IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
15. nov 2012

@apolenka6 ahojky, ako sa mas???? co prska prestali boliet?

apolenka6
15. nov 2012

@mirka2010 ahoj! áno prestali ,ale nemôžem sa asi toho držať,lebo mňa strašne boleli ešte ked som si pichala injekcie aj pred odberom vajíčok až do včera ..tak neviem ,ale asi teda určite sa moc sledujem ,ale nesleduj sa?! 😕 ale dnes príde mm domov večer tak mi bude lepšie a zajtra ideme na výlet do BA do IKEI tak tam sa vyšantím a zabudnem na dáke čakanie ..
ja som sa vždy pri IVF bála tohoto čakania a aj ked sa mi oplodňovali vajká ako rastú... ja som raz taká a všetkého sa obávam a to nie je pre mňa ,ale nemala som na výber 😖

mimi_2
15. nov 2012

@sandra077 Ahoj, no my máme zlý tvar zase morfologiu a ja k tomu všetkému ptorilátky na spermie, takže u nás je to komlikovanejšie. Nám prvé IUI nevyšlo ale verím, že druhé vianočné výjde, držím Ti palce v piatok a daj potom vedieť a testovala si? Ja som testovala pred krvou ale test bol biely, tak som vedela ako asi dopadne krv ☹

mirka2010
15. nov 2012

@apolenka6 no ja ta uplne chapem...ale nebojkaj, ver tomu drobcovi, urcite mu je tam dobre a hlavne ver mu!!! isto je do bojovnicek 🙂 super ze zajtra idete na vylet, prides naozaj na ine myslienky a bude vam s mm dobre...myked sme boli este bez Maroska tak sme si tiez vedeli dopriat vylety, kino, vecere, prisli sme vzdy na ine myslienky co bolo uplne super...takze si uzivajte naozaj ako sa len da🙂 aj cele tehotenstvo...🙂

sandra077
15. nov 2012

@mimi_2 no ja som testovala 10den po iui a nic a teraz sa bojim aby som nebola sklamana ale zajtra asi rano ked sa zobudim pred krvou sa otestujem aby som vedela na com som..ale nevyzera to ruzovo podla mna..nemam ziadne priznaky iba torska vacsie nafuknute brusko a pobolieva obcas ale to je normalne pred menz to sa mi stava...tak neviem..drz mi pls palce na zajtra snad sa to podari i ked neviem chcem strasne ale neverim tomu dako... 😖

kostickabonnie
15. nov 2012

@apolenka6 ahoj, no rano som sla s obavami na wc, mm stal v kupelni a pozerame na toaletak ako blazni, ale krv tam nebola.....tak sme si vydychli 🙂
aj mna prestali boliet prsia ...tie boleli asi kvoli tym hormonom, ktore sa postupne vyplavili z tela....to boli take PMS bolestive prsia..tieto tehu bolestive prsia bolia trochu inak, aspon ja mam pocit, ze je to rozdiel, viac bolia bradavky a u mna to zacalo az dnes rano...takze ziadne stresy 😉
Ja mam riedku stolicu (vraj to nemam volat hnacka, lebo hnacka je opakovana riedka stolica viackrat denne) asi je to dobre znamenie, ze tekutina sa mi vstrebava do criev a odtial to ide von. Zda sa mi, ze sa mi brucho trochu splaslo, lebo sa mi podarilo zapnut jedny nohavice, co doteraz nie.
Moja, vidis, ako ti to leti, ved uz mas tyzden za sebou....ale ten druhy bude horsi, lebo to bude cas mrchy a bude ta pobolievat brucho a krize, alebo uz ta pobolievaju?

apolenka6
15. nov 2012

@kostickabonnie to som rada,že si OK a krvička žiadna nebola 😝 no vidíš aj gacáre zapneš 😅
no mňa kríže nebolia ,uvidíme čo to bude v budúci týždeň a ani neviem ako mám čakať MS či podľa mňa ako som mávala bez hormónov ,alebo trošku neskôr ako ked sme čakali MS počas IVF a prišla neskôr 😕
áno strašne mi to "letí " 😀 😀 až sa čudujem ....
dúfam,že dnes budeš oddyvhovať ked zajtra ideš preč?! 😉

apolenka6
15. nov 2012

@mirka2010 dakujem za povzbudivé slovíčka 🙂

mimi_2
15. nov 2012

@sandra077 no pozri...kým tu nie je mrcha nič nie je stratené, ale treba rátať so všetkým, ja som bola po neg. teste pripravená skôr na negatívnu odpoveď ale aj tak som si poplakala a ešte keď mi lekárka povedala, že pri protilátkach a mojom veku 32 by nečakala na zázrak a šla na IVF, som revala asi preto, u mňa zatiaľ IVF krajná možnosť, ale samozrejme ak nič nepomôže dám sa na to....držím palce 😉

tinka9075
15. nov 2012

@apolenka6 ahoj neboj sa a nepozoruj nechaj to pekne plynút a bude dobre 🙂 🙂 mna prsia neboleli vôbec len teraz ma trochu začali ale trošku viac ma bolia bradavky no už sa ti to blíži a bude pekný testík 🙂 🙂

sandra077
15. nov 2012

@mimi_2 tak budem drzat palce viem ze pri ivf je vacsia sanca na otehotnenie a este to neni umele takze by som do toho sla aj ja kebyze mi iui nevyjde par krat..netreba sa bat a treba skusit podla mna kazdu moznost..drzim palce teda..uvidis to sa podari sak kraninova rodila po 35 aj dara rolinc takze nic este nie je stratene 😎

apolenka6
15. nov 2012

@tinka9075 dakujem za radu a byť flegmoš ako ty ,ale sa musím prihlásiť na nejaký kurz 😀 😝

tinka9075
15. nov 2012

@apolenka6 ale neboj bábo bude ved máme tehu vlnu nie len treba naskočit 🙂 🙂 mna zo všetkého napína teraz fičím len na ovocí to mi zatial zle nerobí 🙂 🙂

mimi_2
15. nov 2012

@sandra077 no o to sa vôbec nebojím moja mamina rodila 34 ročná prvý krát a jaká som baba 😀 , o to neide len nech sa dočkáme a ja verííím 😉

sandra077
15. nov 2012

@mimi_2 tak to ma byt 😎 dolezite je verit a pozitivne mysliet a vsetko vyjde urcite ja tomu verim..sak na dobre veci sa dlho caka 😎

apolenka6
15. nov 2012

@tinka9075 tak už máš nevoľnosti 😅 ovocie je fajn a ked si ho telo pýta tak ho papaj 😉

tinka9075
15. nov 2012

@apolenka6 už prišli tak mi býva blbo ovocie môžem a hlavne pomelo toho sa neviem dojest a ešte gaštany a nič viac nemusím mat 🙂 🙂

apolenka6
15. nov 2012

@tinka9075 a kedy ideš do Brna? alebo na krv? aký postup máte teraz

adikasala
15. nov 2012

@mirka2010 ahojky miruska...no vidis uz mame 6 mesiacov,,neskutocnre to leti,,ved sa miz da ze len teraz som zistila moje tehulko,,az uz mame malinku polrocka na svete...poklad nas zlaty,,,je velmi sikovna a zvedava ako stara babka 😀 ale zatial sama nesedi ale lozit by chcela uz vo velkom..uz papame kasicky aj na obed aj vecer,,zatial je to papkacka nemali sme ziaden problem ,kasicky jej velmni chutia,,,aj zo zeleninkou,,,tu je prikrmovanie trosku inak vedene ako na svk...mysdlim lepsie domyslene 🙂 aby to detom chutilo...rano a pobede este kojim,comu sa tesim ze sa mi to podarilo dotiahnut az sem...

mimi_2
15. nov 2012

@sandra077 a Vy koľko sa snažíte a koľko máš rokov keď sa môžem opýtať?

adikasala
15. nov 2012

@apolenka6 ahojky ako?uz mas takmer tyzden zatebou 🙂 myslim na teba,,,hlavne klud a ziadne negatyvne myslienky 😉 moja kamoska bude mat vklad asi buduci utorok,,,pekny darcek pod stromcek ked sa podari 🙂 aj tvoj bude krasny darcek uvidis tieto vianoce budu tie najkrajsie,,,pamatam si na minuly rok ako som prezivala ja vianoce s bruskom a teraz budeme mat valentinku pod stromcekom z darcekmi od jeziska

sandra077
15. nov 2012

@mimi_2 snazime sa rok aj par mesiacov a mam 28 a moj manzel 32... 🙂 ja som chcela do 30 mat dve deti ale to sa mi asi nepodari uz.. 😒

apolenka6
15. nov 2012

@adikasala Ahoj 🙂 si zlatá že na mňa myslíš 😉 dakujem ,no to čakanie je najhoršie snažím sa byť kludná ,ale nie vždy sa mi to darí dnes príde mm domov tak nebudem sama to už budem v pohodičke 🙂
no vidíš budeš mať maličkú pod stromčekom už len mašličku na ňu uviazať a máte krásny darček ...to bude krásne ked už ste traja 🙂

tinka9075
15. nov 2012

@apolenka6 na krv som bola dnes ale výsledky budú až v pondelok lebo hcg musia posielat do blavy a potom napíšem dokimu maiil a dohodnem sa s ním na sono 🙂 🙂

adikasala
15. nov 2012

@apolenka6 neboj aj ty budes mat,,,verim tomu ze sa tvoj bojivnik krasne zakusava 🙂 a na vianoce uz budes mat v brusku ten najkrajsi poladik,,, a bude to krasne oznamit tu krasnu novinku na vianoce... 🙂

mimi_2
15. nov 2012

@sandra077 tak to už nie je podstatné, len aby boli...a určite budú 😉

sandra077
15. nov 2012

@mimi_2 hej hej verim v to urcite budu len kedy ja uz chceeem 🙂 🙂 nehovorim o tom ze tuzba mat dieta trva uz dlhsie 😝

mimi_2
15. nov 2012

@sandra077 tak na to sme rovnako, my sa snažíme viac ako 2 roky, takže viem čo to je chcieť dieťa a ešte ak je všetko v poradku čo mi doteraz tvrdili ..no až na ten spermiogram a potom sa dozvieš, že máš protilátky na spermie....no stratila som dva roky zbytočne, mohla som to už dávno riešiť, ale naši gynekologovia sú o tom, že každý chce len zarobiť a nechcú riešiť čo Ti je len šup na IVF, najjednoduchšia cesta 😠

sandra077
15. nov 2012

@mimi_2 ale sak ivf mas vacsiu sancu ako s iui nie ? co som citala..ja som mala otrasnu gyndu mi povedala ze po roku snazenia sa robia az vysetrenia tak som sa na nu vykaslala pockala som rok a sla rovno do centra..a uz ju nechcem nikdy vidiet ...tam nam hned mne zobrali krv manzela dali na rozbor a hned sme vedeli na com sme..takze to ide celkom rychlo,,,ja verim ze do polroka to bude tam najneskor 😝

mimi_2
15. nov 2012

@sandra077 no máš väčšiu šancu, jasné, ale prečo by som si mala pichať toľko chémie do seba, keď by to mohlo byť bez toho? Jasné že ak nebude už iná možnosť tak do toho idem, ale chcem najprv skúsiť všetko čo sa dá a až potom IVF...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre