IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

chilinkaxxx
23. nov 2012

@kostickabonnie na prvé IVF, ale už nestimulujem, v pondelok idem na krv, či sa podaril prvý vklad. Uvidíme...

apolenka6
23. nov 2012

@elienocka dakujem 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
23. nov 2012

@chilinkaxxx fiha, tak ty si uz po vklade a v pondelok kontrola? ktory den si po vklade? ty chodis asi do CARu v BA, ze? skusala si testovat? 😉

chilinkaxxx
23. nov 2012

@kostickabonnie hej do iscare ba chodím, už som 11ty deň, dnes sa mi zdalo, že vidím ducha na teste, ale robila som si ho podvečer, tak neviem. Dnes som mala dostať ms, zatiaľ nič, brucho bolí, uvidíme v pondelok...ak nič, tak v januári 🙂

kostickabonnie
23. nov 2012

@chilinkaxxx to je najhorsie davat drobcovi na vyber, musis verit, ze je tam a basta 😉 😉 😉 aj my ti tu budeme drzat palceky, lebo v tejto teme je tehu vlna 🙂

dasaa
23. nov 2012

@cmelica ahoj o tyzden mame prist na kontrolu a uvidi sa ci sa bude ockovat alebo nie.Dala nam kvapky Sinupret 3x5k a este Targesinovy rostok do nosteka mame len nostek potierat po odsavani.Uvidime ako to bude dalej zatial ma priedusky v poriadku.Ja sa mam docela dobre az na to ze cely chrbat ma boli a aj cela prava strana ma boli asi som zle spala 😢.Simonka sa ma zatial dobre smejka sa na nas a velmi rada sa s nami hada 😀.A vy ako sa mate ?

dasaa
23. nov 2012

@apolenka6 jeeeej krasne je HCG som velmi rada 🙂

mirka2010
23. nov 2012

@tinka9075 ahojky, tak to je jasne, ze si to este asi az tak neuvedomujes...to este chvilu potrva...mozno ked budes pocut prvy krat srdiecko,tak vtedy ti to cele dojde 🙂

mirka2010
23. nov 2012

@alibabaa nepustaju tam srdiecko??? ale urcite pojdete na nejake sono kde vam ho pustia a uzijes si to naplno 🙂 a ako sa citis?

mirka2010
23. nov 2012

@apolenka6 ahojkyyyyyyy, srdecne blahozelam ku nadhernemu hcg🙂 a na cinnost srdiecka to nie je skoro...kde si bola,v MT,vsak??? jasne, budes ho o tyzden pocut...juuuj, mas sa na co tesit...ale nenapisala si mi ako mm reagoval?

mirka2010
23. nov 2012

@dasaa ahojte babule....ako sa mate? ako sa vam dari???

mirka2010
23. nov 2012

@cmelica no veru, Maroskovi dnes brala dr aj vyter, lebo sa jej nezdal, celkovo, ze mal aj sklene ocka,takze nam predpisala robene kvpaky do nosteka, ktore som zhanala po celom meste, nikde nemali taku zlozku, co v nich ma byt...takze tak...inak, on je uzasny, cez den sice chrchne, chudatenko moje,ale je hravy a tolko co on narozprava...uz sa tesim, ked bude stebotat zrozumitelne...a Branusko vymysla so spinkanim? myslis s nocnym? ci aj cez den? a kedy ho ukladas spinkat? juuuj, ale musi byt zlatucky, babatko male...🙂

mirka2010
23. nov 2012

@tinasc nooo, ja ta uplne chapem...ale vies, ono sa to dalo cakat...vies, ked babatko nesaje, tak celkovo aj ta hormanalna cinnost, ktora podporuje laktaciu tak nefunguje tak ako ma...prisatie, slinky, tah, to vsetko su veci, ktore ked absenutuju, tak sa to stane, ze mliecka je menej a menej...a stale skusas maleho si prikladat? nejakej laktacnej poradkyni si nevolala? ak by si potrebovala, na jednu cislo mam...mozno by ti este nieco poradila,co by sa dalo urobit...som rada, ze teplota klesla...ten list si si dala? ci sam ten zapal prechadzal?

apolenka6
24. nov 2012

@dasaa Dakujem pekne 😉

apolenka6
24. nov 2012

@mirka2010 Ahoj ,no vieš tolko správ mi chodí,že už neviem kto mi čo píše 😀 DAKUJEM!
mm sa tešil ,ale ako som predpokladala nebol až tak prekvapený,vraj to očakával 😵 už ked som mala v nedeľu nevoľnosť mi to hovoril 😕

apolenka6
24. nov 2012

Moje testíky

chilinkaxxx
24. nov 2012

@apolenka6 jeej, čo by som ja dala za dve //... budete mať krásne Vianoce 😉

chilinkaxxx
24. nov 2012

@kostickabonnie tak neviem, ako to dopadne. Včera ma začalo bolieť brucho ako na ms, dnes ráno už je to silnejšie... tak sa bojím, ako to v pondelok dopadne. Už ju čakám každou minútou, že sa spustí asi 😢

walta
24. nov 2012

@apolenka6 ahojky moja.... supeeer, pekne cisielko, bude len rast... aj ja som na zaciatku chodila casto na sono, to je nic.... myslim na teba/vas.... pekny dnik 😉 😉 😉

kostickabonnie
24. nov 2012

@chilinkaxxx aj mna bolelo mrchovsky brucho a mrcha neprisla....pekne oddychuj, bude to dobre 😉

tinasc
24. nov 2012

@apolenka6 bože keď si ja spomínam, že ja som to mm nepovedala skoro do 5 mesiaca... ale to len preto, že bol strašne pesimistický a nechcel druhé IVF... tak to mal za to... a potom sa hneval, že som z neho robila somára 😀

tinasc
24. nov 2012

@mirka2010 ja som skúšala všetko, na nete som hľadala čo treba robiť, ako na to, aj aké finty, ale nič nezabralo, aj často prikladám, ale nechytá sa, neviem čo by mi poradkyňa poradila, ale asi len prikladať, nič iné, však aj v nemocnici sa stále pokúšali, stále ho nejako lákam, ale nechce, stále odsávam, tak aspoň mu takto dávam, aj keď treba mu mliečko dorobiť, veď nie je žiadny drobček 🙂 😉 zápal už ustúpil, aj teplota riadne klesla, takže to je v pohode...

tinasc
24. nov 2012

@apolenka6 krásne testíky, ja rozmýšľam, či by som nemala vyhodiť už tie svoje... a ozaj tieto testy vyhoď až po pôrode dobre? 🙂

chilinkaxxx
24. nov 2012

@kostickabonnie verím, že hej 🙂 už nebolí tak silno ako ráno, ale verím stále, že to bude pozitívne. Nebojím sa a ani nestresujem, bude ako bude 🙂

dadax84
24. nov 2012

@tinka9075 Odpustene 😵 😵 😵

dadax84
24. nov 2012

@apolenka6 Tie tvoje testiky su uzasne 😵 😵 😵

mirka2010
24. nov 2012

@apolenka6 kraaaaasne ciarocky...🙂 tak mm to cakal? sranda, u nas moj mm je tiez taky jasnovidec a v mnohych situaciach mi hovori, ze to tak bude...takze mozno aj tvoj to tak nejako citil...je to proste obrovsky dar, ze cakate z jedneho krasneho embrijka babatko..velmi sa s vami tesim 🙂

mirka2010
24. nov 2012

@tinasc tak super, som rada, ze zapal je prec...no s tym prikladanim, co viac napisat...tak len skusaj dalej a dalej....a hlavne skusaj co najviac odsavat...robis to v nejakej pravidelnosti?maleho teda prikrmujes um? akym? uz je teda pokojnejsi, lepsie spinka?

lusipe
24. nov 2012

@apolenka6
Tak tie ciarky su naozaj krasne....gratujem a velmi ti to prajem .... Teraz si to pekne uzivaj a nechaj sa pekne obskakovat muzickom 🙂
Dievcata mam otazku:po IUI alebo IVF v case cakania,ste pili kavu a dali si obcas pohar vinka? Ja mam dnes oslavu narodenin ,tak by som si aj jeden pohar dala 😉

kostickabonnie
24. nov 2012

@lusipe kavu mi dokonca odporucili, aby sa vo mne nezadrziavala voda - ked mi potvrdili tehu 15.den po vklade - mala som totiz nahromadenu tekutinu v brusnej dutine. Dam si aj teraz, ked mam chut.
Co sa tyka alkoholu, snazila som sa tomu vyhnut, ale raz sa mi usiel taky miniaturny frtan domacej a minuly vikend som bola vo vinnych pivniciach, no neochutnaj neskory zber alebo vyberovy zber alebo ladove vinko 😉 ale len tak trosicku, centimeter v pohariku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre