IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
19. nov 2012

@apolenka6 sa teším na výlet velmi 🙂 🙂 aj ja idem do mesta dnes zobrat si na poistovnu papiere na ten úraz čo som mala aj na poštu šeky vyplatit 🙂 🙂

mirka2010
19. nov 2012

@sijust veru, dat malej spravit krasne fotky to je nadherna pamiatka 🙂🙂🙂 tak si ja pridam teba, dobre? lebo ty si bola len na tej foto stranke...idem to aj hned urobit 🙂 takze poslane 🙂 takze ides pockat s tym ockovanim? asi lepsie...ako sa potom bat a byt v strese ze co keby sa mohlo nieco stat...maly nas dostal priserne sopliky asi zo zubkov, chudatenko moje, tak mu tecu, predminulu noc sme museli aj odsavat, nemohol sa nadychnut, taky mal plny noztek...ach tieto zuby!!!! ja uz som rozhodnuta co sa tyka toho MMR ockovania, urcite maleho dam aj na to ockovat, ale neskor...chcem toto ockovanie ktore ma byt v 15 mesiaci posunut....

mirka2010
19. nov 2012

@tinka9075 no teeeeeeda, to je krasne hcg 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nadhera, naozaj z celeho srdca gratulujemeeeee!!!! a kedy bude sono?

tinka9075
19. nov 2012

@mirka2010 dakujem Mirka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 na sono mám príst za 14 dní tak sa teším velmi 🙂 🙂

adikasala
19. nov 2012

@tinka9075 gratulujem este raz krasne cisielko,,,,,drzkaj sa 🙂

tinka9075
19. nov 2012

@adikasala dakujem verím že to už dotiahneme do konca 🙂 🙂

adikasala
19. nov 2012

@apolenka6 ahojky moja vidis nemala som cely vykend cas sa napojit len vcera vecer ked som volala s rodicmi 🙂 tak som nakukla co mate nove a vemi ma potesilo co si napisala,,,ved vies ako sa budem tesit stebou 🙂 🙂 🙂 🙂
aaaaaa tvoja mrcha isto nepride lebo som ti ju ukradla ja 😀 dnes v noci mi pani mrska dorazila po 6mesiacoh a 1 tyzdni od porodu,,,nastastie bez problemova ani trosku bolestiva,,ani som ju necakala akeby som nemusela vstat ku malej ju nakojit ani si nevsimnem ze mam mrchu,,,no dufam ze to aj takto zostane,,,lebo ja som mavala mrchu vaznu kalvariu...

adikasala
19. nov 2012

@mirka2010 ahoj mirka no kazde babo je ine....ja ju troska aj stimulujem ku vsetkemu,,,kedysi som robila baby sitter,,tak v niektotrych situaziach sa mi dari....a citam vela knih o detoch,,k tym prikrmom je to tak ze tu sa zacina od 4 mesiaca davat ovocie jabcko a hruska postruhana,,od ukonceneho 5 mesiaca sa vari vyvar zo zeleniny mrkva zemiak a cukinu,,a to sa zamiesa s kasickou ryzovy krem alebo kukuricny,,,po 2 tyzdnoch sa prida rozmixovana zelenina do toho a potom postupne sa pridava meso ale v prasku samozrejme olivovy olej s parmezanom postruhanym trosku,,toto sa papa na obed,,, a od 6 mesiaca sa prida uz mesko v konzervach to vyzivove nie normalne koli zaludku..a moze sa zacat lepok kasicky co obsahuju lepok,,, a prida sa uz aj vecera to iste co naobed ale bez lepku a namiesto masa sa kombinuje syr ako riccota a makke syry...

apolenka6
19. nov 2012

@adikasala to je super,že si si moju mrchu zobrala ja ju teraz nepotrebujem 😕 😉 no vidíš ako to je niekedy sa tu na MK nič nedeje a za 2 dni sa tu niekedy objavia novinky 😝 a o týždeň už budem vedieť ortieľ 😨 tak si ešte počkáme ....
sa inak hovorí,že po pôrode MS bolesti prejdú tak ti to aj prajem ! ja tiež mávam blestivú ,ale jedna brufenka to spraví a potom už je dobre 😉

sijust
19. nov 2012

@mirka2010 uz som potvrdila priatelstvo,tesim sa 🙂 ano,urcite pockam s ockovanim,ak nebudem malicka uplne fit...neviem preco,ale mam pocit,ze ten ekzem je z toho ockovania...citala som skusenosti niektorych maminiek,ze sa detickam po ockovani tiez vyhodil,ze je to narusena imunita...neviem,nevyznam sa v tom,ale dufam,ze nie 😔 tak Marosko nas krasny je chorucky?moje zlatko....tak mu posielame pusinku,nech sa skoro vyzdravie a maminka nech sa uz konecne vybuva....to by som si aj ja priala 😅 ale toho sa ja tak skoro nedockam,ako som si naucila,tak mam 😀

sandra077
19. nov 2012

cafko takze mne sa to nepodarilo na prvy krat ☹ v sobotu na 28den som to presne dostala takze na vysledky krvi som uz ani nemusela cakat samozrejme negativne..no nic ideme do druheho kola opat o tyzden a ked sa to nepodari ani na 3ti krat zevraj uz ide na rad ivf...co ja sa bojim obavam a moc nechcem... ☹

sijust
19. nov 2012

@tinka9075 jeeej,aj som mala presne take iste 🙂 na kolky den?lebo uz stracam prehlad...ale to je uz tutovka...gratulujem!

apolenka6
19. nov 2012

@kostickabonnie Ahoj! ako? čo nové dúfam,že si docestovala v poriadku 😕

tinka9075
19. nov 2012

@sijust ahoj dakujem na 18 den po iui 🙂 🙂

kostickabonnie
19. nov 2012

@apolenka6 ahoj magdi aj ostatne kočky, jasne, dnes som to otocila rychlo o 5,20 z domu, 7,05 v Heliku, vybavena 7,35 a otocka naspät o 9,10 uz v Nitre.....ale nabalili sa mi medzitym dalsie vybavovačky a až teraz som prišla domov.....
....takže drobec mi dnes urobil diskoteku.....v tmavom plodovom vacku bilo srdiecko, takže to vyzeralo ako biela blikajuca bodka.....nadhera 🙂 🙂 🙂 vačok ma asi 1 cm a krpec 2,7 mm - teda je to asi len srdiecko, lebo to sa vytvori ako prve 🙂 dnes som strasne stastna, nádherný pocit

tinka9075
19. nov 2012

@kostickabonnie ahoj to si šikovne otočila 🙂 🙂 tak už máš srdiečko no paráda ja idem na sono 3 decembra tak verím že srdiečko už bude 🙂 🙂

kostickabonnie
19. nov 2012

@tinka9075 no ja by som nedokazala tak dlho cakat a nevidiet drobceka. ja by som sa na neho aj kazdy tyzden chcela pozriet...aspon kym ho nebudem aj citit 😀

apolenka6
19. nov 2012

@kostickabonnie no F1 je s teba 😀 jéj parádička 😨 tak si videla drobečka 😵 😵 😵 teším sa aj za teba moc!!
a čo voda v bruchu? ešte je a teraz ideš v ten pondelok?

tinka9075
19. nov 2012

@kostickabonnie ved aj ja som mohla íst u nás na sono ale počkám si na Brno nech sa teším spolu z doktorom 🙂 🙂

kostickabonnie
19. nov 2012

@apolenka6 voda sa trochu vstrebala, z 10 cm na 7,5 cm...tak sa idem este snazit vela pit. A este posledna kontrola bude buduci pondelok a uz mi daju velku spravu pre mojho lekara.....a to bude posledna navsteva....vedela si, ze kazde sono po potvrdeni tehu (teda moje dnesne aj buduce) sa plati 17,80 € ??? 😕 😕 😕

apolenka6
19. nov 2012

@tinka9075 dnes si bola v meste tuším som ťa zahliadla 😝

apolenka6
19. nov 2012

@kostickabonnie čoo 😨 😨 nevedela som to ,ale nevadí budem chodiť ,len nech mám prečo 😉 aj si zaplatím za ten poklad !!
neboj vodička sa vstrebe a bude to OK a kto ti robil sono?

tinka9075
19. nov 2012

@apolenka6 ahoj no bola som od 11 do 11:40 si mala na mna zakričat 🙂 🙂 kamoška ta sa vždy smeje že moju blondavú hlavu vidí na kilometre 😀 😀 😀

tinka9075
19. nov 2012

@kostickabonnie ale ved tri soná by mali byt zadarmo nie? 😕 😕

apolenka6
19. nov 2012

@tinka9075 áno na autobusovej si nás obehla ja som išla s maminou ,ona ma držala pod pazuchu som si ťa až neskôr všimla teda som si to uvedomila ...a potom ma napadlo ,že čo ak by si niečo povedala,lebo mamina nič nevie 😉 😀 😝

tinasc
19. nov 2012

@tinka9075 supeeeeeer, teším sa s tebou, krásne číslo 🙂

kostickabonnie
19. nov 2012

@apolenka6 uz nebojim 🙂 len tento tyzden sa babo vyvinie na celeho cloveka so vsetkymi organmi, tak tento tyzden sa musim co najviac setrit a papat vela zdravych veci....potom uz bude len rast 🙂
ja som takmer vzdy mala dr. cuľbovú, takže ani teraz to nebolo inak
@tinka9075 no, ktovie, ci tie 3 nepocitali pri stimulke alebo ja neviem....je to biznis, ale pre mojho drobceka urobim vsetko 🙂

tinasc
19. nov 2012

@mirka2010 krásne fotky robí manžel, veru aj ja by som niekedy chcela dať spraviť deťom také fotky, uvidíme ako nám to vyjde, až bude Luky väčší, aby nespal a bolo vidieť tie jeho kukadlá 🙂 a na fb som ti odpovedala na žiadosť 🙂

tinka9075
19. nov 2012

@apolenka6 vidíš ja som si ta nevšimla 😉 😉 neboj ved by som nič nepovedala ved viem že si písala že mamina nič nevie 🙂 🙂 na 12 som šla domov lebo šoférovat teraz nemôžem mi je zle tak muž ma vozí 🙂 ale ked som odchádzala tak ešte spal talk som šla busom 🙂 🙂

tinka9075
19. nov 2012

@tinasc dakujem aj ja sa teším potichúčky zatial 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre