IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
20. jan 2013

@apolenka6 ved ja už čakám každý den a nič aj muž už prikúka a smeje sa že nič nerastie 😀 😀 stačí ked vykukne v 6 mesiaci 🙂 🙂

dasaa
20. jan 2013

@tinka9075 to je super ze uz nevracas myslim si ze uz ani nebudes.Jeeej tak uz mate autosedacky a hracie deky.Tak uz pomalicky dostavas veci 🙂Simonka je zlata bambulka stale sa len usmieva.Ked vstane hned ma usmev a nic ine neroby len usmieva sa a potom blaboce 🙂

apolenka6
20. jan 2013

@tinka9075 no u mňa sa rýchlo rozbehlo 😝 😝 to bude asi balóón 😕 😅
aj mojej švagrine vykuklo až v 6 mesiaci ,ma vždy obdivuje ako mi vytŕča tak skoro ..
potom sa tešíme na fotku 🙂

tinka9075
20. jan 2013

@dasaa ja som už taká kludná ked niekolkokrát za den nedávim 🙂 🙂 dostali sme od kamaráta len som mu povedala že nech si to nechá u seba ja to nechcem mat zatial doma a potom mi to donesie 🙂 🙂 tak to je super ked sa malinká usmieva jáj musí byt zlatunká 🙂 🙂

tinka9075
20. jan 2013

@apolenka6 možno preto ti vykúklo skoro lebo si stimulovala na ivf 🙂 🙂 ja som vždy po ivf mala brucho ako v 5 mesiaci ved uvidím kedy vykukne 🙂 🙂 ale hlavne že budú detičky zdravé to je najhlavnejšie 🙂 🙂

dasaa
20. jan 2013

@tinka9075 keby si ju pocula ako blabota si a ked blaboce tak tie jej malinke peri take zlatucke su 🙂

dasaa
20. jan 2013

@tinka9075 ja som tiez musela dost dlho pockat kym mi vykuklo brusko 🙂

tinka9075
20. jan 2013

@dasaa to musí byt zlatá 🙂 🙂 môj muž sa teší len na to ako budú drobci blabotat a ked budú dvaja tak si budú rozprávat jeden druhému no už sa teším na tú radost 🙂 🙂

apolenka6
20. jan 2013

@tinka9075 možno aj preto to je tak ,ale aj moja mama mala skoro bruško a po stimulke bolo brucho iné ako toto rastie tak od vrchu pod prsiami tak tehotensky 🙂 🙂

dasaa
20. jan 2013

@tinka9075 je to velmi zlatucke.Ale vie sa aj zlostit najviac vtedy ked jej odsavam nozsek 😠 Ale skor by sompovedala ako keby kricala na mna ze co jej to robim je taka podarena vtedy

tinka9075
20. jan 2013

@apolenka6 moja mamina ked šla so mnou na materskú tak jej nechceli verit že je tehu možno to budem mat po nej 🙂 🙂 len z tým rozdielom že dve 🙂 🙂 inak toto budú prvé dvojky v našej rodine ani v mužovej nemajú tak som sa smiala že niekto začat musel 🙂 🙂

tinka9075
20. jan 2013

@dasaa fakt sa už teším ked budú detičky síce bude to zo začiatku náročné ale zvládnem 🙂 🙂 a potom to bude už len radost 😉 😉

dasaa
20. jan 2013

@tinka9075 presne tak a mas aj manzela a on ti urcite bude pomahat stale 🙂

tinka9075
20. jan 2013

@dasaa to verím že mi pomôže 🙂 🙂 som minule hovorila že sa aj budem bát ich okúpat a muž hned nato že ja ich okúpem nie je problém 🙂 🙂

dasaa
20. jan 2013

@tinka9075 ked som ja prisla z nemocnici tak trebalo okupat Simonku normalne som sa balaju chytit take malinke krehke a ci to zvladnem.Ale nastastie moj mm bol v pohode a on ju okupal.Normalne som bola mimo ze ako to pekne zvladol.A ked som isla ju kupat ja tak bol pri mne aby som to vladla co bolo super.A uz potom to bolo v pohode.

tinka9075
20. jan 2013

@dasaa ved to že ničoho sa nebojím len kúpania ale naučím sa 🙂 🙂 je to také malinké kúpat a ja budem mat dve 🙂 🙂 muž sa smeje že aby som sa teraz poriadne vyspala lebo potom budem rada ked chvílu pospím 😀 😀 tak som povedala že malinké budú po mne a pekne budú v noci spinkat 🙂 🙂

dasaa
20. jan 2013

@tinka9075 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ste podareny obaja. 🙂 🙂

tinka9075
20. jan 2013

@dasaa sa teraz smejem len ked sa narodia tak realita bude iná dva krát tolko roboty 🙂 🙂

dasaa
20. jan 2013

@tinka9075 ale ako pises ty to zvladnes 😵 😵

tinka9075
20. jan 2013

@dasaa ved musím čo mi zostáva 🙂 🙂 ved som na ne dlho čakala 🙂 🙂

dasaa
20. jan 2013

@tinka9075 presne tak juuuuj uz sa tesim na vase deturence.A kedy ides na kontrolu?

tinka9075
20. jan 2013

@dasaa na sono by som mala íst až v marci V 23 týždni do Martina k doc.Tomášovi 🙂 🙂 ale pôjdem skôr k nám do mesta nech pozrú drobcov ako sa im darí 🙂 🙂 na poradnu idem 10 februára 🙂 🙂

dasaa
20. jan 2013

@tinka9075 aspon uvidis drobcov.A ako aspon ti uteka cas alebo ani nie.

tinka9075
20. jan 2013

@dasaa to sa teším že ich uvidím 🙂 🙂 ale uteká lebo spím aj do 12 potom vstanem niečo porobím idem zo psíkmi von tak čas uteká 🙂 🙂

tinasc
20. jan 2013

@apolenka6 ja vás čítam, len malá má teploty 39 celý víkend, malý je ešte nervózny, pomaly ho idem uložiť 🙂

apolenka6
20. jan 2013

@tinasc och to m mrzí ,že je malá chorá máš toho teraz dosť..je strašne rozšírená chrípka 🙄 😠 ja mám preto dobrovolnú karanténu 😀 prajem skoré uzdravenie malej

tinasc
20. jan 2013

@apolenka6 neviem čo to je, lebo jej okrem toho nič nie je... uvidíme, čo zajtra povie doktorka 😉 no veru ty si na seba dávaj pozor, vlastne všetky budúce maminky tu 🙂

apolenka6
20. jan 2013

@tinasc ty ako rýchlo píšeš 😕 🙂 tak potom daj vedieť čo vám povie 😕

tinasc
20. jan 2013

@apolenka6 hej ja teraz robím všetko rýchlo popritom počúvam, či malý neplače z postieľky, dokonca viem expresne rýchlo zhltnúť jedlo, no asi si uženiem vredy, ale čo už, keď mi deti nedoprajú chvíľku času... niekedy si myslím, že majú radar v zadku, akonáhle si sadnem, tak hneď buď malý plače, alebo malá niečo chce... vrrrr 🙂

apolenka6
20. jan 2013

@tinasc no tak to je rodinný život 😀 ale určite stojí za to 😅 no čo si MAMA 🙂 ja si ešte užívam spánok ,pohodu ,ale potom sa všetko zmení 😉 a sa na to teším ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre