IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirus11
14. feb 2011

@petuska123 no ja som bola v 15DC po IUI na krv v Gyn-Fiv a na druhy den som si volala o vysledok,ale nemala som praveze ziadne tusenie,ze to vyslo-ja som si skor myslela,ze to urcite nevyslo.a s krvi mi povedali,ze som tehu a v ten den(to bolo 16dc po iui som si robila test a vysiel,ze nie som tehu)ale verila som ze som,ked mi to zistili s krvi.ale ja som mala aj strasne bolesti prs,stale chodenie na wc a k tomu ma strasne bolelo podbruskom,ako ked mas dostat menzes.

petuska123
14. feb 2011

@mirus11 aha....tak tehu test ta oklamal 😠 spolah ziaden na ne nieje a BT si si merala???

mirus11
14. feb 2011

@petuska123 no si zober ze som mala aj dost vysoke HCG a test mi to nezachytil,tak ja testom moc neverim.BT som si nemerala,len v ten mesiac,ked som bola uz tehu.ale nezapisovala som to nikde.ale ja som mala kazdy den zhruba rovnaku teplotu.a potom som to aj nechala tak

apolenka6
14. feb 2011

@petuska123 ani mne test neukázal nič a v krvi bolo v ten deň hcg 99 😨 tak sa na ne neupínaj....skôr možno na BT
@mirus11 už si tu dlhšie nebola...no ako vidím že pomaly rastiete !!! 😉 len tak dalej 😉

petuska123
14. feb 2011

@apolenka6 no tak pokracujem v merani.......aj ked jedna baba v inom fore napisala ze je mozne ze lieky ako duphason a utrogestan zvysuju teplotu takze neviem na co sa spoliehat 😖 zatial BT 37 no tak som zvedava ci za par dni neklesne ake nemusela by!!

apolenka6
14. feb 2011

@petuska123 no tak to ti neviem povedať ako je to ked užívaš lieky?! no nemusela by a by si nám ukázala že to ide aj na 1x 😀 inak pred menzesom je vyššia tepl. a ked by si nebola tehu tak ti začne klesať a príde mrcha...

mirus11
14. feb 2011

@apolenka6 ze som tu dlhsie nebola,ved som tu skoro kazdy dnik.hej rastieme pekne.aj srdiecko pekne bije.uz dostaneme aj knizku,aj obrasteky na usb kluc.

kaaaty
14. feb 2011

@mirus11 ahoj mozem sa spytat ake ste mali problemy... teda preco ste isli na IUI? Vam sa podarilo na 1x vsak 🙂

mirus11
14. feb 2011

@kaaaty no ja som mala problem,ze mne sa neuvolnovalo vajicko pri ovulke.tak mi museli cyklus riadit tabletkami a podarilo sa nam IUI na prvy sup.nam sa nedarilo vyse 1,5.

apolenka6
14. feb 2011

@mirus11 no ale si sem neprispievala možno si už na téme pre mamičky 😉 Inak našla som ťa na FB u miminky D. aj ona mňa má 😎

kaaaty
14. feb 2011

@mirus11 ake si mala tabletky... a spermosky ste mali ok? super uz budes mat aj fotecky babiky aj knizku...aj mas nejake tehu nevolnosti? 🙂

petuska123
14. feb 2011

@mirus11 a to zistili na sone ze sa ti neuvolnovalo vajko???ci ako??

mirus11
14. feb 2011

@kaaaty no brala som tabletky clostilbegyt,potom som si dala pychnut pregnyl a po IUIsom brala utrogestan.a tak mam len stale hlad,lem tam sa mi toci hlava a mavam taky tazky zaludok.

mirus11
14. feb 2011

@petuska123 no co mne doky podla sona povedal,ze kedy bude presne ovu a mali sme vtedy aj styk a nic.tak preto ze sa neprasko a tym padom nemohlo dojst k otehotneniu.tak mi robili rozne vysetrenia a potom sme podstupili IUI.

mirus11
14. feb 2011

@apolenka6 ano?no musim si ta najst na Fb.alebo posli mi ziadost na fb.vies co,ja som vsade trosku.ale urcite sem potom prispejem ked budem mat fotecku.

mirus11
14. feb 2011

@kaaaty no spermosky boli ok.som ti zabudla napisat

kaaaty
14. feb 2011

@mirus11 dakujem tak sa drz a uzivaj si tehulkovske obdobie 🙂

mirus11
14. feb 2011

@kaaaty dakujem a dufam,ze sa aj tebe cim skor podari,ak sa uz nezadarilo.

apolenka6
14. feb 2011

@mirus11 už som poslala tak čakaj neznámu.. 😉Magdalénu

aby
14. feb 2011

@tinasc presne to 😒

Baby, ak a už mám injekcie doma fuuu akési som začala mať obavy fuuuuuu 😒 😒 😒
zas ste toho napísali joj

apolenka6
14. feb 2011

@aby tak ty už ideš na IVF?

andy175
14. feb 2011

ahojte dievčatá!!! no už som aj ja po IUI... nič príjemné ale dalo sa to vydržať. neviete mi poradiť? pred iui som užívala estradiolum. len som sa zabudla spýtať či to mam užívať naďalej alebo nie... nemáte s tým niektorá skúsenosť???Dakujem.

aby
14. feb 2011

@apolenka6 jj lebo inak to žiaľ bohu asi nepôjde ☹ nieje mi 2x s toho dobre
ale aj tak budem volať ako mi dopadla krv či som neni alergická na potvorky ☹

apolenka6
14. feb 2011

@aby no ale aj tak aspoň,že je aj takáto možnosť 😵 ja viem je to ťažká cesta ,ale viac úspešnejšia ako IUI 😔 neboj krvička dopadne na 1* a ak by nie tak aj no že sú nejaké lieky..ale presne neviem

apolenka6
14. feb 2011

@andy175 no veru nie neužívala som to 😕 tak neporadím...
a držíme palce! kolko si mala vajok a sa smiem spýtať? 😕

aby
14. feb 2011

@apolenka6 ano, ale vieš na toto sa musíš tiež psychicky moc a moc pripraviť 😒
no v tej krvi by som si nebola až tak istá svokra je biochemička a povedala mi to na rovinu, že to nevypadá nejak dobre že mám nadmernú imunitu a moje telo bojuje proti všetkému tak som zvedává či aj proti potvorkám, lebo to by ma zas liečili a inak v Helíku najprv povedali, že takéto testy robia až keby som potratila tak ma teda prekvapili 😒
hej ale ja mám toho liečenia už až až ☹ ☹ ☹
A vy ako kedy plánujete pokračovať, mrzí ma to že to nevyšlo , ale neboj 😉 budeme mať fazulenky 😉
vymýšlam aktivity čo budem robiť na marodke heh

andy175
14. feb 2011

@apolenka6 ďakujem. no vzhľadom k tomu, že mám jeden vajcovod nepriechodný, tak som mala jeden folikul na pravej strane ak sa dobre pamätám 😒 no ved uvidím, čo s tými liekmi... aj volám do Heliosu ale nikto nedvíha.

apolenka6
14. feb 2011

@aby no jasné psychika je potvora!!! to poznáme každá.... 😒 to máš dobré ked je svokra biochemička aspoň pozisťuje čo sa dá 😕 no veru neviem ako to v Heliose prebieha myslím vyšetrenia a postupy.....Zlatko nebud smutná veru aj ja mám toho dosť už ma nebaví stále papať tabl. rátať dni MC a kedy príde mrcha ☹ ale bez toho sa dalej nepohneme ak chceme 😲 😲 Ja čakám na víkend mrchu a potom kolotoč od znova ,len dúfam,že sa dopracujem ku dalšiemu IUI.A čo si vymyslela aké aktivity ?? porad okrem sedenia na MK 😀 😀

apolenka6
14. feb 2011

@andy175 No dovolať sa do Heliosu býva "sranda" 😠 a niekedy mi to zoberú hned 😵 Tak 1 vajko no musíš len veriť... a neposlali ťa na prefuk vaječníkov? 😕

aby
14. feb 2011

@apolenka6 aj chápem prečo mi povedali nech idem na marodku, tak sa normálne teším lebo ma v tej robote len rozčuľujú 😠
no niekedy pozisťuje toho až moc no ale baví ju to keď môže analizovať no viem po kom to môj chlap má heh
Vieš ja už mám za 5rokov docela dosť ☹
Neboj sa bude to dobré aspoň máš mrchu pravidelnú???
Noooooo aktivity idem si kúpiť laptom heh aby som mohla aj surfovať heh lebo takto sa mi blbje sedí heh a treba niečo nové a klasika zatiaľ idem sa naučiť štrikovať heh teda nejaké svetríky a tak no a krížovky knižky a spať heh no a telka heh ja som hyperaktívny človek tak neviem neviem bojím sa aj seba heh 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre