IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
3. feb 2013

@dasaa to bude nádhera 🙂 🙂 utekajú rýchlo ved nedávno som bola na iui a už som ako daleko 🙂 🙂 muž mi hovorí že ani sa nenazdám a budem rodit 🙂 🙂

dasaa
3. feb 2013

@tinka9075 presne tak 🙂 strasne rychlo ide cas.Ako dlho sme cakali na Simonku a nakoniec sme radi ze ju mame ale tie tyzdne a mesiace su neskutocne rychle ved este pred nedavnom Simonka mala len par dni a teraz uz ma 6,5 mesiaca 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@dasaa som neverila že mi to tak bude utekat 🙂 🙂 v marci idem na sono v 23 týždni k doc.Tomášovi tak sa teším aspon drobcov premeria či je všetko v poriadku 🙂 🙂

dasaa
3. feb 2013

@tinka9075 a budes mat aj fotecku?Ja som tak stastna ze mate drobcov juuuuuj

tinka9075
3. feb 2013

@dasaa určite budem aj ked som bola u neho v 13 týždni na screening mi to všetko dal na usb klúč zlatý docent 🙂 🙂 on sa tak velmi tešil ked nás videl a potom ked mi robil sono tak povedal že to je zázrak čo dokázal doki v brne že iui a hned dve 🙂 🙂 mohla som íst aj do bánoviec na 4D mám to blízko len ja docentovi verím najviac aj muž tak pôjdeme zase len k nemu 🙂 🙂

dasaa
3. feb 2013

@tinka9075 si taka ako ja tiez sme este chodili do Martina a to koli tomu ze som verila doktorke.A v jej pritomnosti som sa citila super

tinka9075
3. feb 2013

@dasaa presne tak ja potrebujem doktorovi verit a docent je anjel 🙂 🙂 ja som tak velmi verila aj dokimu z brna a podarilo sa 🙂 🙂 ked som bola prvý krát u docenta a pomeral malinké a povedal že je všetko v poriadku vyvinuté ako má byt tak som bola velmi štastná lebo som vedela že docent to pomerá na jednotku 🙂 🙂

dasaa
3. feb 2013

@tinka9075 vies co som rada ze este su taky lekari ako je docent.Bo poslednom case je to hroza co sa tyka lekarov

dasaa
3. feb 2013

@tinka9075 moja musim koncit bo mi prisla navsteva.Tak ti prajem pekny a prijemny vecer tak zatial papa 😵

tinka9075
3. feb 2013

@dasaa ja som velmi rada že sa vrátil na sk 🙂 🙂 to máš pravdu tí lekári o ničom my ked sme prišli do brna to ako v inom svete a ja čo som chodila k dokimu taký fain ako docent 🙂 🙂pápá zatial pekný večer,,,

tinasc
3. feb 2013

@tinka9075 ďakujeme 🙂

tinka9075
3. feb 2013

@tinasc nie je začo ja vás tu mám všetky rada 🙂 🙂 vy ste všetko so mnou prežívali a teraz by som mala odíst to nie 🙂 🙂

kozka105
3. feb 2013

ahojte kocky ja som bola na iui uz 2X najprv v maji2012 to nam nevysloa teras 2Ojanuara,medzi tim som bola aj na laparoskopii tak dufam ze to pomohlo,, zajtra mam ist na krv ci som alebo niesom tehotna,,odporucam BA GIN-FIV,,drzte nam palceky ☹ ,o dietatko sa snazime uz5 rok,,

tinka9075
3. feb 2013

@kozka105 ahoj držím palčeky 🙂 🙂 no ja som zase v GinFiv spokojná nebola celé to bolo len o peniazoch a prístup hrozný 😖 😖 a tie ich čísla no nech sa nehnevajú ved nie sme basisti 😒 😒 mne to vadilo že ma volali ako číslo ☹

kostickabonnie
4. feb 2013

@kozka105 drzim palce, nech máš pozitívnu krvičku 😉 ja som GF po dvoch neúspešných IUI vymenila 😉

tinasc
4. feb 2013

ahojte babulky, predstavte si, dnes rušné ráno, manžel mal dnes voľno, tak išiel pracovať, on totižto robí profesionálne záhradnícke práce, tak išiel strihať stromy a volá mi, že spadol z rebríka a má úraz, všade je plno krvi, že odpadáva, tak som mu volala záchranku, zburcovala svokra, nech za ním ide, horšie, že som nevedela čo sa deje, z posledných síl sa chudák mm doplazil k susedom, tam mu poskytli prvú pomoc, vraj keby ju nemal tak vykrváca, sanitka bola neviem kde, došla za dlhšiu dobu nechce sa mi ani pomyslieť, čo by sa mohlo stať, keby tí susedia neboli doma... tak ho zobrali do nemocnice, čakám až sa ozve že čo a ako...

tinasc
4. feb 2013

@kozka105 tak daj vedieť, ako dopadol test... držím palce 🙂

adikasala
4. feb 2013

@tinasc jaj mojenko drzim palce aby to nebolo vazne,,,az mi zymomriavky prebehli po chrbte 😒 daj potom vediet

tinasc
4. feb 2013

@adikasala no bola to moja premiéra volať na tiesňovú linku som sa nevedela vykoktať, musela ma tá operátorka ukľudňovať, aby sa dozvedela všetko čo potrebovala... som si pripadala ako hysterka keď som sa ukľudnila... no pozašívali ho a poslali domov, no ako prišiel domov no to bol pohľad, celý dokrvavený, som ho musela umývať, prať veci, kúpeľňu umývať, lebo všetko mi zašpinil ako som ho zobliekala, z nohavíc mu kvapkala krv...

apolenka6
4. feb 2013

@tinasc och moja to ma mrzí čo sa stalo mm ,ale som rada,že všetko dobre dopadlo 😝 skoré uzdravenie prajem mm 😉 a čo sa vlastne stalo ? zlomené nemá nič 😨
ja by som v tom strese aj číslo zabudla kde mám volať prvú pomoc je to normálne 😕

apolenka6
4. feb 2013

@sijust mám sa dobre ,dnes bola poradňa ,ale ,len bez sona už som ukončila 15 tt dr. ma pozrela kŕčok uzatvorený ,som čistá-nešpiním ,prehmatala maternicu všetko O.K. o 2 týždne premerajú malé a zoberú krv na genetické vady 😝 to budem v 17tt
kočíky pozeráme ,ale máme v tom chaos ..zatiaľ vedie značka Jené ,len neviem ktorý presne musíme ísť niekam do predajne poskúšať

dasaa
4. feb 2013

@kozka105 drzime prsty aby si bola dalsia tehulka.Daj potom vediet ako to dopadlo 🙂

dasaa
4. feb 2013

Ahojte babenky @mirka2010 ako sa ma Marosko uz mu je lepsie ?
@sijust nasa sa otaca z chrbatika na brusko ale naspet este nevie.Kazdy den sa spolu hraje a aj salime sa na zemi 🙂 Velmi rychlo idu dni tyzdne a mesiace a nase deturence rastu a rastu.
@tinasc jooooj moja no ja by som tiez chytila paniku a neviem ci by som dokazala este hovorit do telefonnu.Ale ty si to zvladla 🙂 Nech si dava pozor manzel ale jasne ze aj vy.A mm prajem skore zotavenie

tinasc
4. feb 2013

@apolenka6 prosím ťa keď som sa upokojila a všetko som si premietla dozadu, tak som si pripadala ako krava, normálne som sa hanbila... a keď to ešte nahrávajú tak sa museli dobre baviť 😉 no spadol z rebríka do jamy 😉 a preťal si o niečo žilu, lebo on má kŕčové žily, tak si to nejako rozrazil nevieme o čo 😖

tinasc
4. feb 2013

@dasaa ďakujeme, no bude si musieť dávať na seba väčší pozor... 🙂

apolenka6
4. feb 2013

@tinasc určite sa na záchranke nesmejú na tom ked sa nevieš "vykoktať " nie si prvá ani posledná 😕 tam vedia,že človek je v šoku ,hovorí nesúvislo a snažia sa ho upokojiť a vymámiť informácie ktoré potrebujú ,neboj bola si dobrá verím v to!!!

tinasc
4. feb 2013

@apolenka6 ďakujem 🙂

mirka2010
5. feb 2013

@tinasc tak az v troch rokoch si zacala? ach, tak to naozaj dost neskoro...neviem, ja stale naozaj nevime, kedy mam s tym zacat...poznam maminky, ktore zacali uz v polroku a tie si nevedia vynachvalit, aj take co ho nedavaju vobec...s tym milacikom som ani ja nezacala skor ako pred rokom, ale teraz raz za cas mu ho budem davat pre zmenu...a maly sa ma ako??? stale zle spinkava?

mirka2010
5. feb 2013

@tinasc ahojky, preboha co to citam!!!! chvala bohu ze boli susedia doma, ved to je strasne...ake ma zranenia??? esteze mal telefon pri sebe a ti aj zavolal, ze si aj ty mohla rychlo volat zachranku...moc m u drzime palce, hlavne nech je v poriadku a urcite daj vediet co s nim je...

mirka2010
5. feb 2013

@sijust ahojte kamosky nase 🙂 tak mala stale cicik pyta??? no lubi maminku a chce ju citit stale pri sebe 🙂 to bude este na dlho...🙂 ale asi to tak ma byt...a my maminky to vsetko vydrzime a ochotne budeme robit co tie nase lasky budu od nas chciet, vsak? no Maroskovi sa pohorsilo, takze som mu musela dat atb ktore sme mali az na krajny pripad..volala som s dr, ta ma vystrasila, ze su take priserne choroby hlavne u malych deti, ze su plne nemocnice, takze aby som to nesriskovala...a asi som spravila dobre, lebo hned mu zabrali, aj noc bola lepsia...nekasle uz tak, takze sice ma svoje prve atb, ale co uz narobime...óchoreli sme poriadne aj s mm, takze huhneme cela rodina...ach, joooj...inak, velmi sa tesim, ze vam mala robi taku radost...je to veru uzasne obdobie a ked ta zacne bozkavat a stiskat a vsetky tie krasne detske veci ako papa, tap, tap, pusinku posielat, varila mysicka...to sa z nej aj poskladate od radosti a lasky 🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre