IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
13. nov 2012

@kostickabonnie 🙂 co si, nic sa nestalo.... som sa len pousmiala, lebo deticiek je tu dost a hlavne dievcatiek, stat sa to moze hoci komu 🙂

apolenka6
13. nov 2012

@walta dobre sa na dnes zabarikáduj a hotovo 😀 nech sa k tebe nedostane SUSEDA 😝 áno volaj ju teda Hej,TY a hotovo ved ani to sa jej nebude páčiť ..chvála Bohu ,že ja nemám takúto svokru ,a nemám problém jej povedať mama aj ked sa tomu trošku vyhýbam ked nemusím tak ju neslovujem ..predsa mama je ,len jedna 🙂 ale čo si pamätám aj moji rodičia tak volali svokrovcov ...

apolenka6
13. nov 2012

@kostickabonnie tak to nemáš daleko do NR dávaj si pozor a hlavne pitný režim nezabudaj...síce vody máš v sebe dosť 😀 ako si včera napísala ťava 😀

kostickabonnie
13. nov 2012

@walta no, ucitelka by zo mna nebola, lebo je tu len zopar deticiek a ani to si nezapamätam stellinka, charlotka, valentinka, marosko, branko, jarko a uz len priradit mamicky @walta @sijust @adikasala @cmelica @mirka2010 @ursula a mnohe ine 😉 😉 idem, bo 9,40 mam termin u lekara 😕 😕 😕

walta
13. nov 2012

@apolenka6 vidis, bud rada, ze mas taku svokru.... moj manzel mi povedal, ze sa mam naucit ju ignorovat a brat jednym uchom dnu a druhym von, co ona povie... asi to tak budem musiet robit, inak by mi preplo z nej... ona je este nanajvys aj sprostucka, lebo nietektore veci by ani nemala vypustit z tej tlamy von, ako napr. aj to, ze k nam chodi len kvoli jej vnucke.... ked ma naserie, jej poviem, ze ked nebude sa spravat ako dospela zena a nebude s nami vychadzat, nech na malu zabudne, lebo nebude mi sem chodit "smrdiet" a pretvarovat sa, to uz ako bude vyzerat? A malu jej nenecham an na minut, aby ju strazila alebo co. Osrata je. Juuuj, ale ma vytocila !!!!

walta
13. nov 2012

@kostickabonnie 😀 😀 😀 ahoj moja a vdaka za pismenka a pekny den ti zelam, papaaa

apolenka6
13. nov 2012

@walta to máš určite pravdu to by aj mňa dorazilo keby mi povedala,že k vám chodí len kvôli malej ...nemôže byť kompletná 😠 ,aspoň si sa nám vyžalovala ,posťažovala a plne ťa podporujeme !!!!
inak je tu ozaj veľa detí a raz dva sa to popletie 😀

walta
13. nov 2012

@apolenka6 ano, je to pre mna vyborne, ze sa tu clovek moze vyzalovat, co ho trapi.... lebo by som asi explodovala. Vazne. Vidis, ona je primitivna, lebo vela veci si clovek mysli, ale povedat ich nemoze, lebo musi mysliet aj na dosledky, co to moze sposobit.
veru, mena deticiek sa hned popletu... ale je to zlate.... 🙂

cmelica
13. nov 2012

@tinka9075 no cooooooo???? kde mame ten testiiiiiiiiiik???????????

dadax84
13. nov 2012

@kostickabonnie Velmi sa tesim 😵 😵 😵 😵 😵

cmelica
13. nov 2012

@kostickabonnie moja a co idete?? aj pijes veeeeeeela vody????????

tinka9075
13. nov 2012

Baby som tehotnáááááá 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dadax84
13. nov 2012

@kostickabonnie Krasna bublinka posielam jej boztek 🙂

dadax84
13. nov 2012

@tinka9075 Tinka to je uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasneeeeeeeeeeeeeeee, blahozelam a tesim sa s tebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinka9075
13. nov 2012

@dadax84 dakujem vo štvrtok idem na krv tak uvidíme aké bude číslo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

apolenka6
13. nov 2012

@tinka9075 ooooooo Božeeeeeee!! 😵 😵 😵 😵 krásna správa ,moc som ti to priala !!!!! dávaj na seba pozor!!!!cmuk ♥ ako sa teším júúúúúúúúúúúúúúúúúj

cmelica
13. nov 2012

@tinka9075 supeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mas testiiiiiiiik???????ukaz rychlo 😀 😀 😀 😀 😀 juj sa to tu rozbieeeeeeeeeeha 🙂

cmelica
13. nov 2012

@tinka9075 a ruka co??? bola si na tu krv??? juj tesime sa 🙂 🙂 🙂 🙂 😀

tinka9075
13. nov 2012

@apolenka6 dakujem ja som od radosti revala ale ja som tomu verila že budem tehotná 🙂 🙂

walta
13. nov 2012

@tinka9075 hura, huraaaaaaa, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tesim sa, vela zdravicka zelam

tinka9075
13. nov 2012

@cmelica testík dám o chvílu ruka bolí ale nevadí vydržím na krv idem vo štvrtok 🙂 🙂 chcela som íst dnes ale už nestíham 🙂 🙂 🙂

apolenka6
13. nov 2012

baby až mi žalúdok otočilo ked to tu čítam jedna za druhou 😵 😝 a mne bude čakanie ešte dlhšie 😕 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@walta dakujeeeeem ja som taká štastná 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

walta
13. nov 2012

@apolenka6 vydrz moja.... aj my sa ostatne sa tak budeme tesit z teba, uvidiiiiis 😉

apolenka6
13. nov 2012

@tinka9075 krásny pocit júj to je perfektnééé!ako si dokážeš veriť 😉

sandra077
13. nov 2012

@tinka9075 srdecne gratulujeeem kolko dni si po iui ? zajtra ides na krv? 🙂 hned na prvu supu sa podarilo teda? 🙂

walta
13. nov 2012

@tinka9075 verim ti, velmi ti to prajem.... a tesim sa spolu s tebou a nech fazulka pekne rastie a zabyva sa u maminy 😉

apolenka6
13. nov 2012

@walta ved to všetky už budete ,len na mňa čakať 😀 😀 ..nechcem seba ani vás sklamať 😝 a ešte by sa mohla a musí aj @majca55 pridať 😉

dadax84
13. nov 2012

@walta Teda, tak to je dobra krava, dufam ze manzel stoji na tvojej strane a nie na jej, vymysli na nu nejaku fintu 😝

cmelica
13. nov 2012

@apolenka6 veru moja budeme sa tu vsetky tesit z teba 🙂 🙂 ja verim ,ze sa @majca55 prida uz coskoro!!! ved teto rok je plodnyyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre