IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sisisi
13. feb 2014

ahojte!

dievcata prosim vas, myslite, ze sa oplati ist na IUI? priatel ma 10-15 mil. spermii na 1ml a ja vyzeram byt ok. este idem pre istotu na laparoskopiu a potom by sme chceli skusit inseminaciu.

dakujem za reakcie!

javorinka2
13. feb 2014

@sisisi ťažko povedať, rozhodnutie je na dr.v centre..My máme 50mil.spermií a odporučil nám IUI..ja som bola stimulovana clostylom...Ale aj tak uvidíme či nám postačí len IUI..Laparku prezijes, je to v pohode;)

sisisi
13. feb 2014

@javorinka2 ale ved 50 mil je super vysledok, ci uz sa snazite dlhsie a stale to nejde?laparky sa nebojim, ja urobim pre to vsetko. len ci IUI pri tej malej uspesnosti neni v nasom pripade zbytocne. viem, ze najlepsie poradi lekar, ale vies ako to je... internet, diskusie, skusenosti... ani neviem, ci sa mame do centra objednat.

javorinka2
13. feb 2014

@sisisi snažime sa 2,5 roka..Ja som nemavala ovulaciu..bez liekov ju proste nemám:( Určite tí odporučam návštevu centra..Keď už aj muž je z toho všetkého nadšený tak to je už čo povedať;;))držím päste ako sa už rozhodnete tak;;))

sisisi
13. feb 2014

@javorinka2 no ja mam praveze vsetko super, raz mi dal clostil, ze vyskusame a hned som mala 4 velke vajicka, kt. aj praskli, len nam asi robia problem tie spermie. uziva vitaminy, aj sa hned spermiogram zlepsil, aj sa podarilo, ale po tyzdni som zacala krvacat a teraz po 2 mesiacoch opakovany spermiogram a znova zly a to stale uziva tie iste vitaminy. tak tomu nerozumiem. no skusime asi... lepsie ako nic a cakat.

javorinka2
13. feb 2014

@sisisi hmm to je zvláštne že raz tak a raz tak...Ľudské telo je nevyspytateľné.

iculienka2376
17. feb 2014

@babo78 Tak včera som sa odhodlala a povedala som mu to 😉 .Prvá jeho reakcia bola do riti do nemyslíš vážne potom sme sa už v poho rozprávali . A dnes mi povedal, že Čau mamuš 😲
A ty ako čo u Teba nové ?

babo78
17. feb 2014

@iculienka2376 Tak super, to bola asi taka reakcia jeho, lebo bol v šoku, ale už teraz to bude lepsie🙂 Ja idem zajtra na krv a uvidim ci sa podarilo baby🙂 Verim ze ano.

iculienka2376
17. feb 2014

@babo78 budem drzat palceky 😲
potom daj vediet

javorinka2
17. feb 2014

@babo78 daj vedieť, držim palce🙂 Ja som 2 DPO iui a dnes už cítim bolestivé prsia - ako minule od ovulky po ms:(( som z toho nešťastná veľmi:(( Tak som verila že to výjde...ach jaj

babo78
18. feb 2014

@iculienka2376 Dakujem krasne, mam to za sebou a poobede mam zavolat.

babo78
18. feb 2014

@javorinka2 urcite dam🙂 mna tiez boleli prsia ale nie hned az po nejakej dobe, boli naozaj dost citlive.

iculienka2376
18. feb 2014

@javorinka2 ja som tiež cítila prsia a stále ma neskutočne boleli vaječníky. Všetko som pripisovala tomu, že do seba ladujem neustále niake tabletky / estrimax,utrogestan ... / a booom zadarilo sa . Tak hlavu hore neboj, vínde to 😉 Držím palčeky 😵

babo78
18. feb 2014

@iculienka2376 Ahoj, takze nevyslo to znovu:(

javorinka2
18. feb 2014

@iculienka2376 to je super že vám to vyšlo...Nepripisujem to tehu 2DPO IUI tie citlivé prsia..Ale dnes som 3DPO a bebolia...Už som z toho paf;) Držkaj sa;)

iculienka2376
18. feb 2014

@babo78 to ma mrzí . Hlavu hore raz to urcite vínde a potom sa už nepustí 😲

iculienka2376
18. feb 2014

@javorinka2 a nebrali ti krv ? to by si hneď vedela

javorinka2
18. feb 2014

@iculienka2376 nie kazali mi prísť do heliku 14 DPO iui na krv...Tak musím vydržať..Dnes som 3dpo to sa ešte v krvi nič nedeje či?

iculienka2376
20. feb 2014

@javorinka to neviem ale myslím, že moc nie a nie je to po troch dnoch 😕 Ja som bola včera na kontrole v Iscare mám s nimi lepšiu skúsenost. Do heliku som chodila pred 3 rokmi a odtiaľ nemám dobrú skúsenosť pchali do mňa všetko možne a nikdy mi nerobili hormonálny profil v Iscare okamžite a je tam omnoho lepšií prístup . A doktor Galo je super človek aj z tebou pošpásuje 😝
No a babätko sa vývíja v pohode už mám aj prvé foto mravčeka iba taká bodôčka malička 🙂
Dúfam, že aj Tebe sa podarí a budeš zachvíľu mamina.

kvietok228
21. feb 2014

Ahojte babulky chcem sa spýtať som po druhej IUI robenej v pondelok teraz vôbec nič necítim po prvej ma hned boleli prsia cítila som že sa niečo deje a aj som ostala tehu ale odišlo nám.a teraz nič možno je ešte skoro neviem len som chcela vedieť či niektorá po IUI bola tehotná a nemala žiadne príznaky

pohorela
21. feb 2014

Kvietok
@kvietok228 Ahoj ja som bola dnes co bol 14 den po iui...A podarilo sa som vraj tehotna..sranda ze na prvy sup a pritom mam PCO...Ale inak,,nemala som ziadne priznaky,,len ma olelo brucho ako pred menzesom..,a test som si skusala 12 a13 den a vislo ze negativne....V tomto sa naozaj spolahni na krvne testy od lekarov..Inak chodime do Heliosu.

javorinka2
22. feb 2014

@iculienka2376 ďakujem..Mne v heliku urobili hormónalny profil hneď na 1. konzultácii a dr.Krajko?? S tým sme nadmieru spokojní;) Tak uvidíme;)zrejme sa tam veľa zmenilo;)

javorinka2
22. feb 2014

@pohorela gratulujem ako si ma potešila tou správou;( já totižto chodím tiež do heliku a minulú sobotu mi krajko robil 1.IUI a tiež mám PCO.Máme veľa spoločného;) Až ná to tehu..U mňa sa určite nedeje lebo od 2 dpo mám citlivé prsia a podbrusko ako pred ms::(( v piatok idem na krv, drz päste ak keď veľmi neverím:(

dasaa
22. feb 2014

Ahoj @kvietok228 tiez som bola na IUI ale to uz bolo davno.Ked som bola tehotna po IUI ja som nemala ziadne priznaky .Test som si nerobila aj ked ma to lakalo.Ja som pockala az na krvne testy a ked to potvrdili tak som si urobila test bo som tomu nemohla uverit🙂.Priznaky som mala az neskor po 3 tyzdnoch.Drzim prsteky aby si bola tehulka🙂

daniielka
22. feb 2014

Ahojte dievčatá som tu nová.Od polovičky januára chodím aj ja do heliosu.Mám tiež PCO syndrom.My sa s manželom pokúšame už 4 roky ale moja gynekologička nám nepomohla tak skúšame helios v Martine.Akurat si pichám injekcie Menogon na stimulaciu vaječníkov a mali by sme isť na IUI.Tak dufám že sa nám to podarí.

kvietok228
22. feb 2014

@pohorela dakujem dufam ze to aj nam vide ale nie ako po prvom IUI 😒 Tiez chodíme do Heliosu su tam skvelý 🙂

kvietok228
22. feb 2014

@daniielka držím palčeky aby to aj tebe vyšlo 🙂

daniielka
22. feb 2014

@kvietok228 dakujem veľmi pekne..dufam že sa podari

kvietok228
22. feb 2014

@daniielka a ku komu chodiš? my sa pokusame uz 3 roky

daniielka
22. feb 2014

@kvietok228 chodím ku Krajkovi..a pri koordinatorke som bola u Janakovej...som im vdačná zatial za všetko lebo až Krajko mi vlastne zistil že ja vôbec neovulujem a moja gynekologička o tom vedela ale nepovedala mi to tá mi len stále dávala nadej že budem tehotná ☹ tak som zvedavá že či nám pomôže aspon toto.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre