IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

miranda123
10. feb 2013

@tinka9075 aha..no super.. vsetko nas to este len caka.. zatial chodi manzel po vysetreniach.. ja by som to chcela hned.. ale ako vidim je to zdlhavejsie.. vsetky navstevy lekarov, vysetrenia, cakanie za vysledkami...... plus cakanie za poistovnou isto a tak.. no hadam to tento rok uz bude. dakujem pekne za info

tinka9075
10. feb 2013

@miranda123 to ti rýchlo ujde a poistovna to schváli tak do mesiaca aspon ja som to tak mala 🙂 a do akého centra ideš? 🙂 🙂

miranda123
10. feb 2013

@tinka9075 no ja mam gynekologičku v Kosiciach.. ale kedze uz byvame v strednom slovensku tak manzel teraz chodi do zvolena, niekde okolo sliaču je to stredisko.. chodi tam sam zatial, ja som tam este nebola kedze som v robote v skusobnej dobe. takze po vsetkych manzelovych vysetreniach to podstupime asi na tom sliači... ty si kde bola?

tinka9075
10. feb 2013

@miranda123 ved uvidíš po tých vyšetreniach ked ich budete mat hotové 🙂 🙂 no ja som bola na sk 3x na ivf a nič 😒 a potom sme šli do Brna a tam stačila iui a čakám dvojičky 🙂 🙂

apolenka6
10. feb 2013

@dasaa dakujem bruško som pohladkala 🙂 mám sa dobre a idem o týždeň na poradňu po 5 týždňoch budem vidieť maličké..uf to je doba ,ale asi rastie ked aj bruško 😅

mirka2010
10. feb 2013

@dasaa ahojky, dakujeme za krasne pozdravy, aj my Simuske posielame velku pusinkul...my sme konecne dnes boli na poriadnej vychadzke po tej nasej chorobe skaredej, takze sme si tiez spravili pekny dnik 🙂 Maroskovi vystipalo licka, ale bol poriadne zababuseny 🙂 uz sa ale neviem dockat teplych jarnych dni, to si vyslovene budeme uzivat...🙂 a vy co mate nove??? co Simuska vie nove??? Nas Marosko od dnes vie sam vyliest na gauc...zliest uz vie dlhsie, ale vyliest len doteraz skusal...tak sa tesime zo sikulka naseho...🙂tak sa majte krasne a ked budete pri PC tak napiste 🙂

sijust
11. feb 2013

@cmelica panacik moj krasny....si na spapanie,uzasny,krasny,mnam 🙂

sijust
11. feb 2013

Ahojte zlaticka,ako sa mate?uz je Marosinkovi lepsie?idem sa trosku pochvalit,nasa Stellinka uz hovori mama,najskor som si myslela ,ze sa mi to len zda,ze je to nahoda,lebo ona ked nespi,tak stale kvaka 😀 ale vyskusala som to par krat tak,ze som odisla z miestnosti,aby ma nevidela a uz vykrikovala...mne bolo az do placu 😅 je to uzasne! uz zacina aj stvornozkovat,velmi pomohlo,ze sme ju zacali davat na zem...ma tam tie penove puzzle cez celu obyvacku,aby som ju mala stale na ociach...tam sa dokaze prehrat 🙂 uz aj papa dava 😅 je zlata strasne...na nocnicku je velmi paci,ale este tam nic nechce urobit...tak skusame.Mame kopu novych fotiek,ale este som ich nedala do pc...snad sa mi to dnes uz konecne podari,ked pojde spinkat von. daj za nas anjelikovi pusku 😲

tinasc
11. feb 2013

@sijust teda ty máš šikulku krásnu 🙂

kostickabonnie
11. feb 2013

Ahojte mamičky a budúce mamičky 🙂 Idem sa vám pochváliť, do tejto skupiny pribudne chlapček Riško 🙂 🙂 🙂 Dnes začíname 5. mesiac a máme 18 cm a pipika a gulky sme videli ako prve na monitore 🙂 🙂

kostickabonnie
11. feb 2013

@cmelica jej, taký malý podnikateľ 🙂 🙂 🙂 čítam odzadu a každý chváli Branka, reku, kde je tá fotka 😉

adikasala
12. feb 2013

@kostickabonnie no gratulka...k fesakovi 🙂 ved doteraz tu boli same kocky s vynimkov mirkinho maroska a potom pribudol branusko a lukasko

kostickabonnie
12. feb 2013

@adikasala som zvedava, čo sa budúci týždeň dozvie @apolenka6 a ci @tinka9075 bude mať párik 🙂

sijust
12. feb 2013

@kostickabonnie Jeeej,tesime sa...dalsi frajer pre nase baby 🙂 hladkame brusko a opatruj sa 😲

sijust
12. feb 2013

@tinasc sama poznas,aka vie byt mama hrda na akykolvek pokrok a uspech svojho dietata...az do neba rastiem 🙂 a vy ako?Lukasko uz lepsie spinka v noci?zubky vas netrapia este?

cmelica
12. feb 2013

@kostickabonnie ahojky!! Dakujeme 🙂 🙂 🙂 je tak budeme cakat na Riska 🙂 super moja a tesime sa moooc 🙂 🙂 🙂 hlavne,ze ste v poriadku 🙂

cmelica
12. feb 2013

@sijust ahoj moja!! jeee tak Stellinka je sikovnica velika 🙂 musi to byt uzastny pocit ked uz poviem mama a hlavne to ,ze jej chybas 🙂 🙂 a co uz vsetko papate??? zachvilku uz aj chodit bude ...aj mate choditko??

cmelica
12. feb 2013

@mirka2010 Bostek odovzdany 🙂 juj a veru,uz sa tesim na dalsie pokroky 🙂 teraz je to strasne s tymi zubkami.. ide uz asi do tuheho bo ani spinkat v noci nechce len zuzle rucky stale a je nervozny..cakam na to kedy uz ho konecne bude mat vonku 🙂 tak a vy ste uz zdravucky-to je super!! snieziku je dost a treba to este vyuzit riadnymi sajovinami a poriadnym snehuliakom 🙂 posielame pusinky a drzkajte sa nam 🙂 🙂

sijust
12. feb 2013

@cmelica ahoj mojka,do choditka este nedavame,Stelli mala dost velky problem s klbikom,takze ju ani nemozem davat na nozky,este sa sama nestava.Nechcem ju nutit...uz pomalicky zacina liezt,prevaluje sa ako strela,sedi sama,uz jej vela nechyba aj sa sama posadi...uvidime,ako jej to pojde dalej.Papinkame pekne,uz zobrala aj zeleninove a maskove papanie na milost,som jej to vylepsila troskou parmezanu a vsetko sfukne 😀 uz som zacala davat aj striedku z rozka,my tak postupne na to ideme...niektore maminy sa idu zbesnit z toho ako vsetko tlacia do tych svojich deti akoby im nieco malo ujst.Jednu tu na MK poznam,otrasne 😔 a vy ako?co nove?Branusko ako papinka?

kostickabonnie
12. feb 2013

@sijust hej, raz som si tak z nudy pozrela jednu temu, kde sa mamicky predbiehali, ktora skor natlačila bravčový rezeň do bábätka. V takej teme nemôžeš stáť ani na jednej, ani na druhej strane, lebo ťa ukameňujú. 😝 😝 😝 Treba ísť podľa vlastného pocitu, hlavne ze Stellinke chutí 😉

tinka9075
12. feb 2013

@kostickabonnie
@sijust
@cmelica
@kostickabonnie
@adikasala
@mirka2010
@apolenka6 čaute babenky tak ja som skončila na infúziach vysoký tlak niečo našli v moči stále vraciam 😒 😒 no nič moc tlak sa síce umúdril a ešte som nedávila tak dúfam že to rýchlo prejde 🙂 🙂

vafinka
12. feb 2013

@tinka9075 moja, drzkaj te sa, a hlavne pekne lez. 😀 😀 😀 😀

tinka9075
12. feb 2013

@vafinka ked ležat sa mi nedá ale drobci sú v poriadku tak som spokojná 🙂 🙂

vafinka
12. feb 2013

@tinka9075 fu, uz som mala obavu o deticky, a co ti vlastne zistili??

tinka9075
12. feb 2013

@vafinka že vysoký tlak ale ked mi merali neskôr už bol dobrý 🙂 🙂 ale hlavne že sú drobci v poriadku 🙂 🙂

vafinka
12. feb 2013

@tinka9075 uha, a to ti teln tak sam od seba vyletel??? a co si to mala v moci???

tinka9075
12. feb 2013

@vafinka tak sám od seba ale že to je pri dvojičkách časté 🙂 🙂 ved mi len odmerali moč a doki sa ma hned pýtal že či som v noci vracala tak som len na neho pozerala 😕 😕 a brali mi krv tam je všetko ok 🙂 🙂

vafinka
12. feb 2013

@tinka9075 uha, a do kedy si ta nechaju v nemocke?

kostickabonnie
12. feb 2013

@tinka9075 ja mávam skôr mrtvolny tlak - horný od 80 do 100 a spodný okolo 60-70. Možno si len bola rozrušená, ale infúzky určite pomôžu po takom dlhom období nevoľností. Ja dúfam, že s príchodom jari si tehotenstvo začneme užívať plnými dúškami bez akýchkoľvek komplikácií 😉 😉 😉 už nech je tu !!!

tinka9075
12. feb 2013

@vafinka nie som v nemocnici dostala som infúziu a šla domov síce ma chceli nechat v nemocke len som povedala že na mna nemocnica pôsobí zle psychicky tak som si to vidobila a pustili ma domov síce z liekami ale som doma 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre