IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
11. nov 2012

@sarafortuna ja som bola az v Martine Helios.

dasaa
11. nov 2012

@kostickabonnie jeeeeej to je tak krasne vidiet dve ciarocky.Zajtra nam daj vsetko vediet a drzime prsteky.Tesim sa s vami 🙂

apolenka6
12. nov 2012

@tinka9075 kedy testuješ dnes ,alebo až zajtra? 😕 siiiiiiilno držííííím palce 😅

cmelica
12. nov 2012

@kostickabonnie moja dnes drzim palce na krasne HCG!!! a veru to bude riadne ,testik je uzastnyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
12. nov 2012

@apolenka6 moja a ty nemozes spavat?? ako sa citis?? juj mojka veru podstatne je ,ze mas bubacika pekne u seba a verim ,ze ostane 9 mesiacikov 🙂 len sa pekne prihovaraj a pekne odpocivaj 🙂 🙂

cmelica
12. nov 2012

@dasaa juu tak ste si pekne uzivali nedelu 🙂 my tiez tak...boli sme chvilku vonku a potom uz len lenosenie 🙂 my tiez v pohode...Branko ma dnes 10tt a vazi cca 5100g...bol napapany a mal aj plienocku...za 2 tt pribral priblizne 470g...a to ho len kojim 😀 je to take nase zlaticko 😵 😵 😵

apolenka6
12. nov 2012

@cmelica veru nemôžem ,ked sa precitnem už začnem premýšlať a už som dospala 😀 😝 zatial nič necítim ,určite je ešte skoro aty si niečo cítila? ak si pamätáš 😕
odpočívam až moc a to mi ide na nervy sama doma mm celý týždeň preč,hm...
dnes poobede idem na kontrolu gynekologičke ked som PN musím chodiť aj na "kontroly" aj sa teším že vypadnem z domu 😀
inak prihováram sa stále ,škrabkám bruško a premýšlam ako sa mu darí a či nemám problémy 😉

cmelica
12. nov 2012

@apolenka6 nie moja ja som sa citila cely cas uplne v pohode..ani zoadne priznaky,okrem prs sem tam,ale to som mabvala vzdy pred ms...nebit tych testov tak ja neviem ani ,ze som tehu...no a potom uz tie nemocnice tomu nasvedcovali 😀 😀 verim,ze je to na prasky byt stale sama doma..ale aspon nemusis nic robit a len odpocivaj..ja som vtedy naozaj ani slamkou nepohla 😉 a kontroly to poznaaaam...a nemas vychadzky??

apolenka6
12. nov 2012

@cmelica mám vychádzky ,ale kde budem chodiť ? do mesta síce chodím občas ,ale hned by som peniaze oplieskala 😀 😀 dnes sa po kontrole zastavím u kamarátky čo ma vozila do MT tak pokecáme 🙂
sem tam ma vytiahne von švagrina ,no ale hovorím teraz ma čaká najhoršie obdobie asi sa pustím si upratať v skrini veci ,lebo je už treba 😀 😝
v sobotu ma mm zoberie na výlet do BA do IKEI chcem niečo nové na vianočný stromček kúpiť a záclonu a záves do obývačky kúpiť ,trošku si radosť spraviť 🙂
no a prsia mna boleli ešte dávno pred OPU a stále bolia tak to nemôžem ako príznak vôbec rátať 😝

sijust
12. nov 2012

@kostickabonnie jeeej,moc gratulujem 🙂

sijust
12. nov 2012

@apolenka6 zlatko,ty ides do ikea?ty sa maaaas 😔 hned by som aj ja isla...uz mi to tatik slubuje neviem kolko,ale teraz ma najviac roboty pred koncom roka,sme strasne malo spolu...cele dni je v robote ☹ tak si to tam uzi aj za mna 🙂

apolenka6
12. nov 2012

@sijust áno idem! 😅 to som mala sľúbené už dávno,len ked som stimulovala tak sa cestovalo do MT tak sa ani nedalo ,ale teraz sa aspoň odreagujem a zabudnem v akom procese čakania som 😝 aj dok KIKA obchodu chcem ísť,,to je moje !!!a vianočné obdobie 😵 chcem zmeniť vianočný stromček už je 5 rokov rovnaký tak niečo nové sa pýta 😕 😵 ..
užijem si ta aj za teba určite ,nezabudnem 😉
škada že má tvoj mm málo času ,ale aj to je ,len určité obdobie a bude mať viacej času na vás 😵 😵

kostickabonnie
12. nov 2012

Čaute kočky, tak už som doma. Vcera v noci sa zopakoval scenar s pred tyzdna, zobudila som sa na strasne pichanie v crevach a rano na papieri svetloruzova krv ☹ Ale uz poznam pricinu.....mam v bruchu strasne vela tekutiny a problemy sa zhorsia, ked malo pijem cez den 😒 Ale drobcovi to zatial neublizilo....posielam vam jeho prvu fotku....zatial je to len 3,5 mm gestacny vacok, ale drobec je urcite tam 😉 Dali mi na vyber, odsat tekutinu v lokalnej anesteze, alebo vydrzat, kym sa vstrebe. Ja som si na tie bolesti uz aj zvykla, tak som povedala, ze vydrzim, ale musim zacat pichat fraxik a o tyzden kvoli tekutine na kontrolu zas. Vysledky z krvi budu az poobede.
@apolenka6 nezanedbavam pitny rezim a tie bielkoviny ani teraz, lebo dopadnes ako ja 😒

cmelica
12. nov 2012

@kostickabonnie jeeeeeeee to je krasna bublinka 🙂 super tesim sa s tebou 🙂 🙂
juj moja a co malo pijes a koli tomu toje?? ako OHSS??? a fraxik koli comu???

cmelica
12. nov 2012

@apolenka6 tak mas plan aspon na vikend urobeny 🙂 veru teraz je take pocasie,ze sa ani nikam neda chodit..len tak na hodku preje a sup domov...ale sama tiez to nieje bohvie co ...

tinka9075
12. nov 2012

@apolenka6 ahoj testujem zajtra tak uvidím verím že budú čiaročky 🙂 🙂

kostickabonnie
12. nov 2012

@cmelica asi sa tam oneskorene rozvinul OHSS, mňa už od začiatku pichalo kade-tade a horšie sa mi dýchalo, ale tak som si myslela, že je to normálne 🙂 A ten fraxik asi kvoli tomu alebo preventivne, uz ani neviem. Horšie je, že neviem nájsť preukaz poistenca, aby som mohla ist vybrať receptik....

apolenka6
12. nov 2012

@kostickabonnie jéjo moc sa teším tomu gestačnému vačku 😅 😅 mrzí má ta tekutina,ja pijem dosť dnes som už vypila 2 l vody ...tak sa priojíš aj ty!! 😉 ja som si myslela,že ešte nebude nič vidieť a aha?! 😨
@cmelica ty si mala na prvom sone už gestačný vačok?
áno vonku je hnusne aj mrholí ,ale dobre mi to padne ,pôjdem až o pol4 ,lebo doktorka dnes robí poobede od 13hod do 17 hod.a nechcem tam byť prvá určite tam bude veľa žien 😕

apolenka6
12. nov 2012

@tinka9075 určite tam budú dve // ! a ako ti je?

sijust
12. nov 2012

@tinasc ahoj moja,ja som do troch tyzdnov nebalila,v nemocnici povedali,ze netreba a ked sme isli na klbiky tak nam nasadali frejkovu perinku a nosime ju doteraz,bud.utorok ideme na kontrolu,snad uz poslednu...minule bolo velke zlepsenie,dr.povedal,ze take este nevidel...davala som je to poctivo,ale je to otrasne fakt...takze keby som vratila cas,urcite by som balila siroko a este doporucujem poctivo davat vigantol kazdy den dve kvapky je dobry na kosticky...a ako sa vam dari? 🙂

tinka9075
12. nov 2012

@apolenka6 brucho bolí niekedy mi je tak divno a spím stále 🙂 🙂 dnes som vstala o 11 😀 😀

sijust
12. nov 2012

@apolenka6 tesim sa,ako by som isla ja 😅 a aky by si chcela stromcek?ja nemenim...ja kazdy rok dokupujem novu ozdobku,mavame taky ten vintage stromcek...so starozitnymi ozdobkami 🙂 a pijes vela?? vidis aj @kostickabonnie ti to radi 🙂

sijust
12. nov 2012

@kostickabonnie ake krasne babatecko 🙂

apolenka6
12. nov 2012

@tinka9075 ách ty spíš ako šípková Ruženka 😀 ja som už pred 6hod. halabušila 😝 som zvedavá na testík ,ale to tu môžem čakať až o 11 hodine test?že ked tak dlho spinkáš 😕

tinka9075
12. nov 2012

@apolenka6 len cez víkend som sa velmi navyspala ale stále chodím v noci čúrat dnes som bola asi 5x spat sa mi chce stále 🙂 🙂 🙂 zajtra asi pôjdem aj k dokimu na krv 😉 😉 mi kázal príst 😉 😉

apolenka6
12. nov 2012

@sijust pijem ,pijem minimálne 2 litre určite vypijem, a dnes som už 2l vypila doobeda ,dnes ma smädí
no chcela by som stromček do bielo-strieborna uvidím čo bude v ponuke aj záves a záclonu chcem v obývačke tak si zútulniť obývačku pred Vianocami 😕

apolenka6
12. nov 2012

@tinka9075 a na krv do Brna nemusíš asi 😕 ved stačí u tvojho odber...tak držím palce ešte raz hore vyššie máme motiváciu 😝

tinka9075
12. nov 2012

@apolenka6 nie do Brna nemusím len mám poslat dokimu maila 🙂 🙂 tak verím že mu pošlem pozitívnu správu a potom pôjdem len na sono do Brna 🙂 🙂

apolenka6
12. nov 2012

@tinka9075 takže pomaly sa chystajte do Brna 😉určite pošleš pozitívnu správu do 🙂

tinka9075
12. nov 2012

@apolenka6 ved sa už chystáme no to bude radosti verím že bude dobrá správa 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre