🙂 🙂

kostickabonnie
7. nov 2012

@apolenka6 veru, nic nejde v telke a mm si pustil futbal, ake mas stastie, ze ho nemas doma 🙂 lebo ja nemusim ani modre z neba, ani futbal... ale asi pojdem spat alebo tu este podebatim

kostickabonnie
7. nov 2012

@tinasc ako pise apolenka6, moj drobec ma este len mozno 2-3mm a uz by chcel mat z maternice trojizbovy apartman 😀 mam neskutocne bolesti brucha s obcasnou hnackou, nafuknutim, dnes rano som tu vsetkych kvoli tymto priznakom vystrasila, ale uz ich beriem ako pozitivne znamenie 😉 takze rozdychavam
vsak my sa nejako k tym foteckam Lukyho dostaneme, len aby sme ho poriadne "okukali" 🙂

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie aj máš kúpený nový test? 😕 síce dnes si nikde nebola asi ani nemieniš ísť do práce,alebo?

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie ešte som zabudla ja budem zajtra hnačkovať do telefonátu 😀 🙄

kostickabonnie
7. nov 2012

@apolenka6 ja som kúpila 2v1 😉 ale otestujem az v piatok, aby som mala istotu, ze čiarka bude silniet 😉 Zajtra musim ist do Detvy...mame tam dvojhodinou poradu k organizacii jednej konferencie....ako keby sme to nemohli urobit v NR 😠 Takze sa tam len odvezieme, dohodneme a vratime naspät vsetci do NR.
Ty nic neboj, zajtra sa opytas na deturence, kolko buniek im pribudlo 😉 a das nam vediet. Vsetko bude dobreee, som si vsimla, ze si tam vyssie mala jednu neposlusnu poznamku typu "obavam sa" . Tu nie je miesto na obavy, su v poriadku a rychlo sa delia, aby co najskor dosiahli kvalitu, aby jedno mohlo ist k tebe do bruska a ostatne budu mat zimne prazdniny 😀

mirka2010
7. nov 2012

@tinka9075 tak super, najdolezitejsie je ze sa tam citis dobre...to je naozaj to naj, najdolezitejsie...🙂 a ked tam mate dobru energiu a harnoniu, bude sa tam super vychovavat aj vas drobec, drobci 🙂 a pichanie je super 🙂 tesim sa, urcite sa uz uhniezdujuuu🙂

mirka2010
7. nov 2012

@tinasc ahojkyyyyy, tak uz si tuuuuu???? tesime sa moooooooc.....a napis mi do IP ako ta najdem na FB, chcem maleho mooooc vidiet...tak velmi som na teba myslela!!! tak malicky je uzasnyyyy...a preco aj jemu robili odbery??? je vsetko v poriadku??? pobozkaj ho za nas, dobre??? dufam, ze tu budes chodit, chybas nam tu 🙂

tinka9075
7. nov 2012

@mirka2010 až velmi dobre ja stále hovorím že z nášho domu ide taký pokoj 🙂 🙂 a všetci sa u nás dobre cítia a to je hlavné 🙂 🙂 zlatíčka hladkám každý večer a vždy ma pichne v brušku tak verím že mi dávajú znamenie že sú tam a uhniezdujú sa 🙂 🙂

mirka2010
7. nov 2012

@ursula5 tak to som stastna....velmi som rada,ze nemal ziadnu reakciu a ani teplotu...je to teda statocny chlapcek...boztek mu hned letiiiii 🙂 a hrcku na nozicke ma???

mirka2010
7. nov 2012

@tinka9075 inak, to je presne ako u nas...kto pride, povie, ze ako sa u nas dobre citia...mna to vzdy tak pohladi na dusicke...je to pre mna taka pocta 🙂 a isto ti malicke davaju najavo, ze mamickaaaa, sme tuuuuu 🙂

mirka2010
7. nov 2012

@kostickabonnie noooo neviem...mne sa to zda uplne ako ciarka 🙂 kedy budes znova testovat?

apolenka6
7. nov 2012

@kostickabonnie áno aj ja som si kupovala 2v 1 😉 je dobre mať v zásobe ,že 😕
no ja som už raz taká... 🙄 keby ich mám 9 ako ty tak mám oveľa menší strach ,ale je ich málo a nechcela by som nič stratiť ...
ja sa asi neprerobím ,aj ked mám vidinu sobotnajšieho vkladu ...a ozaj vklad je v tme robený? nie úplnej samozrejme,lebo by nič nevideli 😀 😀 😀 sa na to sama smejem pri tej predstave 😀
no dobre že máš tu sukénku kúpenú na väčšie bruško bude potrebnáááá.... 😵 😵 😵

apolenka6
7. nov 2012

@tinka9075 určite je tam drobček ..ved je tehu vlna 😀

kostickabonnie
7. nov 2012

@mirka2010 dufam, ze vydrzim aspon do piatku 😀 😀 ale som sa aj trochu bala, ze je to nejake znamenie, ze tu hodim testik a o polnoci bum, problemy..... 😒 tak som sa aj trochu hnevala na seba, ze sa chvalim v case, kym este nie je nic potvrdene....

apolenka6
7. nov 2012

@tinasc malý je krásny a malá sa teší hrdá sestrička 😵

mirka2010
7. nov 2012

@cmelica tak Branusko uz zacne byt stale viac a viac vnimavy a je to uzasne tie nase lasky sledovat, ako sa vyvijaju, co kazdy den nove vedia, dokazu...moj mm ked za nim Marosko prvy krat otocil hlavu, tak sa siel vyslovene pototo...vsak vies co myslim 😀 😀 😀 😀 😀 isiel ho od lasky spapat....a tie prve usmevy, natahovanie ruciciek...a potom ked pridu uz prejavy ze len ty si jeho maminka a si pre neho ta najdolezitejsia...to zazivame prave my...a je to nieco neopakovatelne nadherneeee 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
7. nov 2012

@mirka2010 to ti tak dobre padne ked ti známi povedia že sa u nás dobre cítia 🙂 🙂 tak to verím že sú v poriadku moje zlatíčka no bude sranda ak budú ozaj dve 🙂 🙂 len aby sa mi ešte delit nezačali 😀 😀

tinka9075
7. nov 2012

@apolenka6 jasné treba naskočit na tehu vlnu musíme ju stihnút 😀 😀

apolenka6
7. nov 2012

@tinka9075 jáj nech je veľkáááááá

tinka9075
7. nov 2012

@apolenka6 to bude neboj musíííííííí 🙂 🙂

mirka2010
7. nov 2012

@kostickabonnie ale nooo, vsak my ti to tu vsetky moc prajeme,takze to si urcite nevycitaj...ale nekrvacas, si v poriadku?

mirka2010
7. nov 2012

@tinka9075 noooo ved to...aj delit by sa mohli....ale to je mala pravdepodobnost...isto je tam aspon jedno 🙂 to uz o chvilku zistime...neviem sa dockat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre