IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
12. feb 2011

akurát dávam foto do mojho albumu, takže o chvíločku to bude. 😉

fomarik
12. feb 2011

@apolenka6
@katy33
@zuzanka7834
... už to je v albume aj s mojím veľkým pampľom!

fomarik
12. feb 2011

@adikasala no aj ja som rada, že to predsa ten pruh nebol. Ale tiež si myslím, že by to s IUI nemalo mať žiadny súvis. neviem... dobre, večer sa ozvi. Pa!

katy33
12. feb 2011

@tinasc 😉 😉 😉
@apolenka6 ....veru pre ten môj kontajnerik mam čo robit každy den 😀 😝 ...robila som bravčove mäsko so zeleninkou - na prirodno, ryžu....a upiekla som take sladke sušienky, aby niečo chrumalo pod zubkami, ja musim mat sladke každy den, inak sa so mnou neda....a ked mam už dostatočne množstvo cukru v tele, tak sa začina u mna prejavovat moja hyperaktivita a všetci maju zo mna hlavy ako patracie balony 😀 😀 😀 ...neviem sa zastavit, už aj môj mm sa modlil, aby vymysleli ovladač, s ktorym by ma mohol vypnut 😀 🙄 😎

apolenka6
12. feb 2011

@katy33 ty sa nezdáš a kde ti to sladké ide? ved si ako prútik 😕 😕 veru veru vidím to v tej hyperaktivite 😀 😀 aj ja lúbkam sladké a na mne sa to objaví na postave 😖 a bruchu mm mi hovorí,že nemusím čakať na fotky ked budem tehotná,že už aj teraz ked sa pofotím tak nikto nezbadá ,že nie som tehotná 🙄 😀 že aký pozorný...

katy33
12. feb 2011

@apolenka6 ...joooj, mojenko, mm musi byt len rad, že je začo chytit, to ten môj mi len držkuje, že sa vždy len o mna poudiera 🙄 ...vychrtlinky už nie su in, čo by som ja dala za to, keby som bola krv a mlieko, no ja to mam po mamine a aj bratia su ako rontgenove snimky, iba nohy mame velke ako take plavaky 🙄 😀 ...ja som sa prave dozvedela, že vraj nechcem mat dietatko kvôli tomu, aby som si postavu nepokazila, som sa hnevala, aky hlupak toto mohol zasa povedat 😔 ...ale mne sa už podarili teraz dve kilečka pribrat - do pozadička, mm ma pochvalil, že len tak dalej 😀 😎 😀 ....mm povedz, že to bude ešte len čubrnet na to bruško, ked tam bude fazulka....že to sa len pekne na to pripravuješ...aby tam fazulka nemala bungalov ale vilku 😀 😀 😀 ...teda , chcela som napisat, aby sa fazulkyyyyy tam netiskalu 😉 😎

apolenka6
12. feb 2011

@katy33 😠 😠 😠 to kto povedal!!! tak ich preplieskam 😠 keby tak vedeli..určite by nič nevypustili z úst 🙄
No ved ani mňa netrápi aká budem ak otehotniem nech aj ako 2 sudy 😒 ale hlavné bude naše dieťatko

zuzancek22
12. feb 2011

@fomarik juj moja čože toto tu za stresy robíte, ja som vás včera vôbec nečítala lebo som bola v Rakusku, a vrátila som sa až neskoro večer, tak som si tu dnes zasadla a ako pozerám normálne mi prešli zimomriavky telom, to čo za debila doktora to máš, choď mu pekne vynadať, kolko sa len do neho vojde, a povedz mu, že nech ide vrátiť diplom, určite každá z nás vie viac o gynekológii ako ten tvoj doki, oooooo ani nevieš ako ma rozčulilo, to ako si opisovala ako ti tisol do brucha a podobné. chod si pekne vypýtať kartu a už ser na neho, všetko bude moja už len v poriadku a dotiahneš to tam kam to má prísť.

mata71
12. feb 2011

@fomarik ahoj ,neda mi nenapisat.....chod prosim Ta za tym exotom,ukaz papiere ze je vsetko v poriadku,najdi si druheho Noveho dokyho,lebo henten zaostalec Ti nakoniec sposobi potrat......A poved mu pekne ze vsetky papiere aj jeho zapis ze v 12tt nevidel plod 😀 das presetrit uradom, ja by som ho fakt udala,lebo je je proti etike.......mozno manzel by ho pockal na parkovisku bez svetkov,,,,,,,nevie odkoho ani zaco,,,, 😎 ,,,,,,nestresuj sa mas urcite krasne zdravucke mimi,a ten impotentny doky len zavidi,alebo na niecom frci 😕 😕 ......Rozhodne zmen lekara pre zdravie tvoje aj malinkeho.........jaj.ja mam tlak az na plafone 😠 😠

zuzancek22
12. feb 2011

@fomarik presne tak ako píše mata71 , mala by si to dať na preverenie, bo ti vážne mohol aj ublížiť, veď keby si nešla do MT, tak ten debil by ta snad dal aj rezať, oh tolko prívlastkov by som mu dala , ale nebudeme tu nadávať, môže to robiť dalej a dovie koľko plodov nevidel. Takého odborníka nebude škoda.

tinasc
12. feb 2011

@katy33 každý by chcel to, čo nemá 😉 ja mám tiež rada sladké, joj a ako veľmi, lenže len čo sa na to pozriem, už cítim ako mi zadok rastie... keby tam mne chcel niekto povedať, aby som pribrala, to by bolo hej 😀 😀
a na to čo rozprávajú ľudia sa vykašli, čo s nimi, iní nebudú ☹ 😒 😠

tinasc
12. feb 2011

@apolenka6 jasné, v tehotenstve kľudne ako slon 🙂 😀 😀 len nech je 🙂

tinasc
12. feb 2011

@mata71 úplný súhlas...

fomarik
12. feb 2011

@mata71 tak, tak. Ved už mám Tel. čísla na ten úrad. V pondelok tam volám....debil sprostý!. Ved toto nie je normálne, a čo ak som nebola prvá? On má somnou neustále nejaký problém. On nevie čo je to utrogestan!!!!! Som skoro odpadla, ale včera sa robil prevelice mudry, že prečo ho vysydzujem, že ved on predpisuje gestagény v tehu až do 20tt....no nie je debil? A pri tom mi pred mesiacom povedal, že s utrogestanom vobec nesuhlasí, že čo to je! Fu, mm vravel, že by ho zabil, kebyže je tam somnou!

fomarik
12. feb 2011

@katy33
@apolenka6
@tinasc jááj, vy moje modelky! Ja som aj pred tehu bola ako slon, to preto také veľké brušisko!!!! Ja zase vobec sladké nemám rada, ani som nikdy nemala. Pre mna za mna može byť neviem aký koláč, čokoláda, jednoducho to nechcem. Ja radšej slanšie...no a potom ten vysoký tlak, ktorý nám v tehu všetko skomplikuje. Inak po včerajšom fopá mi sestrička odmerala tlak a divili sa, že prečo m ho mám taký vysoký....no pre h...ovno. Kto by tomto všetkom nemal?

mata71
12. feb 2011

@tinasc 🙂
@fomarik hlavne sa neboj,pacient ma svoje prava taktiez.... 😉 😉 😉

jada1
12. feb 2011

No baby nedá zareagovať ani mne na ten príspevok o fomarikovom dokim. To snáď nie je ani možné. fomarik ty od neho utekaj kade ľahšie. Takto stresovať tehotnú ženu, ktorá má byť v kľude a ešte priebeh toho vyšetrenia!! Však čo všetko môže spôsobiť aj ostatným ženám, ktoré nie sú tehotné. Si zoberte, že pôjdete na preventívnu prehliadku, kde vám spraví sono , povie, že je všetko ok a keby bol tam nález? Cysta, myóm, alebo ešte niečo horšie?Prosím ťa to koľko rokov má? Čo je už senilný starý slepý dedo?

petuska123
12. feb 2011

cavte baby.tak dnes si som kupila test taky lacny 😀 ze od pepina 😀

walta
12. feb 2011

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ baby, dnes dosla mrcha ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ale nevzdavame sa s manzelom, ideme dalej, prosim vas, nechcem, aby ste ma utesovali, viem, som mozno drza, ved vy to nemyslite zle, ale lutost mi teraz nepomoze... snad ma chapete.
Volala som dnes do CARu, nedvihali mi telefon, asi tam nik na recepcii nebol, tak az v pondelok budem volat, som zvedava, co mi povedia. Baby, ma niektora z vas skusenost, aky je postup, ked po IUI pride mrcha? Kedy ste vy isli k dr. do CARu? A moze sa hned stimulovat, nasledujuci mesiac po neuspesnej IUI?
Jaaaj, som nejaka nesvoja, aj hormony mi asi buchaju na mozog, tak mi to prosim, prepacte.

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinasc
12. feb 2011

@fomarik to je jedno aké bruško, hlavne že sa tam bábenku páči 🙂 taký krásny a útulný domček 🙂 🙂 🙂 ja mám síce rada sladké, ale skôr len také kupované, keksíky a oplatky domáce pečené ani tak veľmi nemusím, napríklad teraz som sa vianočného pečiva skoro ani nedotkla... zákusky tiež radšej kúpené... a chrumkať slané, hlavne pri telke to môžem tiež 🙂 🙂 😉 😀

tinasc
12. feb 2011

@walta tak to mi je ľúto, že prišla mrcha, ale nič to, hor sa do ďalšieho iui... ja som po neúspešnej iui išla na konzultáciu k doktorovi povedal mi čo a ako ďalej 🙂

apolenka6
12. feb 2011

@walta no ja som hned po neúspešnom IUI dostala mrchu a hned som mohla stimulovať na další pokus už na žiadnú konzultáciu som nešla

adikasala
12. feb 2011

@apolenka6
@walta
@fomarik
@katy33
@tinasc a vsetky na koho som zabudla....ale ste toho popisali cely vecer na citanie.nebola som tu 5 dni ale som si zameskala....takze mam sa ok..trosku zo psychykou dolu.,,, v utorok mi potvrdili ze som v poriadku ziadny pruh nemam, ale v centre mi povedali ze tie bolesti a opuchnutie nesuviseli s iui.ale mne to vychadzalo tak ze to sposobila ta inekcia pred iui.skoro som sa pohadala zo sekretarkou, nechcu ma objednat na kontrolne sono.tak neviem teraz momentalne rozmyslam ako dalej.. ci zmenit centro alebo zatat zuby ......na dalsiu iui pojdem asi az v aprili,chcem sa dat do poriadku po psychyckej stranke.

adikasala
12. feb 2011

@apolenka6 ahoj ty si ako na tom??snazilkovanie doma v posteli?mozno motyka vystreli 😲 😲 😲

adikasala
12. feb 2011

@fomarik ahoj no to co si zazila stym tvojim trulom doktorom to ma teda podrz!!!!!! este v roku 2011 sa moze taketo nieco stat????strasne mna by asi porazilo v tom momente....okamzite ber od neho kartu a najdi si noveho dokyho aj ked sukromneho, to babo stoji za to!!!! som ale rada ze sa to vyriesilo a ze si stastna tehula......a ze mala baba je ok...a uz mate aj mena vybrane????

apolenka6
12. feb 2011

@adikasala no ja už čakam na budúci týždeň mrchu a hor sa do dalšieho boja ak vypestujem vajka tak to bude moje 3 IUI ja nechcem čakať ved už čakám dlho... 🙄 ja sa cítim po psychickej stránke v celku dobre ...no snažilkovanie,len v rámci chuti tak neviem 😉

adikasala
12. feb 2011

@katy33 ahojky katy no docitala som si vsetko co ste popisali vidim ze sa ti nedari ani tento mesiac co uz neni mozne,,,no dufam ze zajtra aspon jedno bude suce na babo!!!! 😲 ked nie tak to tam poriadne roztoc a vypytaj si inu moznost ja tu beriem inekcie puregon to sa picha perom stakou naplnou, 😲 😲 😲 😲

adikasala
12. feb 2011

@walta ahoj je mi luto....ze z toho nic neni tak som si myslela ze ze budes dalsia nasa nadej ta to vyzeralo dobre na zaciatku 😲 😲 :-viem ako sa citis ja mam uz za sebou 2 neuspesne iui a vzdy z komplikaciami....ale verim este v 3 pokus!!!!

adikasala
12. feb 2011

@apolenka6 o tej chuti mi nemusis hovorit... ja som na tom podobne po 4 rokoch to cloveka aj prestane bavit v uvodzovkach,zaciname na to kaslat....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre