IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
14. nov 2012

@kostickabonnie aj tak si dávaj pozor! 😉 ale ved sama vieš čo dobre robíš a čo si môžeš dovoliť ..
aj ja idem na výlet do BA asi v piatok ked príde mm zajtra domov ..ideme do IKEI a trošku sa odreagujem inak budem na mozog 😀 😀 😀 a v sobotu ma brat narodeniny tak zas tam pôjdeme, aspoň mi ubehnú rýchlejšie dni 🙂

kostickabonnie
14. nov 2012

@apolenka6 no a v nedelu uz mozes skusit testik, je velka pravdepodobnost, ze tam bude dušik 😉

tinka9075
14. nov 2012

@kostickabonnie
@apolenka6
@cmelica
@walta
@dasaa čaute babenky ako sa máte ja som dnes bola u dokiho z rukou zatial všetko ok len sa smial že čo sa mi stalo vraj som velmi štastná tak som mu povedala ten ma vyobímal no doki super 🙂 🙂 a stále mi je zle v noci som už mala aj kamošku záchodovú misu no už to začína as to som ešte len na začiatku 🙂 🙂 🙂

apolenka6
14. nov 2012

@kostickabonnie ee žiaden testík v nedeľu 😉 😉 😉 ja si počkám ešte ako sa budem cítiť ..a chvála Bohu nemám ho kúpený
bola som sa osprchovať dnes som nikde nebola upratala som si bytík a oprala dve dávky prania ,vonku penke svietilo slniečko tak to pekne schlo 🙂

kostickabonnie
14. nov 2012

@tinka9075 ja neznasam vracanie, takze dufam, ze ma to obide 😉 som rada, ze ruka sa ti hoji, len si, prosim ta, uz neubliz najblizsich 9 mesiacov 🙂

apolenka6
14. nov 2012

@tinka9075 tak tehotensto naplno začína 😝 pekne si to užívaj 🙂
ja sa mám dobre ,dnes som upratala celý byt a večer oddychujem 😀 ved sa aj narobím .... 😀 😝

kostickabonnie
14. nov 2012

@apolenka6 ja som umyla auto, lebo nam tu orali a cela cesta je od blata a moje auto bolo najspinavsie na dnesnom seminari.....a teraz som zalezena v posteli, lebo mi bolo chladdno a pozeram vcerajsi panelak. 😉

tinka9075
14. nov 2012

@kostickabonnie ved ani ja neznášam vracanie ale vždy som vracala ked som tehu bola 🙂 🙂 ale teraz mi chutia len grepy pomaranče a pomelo toho sa neviem dojest 😀 😀 teraz si dávam pozor dvojnásobne ked sme už dvaja alebo možno traja budem vediet v piatok 🙂 🙂

tinka9075
14. nov 2012

@apolenka6 no pekne začína neboj ja ti to potom pripomeniem 😀 😀 už sa ti to blíži a budú pekné čiaročky 🙂 🙂 ja som si dnes robila test tak zo zvedavosti a silnie tak som sa potešila 🙂 🙂

apolenka6
14. nov 2012

@kostickabonnie ved nech vidia ,že bývaš na dedine ,ale aj v meste sa auto zapráši ...
ja sedím pred telkou pod dekou ,panelák som si pozrela ráno,len neviem čo budem večer pozerať v stredu tam nič poriadné ,nie je 🙄 ..niečo vysnorím 😕

apolenka6
14. nov 2012

@tinka9075 že sa ten čas blíži ?!?! mne sa to nezdá ,ja viem,že vám ide teraz čas rýchlejšie ako mne .... 😕 ale trpezlivosť ruže prináša ,budem sať tohto držať 😉

adikasala
14. nov 2012

@kostickabonnie moja to budes mat z urtosu 🙂 neboj bude to ok,,,ja som krvacala a malinka to dotiahla do 40+5 🙂

tinka9075
14. nov 2012

@apolenka6 presne tak aj ja som vydržala a testovala až ked doki povedal a oplatilo sa 🙂 🙂

cmelica
14. nov 2012

@tinka9075 jee no pekne tak uz ti zacina byt super tehulkovsky 🙂 len si to uzivaj moja 😵 😵

tinka9075
14. nov 2012

@cmelica ahoj no už sa to začína ale zvládnem len nech už bábo je a už budem spokojná 🙂 🙂 🙂

cmelica
14. nov 2012

@tinka9075 ved to zvladneme vsetko,len nech su tie nase deticky v poriadku 🙂 🙂

tinka9075
14. nov 2012

@cmelica presne tak ja budem vediet v piatok či sa mi tam dve nezahniezdili 😀 😀 😀

kostickabonnie
14. nov 2012

@adikasala a nemala by som ho radsej zacať jest nez vkladat?

apolenka6
14. nov 2012

Zajtra mi príde manželík tak sa teším,že nebudem samaaa!!!

tinasc
14. nov 2012

@walta nemusíš ju oslovovať, keď je taká divná... a áno, deti vidí len vtedy, ak som tam aj ja... v žiadnom prípade samé... a malého už vôbec nie samého veď je ešte maličký...

mariankach
14. nov 2012

@tinka9075 gratulujem 🙂

tinka9075
14. nov 2012

@mariankach dakujeeeeeeem 🙂 🙂 🙂

mirka2010
14. nov 2012

@sijust ahojky, nemas vobec za co...vzdy pri posielani fotociek myslim aj na vas...a budem stastna, ked aj vy nam nejake pekne poslete 🙂 ozaj si aj na FB? mozeme sa pridat do priatelov, co povies? my sme tam sice ako vlado ivan photo, ale je tam kopec Maroskovych fotiek a ak tam pridavas aj nejake Stelluskyne, tak by som ju castejsie videla 🙂 inak, Marosko je tak uzasny...velmi nam robi radost...je to taky nas pokladik a neskutocny tulko...on sa ku mne tulinka, bozkava ma, objima, ja som totoalne z neho na makko....a tak je milovany nami vsetkymi...ze to sa neda ani len opisat...🙂 inak my mame ockovanie a poradnu o den skor ako vy...inak, ty a ockovanie? ako to vsetko vnimas??? Stelluske posielame boztek....🙂

mirka2010
14. nov 2012

@walta ach jaaaaj...no uplne ta chapem...ale je to strasne ze si pri nej este aj tak blizko...no nie je to nic moc...presne ako ti mm povedal...proste si ju nevsimaj a bude dobre 🙂 a mala sa ako ma???

mirka2010
14. nov 2012

@cmelica ahojte zlaticka, tak ako sa mate s Branuskom? co nove uz viete???

mirka2010
14. nov 2012

@tinasc zlaticka nasa a vy ako??? uz som vam par krat pisala, ze ako sa mate? co vam moje spravy nechodia??? tolko na vas myslim, ze ako to vsetko zvladate, ako Lukasko spinka, papka ako ho lubi jeho starsia sestricka....napiste...cakame 🙂

mirka2010
14. nov 2012

@adikasala ahojteeeee....a vy sa ako mate???? 6 mesiacikov uz mate??? je toto mozne ako to leti?

tinasc
14. nov 2012

@mirka2010 ahoj, no žiadne správy som nedostala 😒 no zvládame ako sa dá, len som prekvapená, na to, aký je maličký, tak veľmi nespáva, vydrží byť hore veľmi dlho, samozrejme ležať sa mu nepáči, tak to dáva patrične najavo, má nervy zo železa, tak dlho vydržať hore... napríklad ešte aj teraz nespí... uffffff....

apolenka6
15. nov 2012

@kostickabonnie ahoj ! ja dnes už ani prsia necítim ..... 🙄 a ty ako? dúfam,že nekrvácaš 😉

mirka2010
15. nov 2012

@tinasc fiiiiha, maly nebude dobry spac???? ale ved to malicke babatka dobre spinkavaju....to je zvlastne, vsak v tehotenstve si ani nespominala, ze by buntosil, alebo nieco podobne....mozno sa to este zmeni...a cez den kolko spinka??? a vonka chodite? teraz je uz aj chladnejsi vzduch, ani to nezabera??? nas maly zvykol ked bol malicky aj 4 hodiny spat v kociku...a teraz mam pocit ze to funguje tiez...lebo akonahle sme von a uz je takto chladnejsie, tak do 3 minut spinka...teda tuk, tuk, tuk...a kojis??? ako casto? pisala som ti uz niekolko krat...ale mozno mas viacej sprav tak si si to mozno nevsimla....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre