IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
28. feb 2013

@zelenagw v albume mám pozri si tam ich mám postupne od potvrdenia tehu 🙂 🙂

nikola81
28. feb 2013

@tinka9075 To je krasny priklad uspechu..srdecne gratulujem. Ja verim ze to dotiahneme vsetky do stastneho konca

zelenagw
28. feb 2013

@tinka9075 je to supper od zaciatku ako si pisala mame dva foliky potom krasne // a potom este krajsiobrazok ze dvojicky tesim sa s tebou drzim palce 🙂 🙂 🙂 nech ste stastny a hlavne zdravy oplatilo sa teraz budem v nadeji ze zajtra krvicka bude pozitivna 🙂 🙂

zelenagw
28. feb 2013

@nikola81 ahoj ty teraz tiez cakas na vysledok???
ci ides na IUI??

nikola81
28. feb 2013

@zelenagw Nie ja este len idem na IUI 🙂

tinka9075
28. feb 2013

@zelenagw dakujem budem ti velmi držat palce 🙂 🙂

tinka9075
28. feb 2013

@nikola81 dakujem jasné že všetky budete mat bábetká velmi vám to všetkým prajem ja som si tým prešla tak viem ako to bolí ked sa nedarí 🙂 🙂

zelenagw
28. feb 2013

@nikola81 A kedy ??? budem drzkat palcoky 🙂 🙂
ja si idem zajtra po vysledok...

nikola81
28. feb 2013

@zelenagw 7.3. mam folikulometriu, beriem clostil 3x1 a tam sa rozhodne ci bude IUI. Mam len jeden vajcovod tak som v nadeji ze aspon jedno vajko bude na spravnej strane 😉

zelenagw
28. feb 2013

@tinka9075 i inac ked si isla po iui na krv uz si vedela ze si tehotna mala si neake priznaky alebo inak neako si sa citila co si si myslela lebo ja nemam nic ci si mam robit neaku nadej ci nie som s toho nervozna.... 🙂 🙂

nikola81
28. feb 2013

@zelenagw Ty si uz bola na krv?

zelenagw
28. feb 2013

@nikola81 nechcem ta strasit ale mne povedali ze ked je jeden vajcovod nepriechodny tak hrozi mimomaternicove tehotenstvo a ze ten vajcovod treba najskor odstranit ale asi to hrozi len pri umelom...neviem...ale ja verim a oto viac ti budem drzkat palceky 🙂

zelenagw
28. feb 2013

@nikola81 ja idem zajtra :-/

tinka9075
28. feb 2013

@zelenagw ja som verila že sa podarí test som robila na 17 den po iui tak mi kázal doktor a potom som šla na krv 🙂 🙂 príznaky nijaké len ma bolelo brucho ako na mrchu 🙂 🙂

nikola81
28. feb 2013

@zelenagw Ono je to tak ze ja nemam vajcovod po mimomaternicovom..ten druhy mam priechodny..Viem ze je velke riziko ze sa mimomaternicove zopakuje..Ale co mam robit..musim to risknut 😉

zelenagw
28. feb 2013

@tinka9075 no ja zajtra budem mat 14den a test doma uz nemam tak zajtra budem nervozna co s toho bude...

zelenagw
28. feb 2013

@nikola81 aha tak ty si uz mala mimomaternicove to som nevedela no drzim palce aby to vyslo a bolo tam kde ma byt a ty si mala neake priznaky skor nez si vtedy zistila ze si tehotna ako si to zistila???

nikola81
28. feb 2013

@zelenagw Budem ti velmi drzat palce..vysledok budes kedy vediet?

tinka9075
28. feb 2013

@zelenagw uvidíš ale verím že bude pozitívna krv 🙂 🙂

zelenagw
28. feb 2013

@nikola81 zajtra ale neviem o kolkej mi to povedia z krvi....

zelenagw
28. feb 2013

@tinka9075 si zlata dakujem bodaj by si mala pravdu 🙂 🙂

nikola81
28. feb 2013

@zelenagw Ja som netusila ze som tehotna, pretoze som bola asi dva roky po IVF a bola som v tom ze ja nemozem prirodzene otehotniet...Ale stalo sa...zistila som to tak ze som mala dost velke bolesti na lavej strane podbruska..Isla som na gynekologiu, sliznica bola vysoka, ale v maternici nic...Tak mi zobrala krv a bolo to jasne HCG nieco vyse 1400 a hned som isla na laparku. Embryo sa dalej vyvijalo vo vajcovode tak praskol a muselo ho vybrat

nikola81
28. feb 2013

@zelenagw A kde chodis do CAR?

tinka9075
28. feb 2013

@zelenagw téo verím že budem mat pravdu 🙂 🙂

zelenagw
28. feb 2013

@nikola81 no asi si si svoje prezila no verim ze sa ti to podari ja zajtra len neskoro vecer pridem domov tak az potom dam vediet ze ako som spadla alebo dopadla...

zelenagw
28. feb 2013

@nikola81 nie gyn fin ci ako sa to vola len raz som bola a dufam ze prvy a posledny.... juuuj ale som nervozna...

zelenagw
28. feb 2013

@tinka9075 zlata si zajtra dam vediet hned ako pridem domov tak tu napisem bude to v neskorich hod ale dam vediet 🙂

tinka9075
28. feb 2013

@zelenagw jasné daj vediet budem ti velmi držat palce 🙂 🙂

nikola81
28. feb 2013

@zelenagw No budem na teba mysliet...Budem sledovat kedy podas hlasenie 🙂

nikola81
28. feb 2013

@zelenagw Posielam srdiecko pre stastie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre