IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sandria33
22. júl 2015

@sofinka18 do Iscaru do MT

clarissa77
22. júl 2015

@sofinka18 ja som sa tak vyplakala vcera. Pomohlo. Na chvilu. O mesiac bude repete. Ale neboj, zvladneme to 😉

clarissa77
22. júl 2015

Inak dnes ma bolia oba vajecniky na striedacku a aj cele podbrusko, tak predpokladam, ze do piatku aj mne pride ms 😕

sofinka18
22. júl 2015

@clarissa77 akurat som si citala o IVF ake su rizika a pravdu este viac ma odradili, asi budeme skusat len IUI

clarissa77
22. júl 2015

Sranda..aj ja som si prave citala o IVF - ale o cenach..kolko to vyjde. Takze my tiez skoncime asi pri IUI a klasickom snazeni...

spetule
22. júl 2015

@sofinka18 @clarissa77 My do toho jdeme. Samozřejmě je to finančně náročné a velký zásah do organismu:-/ Taky z toho nejsem nadšená. Navíc to trochu beru jako sázku do loterie, protože nám nezjistili příčinu neplodnosti... tak kdo ví, jestli to k něčemu bude... Držím Vám palce, ať se Vám zadaří přirozenou cestou!!!

clarissa77
22. júl 2015

@spetule mas moj obdiv. Budem rada, ked nas budes informovat o priebehu a pod. Podrobnosti. Raz sa mozno zlomim...zas tak uplne som to este nezavrhla. Len teraz by to financne nevyslo. Sme po prerabke domu, to nas zhltlo z penazi...drzim ti palce, nech to vyjde a nech je vsetko ok 😉

hennka2
22. júl 2015

@spetule
@clarissa77
@sofinka18

.. dievcata, ja sa uz teraz zacinam pripravovat po vsetkych strankach na IVF. Skusime na bud. rok, niekedy na zaciatku roka - februar, marec ..

hennka2
22. júl 2015

@spetule .. veeeelmi drzim place na IVF, potom nas informuj, ako to ide a vsetky tie opletacky okolo toho ...

hennka2
22. júl 2015

.. takze dievcata @spetule , @clarissa77 , @sofinka18 .. IUI sa nepodarilo :((( ... este pockajte na vysledky krvi, to je iste ! obavam sa, ze sa zachvilku pridam k Vam do negativneho klubu @hennka2 :(

hennka2
23. júl 2015

@lina129 .. a kde prosim robia tu genetiku a imunologiu ? v CARe, alebo u gynekologa, ci speci doktor ?

hennka2
23. júl 2015

@lina129 ... a Tebe sa ako dari ?

clarissa77
23. júl 2015

No ja som si na ziadost manzela spravila predsa dnes este jeden test a vysiel rovnako. Negativny. Takze zajtra si idem len pre potvrdenie. A dnes uz nebudem brat utrogestan. Skoda ho.

clarissa77
23. júl 2015

@hennka2 a ako sa pripravujes na IVF?

spetule
23. júl 2015

@hennka2 @clarissa77 @sofinka18 Děkuju za podporu. Budu sem dávat průběžně info 😉

spetule
23. júl 2015

@hennka2 Mrzí mne to ☹ Dej si teď čas na odpočinek a nabrání sil. Užij si pekné léto. Stále verím, že raz to musí vyjít!!!

lina129
23. júl 2015

@hennka2 boli sme v speci zariadeniach 🙂 genetika Reprogen-tam vam urobia aj speci vysetrenia SPG, imunologia Imunovital, vsetko v Ba 🙂 najdes na nete, kludne sa objednaj 🙂

lina129
23. júl 2015

@hennka2 dakujem za opytanie 🙂 ako sa mi dari... no som v ocakavani, ale bohuzial ms... viem isto, ze pride, lebo tento cyklus po IUI som mala strasne divnyyy... ako keby anovulacny... ale neviem to isto, kedze som nebola na ultrazvuku... ale absolutne som nemala priznaky ovulky a v case predpokladanej ovulky som mala ovulacne testy slabe a este slabsie... takze ani nahodou nepredpokladam tehu 😀 len dufam, ze ms pride na cas, lebo mame s muzom naplanovanu dovcu... 😉

lina129
23. júl 2015

@hennka2 @spetule
@clarissa77
@sofinka18

baby fakt, pockajte este do tej krvicky... tak ako sem dala link henka, tak priznaky PMS su podobne ako ms... ja som vzdy do poslednej chvile dufala, ze to vyslo... ale zaujimave, ze som nikdy nedostala ms kym som uzivala utrogestan... vzdy az ked mi sestricka povedala, ze mozem vysadit... No a naposledy mi ani utrogestan po IUI nedali ☹

clarissa77
23. júl 2015

@lina129 ja som ho uz dnes vysadila. A tiez dufam ze ms pride ako ma, aby som mohla aj v auguste skusit IUI.

spetule
23. júl 2015

@lina129 Já už jsem po MS 😉

sofinka18
23. júl 2015

@spetule a kedy planujete do toho ist? Drzim vam palce potom napis ako to prebiehalo.
@hennka2 a kolkokrat ste skusili IUI? Drzim vam palce, ja sa toho osobne bojim, zatial to ani nezvazujem.
@clarissa77 a kedy by si mala dostat ms, zatial je dobre ze si nedostala.. Ja viem ako som citala a hovoril lekar IUI ma 10-13%uspesnost. A zajtra si dam aspon odpichnut ten hormonalny profil. Ten mi este nerobili 😉

🙂
Skusime august a uvidim.. Ci potom pauzu.. A skusat znova IUI
@lina129 neviem ci si tu pisala kolkokrat ste us skusili IUI, my sme teraz boli po prvykrat.

lucka1987
23. júl 2015

@sofinka18 ja tymto vypoctom nechapem.. 😕 vacsina zdrojov udava ze zdrava zena medzi 25 - 35 rokmi ma 16 % sancu zeny do 25 rokov maju dokonca 25 % sancu , teda z 10 zien dve otehotneju za jeden cyklus
pri UIU sa uvadza cca 12 % v jednom cykle a pritom je to stimulovane, planovane, merane folikulometriou.. 😕 tak tomu nechapem 🙄

hennka2
23. júl 2015

@lina129 .. a kedy Ti maju prist kramy ? budes testovat, alebo pojdes na krv na potvrdenie ?

hennka2
23. júl 2015

@lucka1987 .. lucka, presne, uspesnost IUI je 10-15% ... ja tomu nerozumiem... spermie su vstreknute PRIAMO do maternice, ulohou spermii je zaradit jednotku a plavat ku vajicku do vajcovodu ... proste tomu nerozumiem, hlavne vtedy, ked niektori muzi maju ukazkovy spermigram, jednoducho nechapem ! .. niekde som pocula, ze cez IUI otehotnie kazda 10 zena.. neviem, ci je to pravda, ale verim, ze mnoho z nich uz prostrednictvom IUI otehotnelo .. mam kamosku, ktora ma "zazracnu" maternicu - len 3/4 maternice, ma len jeden vajcovod a ! podarilo sa ! teraz je tehotna a otehotnela cez IUI, v CARe som sa s nou spoznala ... takze sanca tu urcite je, ja vsak myslim, ze velmi zalezi, ake ma zena prostredie v maternici, potom od kvality a rychlosti spermii, pripadne ci ma zena dalsie zenske komplikacie ... verim, ze ulohu tam zohrava velmi vela faktorov a kazda z nas ma ine telo, popr. ine zdravotne problemy ...

hennka2
23. júl 2015

@sofinka18 .. my sme absolvovali uz niekokokrat IUI, zatial neuspesne, ale v podstate je velmi dolezite zistit pricinu neplodnosti, co je to najtazsie ...

hennka2
23. júl 2015

@lina129 .. dakujem, uz som to hladala vcera na internete ..

magdus999
23. júl 2015

@hennka2 ahoj, prepáč, som si čítala tvoj príspevok a nedá mi nenapísať 🙂 tiež som IUI a vkladoch po IVF, všetci mi vraveli, že sme zdraví, nevedeli nám pomôcť, muž má spermiogram nadpriemerný a ja mám všetko ok, až som natrafila na repro imunológiu, a tam mi konečne prišli na príčinu..,..zbytočne som chodila, kopu peňazí dala za to, neotehotnela by som ani po 10 IVF, teraz sa liečim a viem, že potom sa podarí 🙂

clarissa77
23. júl 2015

@sofinka18 v nedelu by som mala dostat..plus minus 2 dni..ja to nemam ako hodinky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre