IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
3. dec 2012

@tinka9075 panebože to je úžasnééééé 🙂 gratulujem 🙂

tinka9075
3. dec 2012

@tinasc ahoj no úžastné len ja to budem ešte chvílu rozdýchávat 🙂 🙂

cmelica
3. dec 2012

@tinka9075 aleeeeeeeeeee!!! gratulujem!!! pocuj a ty si nejaka vedma ci co??? sak ty si to vedela uz dopredu,ze budu dve :D
no tak uzastna spravicka zas na zaciatok tt!!!! tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cmelica
3. dec 2012

@apolenka6 mojka ahoj!tak uz ti zacinaju nevolnosti??? juj ako sa ja tesikujem 🙂 a co mm??? aka bola reakcia?? boli ste spolu na sono???

tinka9075
3. dec 2012

@cmelica no tak nevedela som ale nejak tušila ved aj doki bol v šoku 🙂 🙂 ale vydržíme musíme 🙂 🙂 ja som vedela len to že si bábo z Brna donesiem len som nevedela že budú dve 🙂 🙂

cmelica
3. dec 2012

@mirka2010 mojka asi preto,ze mam casopis hned z prvej ruky 🙂 mala som ho uz v piatok vecer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 juj prajem vam ,aby ste vyhrali...A Marosko sa nam ma ako??? uz mate Mikulasa pre neho prichystaneho??? my nevieme co?? sak je este malunkaty..mas nejake typy?? mylsela som,ze nejake presnidavecky,a taaaaaaaak.... a na vianoce ste pripraveny??? ja tak z casti,no este mi vela toho chyba...pozdravujeme vaaas 😵 😵

cmelica
3. dec 2012

@tinka9075 tak podstatne,je ze su a hotovo 🙂 sen sa ti splnil a este si to chcela chlapcov,ze??

cmelica
3. dec 2012

@dasaa a vy moja ako?? uz u nas snezi pomalicky,tak vytahujeme co najteplejsie oblecenie pre maleho...bude ako cibula 😀 😀 😀 juj toto zimne obdobie je take hnusne aj pre deticky,kym ich oblecieme a taaaak...tolko revu je u nas...
Simi bostek 🙂 🙂

cmelica
3. dec 2012

@kostickabonnie ahojky tehulka!! ako sa mas?? este pracujes ,ci si PN??? a co kedy budeme vidiet dalsiu foto zo sona??? uz aj so srdieckom ako zvon 🙂 🙂 🙂

tinasc
3. dec 2012

@tinka9075 ale veď po toľkých negatívnych skúsenostiach zrazu dve šťastíčka, budeš to mať naraz a nebudeš už musieť riešiť 🙂 juj veľmi držím palce, nech sú fazuľky zdravé 🙂

tinka9075
3. dec 2012

@cmelica ved to hlavné že sú 🙂 🙂 ja som chcela chlapčeka a muž dievčatko asi to rozdelíme a budeme spokojný obaja 🙂 🙂

tinka9075
3. dec 2012

@tinasc dakujem no ja som chcela najprv jedno a potom druhé a takto budem mat naraz dve 🙂 🙂

elienocka
3. dec 2012

@tinka9075 gratulujem k dvojickam krasne bublinky

lusipe
3. dec 2012

@tinka9075
Tinka gratulujem .....jej to je supeeeeeeeeeeer 😉 to je uzasne stastie v podobe krasnych babatkek 😉
No brno sa oplatilo...a tusim na prvykrat vsak?

tinka9075
3. dec 2012

@elienocka dakujem no krásne sú babulky malinké 🙂 🙂

tinka9075
3. dec 2012

@lusipe dakujem 🙂 🙂 áno Brno sa oplatilo vyšlo na prvý krát 🙂 🙂

lusipe
3. dec 2012

@tinka9075
No ja idem zajtra po druhom iui na krv.... Tak uvidime 😉 tiez mozno zvazime to brno... Len muz je zatial nie az tak presvedceny na brno...tak snad to nebudeme musiet riesit 😉
A mas aj nejake priznaky? Ako sa citis? Velmi sa tesim s tebou, urcite to je uzasny pocit 😉

tinka9075
3. dec 2012

@lusipe tak budem držat palce 🙂 🙂 príznaky som mala vracala som a stále chodím čúrat 🙂 🙂 a hocičo nemôžem zjest ale inak všetko ok 🙂 🙂

lusipe
3. dec 2012

@tinka9075
Dakujem pekne 😉 tak ja cikam asi stokrat denne ale to ja cely zivot 😉

tinka9075
3. dec 2012

@lusipe ja som tiež často chodila ciknút ale ja mám trošku problém z ladvinou 🙂 🙂

majca55
3. dec 2012

@tinka9075 gratulujem tak si sa dočkala svojich dvojek 😵 moja želam vela zdravička aby fazulky krasne rastli 😵 no ešte to budu chlapci moja a ty si uplna veštica 😵

tinka9075
3. dec 2012

@majca55 dakujem no dočkala a som prekvapená ale štastná 🙂 🙂 uvidíme či to budú chlapci necháme sa prekvapit 🙂 🙂

majca55
3. dec 2012

@mirka2010 moja oslava dopadla na 1 mm bol uplne v šoku 😝 a povedal všetkym že by si želal ešte jedneho potomka tak všetkym padla sanka 😀

majca55
3. dec 2012

@tinka9075 ako sa citiš?a čo manžel nato?

tinka9075
3. dec 2012

@majca55 tak ako kedy je mi aj zle niekedy nie ale vydržím 🙂 🙂 no muž je šoknutý tiež ale musí to vydržat 🙂 🙂

majca55
3. dec 2012

@tinka9075 moja ale vy ste chceli dvojičky že?ja viem ked to pride tak je to šok ale pekny 😵

tinka9075
3. dec 2012

@majca55 no ja som chcela dvojky 🙂 🙂

majca55
3. dec 2012

@tinka9075 aha takže mm fakt riadny šok 😵 moja a keby to bol tak parik že?

tinka9075
3. dec 2012

@majca55 len ten sa zo šoku spamätal rýchlo 🙂 🙂 ja som v šoku ešte teraz 🙂 🙂 no keby bol párik bola by som rada 🙂 🙂

majca55
3. dec 2012

@tinka9075 tak ti to prajem moja 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre