IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

stanka810
2. apr 2013

@zelenagw aj ja k nemu chodim..no po dvoch neuspesnych IUI by si mala ist k nemu na konzultaciu co dalej

zelenagw
2. apr 2013

@turzovka Ahoj mala som clostil. rano 1 vecer 1tab. a ja byt tebou tak to skusim su dievcata ktorym sa to podarilo na 1x tak drzim palceky...a dakujem snazime sa 3 roky ale len min rok som bola na drilingu tak mozno preto sa nam nedarilo tie 2roky... kto vie 😒

zelenagw
2. apr 2013

@stanka810 a to sa mam zaz objednat a cakat co mi povie??? nemozem ist na 3iui???

stanka810
2. apr 2013

@zelenagw to asi sama od seba nemozes...ved ti dal na tie dve IUI papiere protokoly...on asi povie co dalej

mtb22
2. apr 2013

@zelenagw aaale kdeze, test negativny-podla ocakavania, teraz pockame na papiere z poistovne a bude ivf

veve805
3. apr 2013

@zelenagw ahoj ahoj. tak dnes ráno prišla v plnej kráse. dám si pekne mesiac pokoj a na ďalšiu IUI pôjdem do Martina, do Heliosu.

veve805
3. apr 2013

ahojte. môže mi niektorá z vás popísať pár slov o stredisku Helios v Martine? ďakujem. počula som ešte, že v Martine je ešte jedno stredisko , kde robia IUI, nie??

dadax84
3. apr 2013

@veve805 Ahoj, Helios osobne nepoznam, my sme chodili do Iscare Martin, ano robia IUI cca 100 eur 🙂

neznama99
4. apr 2013

@veve805 ahoj, niekde tu je myslím aj téma o Heliose. Prístup je fajn, sú zlatí, vypytujú sa, dajú dostatok informácií, a keď niečo nie je jasné treba sa pýtať - odpoveď dostaneš. Jediná vec, ktorá mi trošku vadí (ale už som si zvykla), že nemáš svojho doktora, ale sú tam 3 - doktor a dve doktorky a v podstate kto má službu tak ten Ťa pozerá na sone. Vystriedala som sa pri všetkých, všetci sú OK. Histeroskopiu mi robila jedna doktorka a IUI mi robila druhá. A zdá sa mi , že doktor sa viac špecializuje asi na IVF. Aj personál je k Tebe fakt starostlivý. Na začiatku sa nás vypytovali, robil sa spermiogram a potom sa snažili plánovať sex za pomoci stimulácie vaječníkov. Zajtra idem na krv po IUI, ńervozita stúpa, aj uvažujem nad testom... , ale prsia ma bolia tak ako pred menzesom... takže moc tomu nádej nedávam. A cnea je 100 Eur + platíš za recepty. Ak Ťa ešte niečo zaujíma, tak sa pýtaj a ja odpoviem.

rica1
4. apr 2013

@neznama99 ahoj, mne idu tiež v heliose robiť histeroskopiu, uspali Ta však?

neznama99
4. apr 2013

@rica1 jasne, robi sa to pod narkózou, preto potrebuješ predoperačné vyšetrenia. Normálne to trvá cca 20min, nakoľko ja mam uterus duplex tak ja som tam bola skoro hodinu. Je to v pohode, mna po tom nebolelo nič, akrát som špinila pár dní, ale aj to prestalo. Keď sa prebereš tak potom cca 1-2 ležíš na izbe a oni ťa kontrolujú, či sa cítiš dobre a tak. No a následne celý deň by si mala byť v kľude.

rica1
4. apr 2013

@neznama99 celý deň v kľude ja musím potom do roboty☹(((((((( to je hrozné a čo je to ten uterus duplex?? ale tak mám sedavé zamestnanie hádam to zvládnem ☹

suise
4. apr 2013

Ahojte, som tu nova a neviem ako to tu este funguje. Mame tiez problem otehotniet. Teda ja som v poriadku,podla doktorov (mam uz jedno dieta s byvalym manzelom). Len moj priatel ma zly spermiogram. Odoslali nas do centra v Martine do Iscaru. A mame podstupit IUI a chcela so sa spytat ci sa to podarilo uz niekomu na prvykrat. Za odpoved velmi pekne dakujem.

neznama99
4. apr 2013

@rica1 ja mam tiez sedave zamestnanie ale vzala som si volno nejak som nemala naladu na nic
uterud-duplex su dve maternice

rica1
4. apr 2013

@neznama99 ja by som si tiez rada zobrala ale nemozem no hadam to zvladnem uvidim , som zvedava ako to bude

zelenagw
4. apr 2013

zajtra budem mat vysledky z krvii mali byt dnes no nedorazili ale isto budu neg ked uz mam skoro po mrche... ale im to nesstacilo ze mam mrchu musela som ist na tu krv...

mtb22
5. apr 2013

Dievcata kolko vam meskal menzes po vysadeni utrogestanu? ja som posledna mala v sobotu a dodnes menzes neprisiel??? dakujem

neznama99
5. apr 2013

môžete mi niektorá napísať ako to chodí v Brne? ako sa to tam volá a ako to funguje s receptami a liekmi, môžem si predpsané lieky vybrať na SK v lekárni alebo len v CZ a ako je to s platením liekov, hradia sa komplet celé a ak hej cca kolko sa plati dakujem
čakám na výsledky krvi mali by mi volať... ale asi to nedopadne dobre... mám všetky svoje predmenzesove príznaky ☹
a neviem čo ďalej, odpručili mi , ak to nevyjde tak skúsiť ešte raz... ale keďže to bolo dosť nepríjemné... tak neviem

neznama99
5. apr 2013

Tak pridavam sa k tym co iui nevyslo

zelenagw
5. apr 2013

Tak dnes som volala o vysledok hcg 1 tak ze je to neg. ☹ tak pojdeme na konzultaciu čo dalej ale na iVF sa nechystam.... nemame financ... ☹

neznama99
8. apr 2013

@zelenagw koľko IUI máš za sebou? mne povedal, že ešte raz to môžem skúsiť a ak sa nepodarí tak neviem čo ďalej, tiež na IVF nie sú financie a pri mojej diagnóze aj príliš vysoké riziko potratu ☹
a čo adopcia? začínam nad tým dosť reálne uvažovať

zelenagw
8. apr 2013

@neznama99 ja zatial 2 ale chystam sa na dalsie IUI bud. mesiac skusime 5x a ak nic mozno zobereme pozičku a v septembri pojdeme na IVF ak nepojdem zaz na laparoskoriu 😒 a driling 😒 ja by som si adoptovala hned len moj muz nechce ☹

neznama99
11. apr 2013

@zelenagw čo je driling? dúfam,že sa vám to podarí 😉

zelenagw
12. apr 2013

operácia pi ktorej ti zrezu hrubu stenu z vajíčka aby ked praskne male vajicko mohlo idist na put....aby nastala ovulka a bola sanca ja som tu stenu vajicka mala takuhrubu ze som nemohla otehotniet tak dufam ze to znova nezarastlo...

ludinka
12. apr 2013

ahojte baby chcem sa spytat robili vam niektorej iui aj ked ste mali vela dominantnych folikulov? ja mam 4 a to som brala len jednu tabletku clostylu denne, a doky nam zakazal sa tento mesiac snazit aby sme neriskovali stvoricky, ale aj tak zvazujem ci to nemam risknut-co myslite?

veve805
13. apr 2013

@ludinka ahoj, kebyže mne niekto zakáže pokúšať sa o bábo z takýchto dôvodov, vysmejem ho a idem na to.

ludinka
14. apr 2013

@veve805 dik za nazor ved ja tiez nad tym rozmyslam....

zelenagw
17. apr 2013

@ludinka ja by som to riskla 🙂

mirka1112
30. apr 2013

Ahojte kočky, prosím Vás môže sa mi ozvať nejaká žena, ktorá zostala tehotná po IUI. Veľmi by ma zaujímalo aké veľké vajíčka ste mali na ultrazvuku pred IUI a kedy ste si pichli pregnyl.

tinka9075
30. apr 2013

@mirka1112 ahoj ja som zostala tehu po iui a čakám dvojčatá 🙂 🙂 na 10DC som mala dva foliky jeden mal 16 a druhý 18 a 11DC som si pichla Pregnyl na 12DC som mala iui a spermoše oplodnili obe vajká 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre