IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
27. nov 2012

@sherny tak to ti verím my sme sa trápili 15 rokov tie čiarky vytúžené stoja za to 🙂 🙂

sherny
27. nov 2012

@tinka9075 tak to moc gratulujem po tak dlhom case...muselo to byt tazke..to velmi dobre poznam. ☹
uzivaj si tehulkovanie 🙂))

dasaa
27. nov 2012

@sherny nam sa to podarilo az na 2x.Tiez som brala clostil a aj Pregnyl .Ked mi zavolali a povedali ze som tehotna nechcelo sa mi tomu verit ze sa to podarilo.Ale ked som bola 1x na IUI a odisla som domov tak som vedela ze sa to nepodarilo a presne taky pocit som mala aj pri druhom. Preto som to aj pri druhom vobec neriesila a ani som nad tym vobec nerozmyslala brala som to ako keby som bola na vylete.A nakoniec bola pre nas krasna sprava

tinka9075
27. nov 2012

@sherny no veru tažké ja som tehotná bola viac krát ale vždy som potratila 😒 😒 tak preto sa teraz teším 🙂 🙂

dasaa
27. nov 2012

@sherny @tinka9075 prave pre nas je to najkrajsie ked po takych dlhych rokov mame krasne ciarocky.

mirka2010
27. nov 2012

@tinasc tak obidvaja soplikujuu??? ach, a to male drobciatko...a ako odsavas? teda aku mate odsavacku? a fiziomer si malemu davala? to nam velmi pomaha...je to aj na zvlhcenie sliznice, paradna vec,zatial vzdy na 100% pomohol, len teraz to ma Marosko asi vaznejsie....

tinka9075
27. nov 2012

@dasaa presne tak vytúžené po rokoch 🙂 🙂

sherny
27. nov 2012

@dasaa a kde si zohnala ten nestastny pregnyl? ja som 3 x verila anic..a teraz ked som nezohnala pregnyl tak som pesimista ☹ uz som na tie zle spravy nejaka imunna...

mirka2010
27. nov 2012

@dasaa no veru, ja by som sa tiez bala ockovat ked este nie je uplne fit...ale urobi jej dr urcite crp a podla toho sa asi rozhodne...zatial aj my mame odlozene posledne ockovanie co mal mat teraz...tak musim este zavolat na nahradny termin...tak zajtra daj vediet, ako ste dopadli, dobre? A tej vasej krasavici posielame boztek 🙂

dasaa
27. nov 2012

@sherny ja som ho kupovala hned v Martine.

sherny
27. nov 2012

@dasaa a brala si potom aj utrogestan ?

dasaa
27. nov 2012

@mirka2010 dakujem odovzdam boztek a dam vediet.Juuuuj mirka tak vam drzimprsteky aby Marosko bol uz zdravucky a aby ste si konecne pospinkali v noci.Pozdravujeme Maroska a posielame mu boztek 😵

sherny
27. nov 2012

@tinka9075 no ja ani raz...

dasaa
27. nov 2012

@sherny ano brala.A to je taky problem teraz kupit pregnyl?A kde ides na IUI ?

tinka9075
27. nov 2012

@sherny teraz sa to podarí uvidíš 🙂 🙂

dasaa
27. nov 2012

@tinka9075 veru moja a som velmi rada ze si tehulka a preto si uzivaj tehotenstvo.Ved sa ani nenazdas a budes mat drobceka pri sebe v naruci 😵

sherny
27. nov 2012

@dasaa no v trencine je to veru velky problem..pobehala som vsetky lekarne a nic...vobec mi nenapadlo zhanat ho na nete..no co uz nabuduce budem mudrejsia...teda dufam ze uz ho potrebovat nebudem...
a vy ste pred iui mali este doma styk alebo nie?bo dr.povedal ze mozemr..tak neviem

tinka9075
27. nov 2012

@dasaa ved ja si užívam len mne to ešte nedochádza nejak že som tehulka 🙂 🙂

dasaa
27. nov 2012

@sherny dost zaujimave ze v lekarni to nemaju take veci by mali mat a ked nie tak mali to objednat tak ako u nas.Nie nemali ale ked ti to povedal doktor tak kludne majte ale aspon ja by som den pred IUI uz nemala styk.

sherny
27. nov 2012

@dasaa no ved aby boli cerstve...aj ja si myslim
povedali mi ze sa zohnat neda...

dasaa
27. nov 2012

@tinka9075 presne aj ja som to tak mala.Tiez mne to nedochadzalo az potom ked uz mi bolo vidno trosku brusko.Aj na to som si dost pockala kym mi ho bolo vidno.

dasaa
27. nov 2012

@sherny prepac akurat ma to napadlo aspon nam povedali ze 2 dni pred IUI nemame mat pohlavny styk

tinka9075
27. nov 2012

@dasaa ved mne to dôjde asi až neskôr keby mi nebývalo zle ani neviem že sa niečo deje 🙂 🙂

dasaa
27. nov 2012

@tinka9075 😀 a este stale ti je zle velmi alebo uz menej

tinka9075
27. nov 2012

@dasaa už trošku menej ale stále mi je tak divno 🙂 🙂

dasaa
27. nov 2012

@tinka9075 och a aspon trosku jes vsak

tinka9075
27. nov 2012

@dasaa tak to áno dnes som si robila bryndzové halušky a tak som ich schuti zjedla a zatial mi nič nie je 🙂 🙂

dasaa
27. nov 2012

@tinka9075 to je super.Ja na zaciatku tehotenstva som tiez dostala chut na bryndzove halusky.Ale ked som ich zacala jest tak mi vobec nechutili ☹ Ale za to sladkosti som musela jest kazdy den a aj ovocie

tinka9075
27. nov 2012

@dasaa ja sladkosti vôbec mi nechutia ale predtým som jedávala ale ovocie áno to jem 🙂 🙂

dasaa
27. nov 2012

@tinka9075 aspon ze normalne mozes jest.Kedy ides na kontrolu ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre