IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
24. nov 2012

@dasaa ahojky a ako sa ti dviha??? opis mi to presnejsie...a tiez ma sopliky? tak maju s Maroskom naraz...maly to uz ma vyse tyzdna a veru takyto zly priebeh este nemal...je mi to velmi luto,lebo on si nechce nostek dat ani utriet...neviem preco je taky strasne na nostek citlivy...a to nehovorim o tom,ked odsavame, to je nieco priserne...a SImonke odsavas? aku mate odsavacku?

apolenka6
24. nov 2012

@mirka2010 určite je všetko určené a tak to aj je 😵 už sa neviem dočkať piatku ked budeme vidieť našu bublinku ,verím,že je na správnom mieste ako má 😕 a ešte ked bude srdiečko na další týždeň tak už budem úplne spokojná ..ved vieš začiatky sú také a hlavne prvé 3 mesiace 🙄 😉

mirka2010
24. nov 2012

@tinka9075 tak 5 x, hmmm, aj dost...ale to sa casom upokoji...aj ked mne ostalo v noci aspon 2 x ist a to uz teda naozaj som dlho po porode a ostalo to, co uz....len pekne oddychuj a papat ti chuti?

kostickabonnie
24. nov 2012

@apolenka6 vsak aj mne bolo vidiet srdiecko na druhej kontrole, bude aj tebe 🙂 ja som tu ani nevlozila fotku z druheho sona, akosi som zabudla....ale ved v pondelok bude aktualna 😉

mirka2010
24. nov 2012

@apolenka6 no veru, urcite to bude pre vas s mm ten najkrajsi moment pocut srdiecko vaseho vytuzeneho babatka...budete si veru tento moment pamatat na cely zivot...my sme po prvom raze co sme malickeho srdiecko poculi tak sme odchadzali zo sona a mali sme pocit, ako by sme plavali niekde na oblaciku stastia...doslova sme sa vznasali...tak krasne pocity sme v sebe mali...som zvedava ako to budes opisovat ty 🙂

tinka9075
24. nov 2012

@mirka2010 je to na zlost len zaspím a znovu musím íst na wecko ale vydržím 🙂 🙂 z jedlom už lepšie chutí mi len nie všetko 🙂 🙂

mirka2010
24. nov 2012

@tinka9075 hmmm, no to ja poznam velmi dobre....a to nechutenstvo to som ja mala prvych 5 mesiacov, tak bud rada, ze aspon nieco ti chuti....a vitaminy nejake tehotenske uzivas??

dasaa
24. nov 2012

@mirka2010 smejeme sa s mm ze sa tak nam dviha ako keby robila brusaky 😀.Tak sa nam dviha ako keby uz chcela sediet.Odsavam jej 2x denne a odsavacku mam na vysavac.Tiez ked jej odsavam casto tak mi Simonka zacne strajkovat ale inak si da v pohode len musim mat rozpustene vlasy bo sa na nich pozera

tinka9075
24. nov 2012

@mirka2010 ale velmi mi chutí ovocie a pomelo to milujem 🙂 🙂 🙂 beriem kyselinu listovú 🙂 🙂 🙂

apolenka6
24. nov 2012

@kostickabonnie ale podľa mňa záleží aj na tom kedy sa embryo uhniezdi tebe sa možno skôr ako mne ,a aj rozdiel 2 dní je na sone rozdiel 😕 ja som si myslela,že si nedostala teraz fotku ,tak dáš naraz dve 😵

apolenka6
24. nov 2012

@mirka2010 tak to budem obaja lietať 😵 určite je to pre každého zážitok počuť to srdiečko ..potom ti to opíšem 😉
a skoré uzdravenie pre Maroška prajem !

dasaa
24. nov 2012

@tinka9075 a pomelo mozes jest ja som to nejedla

tinka9075
24. nov 2012

@dasaa ved ja sa ho neviem dojest tak mi chutí a pomaranče 🙂 🙂 🙂

dasaa
24. nov 2012

@tinka9075 pomelo mam tiez rada ale nie je to nahodou citrusove ovocie ?

apolenka6
24. nov 2012

Kočky prajem dobrú noc! ja som už kapitulovala 😔

tinka9075
24. nov 2012

@dasaa sa mi zdá že je to citrusové ovocie a to sa v tehu nemôže? 😕 😕

dasaa
24. nov 2012

@tinka9075 aspon co ja viem tak nie.Ale to mi povedala len kamoska neviem ti povedat na 100% ci sa to moze jes alebo nie 😕 .Ale aspon ja citrusove ovocie som vobec nejedla v tehotenstve

kostickabonnie
24. nov 2012

@apolenka6 ale dostala, ved za 17,80 € by mali dat aj CD-čko 😠 😠 😠 len nebol cas ju odfotit a hodit sem

ursula5
24. nov 2012

@apolenka6 gratuluuuuuuujeeeeeem moc!!! držím palčeky krásne tehulkovanie 😉

apolenka6
25. nov 2012

@ursula5 Dakujem 😉

apolenka6
25. nov 2012

@kostickabonnie veru za takú cenu aj CD-čko 😖 ale mne to nevadí ja si rada za takéto sono zaplatím 😲

tinasc
25. nov 2012

@apolenka6 no veru som ho vytrestala, si spomínam, že mal problém ísť so mnou aj k notárovi... a prišiel na to sám, lebo som obzerala v obchode dookola detské veci a tak ho to aj napadlo... tak mu treba... no ja by som ich asi aj mala vyhodiť, na niektorých tie čiaročky ani nie sú už vidieť, len na niektorých 😉

tinasc
25. nov 2012

@kostickabonnie skoré uzdravenie prajem, rýchlo sa vylieč 🙂

tinasc
25. nov 2012

@mirka2010 chodíme na prechádzky, len tu teraz bolo také dosť surové počasie, tak sme nechodili každý deň... malá nekočíkuje máme taký ťažký kočík, s ktorým sa blbo chodí, tak nevládze aj ja mám čo robiť... ale čo druhý kupovať nebudeme... 🙂

tinasc
25. nov 2012

@tinka9075 ja som v pohode jedla v tehu pomaranče a to dosť, z citrónov som si šťavu vytlačila a s vodou som to pila 🙂

kostickabonnie
25. nov 2012

@tinasc Ďakujem, dnes je to už lepšie, akurát bojujem s krvácaním z nosa....lebo som si dávala len vodu s morskou soľou, ked som mala upchatý a sliznica sa presušila....no a fraxíkom zriedená krv mi dáva zabrať, a to som ja už zvyknutá na rôzne krvácanie z nosa od detstva 😠

mirka2010
25. nov 2012

@dasaa tak to dvihanie je uplne normalne...len davajte pozor aby sa nepresilila, aby nedostala pruh z toho... pomozte jej sa posadit, co sme aj my tak robili, alebo to dvihanie na nu samu nenechavajte...je to ale uplne prirodzene 🙂 a este dlllllho potrva, kym sa takto posadi sama...nas Marosko to doteraz skusa, ale nejde mu to este 🙂 Marosko nenaznasa odsavanie, naozaj je to pre neho uplne utrpenie, na druhej strane neviem si predstavit, ze by sme tu odsavacku na vysavac nemali, je uplne uzasna....lenze on si nechce dat ani nostek utret...velmi je na to citlivy...

tinasc
25. nov 2012

@kostickabonnie hmmm tak to máš pestré ale to všetko prejde a za bábo to stojí 🙂

mirka2010
25. nov 2012

@ursula5 ahojteeee, tak ako sa mate? citala som tvoj prisepevok, no krasa...uz je to rok, ach ako to leti, vsak? tak maly ma uz 7,5kg? teeeda, to je krasny chlapcek....mas uz aj co nosit, vsak? inak je zdravucky?

mirka2010
25. nov 2012

@tinka9075 takze tehu vitaminy ako calibrum mama, alebo nieco podobne neuzivas.?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre