IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
22. nov 2012

@apolenka6 @tinka9075 ja by som chcela, aby mi to dalsie sono spravili tesne pred vianocami, a dam fotečku ako darček rodičom a svokrovcom
Ja som mala sliznicu na 15.den 20mm, celkom mäkkučká perinka 🙂
Nie je mi zle, nič ma neboli, nepichá, brucho sa sfúklo - asi sa vstrebala voda, dobre spím, dobre jem a vsetko zatial KLOP KLOP KLOP
U mna to uz vie dost vela ludi, rodicia, svokrovci, sestra, kamosky a takmer vsetci, ktori boli zainteresovani do celeho IVF-ka a modlili sa za nas a drzali nam palce. Nechcem verit na povery. Babo bude narodene v juli a basta, nic zle sa nestane !!!

tinka9075
22. nov 2012

@kostickabonnie tak to máš fain ti závidím ja zjest nemôžem hocičo zo všetkého ma napína v noci stále čúrat chodím tak dobre nespím ale snád sa to upraví 🙂 🙂

kostickabonnie
22. nov 2012

@tinka9075 tak možno ma to chytí neskôr alebo ma to pri mojom pracovnom tempe ani nestihne dochytit 😀 😀 😀 nedavam tomu ziaden cas, aby sa to prejavilo 😉
akurat ma teraz dva dni bolelo strasne hrdlo a dnes mam trochu upchaty nos....teraz je to najhorsie obdobie na chorobu, lebo drobec sa najviac vyvija 😒 tak iba citron, med, caj a morska voda na preplachnutie nosa a snad sa to nezhorší.
Tak ti prajem, aby ta to rychlo preslo, lebo to urcite nie je prijemne 😖

tinka9075
22. nov 2012

@kostickabonnie to nie je príjemné ale ja som zvyknutá mne vždy bolo zle ale ved vydržím pre bábo všetko 🙂 🙂

apolenka6
22. nov 2012

@kostickabonnie jáj toto som chcela počuť 😅 ved aj u mňa to vie okolie čo bolo zainteresované do IVF ,vie to aj svokra ,svokor asi tuší ,lebo dr. mu to vytáral ,ale ja som sa jemu k tomu nevyjadrila ,švagriné ktoré mi strašne držia palce a aj 2 kamarátky ktoré nás veľmi podporovali a nepovedať im výsledok ked sa pýtajú je nemožné 😕
moji rodičia to nevedia tak u nich by som to povedala na Vianoce ..a máš pravdu záleží či na povery veríš a ja nie! je to v rukách Božích ako to dopadne a nie na povere 😉
to je dobré,že ti nie je zle . ja mám ,len ráno miernu ťažobu ,ale v pohode ešte som negrckala a prsia mám dosť naliaté 😨

kostickabonnie
22. nov 2012

@apolenka6 akoze vybavicku a ine veci pre babätko budeme riešiť až v 6. mesiaci (tak povedal mm) ale aby uspech zavisel od poctu ludi, ktori to vedia, tak tomu neverim!!! Zatial myslim len na drobca, dohovaram mu, aby kazdy den podrastol aspoň o milimeter, ale bavoraka mu zato neslubujem 😀 😀 😀

apolenka6
22. nov 2012

@kostickabonnie to áno oblečenie ,kočík to je ešte dalekoooo 😕
aj ja si hladkám bruško a prihováram sa ako sa má a čo robí 😵 a ked ma pichne ,alebo zabolí v brušku tak mu povie ták,pekne ták ,len sa vrtkaj 😵

apolenka6
22. nov 2012

@kostickabonnie a teraz si doma?
ja som bola ráno v obchode navarila som do 11 hod. ,ale tak sa mi chcelo spať ledva som dovarila potom som si pospala a poobede som si upratala ,vlastne až do teraz ..všetko robím na etapy neponáhľam sa 😝
inak ked sme boli v BA mm chcel pozerať kočíky ,lebo sme na nanatrafili v KIKE a ja som ho stiahla ,nie ešte máme čas na pozeranie kočíkov ,času bude ešte dosť a hlavne ked to bude potvrdené 😕

adikasala
22. nov 2012

@apolenka6 mojenko vidim ze mate debatu ci oznamit novinu alebo nie,,,,ani ja som to nikomu nepovedala na zaciatku,,,iba svagrinej,,,mojej nadriadenej v robote a kamoske co je teraz po vklade 🙂 rodicia to vedeli az po prvom sone oficialnom zo srdieckom v 8 tyzdni ved si pamatas ako som ti to opisovala,,a svokrovci to vedeli az skoro v 15 tyzdni 😀 pre pripad lebo moja svokra je hlasna truba...nechaj si to zatial pre seba...vydrz do srdiecka aspon,,a mas krasny darcek pre vsetkych na vianoce

kostickabonnie
22. nov 2012

@apolenka6 no, ano, uz som doma, akoze sa snazim pracovat, len sa do toho musim velmi nutit....mne sa ani spat nechce....ked sa trochu citim unavena poobede, tak si aj idem lahnut, ale neviem zaspat, tak to po 15 minutach vzdam a vyleziem z postele. Ale zato prespim v klude celu noc, len mam brutalne sny, vcera som si sla lahnut uz o desiatej a o polnoci som sa zobudila, ze mam zavareny mozog, lebo sa mi zacyklil sen - nevedela som si vypocitat tehotenske tyzdne az uplna panika vznikla, zobudila som sa uplne rozrusena, normalne som sa musela ist napit a trochu ukludnit, kym sa mi znova podarilo zaspat 😒

apolenka6
22. nov 2012

@adikasala ved ja to nechcem dalej oznamovať 😨 len kto vie ,že sme podstúpili IVF tak čakajú na výsledok krvičky ,ale každému poviem tešíme sa potichúčky 😉
no a rodičom to poviem až na Vianoce ako prekvapenie 🙂
a svokrovci by sa to aj tak dozvedeli keby som im to nepovedala,lebo náš spoločný obvodný Dr. 😖 sa preriekol

apolenka6
22. nov 2012

@kostickabonnie ozaj mne už prišlo vyrozumenie zo sociálnej aj tebe ,že?!
a ty máš v pláne dokedy pracovať? až do nástupu na materskú 😕
mne sa horšie zaspáva ,lebo rozmýšlam a mozog pracuje o 100-200 😀 ale dobre spávam,len som skoro hore pred 6hod.
aj ja som včera išla skorej spať ,v telke nebolo nič ako každú stredu! 😠 😠
tak ty si mala malú nočnú "moru" 😝 hormóniky

kostickabonnie
22. nov 2012

@apolenka6 nie, ja este rozhodnutie nemam 😠 ako to je? platilo este to DNP - čko?

apolenka6
22. nov 2012

@kostickabonnie áno mne to prišlo ,ale pred 5 dňami ..prečo by neplatilo 25 októbra zaniklo ,ale ked sme si ho ešte platili tak nám platí 😉 možno v NR majú toho viacej

kostickabonnie
22. nov 2012

@apolenka6 no neviem neviem, pozeram akurat na ucet a prislo mi vratenie preplatku zo socialky....to akoze som platila DNP aj pocas PN-ky. Ale PN-ka mi nenabehla.......som velmi zvedava, ako to budu pocitat, ci len do doby platnotnosti DNP, t.j. do konca oktobra a potom uz nebude narok z DNP alebo ako ??? ja som este stale pn, len mam dobre vychadzky napisane, aj doobeda aj poobede. Buduci stvrtok idem ku gyndošovi, ale este v pondelok sa v Heliku opytam, ako to je, ci taketo pripady ako sme my po IVF uvadzaju ako rizikove tehotenstvo a mozeme byt PN cely cas, alebo nam môžu ukončiť PN-ku, ak sa bude všetko dobre vyvijať.

apolenka6
22. nov 2012

@kostickabonnie čo sa týka DNPO ja sa v tom moc nerozumiem ..ale je tu aj nejaká téma o DNPO a tam sa spýtaj ...
aj ja mám vychádzky aj doobeda aj poobede ,ale sa vypísať z PN nechcem ,ty máš inú prácu ako ja 😝 a mne koncom januára končí prac. pomer na dobu určitú tak budem bez práce ,len neviem či pôjdem na úrad práce ked som PN ,alebo až ked PNku ukončím ..tak to asi aj bude ..

tinasc
22. nov 2012

ahojte kočky, dnes sa od rána trápim s teplotou 38,6 veľmi ma bolia prsia, len dúfam, že to nebude nejaký zápal alebo niečo horšie... stále musím odsávať, bolí to veľmi, malý sa stále nechce prisať... dúfam, že mi teplota klesne, aby som to nemusela riešiť s lekárom... ani neviem, či sa s tým chodí k praktickému, alebo ku gynekológovi... lebo keby ku gynekológovi, tak ten ordinuje len raz do týždňa a budem trpieť do stredy...

cmelica
22. nov 2012

@kostickabonnie ahoj 🙂 necitam cele,len posledny prispevok...mna moj dr hned nechal dom na pn... v heliku to neriesili..teda si myslim...ja so bola na pn uz od novembra po 2 iu... inac sa mas ako 😵

cmelica
22. nov 2012

@tinasc juj moja to mi je luto,ze mas taketo bolesti... asi skoc aj k obvodnemu nech ti nieco da,alebo inemu gyndosovi... asi to bude ten zapl prsnikov...neskusala si si ich nahriat a potom odsavat,,,aby islo lepsie mliecko von..

cmelica
22. nov 2012

@apolenka6 moja ako?? zajtra ides do heliku??

tinasc
22. nov 2012

@cmelica hej skúsim to odsať poriadne, ale strašne to bolí... no niečo s tým urobím...

cmelica
22. nov 2012

@tinasc no skus...ja som take nemala ale vraj to nahriatie pomaha,,, a drobcek ako??

tinasc
22. nov 2012

@cmelica drobček dnes znesiteľne, akurát nechcel doobeda spinkať, tak zaspať neskôr poobede, čiže sa mu nebude chcieť ísť spať večer...

apolenka6
22. nov 2012

@cmelica ahoj! áno zajtra ideme na krv 😝 každú chvíľu čakám mm už by tu mal byť mešká...hm

alibabaa
22. nov 2012

@apolenka6 uuuuuuuuuuuuuuuuzasna sprava magdus. ja som dnes videla nasho prcka 🙂 ma 11mm a srdiecko bije. ak sa mi podari, pridam aj foto do albumiku 🙂

alibabaa
22. nov 2012

@apolenka6 nooo velky den a mam len fotku. lebo monitor natocil doktor na mm a ja som videla velke prd. az ked som z kozy zliezla a isla do kabinky sa obliect.. ☹ aaaale hlavne ze mam konecne dokaz ze moje babatenko je tu s nami a bojuje o sto sesto 🙂 🙂

mirka2010
22. nov 2012

@tinka9075 jemine, no nadherne ciarocky...teeeeeda, vyslovene nadherneeeee🙂 radost sa pozriet 🙂 uzivas si to, vsak?

tinka9075
22. nov 2012

@mirka2010 ahoj Mirka no užívam dnes som bola aj môjho gyndoša pozriet júj taká som spokojná 🙂 🙂

apolenka6
22. nov 2012

@alibabaa už som si dnes na teba myslela,že nepíšeš ,ale ty vždy napínaš 😅 to je skvelá správička a srdiečko bije!!!!!!!
júj teším sa moc ,už si predstavujem ,že aj ja to chcem počuť ,ale všetko postupne,že?! 😉
zajtra idem na krv a sono ,ale asi nebude nič vidno na 14 deň ,ale krvička ma zaujíma a je podstatná 😉
tak ja idem preč od PC a zajtra sa ozvem 😉

kostickabonnie
22. nov 2012

@tinasc moja, nepomozu ti nejake obklady? je mi to luto, dufam, ze ti to rychlo prejde a ze z toho nebude zapal 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre