IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
25. nov 2012

@apolenka6 dnes to už bolo ok len mám pocit že asi zas viac vody v bruchu dúfam že nie :-/

apolenka6
25. nov 2012

@kostickabonnie ale nemusí byť viacej vody to určite sa fazuľka zväčšuje 😉 zajtra čakám fotočku a nie,že budeš letieť ako F1 😀 😉

kostickabonnie
25. nov 2012

@apolenka6 urobila som psychologický nátlak na mm že mu až do pôrodu neukazem. Drobca a tak teda ide so mnou. To on jazdí ako f1 . Zajtra mi začína trojdňova medzinárodná konferencia tak neviem kedy sa mi podarí prist na koníka. Možno až neskoro večer 0🙂

tinasc
25. nov 2012

@ursula5 juj krásny je Jaruško, tak sa držte 🙂

tinasc
25. nov 2012

@mirka2010 dúfam, že sa Maroškovi čoskoro polepší, Luky začína mať nejaký soplík, dúfam, že nebude moc zasoplený, aj tak už chrčí, tak dúfam, že to zvládneme 🙂

tinasc
25. nov 2012

@apolenka6 ja som v tomto bola v pohode, mňa to nejako netrhalo mu to povedať a ona sa ma na to nejako ani špeciálne nepýtal, vlastne raz áno, ale to som zahrala nejako do stratena 🙂 no najedoval ma, lebo nechce druhé kolo a hovoril, že sa to pravdepodobne nepodarí... 😠

tinasc
25. nov 2012

@apolenka6 moja pošlem Ti ten femibion čo mi zostal? teda ak ti nevadí...

apolenka6
25. nov 2012

@tinasc a máš ten čo sa papá v 1 trimestri ? síce aj keby si mala aj ten další ved aj ten spapám postupne ...ako chceš 😉

apolenka6
25. nov 2012

@kostickabonnie som rada ,že ide aj mm!! 😵 😵 😵 síce si ho donútila ,ale bude hotový uvidíš 😅 jáj ja neznášam rýchlu jazdu 😖 môj mm to akceptuje ked ma vozí a on tiež nechodí rýchlo 😝
tak zas máš roboty 😨 júj mala by si sa šetriť trošku v tomto prvom trimestri 😉

tinasc
25. nov 2012

@apolenka6 je to Femibion 800 1, píšu tu že pre plánovanie tehotenstva do 12tt 🙂 ak ti nevadí, že chýba 5 tabletiek, tie som zjedla, kým ma endokrinologička stopla 🙂 napíš mi do IP adresu, v najbližších dňoch pošlem 🙂 expirácia je do 7/2013

apolenka6
25. nov 2012

@tinasc ok ak by sa mali pokaziť tak ich využijeme 🙂

tinasc
25. nov 2012

@apolenka6 ja som ich jesť nemohla 🙂

apolenka6
25. nov 2012

@tinasc a to prečo? čo to škodilo štítnej žľaze?

tinasc
25. nov 2012

@apolenka6 hej kvôli jódu v tých tabletkách... keď má niekto hypotyreózu tak by nemal vitamíny s jódom jesť 😉

apolenka6
25. nov 2012

@tinasc ahá ,tak som opäť trošku múdrejšia 😕 no vidíš na čo všetko sa príde ..
ja pozerám Talent na jojke a už by som aj spala ,len chcem vedieť víťaza a ked pôjdem neskôr spať hádam si aj ráno pospím konečne ,lebo sa ráno skoro budím 🙄
a čo Lukáško spinká? ešte ste asi nekrstili ,že 😕

apolenka6
26. nov 2012

Dobré ránko ..kočky stále ma pichá v jednom bode ,len v pravej strane ako sú slabiny 😨 čo to môže byť 🙄 🙄

walta
26. nov 2012

@apolenka6 ahoj moja, bre ranko... neboj sa, nic to nebude... ved si tehotnaaaa, to bude ono.... ale ak by ta to malo znepokojovat, chod k dr., budes spokojnejsia.... pekny dnik, paaa a drz sa 🙂 🙂 🙂

apolenka6
26. nov 2012

@walta ahoj ..no ved zajtra idem k dr...to pichanie je nepríjemné a pichá to stále ,som sa ráno na to zobudila 😕

walta
26. nov 2012

@apolenka6 len chod, budes istejsia... ja idem zajtra do TO na sono prsnikov, preventivne.... moja uzasna svokra, kt. robi v NR na infekcnom, mi povedala, ze v NR mi to nevie vybavit, lebo ze tam sa caka aj pol roka na sono... tak moja mamina mi to vybavila hned v TO- ta robi tiez v nemocnici v TO na porodnici a je to.... okakana je cela moja "svokra"- pekne povedane 😀 😀 😀 😀

tinasc
26. nov 2012

@apolenka6 ahoj, už som tu včera nebola, tiež sme chceli vidieť, kto vyhrá talent a išli sme spať neskoro, Luky už vtedy spinkal, ale moc sa mu nechcelo, lebo spinkal večer až do 21.00 😉

apolenka6
26. nov 2012

@walta dneska to nechám tak a zajtra tam mám ísť na "kontrolu" 😝
no pekne pani svokra 😀 ti to nevie vybaviť ,,to nech hovorí vieš komu 😠
aspoň ti to mamina vybavila a nemusíš pol roka čakať 😅

apolenka6
26. nov 2012

@tinasc ja som už tiež vypla PC ,pekne to natiahli včera až o hodinu ,že?!! 😠 ale som spokojná kto vyhral 😉

apolenka6
26. nov 2012

@alibabaa ahoj! ako ti je už ti je lepšie? kašel už nemáš 😕 dnes aj pracuješ?

kostickabonnie
26. nov 2012

Čaute kočky, tak som chviľočku doma, tak rýchlo malého drobca posielam na pekný dník 🙂 vyvíja sa presne, ako má, má 8,5 mm a termín pôrodu máme 16.7.2012, sme teda v 7.tt 🙂
@apolenka6 nič sa neboj, také pichanie pri slabine na pravej strane - ako keby pravy vajecnik, som mala aj ja, bolo to dost neprijemne, také pálivé impulzy...ale preslo mi to. Za týžden sa mi vaječníky zas trochu zmenšili, tak možno aj tieto zmeny vyvolávajú tieto bolesti 😉

kostickabonnie
26. nov 2012

Termín, ktorý som uviedla, už asi nestihnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak teda o rok 16.7.2013 😀 😀 😀 😀

chilinkaxxx
26. nov 2012

ach tak my sme negativny...velmi som smutna.

apolenka6
26. nov 2012

@walta
@kostickabonnie tak bola som u dr. lebo som sa dosť bála a ma ukludnila a spravila mi aj sono či to pichanie nie je cysta ,ale nie ..hladala na sone niečo a našla 5mm dutinku 😅 ešte sa schovávala ,ale je tam 😝 a to pichanie je vaječník ktorý produkuje žlté teliesko a preto to pichanie 😉

@kostickabonnie tak aj ty si to mala to pichanie ?? áno je to dosť nepríjemné a také impulzy ako opisuješ mám aj ja v pravo ,ráno ma to zobudilo a mysel pracovala čo sa deje 😠 a máš krásne sono a čo mm ?? počuli ste srdiečko? a ideš ešte na sono ,alebo toto bolo posledné 😨 v MT
a ten dátum ti závidím ,lebo môj mm má 15 narodeniny,nevymeniš?? 😕 🙂

apolenka6
26. nov 2012

@chilinkaxxx to ma mrzí ☹ aj ideš opäť na vklad ak máš zamrazené?

chilinkaxxx
26. nov 2012

@apolenka6 nemame nic. mali sme len to jedno jedine... v januari druhe ivf a zase cely proces znova 😢

apolenka6
26. nov 2012

@chilinkaxxx tak to ma mrzí ,že nemáte nič a musíš ísť na novo 😒 aj ja nemám nič zmrazené ,len toto jedno čo mám v sebe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre