IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
7. nov 2012

@apolenka6 ahojky a ty ako??? ako sa maju bambulky?

tinka9075
7. nov 2012

@mirka2010 to určite je tam aspon jedno 🙂 🙂 ja som taká velmi kludná nič ma netrápi a ani neláka testovat 🙂 🙂

mirka2010
7. nov 2012

@tinka9075 ja som tiez tak bola...a netestovala som vobec ani o den skor...a dobre som spravila...potom o to vacsi sok pri pohlade na tu krasnu ciarocku...verim a moc prajem aj tebe aby si to takto o par dni zazila 🙂

tinka9075
7. nov 2012

@mirka2010 presne tak radšej byt v klude a netestovat 🙂 🙂 mne aj doki povedal že až na 17 den to by už malo byt ok tak mu verím 🙂 🙂 ozaj ty si mala jeden folík či dva ked si šla na iui? 🙂 🙂

apolenka6
7. nov 2012

@mirka2010 neviem od včera o nich nič ,zajtra volám a som ako na ihlách teraz majú najprelomovejšie obdobie a zajtra budem vedieť ako sa delia ...je to hrozné to čakanie

kostickabonnie
7. nov 2012

@mirka2010 nie, vytok je uz normalnej farby, akurat mam cely den bolesti mrchovo-hnackove v intervaloch, aj hnacky. musim zistit, co tomu drobcovi bude chutit, aby som nemusela stale sediet na wc 😀

tinasc
7. nov 2012

@mirka2010 ďakujem dobre si vybavila 🙂 🙂 🙂

apolenka6
7. nov 2012

@tinasc a čo robí Lukáško? spinká?

walta
7. nov 2012

@apolenka6 velmi ti to prajem 😉

apolenka6
7. nov 2012

@walta dakujem 🙂 idem spať už sa mi konečne chce a nech je ráno na ktoré čakám 😵 teda pol10 nie je až také ráno 😝
ved zajtra napíšem čo nové 😉

walta
7. nov 2012

@apolenka6 dobruuuuuuuuuu a drzkaj sa mi 😉 😉 😉

tinasc
7. nov 2012

@apolenka6 no teraz dostal papať, manžel ho pestuje, ideme ho uložiť 🙂

sijust
8. nov 2012

@tinasc moja zlata,som rada,ze ste v poriadku a mate to za sebou...viem o com pises,lebo sme to mali podobne -vahu aj to,ze nechcela zostupit,museli mi valit oxytocin celu noc a ked som pozerala fotky na fb malinky ma krasnu hlavku,nasa sa narodila s "porodnym nadorom" to je odb.nazov na hematom, ktory mala na hlavicke...uplne ti verim,ze sa potrebujes zabudnut 😅 😅 a ako to na teba prislo?

sijust
8. nov 2012

@apolenka6 babulka,kedy budes volat ako sa maju deticky?a ako sa citis?vsetko ok?

tinasc
8. nov 2012

@tinka9075 veru je tu tehu vlna, ešte tu pôsobia hormóny, tak držím palce, tento rok je veľmi plodný 🙂

tinasc
8. nov 2012

@sijust ďakujem, no normálne na mňa prišli bolesti po 10 min. ale nebol zostúpený, tak ma nechali cez noc na čakačke, chodili monitorovať, ale nič sa nedialo, bola som málo otvorená, tak som čakala... na druhý deň v piatok ráno bola kontrola, ale stále bol vysoko a aj málo otvorená, tak ma pripravovali na to, že pôjdem na príjem na gyndu a to sa mi teda nepáčilo, ale ešte ma nechali na čakačke, až naobed som bola na monitor a doktor ma vyšetril a povedal, že to je na 5-6 cm že do večera porodím, tak mi dali infúzky a všetko, lebo som mala streptokoka, išlo to už rýchlo, pretože mi dali lieky, pichli vodu, potom ten oxytocín, museli ma polohovať, lebo drobec nechcel dole, to som už videla všetkých svätých 😉 vytlačila som ho pomerne rýchlo, to som bola prekvapená, ale mala som riadnu ranu, museli ma šiť zvnútra aj zvonku... hoci som bola nastrihnutá a to som si prežila v priamom prenose, aj som tuším doktora kopla 😀 no ale je to za nami... a zabudneme 🙂

apolenka6
8. nov 2012

@sijust @kostickabonnie
@mirka2010
@tinka9075
@dasaa
@majca55
@ursula5
@tinasc @cmelica @adikasala @alibabaa @walta @fomarik mimi_2
Ahojte kočeny moje !!! no dnes som volala ako sa majú naši ♥bubáčikovia♥ tak máme 3 bojovníkov silných a jedno je pomalšie ...som sa pýtala aké majú bunky 2 majú 8buniek jedno má až 9 buniek 😵 a to posledné je ,len 3bunkové tak uvidia čo bude robkať..takááá som rada,že sa im daríííí tak som sa o ne bála 😔 jáj budem im už,len veriť!!!!

apolenka6
8. nov 2012

@sijust už som písala hore vyššie tak som sa dnes bála ráno srdce búšilo,čo mi povedia 😝 a majú sa ako vo vatičke jáj nech už mám drobca v brušku 😵 cítim sa dobre,len sa stresujem zbytočne a bojím sa o embryá ,no ,ale ja som už raz taká ,ale dnes ma potešili tak som veselšia 😅 😅 😅 dakujem ,že sa o mňa zaujímaš a posielam Stelke pusku cmuk 😉

apolenka6
8. nov 2012

Idem teraz do mesta mám rande s neterkou 3.ročnou 😵 pojdeme do cukrárne a budem mať kľudnú dušičku,že moje lásky napredujú 😝 😵

ursula5
8. nov 2012

@apolenka6 moja mne to prišlo až po prvej dávke čo som dostala takže oni majú čas ale neboj isto to dorazí 😉

ursula5
8. nov 2012

@apolenka6 jéj taj vidíš krásne sa delia budú to bojovníci, posielame im veľa síl aj s Jarkom 😉

ursula5
8. nov 2012

@mirka2010 Miruška ale neuveríš, nemáme ani hrču na nohe no proste nič len sa mi zdá že viac kaká ale to je fajn 🙂 tiež nechápem proste je to silák prežije všetko snehuliačik môj zamrazený si to tu vybojoval tak bojuje ďalej 😀 😀 😀

alibabaa
8. nov 2012

@tinasc ty si nam rodila v piatok 🙂 nieco okolo 625 ale uz som ju pocuvala na pol ucha, lebo najskor povedala ze je vsetko v poriadku a ze na ultrazvuk mam prist 22.11 🙂

tinasc
8. nov 2012

@alibabaa tak to je skvelé, lebo som na teba myslela ešte na stole 🙂 že ako si dopadla... takže štafeta sadla, teším sa s tebou 🙂 hovorila som, že v GF majú plodný rok 🙂

tinasc
8. nov 2012

@apolenka6 super tri vajká stačia, áno dobre si spomínaš, mne zostali len dve a jedno z nich je Luky 🙂

cmelica
8. nov 2012

@tinasc je tak uz si doma hovkate pekne 🙂 a akosa citis?? malickeho teda dokrmujes ci ako?? hm tak ho ani neuvidime ? ☹ urcite je nadherny 😵 😵

cmelica
8. nov 2012

@apolenka6 jeeeeee super tak sa im pekne dari 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj nech to ide tak aj dalej 😵

mirka2010
8. nov 2012

@apolenka6 moja, no uplne ti verim, ze sa bojis o ne...ale nebojkaj, oni to uplne perfektne zvladnu...su to isto bojovnici...hned daj vediet, ako sa delia, dobre??? mooooc budem cakat!

apolenka6
8. nov 2012

@mirka2010 mirka hore vyššie som písala ako sa delia ,ti neukázalo? 😕 😉 ale krásne napredujú ,len jedno je spomalené 😉

apolenka6
8. nov 2012

@cmelica snád už sú z najhoršieho vonku 😝 viem,že do tretieho dňa je to pre ne namáhavé 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre