IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zelenagw
27. feb 2013

@monosana nestracaj len ked sama sebe nieco skusam tak mi to ukaze ako ja chcem no ale na druhych uvidime ci neklame 🙂 ja ti v kazdom pripade budem drzkat palcoky
🙂

monosana
27. feb 2013

@nikola81 no, presne , je to zas len o peniazoch! A proste bola by som zvedava, preco z toho nehradi viac ta posrata poistovna, ked tu ide o prirastky! Ked zena nevie otehotniet, to je aj iny problem, nie len problem tej zeny! Ked na to niekto ma diagnozu, ze nevie otehotniet, preco nemoze viac hradit postovna??!!! My im naco platime to posrate zdravotne poistenie????!!!!! Naco su, su to len dalsi, ktori nas okradaju! A ked ty nezaplatis mesiac zdravotnu, dobre ze nie exekutor ti klope na dver! To kde sme ,v komeedii ty kks!!! Uaaa, sorry za tieto slova, ale vyslo to zo mna, strasne ma seru!!!! Este raz prepacte!!!! 🙄

boobaa
27. feb 2013

@zelenagw testy nakupene mam a mozem sa.zajtra hned z rana stresovat 🙂 dam vediet co bude. Mam mamatest 10 namacacie tycinky - zevraj najlepsi test tak uvidim....

cmelica
27. feb 2013

@monosana moja nesmut,ja viem co prezivas a to mi ver! este nic nieje stratene,bo ja aj tak verim,len mama testom..skoda,ze nemas tie... niektore testy neukazu tehu ani po 3 dnoch meskania mrchy... ty ju mas kedy dostat?? ako sa citis??? zajtra budes mudrejsia. viem ze IVF je moc narocne na financie... ale nam sa oplatilo... no ty este mozes stale skusat IUI... pisem ti do posty ....

zelenagw
27. feb 2013

@boobaa o kolkej rano si budes robit test asi nie pred 5tou lebo ja budem zvedava ako nik a potom tu mozem prist iba o 15tej...

boobaa
27. feb 2013

@zelenagw ahoj, no budik budem mat na 6:00. Tak ma.stihnes asi az o 15stej. Prave som studovala stest rapiclear z dneska a vcerajska a n 😠 a oboch je slaba velmibledunko ruzova ciarka. Vidiet iba v jednom uhla. Tak to su ine šity tie testy 😠 na rano mam tycinkove mamatesty tak to ked bude buele potom mam konuec nadejam :( prave ma zacsla tlakovat maternica vrrrt a ti mam dnes 28 DC tak zacinam sa bat :(

boobaa
27. feb 2013

@zelenagw ahoj, no budik budem mat na 6:00. Tak ma.stihnes asi az o 15stej. Prave som studovala stest rapiclear z dneska a vcerajska a n 😠 a oboch je slaba velmibledunko ruzova ciarka. Vidiet iba v jednom uhla. Tak to su ine šity tie testy 😠 na rano mam tycinkove mamatesty tak to ked bude biele potom mam koniec nadejam :( prave ma zacsla tlakovat maternica vrrrt a ti mam dnes 28 DC tak zacinam sa bat :(

walta
27. feb 2013

@nikola81 ahoj.... kam do CARu chodis? 🙂 🙂 🙂

nikola81
27. feb 2013

@walta Helios Martin 🙂

zelenagw
27. feb 2013

@boobaa no to prve ako pridem domou tak budem cakat aky mas vysledok verim ze // 🙂

boobaa
27. feb 2013

@zelenagw 🙂 dakujem. Ja som aj tak taka koza nedockava :( hrozne sa bojiiiiim toho testu.... Ty kedy testujes. Zabudlamsom ides na krv kedy?? Tiez.piatok?

nikola81
27. feb 2013

@monosana To je tak...sme na Slovensku. Na druhej strane niekedy ked citam skusenosti s lekarmi v inych krajinach, tak este na slovensku je celkom prijatelna zdravotna starostlivost. Asistovana reprodukcia je biznis ako krava, lebo udajne v buducnosti uz zeny nebudu schopne normalne pocat, ale len prostrednictvom asistovanej reprodukcie. Mozno je to len ich tah, ale je pravda ze strasne vela parov ma problem otehotniet a to sa kolko krat ani nepride na pricinu. Len je to nespravodlive v tom zmysle, ze ked na to nemas tak nebudes mat proste dieta. Nechapem preco napr. niektore CAR neurobia co ja viem..splatkovy kalendar, alebo proste platit na dva tri krat..Mozno sa to neda, lebo viem ze iba za injekcie v lekarni sa hradi nieco okolo 400-500 eur

boobaa
27. feb 2013

@zelenagw tak moja nemusis vobec cakat na moj vysledok zajtrajsi. Urobila som si teraz mamatest a je tam hole hovno :( cista ničota. Keby aspon duch ale vobec nic. Nuz 6 IUI pred nami

zelenagw
27. feb 2013

@boobaa veru v piatok a testu sa neboj tak pojdeme znova... niekedy to musi byt....

zelenagw
27. feb 2013

@boobaa to uz si bola tolko krat to som nevedela ja ze 1x a bola si na neakych predtym vysetreniach??

boobaa
27. feb 2013

@zelenagw hej laparka priechodnosti vajecnikov. Komplet krvne vysledky. Ja som uplne zdrava a priatel uz ma.dobre spermie. Doteraz to bol problem iba v spermiach ale aj tie su uz ok. Tak je to asi aj o stasti :(

zelenagw
27. feb 2013

@boobaa a nerozmyslali ste ze sa detoxikujete??? mne to v hormonoch velmi pomohlo po 8rokou co mi len zvysovali davku tabletiek teraz ich nejem....

boobaa
27. feb 2013

@zelenagw ako si detoxikovala?? Ja tiez nejem tabletky. Iba tie co mi daju v centre - clostylbegyt

boobaa
28. feb 2013

@zelenagw tak a mam snehobiely test. Zazvonil zvonec a tejto rozpravky je koniec....

nikola81
28. feb 2013

@boobaa To ma mrzi 😒 Kolko krat si bola na IUI?

walta
28. feb 2013

@nikola81 ahoj.... my sme chodili do BA ISCARE.... maximalna spokojnost a boli sme uspesni v IVF hned na prvy krat. No a to, ze je to nespravodlive, ze kto nema peniaze na asist.reprodukciu, nemoze mat dieta- suhlasim s tebou, ze je to maaaaaax nespravodlive. Len neviem si predstavit ani fakt, ze by sa to dalo splacat... si predstav, ze prva splatka splatena, aj druha a uz tretia a dalsie by neboli uhradene- co takym ludom zoberu? To dieta, co sa im podarilo takto pocat? Asi blbost.... takyto system poistovne nikdy neschvalia. Taka liecba je veeelmi nakladna, poistovne hradia vacsiu cast, co nie je malo, riskovat nebudu.... ale nic na tom nemeni fakt, ze ak to pojde takto dalej, deti budu moct mat len bohati a to je vazne NESPRAVODLIVE!!!

boobaa
28. feb 2013

@nikola81 to bol 5 pokus cez IUI a už som absolvolala aj 2 x IVF ☹

nikola81
28. feb 2013

@boobaa Sakra...co dalej?

boobaa
28. feb 2013

@nikola81 dalšie IUI. Ja to nevzdám 😀 k tomu babatku sa dopracujem !!!

nikola81
28. feb 2013

@boobaa 😉 Dobry pristup...Mna stale brzdia tie po.....e peniaze. A preco nejdes radsej na tretie IVF..Ked to tak zratas, tak za to co davas za IUI by si uz mohla mat injekcie ak pojdes na 6-ty pokus IUI

boobaa
28. feb 2013

@nikola81 chceme skúšať IUI lebo je to menší zásah do mojich hormónov ako IVF. ved IUI stojí iba 100 eur. posledné IVF v novembri ma stálo 1300 eur a nevyšlo to. Od januára sme si povedali že tento rok budeme skúšať cez IUI.

nikola81
28. feb 2013

@boobaa No veru aj mna IVF tak vyslo. Teraz skusim IUI...a 100 eur nie je malo penazi. A aky mate problem, preco sa vam nedari? Myslim nejaka diagnoza

boobaa
28. feb 2013

@nikola81 doteraz to boli iba priateľové spermie. ale pri tomto IUI mal hodnoty spermii ako zdravý chlap. takže už ani tam nie je problem. len treba skúšať.

nikola81
28. feb 2013

@boobaa Raz to vynst musi..to je asi skuska trpezlivosti. Som zvedava co bude somnou..Ale ja som rozhodnuta dat si potom trosku oddych..8 rokov stacilo

boobaa
28. feb 2013

@nikola81 to sa snažíš 8 rokov?? my ,,iba,, 5 ☹ Možem okašlať takú skúšku trpezlivosti... budúci život chcem byť cigaňa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre