IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
8. nov 2012

@kostickabonnie ahoj nie zatial v pohode som si bola dnes dat predpísat prednison a doki mi hovoril že mám počkat a testnút kedy mi povedali ale vôbec ma to neláka 🙂 🙂 len dnes som sa zobudila a stále grgám no super ako starý chlap 😀 😀

apolenka6
8. nov 2012

@kostickabonnie Ahoj ! tak si aj uťahaná asi ,nie 😕 to je dobré,že bruško poslúcha ,ale určite s ešte ozve lebo si,len v začiatku 😀
hádam sa trošku vzchopí to posledné mrňa ...ved má krásny príklad 😉 v sobotu volám tak čakám,že bude aj vklad a drobčekovia budú stále krásne rásť a sa nepribrzdia 😎 ..aj sa ma embryologička pýtala koľko nám trvá cesta tak asi to vidí na sobotu tiež....a cez víkend nie sú na cetách nákladné autá tak sa lepšie jazdí 🙂
nie,nechcem robiť bordel u dr. aj ked mám na to právo už mi dr. pomohol ked som chcela PN a nič mi nebolo ..ale môžem tak nenápadne,ľútostne poznamenať ,že svokor to nevedel 🙄 ..a bude mať aj sám výčitky

kostickabonnie
8. nov 2012

@apolenka6 no, ano spravila som nejakych tych 300 km - chvalabohu nie peso 🙂 dam si teraz kratku pauzu, ale dnes este budem tvorit, lebo mam posledny termin na odovzdanie vykazov a ja zasa neviem, co tam napisem, kedze som dva tyzdne nepracovala 😕 dam tam poradenstvo s kockami na konikovi 150 hodin 😀 😀 😀 😀 😀

apolenka6
8. nov 2012

@kostickabonnie a o tom vklade si mi nepísala či sa robí v tme ,alebo ako ..nie v úplnej tme 😀 to by asi netrafili 😝

tinasc
8. nov 2012

@apolenka6 no uvidíme, však ona to tiež nesmie nikomu vyzvoniť...

sandra077
8. nov 2012

@petra2505 cafko vidim ze je to stara diskusia 4 roky to zacalo tak sa chcem opytat aka je statistika ze sa to podarilo na prvy krat? 🙂

apolenka6
8. nov 2012

@sandra077 ahoj ! ja som podstúpila IUI 4 x jeden krát 2 pokus mi HCG stúplo aj neskôr kleslo neudržalo sa.....
no a do 12 % je úspešnosť IUI čo som sa v CAR pýtala ..ale stane sa ,že sa aj podarí 😉 tak veľa šťastia

apolenka6
8. nov 2012

@tinasc nemala by vyzvoniť ,len ked už ani dr. nevie držať hubu 😠 tak to je sila

kostickabonnie
8. nov 2012

@apolenka6 to si kde citala, ze tam ma byt tma? 😀 😀 😀 normalne za svetla sa to robilo, vsak inak by doktorka potrebovala celovku, aby videla 😉

apolenka6
8. nov 2012

@kostickabonnie já ti neviem dievča kde som to nabrala ?! 😀 😀 😀 hádam sa mi to prisnilo ...no a ja som to holenie vyriešila,že som sa dnes oholila a už sa nebudem v sobotu sa,len opláchnem a hotovo 😉

kostickabonnie
8. nov 2012

takže kočky, zase som sa potrebovala utvrdit, ci drobcovi tie hnacko-virivky v bruchu neublizili. Na porovnanie 9. a 11. den po vklade 😉 Z DUCHA sa stala ciarocka 🙂

alibabaa
8. nov 2012

@apolenka6 to je neskutocne, nemusi o tom vediet cely svet co musis podstupit aby si mala babo.. je to chuj. a hotovo.
pocuj, a na vas nema sestricka v karte napisane telefonne cislo? odo mna si ho pytali, ked som k nej prestupovala..

alibabaa
8. nov 2012

@kostickabonnie waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw

kostickabonnie
8. nov 2012

@alibabaa jej, ty mas nový status 🙂 🙂 🙂 aky ti vychadza termin porodu presne?

apolenka6
8. nov 2012

@kostickabonnie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 parádička ♥♥♥

apolenka6
8. nov 2012

@alibabaa vieš,že ani neviem či majú tel. číslo 😕 ale adresu áno tak mi mali napísať alebo mm 😠

apolenka6
8. nov 2012

@kostickabonnie no a mám jasný cieľ a viditeľný 😵 aj ťa prsia bolia?

kostickabonnie
8. nov 2012

@apolenka6 tak uz ziadne pochybovania, v sobotu vlozite drobceka a o par dni nam tu budes testiky ukazovat ty 🙂 no prsia skor nie ako ano, len pri dotyku a podprsenka ma fakt dobry tvar, vobec na ne netlaci, asi to bude tym...

apolenka6
8. nov 2012

@kostickabonnie ja neviem dávať fotky do PC tak sa nebude nič konať 😕 raz mi dal mm fotku ,ale ja som v tomto nerozumiem ..práve som premýšlala či budem aj ja testovať,vždy som sa testov bála ,lebo boli biele 🙄 ale čakať 14 dní bude tiež o držku 😒

fomarik
8. nov 2012

@kostickabonnie srdečne blahoželám 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
@apolenka6 @alibaba @tinasc pekný večer kočky 😉

apolenka6
8. nov 2012

@fomarik aj tebe moja malá už spinká?

fomarik
8. nov 2012

@apolenka6 jasné, už búva. O siedmej zalomí ako šibnutím prútika. No, nejak pekne sa nám téma rozbehla. 😵 , ako to tu čítam. Zlato moje, prežiť ešte zajtrajšok a v sobotu to budeeeeeeeeeeeeee 😅

apolenka6
8. nov 2012

@fomarik to je super,že ti krásne spinká ..asi celú noc 😉
áno krásne sa to tu znovu rozbieha ,zajtra príde mm domov a budem mu variť doobeda tak deň rýchlo ubehne
a potom to bude nekonečnoooooo 😕 neviem čo budem robiť 14 dní 😅 😕

tinka9075
8. nov 2012

@kostickabonnie tak to už nie je duch čiaročka pekná 🙂 🙂 velká gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

alibabaa
8. nov 2012

@kostickabonnie ako ktora kalkulacka na nete.. raz 6.7 a raz 7.7. 🙂

tinasc
8. nov 2012

@apolenka6 hmmm je to smutné keď ani doktorovi nemôžeš veriť... 😠

alibabaa
8. nov 2012

@fomarik ahoj, tak super, ze ti tak pekne pravidelne o siemej uz buva. 🙂 si si ju pekne naucila

tinasc
8. nov 2012

@kostickabonnie supeeeeeeeeer, teším sa moc, takže tehu vírusy, ktoré tu lietali zasiahli aj teba, paráááááda 🙂 🙂 🙂

tinasc
8. nov 2012

@fomarik aj tebe pekný večer, pekne ti malá búva 🙂

tinasc
8. nov 2012

@alibabaa ja som si dala rátať dvomi tehu kalkulačkami každá mi ukázala inak a nakoniec to aj tak bolo inak 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre