IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
28. dec 2012

@tinka9075 ahoj neboj ono to povoli aj vracanie a j cikanie 🙂 ozaj ake prekvapenie sste urobili rodicom pod stromcek ako sa tvarili?

kostickabonnie
28. dec 2012

@tinka9075 tak dnes som si aj ja vyskúšala grckanie, ale bola som na prechádzke so psom, takže pekne v prírode a chvalabohu nalačno...prišla som na to, že mňa napína, len keď sa zobudím na budík a nie prirodzene. Vtedy je telo nejaké vystresované, nevyspaté. Možno tým, že chodíš na wc v noci, tak nie si dostatočne oddýchnutá....v každom prípade nezávidím, že to máš každý deň. Malinké aspoň jedno asi leží tesne pri mechúre 🙂

tinka9075
28. dec 2012

@adikasala to dúfam že to povolí 🙂 🙂 naši dostali zarámovanú fotečku z ultrazvuku 🙂 🙂 mamina sa hned rozplakala a ocino ten hladal kde majú rúčky nožičky a hlavičku typický chlap 😀 😀

tinka9075
28. dec 2012

@kostickabonnie ja vraciam hocikedy moje telo si asi so mnou robí čo chce 🙂 🙂 je to na nervy lebo len čo zaspím tak ma zobudí že musím íst na wecko muž ten sa smeje že ved chcela si byt tehotná tak musíš znášat aj negatíva 😀 😀 a potom sa čuduje že spím do 13 🙂 🙂

adikasala
28. dec 2012

@tinka9075 krasne aj ja tu fnukam teraz 🙂 🙂 ja to svami prezivam ako keby to bolo moje 😉

tinka9075
28. dec 2012

@adikasala už som si nejak zvykla na to že čakám dvojičky 🙂 🙂 pomaličky vyberáme kočík a chceme nejakú trojkolku na tom sme sa zhodli obaja z mužom 🙂 🙂

adikasala
28. dec 2012

@tinka9075 ked sa chce sa vsetko zvladne,,,urcite ti rodicia aj svokrovci pomozu 🙂 v mojom pripade by to bolo tazke s dvojkami,,,rodicia daleko a zo svokrovcami nemozem pocitat 😉 nastastie nam ten hore nadelil iba valentinku nakoniec

tinka9075
28. dec 2012

@adikasala no uvidíme svokrovcov už nemám a naši pomôžu 🙂 🙂 aj ja som chcela len jedno ale ako aj doki v Brne povedal že ten tam hore ma ma velmi rád ked mi nadelil dve 😀 😀 ved to mám za to čakanie 🙂 🙂

ursula5
30. dec 2012

@mirka2010 ajojte dlhšie som tu nebola :D malému sa stromček páčil strašne kukal ako puk keď sme ho zdobili, je strašne rozkošný robí tu na nás ksichtíky lepšie ako TV 🙂 ako ste sviatkovali?? My v pohode s úsmevom hlavne nech sme napakaný a vyspinkaný 🙂

mirka2010
30. dec 2012

@ursula5 ahojkyyy🙂tak som velmi rada, ze ste mali krasne Vianoce...je uzasne sledovat tieto nase lasky, ako im ziaria ocicka z tych svetielok, vsak? urcite sa zmeni vsetko ked je v rodine male babo, aj tie sviatky su uplne o inom, vsak? nas maly bol tak uzasny, my sme mali z neho uplne kino, lebo najprv trhal papiere a potom si nasiel hracku, ktoru uz velmi chcel: uvime sa riekanky od fisher price, neskutocne dobra vec a tym ze on miluje knizky a len listovat a listovat toto mu aj listuje, aj hra, robi pri tom tany, tany...no uzasny moj pokladik 🙂 a na Silvestra co chystate?

mirka2010
30. dec 2012

ahojte nase kamosky mile...a ako ze sa mavate pomedzi tieto sviatky? mooooc vas pozdravujeme a myslime na vas 🙂🙂🙂

tinasc
31. dec 2012

@mirka2010 ahoj máme sa dobre, akurát mi malinký prestal cez deň spinkať ☹

sijust
31. dec 2012

Priatelky nase,prajeme Vam so Stelli krasneho Silvestra...veseleho,aby ste si ho uzili a nesli spat uz o 9tej 😀 a samozrejme stastny a uspesny Novy rok,nech je lepsi ako ten minuly...aby ste boli zdrave,aby deticky rastli do krasy,aj tie v brusku...a majte sa proste dobre...Mame Vas rady 🙂 @apolenka @mirka2010 @majca55 @fomarik @adikasa @walta @tinasc @kostickabonnie @dasaa @cmelica @alibabaa @tinka9075 @ursula5

tinasc
31. dec 2012

aj ja vám prajem krásneho Silvestra, užite si zábavy, samozrejme šťastný a úspešný nový rok, nech sú bábätká už tie narodené aj tie v bruškách len a len zdravučké a samozrejme aj vy 🙂

kostickabonnie
31. dec 2012

ďakujeme krásne, chystala som sa na jahodové detské šampanské, ale dnes ma začalo hrozitánsky bolieť hrdlo, takže asi nič z toho :( mm má chrípku, nerada by som ju od neho schytala. A zato, že som doteraz nespávala, tak dobieham, práve som si dala trojhodinový poobeddný spánok, môže za to aj tlak 86/61 - moje vnímanie reality je spomalené 😀 preto vám tiež takto popoludní prajem krásneho silvestra
tehulky, som zvedavá, či vydržíte do polnoci 😉 😉 😉 lebo ja isto nie 😀

cmelica
31. dec 2012

Krasneho SILVESTRA a všetko len to naj naj naj Vam prajeme...aby bol novy rok bohtsi o dalsie deturence a tie co mame tak aby boli ako medik a krasne nam rasti a objavovali nove veci 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
31. dec 2012

Babulky Veselý Nový Rok Vám všetkým prajem aby sa Vám splnili tie najkrajšie sny 🙂 🙂 🙂

apolenka6
31. dec 2012

Aj ja Vám prajem krásny Silvester a ešte krajší nastávajúci rok!! mamičkám nech sú ich detičky zdravučké,tehuľky nech dotiahneme tehotenstvo do šťastného konca a snažilky nech tento nový rok prinesie drobčeka do bruška 🙂 🙂 🙂

apolenka6
31. dec 2012

@kostickabonnie to mám aj ja obavu či nezaspím 😀 😀 o 22hod už som K.O. 😝 aj skôr ..

kostickabonnie
31. dec 2012

@apolenka6 ja som si teraz uvarila kavu, lebo ta hlava ma dnes trapi, dufam, ze len z nizkeho tlaku a nie z prichadzajucej chripky 😒

apolenka6
31. dec 2012

@kostickabonnie vieš,že aj mňa dnes hlava pobolievala ..asi je aj taký tlak 😕 neboj nebudeš chorá ! daj si kyslú kapustičku,prípadne citrón poliaty s medom a tak zjesť ..mm bol chorý cez Vianoce tak som sa napchávala vitamínmi a ma to obišlo 😝 ja kávu nepijem už rok teraz by mi skôr zaberú zápalky na oči aby som ich nezatvorila 😀 😀

mirka2010
1. jan 2013

MAMICKY, TEHULKY A CAKATELKY, PRAJEME VAM KRASNY NOVY ROK, HLAVNE NECH STE VSETKY ZDRAVUCKE AJ SO SVOJIMI DETICKAMI, CI BRUSKAMI, NECH SA VAM PLNIA VSETKY SNY A PRIANIA A NECH SA TU AJ NADALEJ TAKTO STRETAVAME 🙂🙂🙂

mirka2010
1. jan 2013

@tinasc a to co tak?urcite to ma len take obdobie a bude spinkavat...ved je este na to malicky aby cez den nespinkaval

walta
1. jan 2013

Vsetko dobre v Novom Roku 2013 Vam vsetkym zo srdca zelame, najma zdravicko, lasku, pohodku a optimizmus. Mam vas tu rada, dievcence moje 🙂 🙂 🙂

tinasc
1. jan 2013

@mirka2010 uff neviem čo to je, vidím na ňom, že je unavený a že sa mu zatvárajú oči, uložím ho a potom len každých 5 minút behám do izby za ním, čo plače, dať mu cumel, pohladkať a pod. ukľudní sa a tak dookola až to po hodine vzdám, lebo sa na mňa usmieva od ucha k uchu a ja nechápem, ako je to možné, že plače od únavy a akonáhle ho dám do postieľky, tak je ok, oči doširoka a rehoce sa od ucha k uchu 😒

dasaa
1. jan 2013

PRE VSETKY BABENKY 🙂 🙂 🙂 🙂

Všetkým, ktorých rada mám, zopár prianí posielam. Nech nový rok splní tajné priania, anjeli nech všetky cesty chránia. Pracovné úspechy nech sú splneným snom, lebo len úsmev a dobrá nálada nám dodá silu. Nech ste zdraví, stále šťastní, nech Nový rok je prekrásny. Majte lásky veľmi veľa z úprimného srdca všetkým želám 🙂

vianocnydarcek
1. jan 2013

podarilo sa nam to na prvykrat a vsetkym to odporucam, ktorým sa nedarí...

majca55
1. jan 2013

Babulky všetky moje zlate prajem vam vela zdravička aj celej vašej rodinke 🙂 som rada že vas tu všetky mam držkajte sa aj v roku 2013 😵 😵 😵

chilinkaxxx
1. jan 2013

@kostickabonnie ja ani nie som tehotná a o 10tej som odpadávala od únavy. Hovorím mužovi: idem si lahnúť, zobuď ma o 23:45 🙂 prišiel 3x, že nech už vstávam 😀 nakoniec som sa vyhrabala z postele o 23:55 a o 00:10 som bola tuhá späť 😀

kostickabonnie
2. jan 2013

juj, babenky, utroš konečne vysadený 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre