IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
9. dec 2012

@adikasala ahoj dakujem že si si na mna spomenula 🙂 🙂 mám sa dobre zatial a mám novinku nie drobček ale drobčekovia čakám dvojičky 🙂 🙂 Valentínke posielam cmuk na líčko 🙂 🙂

tinasc
9. dec 2012

@mirka2010 tak to dúfam, že pomôže, hlavne aby ho trošku zabavila, lebo zdá sa, že bude náročný na pozornosť, tak aby som si popri ňom mohla aj čo to porobiť, tak aby ho troška zabavila a pohrala sa s ním... a bude aj zodpovedná, aby na neho dala trochu pozor... myslím, že to bude ok a teším sa na to 🙂 von nechodíme teraz je hroznááááá zima ☹

tinasc
9. dec 2012

@tinka9075 len sa ty vyspi do zásoby, s dvojičkami to budeš mať spočiatku asi ťažké, takže vyspi sa kým sa dá 🙂 aj ja by so si rada pospala, och ako veľmi rada 🙂 ale drobci vyrastú a budeme zase spávať 🙂

tinka9075
9. dec 2012

@tinasc jasné sa musím vyspat do zásoby ale ja si stále hovorím že budú po mne ja som až velmi kludná tak budú pekne spinkat detičky 🙂 🙂

mirka2010
9. dec 2012

@tinka9075 tak to si bola super spachtosko 🙂 pekne spinkaj aj teraz, nech si deticky uz v brusku zvykaju na pravidelny spaci rezim..my sme to naozaj tak robili, sme zaspavali takmer vzdy v podobny cas, aj tak som vstavala...a myslim, ze sa to prenieslo aj na babatko 🙂

mirka2010
9. dec 2012

@tinasc tak naozaj je to skvele, ze mas takuto pomocnicku a presne ako pises, nauci sa aj ona zodpovednosti a bude z nej velka sestra🙂 a ked uz bude maly jej davat spatnu vazbu, bude pre nu tym naj kamosom 🙂 a urcite si aj budes moct nieco porobit...ja som naozaj vzdy chcela taky rozdiel ako mate vy teraz...lebo to starsie dietatko uz vie aj pomoct, je samostatnejsie, pochopi kopec veci tak ako ma...len to by som uz to druhe mala dost neskoro...takze taky rozdiel asi nestihneme...

dadax84
10. dec 2012

@majca55 Dakujem 🙂 Majinka moja zlata ja by ti tak priala byt tehu, ved ty si to zasluzis asi najviac, neviem ako sa posielaju tehu virusiky, ale ja ti ich posielam po svojom, chytajjjjjj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dadax84
10. dec 2012

@cmelica Ahoj moja, mam sa fajn, dnes som prvy krat grckala, ja ze ma to obide, zajtra idem na utz. dozviem sa viac, a tehu virusiky pre nasu majusku su uz poslane, pozdravujem Branuska cmuk 😵

cmelica
10. dec 2012

@mirka2010 ahojte zlaticka 🙂 toto vianocne obdobie je take uzastne 😵 😵 😵 pozorujeme ako pada sniezik,komunikujeme s Mikulasom a tak sa zabavame kod je vonku taka zima,,, snazime sa chodit von ked je na obed slniecka trosku,aby aspon trosku cerstva sme zazili 🙂 a vy sa nam ako mate?? ako si Marosko uziva sniezik??

sijust
10. dec 2012

@cmelica Srdenka nase,dakujeme,ze na nas myslite 🙂 u nas nebol Mikulas ziadny 😅 lebo tatik ma teraz sezonu,chodi neskoro domov a myslim,ze Stelli je to uplne jedno,sladke nemoze,papanicku,ktoru moze dostane aj bez Mikulasa,takze tento rok sme to este neriesili 🙂 Inak sa mame fajn,uz sa tesime na Vianoce,stromcek ozdobeny aj cely domcek vysvieteny 😀 tak my uz vianocujeme,este chcem upiect aspon dva druhy kolacikov,ale neviem ci stihnem,nebudem stresovat...uvidime a vy ako moji?

sijust
10. dec 2012

@walta ty si krasne dievcatko,ako babika...posielame pusku 😲

sijust
10. dec 2012

@mirka2010 Miruska,to mas pravdu,bolo by super keby sme sa stretli vsetky...jeej,to by sa nam pacilo 😉 mate krasnu profilovku zlaticka...

mirka2010
10. dec 2012

@cmelica ahojkyyyy, tak uz som pridala aj fotky zo vcera...to bolo teda nieco 🙂 🙂 🙂 vsak kukni...my prezivame prichadzajuce vianoce tak ako nikdy predtym...Marosko uz vsetko vnima, vie sa tesit, vie nam dat najavo, co sa mu paci a ze je z toho stastny...a tym padom sme aj my...sniezik neviem, ten si este az tak neuvedomuje...za to ja az az...do obliekanie, vyzliekanie..nakladanie do auta...uf...mame stale co robit...ale je to naozaj krasne obdobie 🙂 a vy co malickemu chystate pod stromcek? teda co Jezisko prinesie?

mirka2010
10. dec 2012

@sijust ahojkyyyy, no ako sa mate zlaticka nase??? ako nasa krasna okata frajerocka???? takze vy uz mate takto vsetko krasne vyzdobene??? my si to este nechavame na neskor, lebo maminka nic nestiha a ani poriadne este neporiadila...aj ked som zastancom toho, vsak kazdy druhy den vsetko riadim...je tu cisto, vzdy vonavo...ale predsa len, kuchynu mi este treba, spajzu...no stale cosi...🙂 a to stretko...ja myslim, ze by nam to mohlo vyjst 🙂 to by bola parada 🙂

tinka9075
10. dec 2012

@mirka2010 ahoj Mirka no ja som takto spávala od bábetká a zostalo mi to doteraz 🙂 🙂 ale nech si bábetká zvykajú že majú takto pekne spinkat 🙂 🙂 krásnu fotočku máš z Maroškom 🙂 🙂

mirka2010
10. dec 2012

@tinka9075 dakujeeeem 🙂 a pridala som tiez novy albumcek, tak si kukni 🙂🙂🙂 a neviem ci je to naozaj tak, ale ja si myslim, ze ked uz maju babatka ten svoj rezim v brusku, budu ho mat aj potom....🙂 budu to spachtoskovia po mamicke 🙂

tinka9075
10. dec 2012

@mirka2010 idem kuknút ved aj muž povedal že ja som až velmi kludná tak budú aj bábetká v pohode po maminke 🙂 🙂

mirka2010
10. dec 2012

@tinka9075 ano, to ma tvoj muzik uplnu pravdu 🙂 ja som tiez taky kludas a mam pocit ze aj Marosko je take pokojne babatko...okrem toho, ze on je naozaj take dobre dietatko...🙂 tuk, tuk, tuk aby mu to aj ostalo 🙂

tinka9075
10. dec 2012

@mirka2010 ved ja som stále taká usmiata mne málo vecí najeduje a ja som flegmatik tak všetko znášam lepšie 🙂 🙂

mirka2010
10. dec 2012

@tinka9075 tak to mame naozaj velmi spolocnu vlastnost...lebo ja som taka ista..proste taky kludas, aj ked som sice ukecana a ludia by to o mne na prvy pohlad nepovedali..ale je to tak 🙂 hlavne si toho oddychu a kludu uzivaj...takto o rok...🙂🙂🙂 to uz budu ine fofri 🙂

tinka9075
10. dec 2012

@mirka2010 ja som tiež taká ukecaná 🙂 🙂 no veru o rok už budú iné starosti ale to už budú detičky vnímat tak to bude o to krajšie a už sa na to teším 🙂 🙂 dúfam že na sone bude všetko ok 🙂 🙂

mirka2010
10. dec 2012

@tinka9075 moja zlata, jasne ze na sone bude absolutne vsetko v poriadku, to nepochybuj ani najmenej...kedy to ides???

tinka9075
10. dec 2012

@mirka2010 ja nepochybujem no ak bude pekné počasie tak 18 ideme do Brna 🙂 🙂 ale ved doki sa vyjadril že sú zdravé a silné tak mu verím 🙂 🙂

mirka2010
10. dec 2012

@tinka9075 18 teho??? to bude mat Marosko 11 mesiacikov...urcite to bude vsetko v poriadku a pockaj ako sa budete vytesovat ked ich budete vidiet ako krasne podrastli a urcite uz bude vidiet aj nejake pohyby 🙂 juuuj, aj ja sa tesim ako nam to tu opises 🙂

tinasc
10. dec 2012

@tinka9075 aj ja som bola veľmi dobrá ako bábo a krásne som spávala, mama vravela, že ani nevedela, že ma má a ani jedno moje dieťa ako bábo nespáva... takže tak 🙂

tinasc
10. dec 2012

@mirka2010 no tak stihnete menší rozdiel 🙂 my máme taký rozdiel preto, lebo som myslela, že druhé už mať nebudeme...
hej malá je samostatná, len sa jej nie vždy chce... a tiež si myslím, že až ju Luky začne riadne vnímať a zaujímať sa a dávať jej to najavo, tak ju to bude viac baviť 🙂 inak malinký sa začal už smejkať, taký je zlatý... dnes mu hovorím, že mladý muž, hnevám sa na teba, že nechceš spinkať... a on sa vyškerí na celé kolo... tak krásne sa smial... no zlatučký 🙂 hneď som mu všetko odpustila... 🙂 🙂 🙂

majca55
10. dec 2012

@dadax84 jeeeeeeeeeeej moja dakujem velmi všetky si berieeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

alibabaa
10. dec 2012

@adikasala ahoj, tiez som tu pomenej, ... zatial sa drzime. niektore dni to nie je az take zle s tymi nevolnostami. musim si davat ale pozor co papam a hlavne nevstat z postele kym som neranajkovala a neodpocinula si potom 20 min. tak mi poradil lekar a fakt ze zabera.. tak mm robi kazde rano ranajky do postielky. 🙂 nie ze by to nerobil casto aj predtym, ale teraz rano uz ked sa zobudi a vidi ze som hore, sa pyta, co ti urobim 🙂

tinasc
10. dec 2012

@alibabaa tak to máš fantastického manžela, ja som toho svojho počas tehu ráno ako som vstala už nevidela až večer 🙂

mirka2010
10. dec 2012

@tinasc tak uz sa smejka zlaticko nase male??? to je take krasne, verim, ze mu uplne vsetko odpustis...ale ja si stale myslim, ze vy to mate s tym spinkanim naopak...teraz zle spinkava a po pol roku zacne krasne, uvidis 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre