IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

vevericka13
7. júl 2015

ahojte kocky, poradte mam za sebou dve neuspesne iui a dnes mam pichnuty pregny a folikuly dva 23 mm a mam sa rozhodnut, ci sa budeme snazit samy, ale ist na iui...

lina129
7. júl 2015

@hennka2 ahoj, takze ani mne nevyslo dalsie iui ☹ neviem, ci budem mat sil ist do dalsieho... teraz si dam asi pauzu a uvidime na jesen... ty sa kedy chystas na dalsie iui? potom daj vediet ked sa zadari iui 🙂 zatial poznam len 2 kocky, ktorym vyslo iui...

lina129
7. júl 2015

@vevericka13 coze, 23mm folikuly? to sa mi zda strasne moc... iui sa robi, ked su folikuly tak 17 - 20mm... sa mi zda, ze 23 je uz vela... ale neviem, ja by som uz snazilkovala pre istotu 🙂

vevericka13
7. júl 2015

@lina129 aj minule som mala take, 7 dc v piatok mali 11 mm a dnes 11 dc mali 22 a 23 mm, prvy krat to bolo bez stimulacie, teraz som brala clostylgebyt 5 tabliet od 3 dc. ja mam len jeden vajecnik a gyndos hovoril, ze su zrele nad 19 mm takze podla mna je to ok, len neviem, ci do zajtra neprasknu kym tam pojdem na iui a ked sa budeme dnes snazit, tak zajtra bude malo spermii, neviem co urobit

aluska01
7. júl 2015

@lina129 to nebude ani môj prípad, viem že to nevyšlo...takže ja som týmto pádom skončila...nemyslím že pri našej diagnoze má iui zmysel...muž ho tiež zamietol a do IVF nejdeme... držím palčeky aspon ostatným, ja sa budem tešiť aspon s mojim malým pubertiačikom

hennka2
7. júl 2015

@vevericka13 .. ja osobne by som sla na IUI, ale to za,ezi od toho, ako sa Ty citis, ja uz mam niekedy pocit, ze nam to prirodzene ani neide, resp. ze sa to nepodari .. skus podla intuicie a ked sa rozhodnes pre samosnazenie, skus sa uvolnit, aj ked sama viem, ze je to veeeeelmi tazke ...

lina129
7. júl 2015

@aluska01 netreba sa vzdavat 🙂 ked sa vam zadaril ten pubertiacik 😉 tak je stale sanca... ja mam dnes brutal depku, kedze som dostala ms ☹ ale verim, ze ma to prejde a zasa sa zacneme snazit... myslis, ze nam to nevyslo kvoli tej teratozoospermii? moj muz ma to iste, len 1% normalnych ☹

hennka2
7. júl 2015

@lina129 ... ja by som chcela iste teraz v priebehu tychto 2 tyzdnov, uvidime podla folikulov, kedy budu pripravene, ale urcite sa chystam na IUI, tak uvidime .. zatial mam po kramoch, tak uvidime ..

aluska01
7. júl 2015

@lina129 neviem či sa nezadarilo kvôli terato. Celkom je šanca len nejakých 14%. Ale asi je rozdiel ak má niekto4 a viac % v poriadku a ak má len 1%. Ja to nieže vzdávam....ale mám 35 a necítim sa nato rodiť v 40-ke. Máme aspoň to jedno.ak by sme nemali,bolo by to o inom a skúšala by som všetko.

lina129
7. júl 2015

@aluska01 no moja, ja mam o 2 mesiace 34 😒 A este nemam ziadne deticky ☹ Ale tak skusame dalej, ked naberiem silu... 😉 Drzim ti este prsty zajtra na krv a daj vediet ako si dopadla...peknu dovolenku 🙂

aluska01
7. júl 2015

@lina129 tak som to nemyslela...keby som dietko nemala tak usilujem čo to dá...takto sa chrániť nebudeme, ale už o to nebudem usilovať ako doteraz. A ak by sa zadarilo, budem šťastná ako blška....len už tomu nebudem venovať energiu. dám vedieť a budem nazerať, ako sa ti darí v snažení... 🙂

lina129
8. júl 2015

@vevericka13 ahoj, tak ako si sa rozhodla? bola si dnes na iui? 🙂

vevericka13
8. júl 2015

@lina129 ahoj idem az o 9 vecer, to bude 36 hodin po pregnyle, aj ked si myslim, ze mne uz praskli, ked vcera mali uz 23 mm folikoly

vevericka13
8. júl 2015

@hennka2 dnes vecer idem 🙂

vevericka13
8. júl 2015

a chcem sa este spytat, ci ste brali progesteron po iui, lebo ja som prvy krat brala a druhy krat nie

vevericka13
8. júl 2015

tak mam za sebou tretiu iui, folikul este nepraskol ma 26 mm tak nech cosoko praskne, o dva tyzdne budem vediet vysledok

sofinka18
8. júl 2015

@vevericka13 ahoj, kam chodite?

hennka2
9. júl 2015

@vevericka13 .. ano, vacsinou beriem progesteron na udrzanie.. velmi drzim palce 🙂

vevericka13
9. júl 2015

@sofinka18 ja chodim do car na antolskej, ale na dve iui som bola u mojho gynekologa, lebo ho mam 2 min od domu, na ivf chcem ist, ked sa nepodari

vevericka13
9. júl 2015

@hennka2 dakujem, mne povedal, ze mne netreba, lebo ovulujem a mam aj vysoky progesteron po ovulacii

lina129
9. júl 2015

@ vevericka13 ahoj, no ja som ziadny progesteron po iui nemala... lekarka mi povedala, ze sa dava ked je nizka sliznica maternice, aby ju zvysil a tym podporil uhniezdenie... ale ja som mala normalne vysoku sliznicu, tak mi nedali ziadne lieky... preto som ani nemusela ist na krv, pockala som len na termin ms...

lina129
9. júl 2015

@vevericka13 a este som zabudla, ze drzim palce a daj vediet ako si dopadla 🙂 inak, je zaujimave, ze tebe robili iui, ked si mala 26mm folikul a mne v ten den, ked mi pichli pregnyl som mala 17mm folikul a druhy mal 13mm a na druhy den mi robili iui, ze rychlo rychlo... 😨

vevericka13
9. júl 2015

@lina129 mne pichol pregnyl na 11 dc a mal 23 mm teda dva, predtym som bola na 7 dc a mali 11 mm takze sa pichol pregnyl pri 23mm a na druhy den vcer, ked mi robil iui tak skontroloval a bol tam a mal 26 mm, dnes rano vysoka bazalka, tak asi praskol, moc si prajem aby to vyslo, idem na dovolenku 16.7 ale snad tam bude net a dam vediet ako to dopadlo. tiez som bez progesteronu. moja sliznica na 11 dc mala 6mm a vcera uz nepozrel sliznicu. aj ty mas za sebou iui a teraz cakas?

spetule
9. júl 2015

@vevericka13 ano, u všech tří (Duphaston)

clarissa77
9. júl 2015

Ahojte kočky, som tu nováčik, len čítam a čítam a že teda aj napíšem..pozerám, že máte super info o všetkom. Ja idem zajtra 1.raz na IUI a ani neviem, kolko mali tie moje folikuly..včera mi len bolo povedané: dva sú krásne veľké..večer mi pichli pregnyl a zajtra prvý pokus..no podľa toho čo čítam, veľkú šancu tomu asi nebudem dávať...

spetule
9. júl 2015

@clarissa77 Tak to moc držím pěsti 😉 Kolikrát se některým zadařilo i napoprvé, tak hlavu vzhůru😉

clarissa77
9. júl 2015

Ja mám 38r. a už rok a pol sa snažíme o bábatko. Ja už jedno dieťa mám z 1.manželstva a moj manžel (druhý) tiež tak isto. Preto nechápem, prečo to teraz nejde...všetko máme ok. V práci som dala výpoveď, aby som nebola v strese, doma som niečo vyše mesiaca..prišli prac.ponuky a ja neviem, či to zobrať alebo ostať doma..už neverím, že sa podarí...predsa len ten vek...

clarissa77
9. júl 2015

@spetule ale veľa takých prípadov nebolo..ako to tu tak čítam...ale ďakujem za povzbudenie..ty si ako na tom?

spetule
9. júl 2015

@clarissa77 já jsem zatím bez dětí, snažíme se partnerem 2roky, dle vyšetření jsme oba ok, teď jsem aktuálně po třetí IUI, tak uvidíme...

clarissa77
9. júl 2015

@spetule a výsledok budeš vedieť kedy? Držím palce, nech to výjde...takže ani vám nezistili príčinu? Ja to nechápem. Ako môže byť všetko ok a aj tak sa nedariť??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre