IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

monosana
15. feb 2013

Baby, ktoré ste mali uspesne IUI mozem mat jednu otázocku? Ja som teraz po prvom IUI, teraz len cakat 14dni a ist na krv, kde sa vsetko dozvieme. Ale citili ste niektorá z vás, ze IUI bolo uspesne, teda ze ste v tom? Nemali ste nijake zvlastne pocity? Potvrdili vam uz len z vysledkov krvi, ze ste tehotne alebo ste to uz nejakym sposobom citili? Sorry za hlupu otázku, len zo zvedavosti 😉 Ďakujem pekne za kazdu odpoved 🙂

tinka9075
15. feb 2013

@walta
@ursula5 jáj babenky krásne máte detičky 🙂 🙂

tinka9075
15. feb 2013

@monosana ahoj ja som nemala žiadne príznaky len ma trošku boleli prsia inak nič 🙂 🙂

tinka9075
15. feb 2013

@cmelica ahoj no mne tlak nejako skáče 🙂 🙂 v nemocnici som nezostala na mna pôsobia dost zle 😒 😒 ale všetko je ok 🙂 🙂

monosana
15. feb 2013

@tinka9075 a to este pred tym ako ti spravili krvny test na HCG? ďakujem 🙂

tinka9075
15. feb 2013

@monosana áno ešte pred krvným testom 🙂 🙂

dasaa
15. feb 2013

Ahoj @mirka2010 tak uz sme doma ale za ten cas co sme prisli domov tak mame dost chladno.Este nam to nedokoncili ale uz by nemali vrtat.Uvidim ako bude cez vikend doma ci bude taka zima bo ked ano tak asi zase pojdem k nasim.U nasich bolo fajn akurat dnes som sa rozpravala s mamkou ze ked Simonka by mala nie co nove robit tak budem chodit k nim.Za tie par dni co sme tam boli tak zacala si cmulat prstek na nozicke a ked ju dam sadnut tak uz ovela dlhsie vydrzi sama sediet. 🙂Zubky este stale nemame.Simonka mi od stvrtku zacala hnackovat chcela som ist k doktorke ale nasa dnes nerobila. Kamoska mi hovorila ze to moze koli tomu ze jej asi pojdu zubky a co som si vsimla tak skoro stale ma rucku v puse.
A vy ako sa mate a co mate noveho? 😵

dasaa
15. feb 2013

Ahojteeee babenky aj tie co som nenapisala 🙂 🙂 🙂 🙂 @kostickabonnie@sijust@cmelica@adikasala@apolenka6
@tinka9075 juuuj moja to ma mrzi ze mas take problemy s tlakom ja som mala tiez ale skor som mala nizky tlak.A ako sa maju drobcekovia a co mas nove ?
@kostickabonnie jeeeeej tak ze to bude chlapcek jupiiiii tesim sa.A inak ako sa mas ?
A vy babenky mamicky a tehulky @sijust @cmelica @adikasala @apolenka6ako sa mate ?a ako sa maju drobcekovia v brusku?A nasa kocka Stellinka a fesak Branko ako sa maju ? 🙂

monosana
15. feb 2013

@tinka9075 a dali ste si to "poistit" v ten vecer? Alebo este aj den potom? Ci to má velky vyznam? 🙂

dasaa
15. feb 2013

Ahoj @monosana tiez som nemala ziadne priznky.Ja na priznaky som si trosku dlhsie pockala 🙂

monosana
15. feb 2013

@dasaa ahooooj 🙂 aha, takze na take priznaky mozno uplne zbytocne cakam. Lebo napr. bolesti pŕs som zvykla mat aj normalne pred ms, tak z toho asi nebudem vediet, ze co sa deje 😖 A podarilo sa vam otehotniet po prvom IUI? Zvykli hovorit, ze treba si to "poistit" bud v ten vecer alebo den potom, vy ste si to tiez poistili? 😅

dasaa
15. feb 2013

@monosana nam sa to podarilo az na 2x a nepoistili sme to.Aspon nam nikto nic take nehovoril nehovoril.Ja som sa nespoliehala na priznky a po druhom IUI som nemyslela na to vobec ci sa podari alebo nie.Je to tak lepsie aspon v mojom pripade.A ako dlho si po zakroku ?

renatka.manakova
15. feb 2013

Ahojte baby tak ja som bola na krv vcera a som tehotna bola som 1 krat na iui a podarilo sa tak vam drzka palce 😉

monosana
15. feb 2013

@renatka.manakova jeeej, gratulujeeeeem! 🙂 Mas aj nejaky tajny receptík? Aj ja som teraz po 1 IUI a teraz len cakame.

monosana
15. feb 2013

@dasaa och, moja mne to robili len vcera. A prvý krát. Preto sa pytam, lebo je to pre mna nove. No, mne povedali, ze so sexíkom nemame prestat, kolko vladzeme tolkokrat to máme robit, lebo ze som v ovulacnom obdobi. A to som mala pichnuty Pregnyl a vcera to asi aj prasklo. Ale vecer sme to este "poistili" aby nam nebolo luto,ze sme sa dost nesnazili 😀 Ale velmi by som chcela, aby sa nam to podarilo. Uz sa dlho nedari a straaaaaasne by som bola stastna kebyze sa nemusime dalej trapit 😅 A tebe gratulujem k uspechu 😉

dasaa
15. feb 2013

@monosana dakujem.No vidis nemusis sa bat ked ste to poistili.Nam sa tiez strasne dlho nedarilo a mozno aj preto sme to tak brali bo sme nechceli byt sklamani aj po 2x.Len teraz viac oddychuj nic tazke nedvihaj a nenamahaj sa.Mozno sa mi to hovori lahko ale nerozmyslajte o tom.A potom o 14 dni budeme cakat peknu spravicku.A ak mozem vediet kde si bola na zakrok ?

renatka.manakova
15. feb 2013

@monosana. Tak budem drzkat palce ja som pravdu povediac nedufala ze to moze byt hned na 1krat ale som stasna ja som uz 2 krat potratila tak dufam ze teraz to bude vsetko v poriadku .a recep ani neviem proste asi samo to prislo 😉

dasaa
15. feb 2013

@renatka.manakova to je skvele gratulujem 🙂 Dalsia tehulka supeeeer

monosana
15. feb 2013

@dasaa jasne, draha, nic nerobim. Vcera hned po zakroku som dosla domov, napapala sa a uz len lážo plážo. Max umyjem riad, nic extra 🙂 A dnes si uz ani kexik nedame, lebo mam taky cudny pocit v brusku, akokeby take citlive, a niekedy taky tlak citim. No, hej pokusim sa nemysliet na to, aj ked je to doooost tazke 😅 Ale budem sa snazit. Aj ja som si dala ciel, ze max po druhom IUI sa to podari, ked nie hned prvy krat. Len ako sa poznam, urcite z toho budem mimo, ked to bude zase negativne 😖 Ale nechame to na anjelikov a na boha, ako sa rozhodnu.
Bola som v Gyn Fiv v BA. Chodim k Dr Harbulakovi, ale IUI mi robila Dr Stenova. 😵 Manzel mal SPG v norme, motilitu: A, KPS 16 x 10 (na šiestu), ale uz aj take nieco som pocula, ze vacsinou uspesne IUI maju vtedy, ked KPS je od 30milionov ☹ Takze uvidime, ci sa teraz nasiel aspon jeden statocny bojovnik z nasich 16milionov 🙄

monosana
15. feb 2013

@renatka.manakova juujjj, no tak to si fakt zasluzis, aby sa ti to podarilo. Neboj sa , bude vsetko v poriadku, zvladnete to a porodis krasne a zdravucke bábo 🙂
Aj mne ostava len dufat a verit.

renatka.manakova
16. feb 2013

@monosana dakujem krasne za potporu neboj sa aj tebe sa podari ani sa nenazdas a bude to
budem drzat palce strasne 🙂

cmelica
16. feb 2013

@monosana
@renatka.manakova Ahojte kocky!! vitam vas v tejto temicke a drzim vam obol palce !!!!! ak nieco budete potrebovat pytajte sa. kocky vam isto odpovedia.. ja som bola na IUI 2x zial neuspesne :( tak sa drzkajte!

renatka.manakova
16. feb 2013

@dasaa dakujem krasne aj vam drzkam palce 🙂

cmelica
16. feb 2013

@dasaa @mirka2010 @sijust ahojte kocky! dakujeme mame sa dobre 🙂 Branko je sintrisko veliky..len sediet a sediet a sediet 🙂 sem tam uz aj na nozky sa postavi,ale to ho hned davam sedkat... papame uz aj ovocie pomalicky..ale zatial len jablcko... v nedelu ideme uz masko skusit 🙂 inak sa sajime a ideme sa na nom usmiat ked si rozprava a ako keby vysvetloval nieco 🙂 zlaticko nase 🙂 a vy ako??? ste zdravucky?? toto pocasie je hrozneeeeeeeeeee 😒 😒 pusinkujeme drobcekov 🙂

monosana
16. feb 2013

@cmelica Ďakujem, si zlatunká! Ano , baby si zlate a ochotné 🙂 Dufam, ze aj ja o dva tyzdne prispejem do tejto temy s pozitivnym vysledkom. No, ale zatial mi ostava len dufat a verit 😒 Je mi luto, ze si mala 2x neuspesne IUI. A maly sa ti narodil po IVF? Alebo sa vam podaril prirodzene? Strasne je zlatýýýýýý 😎

renatka.manakova
16. feb 2013

@cmelica dakujem krasne neboj sa urcite ak to budes najmenej cakat tak sa podari budem drzat palce strasne 🙂

cmelica
16. feb 2013

@monosana DAKUJEM 🙂 nebojkaj urcite to bude super,len na to nemysli..ja viem,ze sa to neda...urcite drzime vsetky palce 🙂 maleho mame po IVF 😵 to bolo uspesne na 1x 🙂
kam chodis do centra??

cmelica
16. feb 2013

@renatka.manakova dakujem 🙂 my uz mame drobceka 😀 ale ozvem sa ked bude treba drzat palceky,ked budeme chciet druhe...

renatka.manakova
16. feb 2013

@cmelica aha tak to som strasne rada a kolko ma ako sa vola drobcek 😉

cmelica
16. feb 2013

@renatka.manakova bude mat 6 mesiacov a vola sa Branko 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre