IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
24. nov 2012

@mirka2010 odsávam asi každé 3 hodinky, hneď ako sa napapá, aby mal na ďalšie papanie, aj keď postupom dňa je už menej a menej... prikrmujem Nutrilonom, dávali mu to už v pôrodnici a neprotestoval, samozrejme vidím na ňom ako mu to chutí... ešte mu dávam espumisan, lebo ho evidentne bruško bolí, tak sa mi zdá aj pokojnejší... spinká v noci, každé tri hodinky sa zobudí hladný 🙂

tinka9075
24. nov 2012

@mirka2010 ahoj Mirka no ved ja si to uvedomím ked už budem počut srdiečko a vytešovat sa že je všetko ok 🙂 🙂

tinka9075
24. nov 2012

@dadax84 dakujem že si mi odpustila 🙂 🙂 🙂

tinka9075
24. nov 2012

@apolenka6 krásne testíky ako keby som svoje videla 🙂 🙂

apolenka6
24. nov 2012

@tinasc ty si to mm povedala až v 5 mesuaci?!? 😨 no ,ale si ho vytrestala 😀
neboj testíky si nechám ja ich nemám ani v pláne vyhodiť 😉

apolenka6
24. nov 2012

@chilinkaxxx neboj aj ty budeš mať taký testík ,každá sa raz dočká ..to su moje prvé v živote a po 6 rokoch potešia 😉
veľmi ti prajem aby si mala krvičku pozitívnu a inak aj mňa bolelo brucho ako cez mrchu 😉

apolenka6
24. nov 2012

@dadax84 aj ja sa testom teším 😵 neboj aj ty budeš mať také 🙂

apolenka6
24. nov 2012

@mirka2010 to mi hovor ako som tŕpla ,že máme ,len jedno embryjko a všetko sme "vsadili" na neho 🙂
áno my obe máme mm jasnovidcov 😀 čo už ked už sú takí dokonalí 😕 😀

apolenka6
24. nov 2012

@lusipe Dakujem pekne ,budem to musieť mm prečítať o tom obskakovaní ,sa mi zdá,že on je tehotný a nie ja 😠 😀 😉
ja kávu nepijem ,len takú bez kofeínu caro ..ale posledný týždeň čakania mi "káva "nechutila až dnes som mala po týždni ..
a vínko? to ja nemusím ani žiaden alkohol 🙂

apolenka6
24. nov 2012

@kostickabonnie ahoj ,no čo pondelok sa blíži 😨 už sa tešíš na sono,že? aj mm ide ..mal by! bude počuť srdiečko a to by si nemal nechať újsť 😕 a to sa chodí ešte na krv? lebo mne teraz povedal,že na krv sa už nechodí...hm
aj teba tak bolia prsia?? nevoľnosti mi prestali...(no počkaj a zajtra budem niekde grcať 🤐 😀 )

apolenka6
24. nov 2012

@tinka9075 no kupovali sme to v rovnakej lekárni tak preto sú rovnaké testy 😀 😉

tinka9075
24. nov 2012

@apolenka6 presne tak akurát som ti to chcela písat 😀 😀

apolenka6
24. nov 2012

@tinka9075 ked som si išla kúpiť test tak som išla tam kde ty..pre istotu 😝

tinka9075
24. nov 2012

@apolenka6 ved som ti dobre poradila kde máš kúpit tie z dvoma čiarkami 🙂 🙂

kostickabonnie
24. nov 2012

@apolenka6 ahooj, tak si sa dostala k pc? no, som zvedava, lebo ma chytil nejaky virus, bolelo ma hrdlo a vcera som cely den prelezala v posteli, kychala, smrkala a bolela ma hlava a mala som mierne zvysenu teplotu....a zacala som zasa spinit, tak som si zvysila davku utrosu na 3x2 dnes je to uz trochu lepsie, ale dnes sa mi cely den tocila hlava, ale teraz na večer sa to polepšílo....asi to bude tými kapustovými strapačkami, ktorých som zjedla celý hrniec 😀
mm povedal, že so mnou nepôjde, tak mu treba 😝

dasaa
24. nov 2012

@apolenka6 jeeeej ake krasne ciarocky 🙂 ako sa citis uz ti je lepsie ?

dasaa
24. nov 2012

Ahoj @mirka2010 mame sa docela dobre Simonka ma nadchu tak sme boli u lekara.Berieme kvapky a dala nam aj roztok do nosteka.Vcera som mala nocnu zobudila sa mi o 01 h na papanie a vobec sa jej nechcelo spat az nakoniec zaspala pred 03 hod.A dnes uz davno mala spinkat vecer a este stale je hore 😖 a hraje sa.Na dalsi tyzden mame ist na ockovanie tak uvidime ci nas bude doktorka ockovat alebo nie.
A vy ako sa mate a Marosko ? 😵

apolenka6
24. nov 2012

@kostickabonnie ámo som si uchmatla PC 😝 celé poobedie sme boli u svokrovcov a nemám voľnú telku mm si pustil film a ja mám PC,ale oči mi dáko blikajú ,no musím ešte vydržať,lebo ráno som skoro hore ,neviem prečo....
škoda,že mm nejde ..no čo narobíš ked sa mu nedá 😕
tak si chorá? to mi je ľúto dávaj si teraz pozor ..určite nepracuj ak sa dá aby si bola fit ...
a to krvácanie 😨 neviem prečo mávaš ,ale niektoré kočky to tak mali a bolo všetko v pohode,ja sa tiež na wecku pozerám či som čistá ...
ja som dnes moc nafúknutá 🙄 🙄 ako žaba

apolenka6
24. nov 2012

@dasaa dakujem 😉 áno už mi je lepšie ,len prsia začali dosť bolieť ,ale som tomu veľmi rada ..vydržím a je to krásny príznak 😵

dasaa
24. nov 2012

@mirka2010 Simonka sa mi neskutocne dviha.Ked je hore tak vkuse to roby uz neviem co mam robit.Nevies mi nahodou poradit ?

dasaa
24. nov 2012

@apolenka6 tak to mas pravdu prsia sa daju zvladnut ale najkrajsie bude ked ti zacne rast brusko bude to nie co nadherne 🙂

mirka2010
24. nov 2012

@tinasc tak super ze mu chuti...u nas v porodnici davaju Bebu...Marosko bol tiez prikrmovany v porodnici, ale asi 4 x,ale to som ti uz asi pisala...takze super, ze aj po kojeni mas este mliecko...to je velmi dobre...a spinka celkom fajn, ked sa budi kazde tri hodinky,to je celkom fajn...🙂 a na prechadzky chodite? dcerka chce kocikovat?

apolenka6
24. nov 2012

@dasaa no ved to si predstavujem a sa mi to zdá krásne ked to bude 😵 inak brucho mám dosť nafúknuté ,ale menšie teraz nebude 😀

mirka2010
24. nov 2012

@tinka9075 no ako tehulka nasa??? ako sa citis? ako sa mas??? oddychujes pekne? alebo si akcna??? 🙂

tinka9075
24. nov 2012

@mirka2010 ahoj Mirka no oddychujem len v noci som akčná stále chodím čúrat aj 5x a ceci ma bolia zo dna na den viac a viac 😀 😀

dasaa
24. nov 2012

@apolenka6 veru mensie nebude bude krasne rast.Velmi sa tesim 🙂

kostickabonnie
24. nov 2012

@apolenka6 ja tiez pozeram film na joj-ke. vcera som prespala, resp. prelezala cely den v posteli, lebo ma palili oci a cela som bola zmatozena. Dnes som tiez trochu pospala po obede, ale tocilo sa so mnou vsetko.
Vies, jemu by sa aj dalo, len sa mu nechce 😖 to asi maloktory chlap je taky, co narobim 😖
daj si espumisan, aj ja si asi dam, lebo z tej kapusty to bude este zabava, ak ma nafukne 🙂
prsia mam mäkké, nemám ich naliate, bolia ma len bradavky....
mne tusim povedali, ze aj krv aj sono, ale nepametam sa....ved opytam sa na recepcii 😉

apolenka6
24. nov 2012

@kostickabonnie ja som sa na to hned pýtala pri výsledkoch krvi a bola som vygúlená ,že už budú chcieť vidieť srdiečko ?! ved ako môžu ked na sone ešte nebolo bubáčika vidno ..ja si myslím,že teraz bude vidieť,len gestačný vačok 😕
no tak môj mm chodí so mnou stále aj na soná a pozerá sa čo je vidno na sone 😝 😀 načúva ako sova čo mi všetko dr. povie 🙂 ale na pôrod sa pchať nebude 😀 😀 by odpadol
každá máme iné príznaky .mňa tie prsia dosť bolia a v noci bez podprsenky aúúú 😝

apolenka6
24. nov 2012

@dasaa aj ja sa teším ♥

mirka2010
24. nov 2012

@apolenka6 vidis, proste toto embrijko vam bolo vyslovene sudene...takto ma proste byt....🙂 jemine a ked ho uz bude vidiet aj na ultrazvuku...dufam, ze nam budes vsetky fotky poctivo ukazovat🙂 pekne pozdravujeme tu tvoju malicku fazulku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre