IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
12. feb 2011

@apolenka6 o tej chuti mi nemusis hovorit... ja som na tom podobne po 4 rokoch to cloveka aj prestane bavit v uvodzovkach,zaciname na to kaslat....a mozno v tom bude ten hacik 😲 😲 😲

apolenka6
12. feb 2011

@adikasala no ved aj my...to by nám už švitorilo a si to užívame ved to bola pred tým robota a nič z toho....veru aj my 4 roky 😝

apolenka6
12. feb 2011

@adikasala inak psychika má vraj veľa na svedomí...ved istú dobu mi dr kázal každý mesiac kedy máme mať pomer a to nie,len 1 deň... 😝 + som si musela merať stále teplotu a mne toto určite neprospievalo tak som sa na to vykašlala po určitej dobe trištvrte roka a išla do CAR

apolenka6
13. feb 2011

@katy33
@zuzanka7834 Tak ako?? spoznali ste sa podľa tej červenej ruže v ústach ?? 😀 😀 😨
No to som teda zvedavá...ako ženská 😵 Zuzanka tak už dnes bude fotočka??už sa tešíme na ten ďalší zázrak... 😲
Katy a ty srdiečko ..mohol by sa stať zázrak a 1 vajko by sa tam mohlo ocitnúť ....

walta
13. feb 2011

@tinasc
@apolenka6
@adikasala Ahojte dievcata... tento menstruacny cyklus mam strasne bolestivy a silny. Od vcera, ako dosla mrcha, aj celu noc ma desne boli brucho, aj teraz, ako vam pisem. Neviem, co to ma byt. Ja budem hned v pondelok rano volat do centra, co dalej, a bude to 3.den cyklu, co zvykne dr. nasadit stimulaciu, tak neviem, ci to stihnem, ci ma v centre zoberu hned, alebo ma budu chciet objednat.... Som z toho na nervy, to vam poviem...

adikasala
13. feb 2011

@apolenka6 no aky ranny vtacik si ty , uz o 8 tu pises a v nedelu.... 😀 😀 😀,aj ja som zvedava na nove infosky ,ale asi si musime pockat do pobeda alebo az vecera....

adikasala
13. feb 2011

@walta ahoj no moze to byt tymi hormonmi a omeskanim mrchy.ja mavam take bolesti ked mi meskava mrcha ze sa ani z posteli nevladzem postavit.ja naopak po ui som mala celkom v poho mrchu ani moc bolestivu a presnu na hodinky!!! dufam ze ta to dnes prejde..tie bolesti

adikasala
13. feb 2011

@walta podla mna, ti povedia ze to je normalne po iui,tie bolesti,neboj bude vsetko ok....a v pondelok mozes zacat stimulkovat!!!! 🙂 🙂 🙂

tinasc
13. feb 2011

@walta aj ja mám dosť bolesti, keď mi príde mrcha... to je asi tými hormónmi... raz som mala prestávku, hormóny som nebrala, no ale aký som ja mala úplne rozhádzaný cyklus... a ešte aj silný... akurát teda, že po utrogestane mi príde mrcha načas, teda až po vysadení, čo je na 27 deň, nikdy nie skôr, tak to je výhoda 😉

katy33
13. feb 2011

Ahojte , babilky moje, už sme domka 🙂
@apolenka6 Zlatičko moje, spoznali sme sa - my sme vychadzali z kabinky a hned som ju spoznala, sa ma musela zlaknut,chuda moje, som sa na nu hned zavesila 😀 Hrozne zlazunka, prijemna žienka - kočena to je aj mm je hrozne prijemny, môj mu až zavidel, že aky kludny, pohodovy človek, čo on je stresman 1.stupna 😀
Bola tam dnes dr. a ta mi našla 13mm folikul a ešte mam drobne do 11mm, povedala, že ešte by sme im mohli dat čas, vraj môžu dorast,mali pripad, kedy robili IUI na 23.DC...a sliznica bola 6mm - akože narastla 2mm ale nič moc...Hned mi aj povedala, že ak teraz z toho nič nebude , tak sa ide na injekcie do bruška, no že vtedy budem musiet chodit na sono častejšie a aj na krv, aby mohli sledovat hormony.....spomenuli sme, že chceme si podat žiadost na IVF, tak ideme vo štvrtok do MT na sono a hned si podame aj žiadost....takže tak, už nečakam, že by mali tieto vajka narast, ale aspon viem, že sa nasadi ina liečba, tak som už kludnejšia....a vraj ta sliznica prestava rast z clostilu 🙄

katy33
13. feb 2011

@walta Zlatino, ono je silna ms kvôli tomu, že bol stimulovany cyklus, môže byt, že su vtedy i väčšie bolesti....zavolaj čo najskôr do car, určite stihneš ešte dalšiu stimulku 😉

apolenka6
13. feb 2011

@katy33 Noo teda ?! nie si až taký stratený prípad ozaj ti možno tie vajka podrastú 😕 😕 no tak si si vybojovala tie injekcie?? 😝 len či ked pôjdeš na sono vo štvrtok a bude tam Krajko či aj on bude mať ten názor??..ale dúfam,že sa umúdri 😀 ...mňa ešte doktorka nevyšetrovala 😕 no to som zvedavá akú budem mať ja sliznicu ked ju clostil znižuje 😝 ??? no budem piť džúsik grep. 😨 tak ked to zhodnotím dnes si dopadla pekne ani ty si to hádam nečakala.... 😵 😵
Tak som sa zasmiala ja som to isté spravila Lucke tiež som vychádzala z kabínky a hned som sa na ňu zavesila... 😀 😀
A čo ako dopadla Zuzanka??určite na 1* tak a vírusy už máš na sebe a ide sa dalej bojovať!!!

tinasc
13. feb 2011

@katy33 no vidíš, tak predsa sa niečo našlo 🙂 🙂 🙂 a keď nič z toho, tak aspoň budú injekcie, tie už určite pomôžu 🙂 🙂

walta
13. feb 2011

@tinasc ahoj, vidis, tebe po utrogestane dojde mrcha vcas.... mne to meskalo, skoro tyzden, a doslo mi to az po vysadeni crinonu... ci ty si myslela na pravidelnost s uzivanim utrgestanu? lebo tym padom sa mi predlzil cyklus s tym crinonom... a ak by som ho brala aj nabuduce, asi mi to dojde nacas ako aj teraz, nie? maaarnost, snad ma pochopis, co som tym myslela.

walta
13. feb 2011

@katy33 veru, asi preto, to je sila, take krce, co mam teraz, take som uz nemala ani nepamatm. Zajtra hned rano tam budem volat, nech sa vyjadria, co mam robit. Mozno budeme mat s mazelikom vylet do BA 😉

adikasala
13. feb 2011

@katy33 som rada ze sa nieco naslo,neboj volako to dotiahnes do stastneho konca.... 😲 😀 😲 😀 😲 😀 aj ja beriem inekcie a chodim na sono skoro kazdy druhy den a vajka sa robia,kolko chcem.... 😀 😀

walta
13. feb 2011

@adikasala ahoj, a ake injekcie beries, ak sa smiem spytat?

tinasc
13. feb 2011

@walta no ano myslela som tým, že sa mi cyklus predĺži, to znamená kým ho nevysadím, mrchu nedostanem a to je pre mňa výhoda lebo ja som mala 24 dňové cykly, 21 dňové... a to sa mi zdalo málo ☹ takže mne by sa zišiel každý mesiac utrogestan 😀 ten crinon nepoznám, ale hádam príde aj na budúce načas... uvidíš 🙂

strelicia
13. feb 2011

ahojte, ja viem ze to sem nepatri ale vacsina z vas kociek ste uz absolvovali laparku min. raz. Chcem sa vas opytat, ci je normalne ze som zacala teraz znovu krvacat...5 dno po laparke a vsetko ma boli tak ako pred mrchou. ale to je nezmysel, ja mam cerstvo teraz po mrche, predsa nemohla prist len koli laparke o 3 tyzdne skor ako by mala....nemam ist s tym k lekarovi?

adikasala
13. feb 2011

@walta no ja som v zahranici,it! tu beriem na stimulaciu inekcie vola sa to puregon.a picha sa to pomocou takeho pera s naplnou s liekom vo vnutri je to pohodlne a velmi praktycke.na sk sa mi zda ze sa to pouziva pri ivf.

adikasala
13. feb 2011

@strelicia volaj doktora!!!!podla mna to neni normalne...

fomarik
13. feb 2011

@katy33 tak aspon niečo pozitívne mojka. tak ako píše apolenočka, nie si stratený prípad. u teba je aj toto úspech. A aspon vieš, že už sa to nebude naťahovať a pojdeš na silnejšiu stimuláciu 😉 . Teškám sa s tebou!

fomarik
13. feb 2011

@strelicia no normálne to ni ej...to je jasné. Ak si po menštruácii, nemala by si prečo krvácať! A ešte ak máš také bolesti....neviem, volaj doktora ako píše adikasala. Opatrnosti nikdy nie je dosť.

fomarik
13. feb 2011

@zuzanka7834 tak ako mojka? Fazulku už bolo vidieť 😉 ?

apolenka6
13. feb 2011

@strelicia Ahoj! no ja som po laparke dostala tiež mrchu je to normálne že vraj z narkózy a ked som bola na operáciu cysty tak som išla po MS a tiež som dostala mrchu po operácii tak o 2-3 dni tak sa nelakaj,ale ak sa chceš uistiť tak chod ku dr 😉

zuzanka7834
13. feb 2011

Ahojte moje mile 🙂

Tak uz sme sa vratili aj my, a poviem Vam, Katarinka je strasna symposka a k tomu este aj modelka 😉 Ba co viac, modelka s folikmi 😀 😀 😀

Co sa tyka mna, zatial ziadna slava, pani doktorka na sone videla malu machulku, taku malicku ako spendlikova hlavicka, povedala, ze ma mozno 1mm a zatial nemoze povedat, ci je to babika alebo iba zhluk nejakych buniek 😔 Zobrali mi krv, vysledky budu zajtra a potom sa dohodneme na dalsom sone, takze sa mozno vo stvrtok s Katkou zase stretneme 😉 Sla som tam tak velmi nervozna, tak velmi som dufala, ze ma dr ukludni, ze tam uvidim riadnu do oci bijucu machulku a vsetko bude dobre... Teraz mam vela roznych moznosti, ktore to mozu byt, bud je to mimo maternice (ale to povedala, ze je este skoro na to, aby to videla 😕 ), alebo fazulka nerastie (to zistime podla toho hcg 😒 ) alebo bola skutocna ovulka naozaj neskor, tie dva foliky, co Krajko videl po IUI praskli neskor, doma sme ich oplodnili pekne bez iui a uhniezdili sa iba neskoro. Ja dufam, ze tato posledna moznost sa potvrdi, inak neviem... Uz som fakt zacala verit, ze som tehulka a potichucku sa tesit 😕 Dufam, ze to nebolo priskoro 😔 Velmi sa bojim, no musim vydrzat do zajtra...

zuzanka7834
13. feb 2011

@fomarik ahoj srdienko, uz som napisala spravu, kuk...

fomarik
13. feb 2011

@zuzanka7834 no, odľahlo mi, že si sa ozvala, už som začala mať boja. No, máš to teda pestré. možností je habadej ale my sa prikláname k tej, že ste vajinká oplodnili pekne doma v teplúčku pod perinkou 😉 Takže teraz čakať do zajtra..... Bože, tie nervy to sa nedá ani opísať. to je neopísateľný boj a strach. Zlatko, ale ja ked som bola na 27DPO na sone, mali sme len 6mm bodku.... takže aj ten 1mm musí niečo znamenať...a ked sa to oplodnilo trošku neskor, tak by sa všetci svätí mohli zľutovať, aby si bola naozajstná tehula!

tinasc
13. feb 2011

@zuzanka7834 nech hcg pekne stúpa a tá machuľka nech je fazuľka 🙂 asi nejak tak to bude že sa podarilo pekne domka v teplučku 🙂 😉 😉 a netestovala si?

pici
13. feb 2011

@zuzanka7834 nech len ta mala dobecka pekne rastie :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre